Dembele nie martwi się o przyszłość Fulham
27.11.2011, 09:27,
9 komentarzy
Moussa Dembele nie martwi się ligową pozycją Fulham i z optymizmem spogląda w przyszłość po dobrym występie zespołu na The Emirates.
We wczorajszym spotkaniu piłkarze z Craven Cottage postawili poprzeczkę Arsenalowi bardzo wysoko i zdołali wywieźć z północnego Londynu cenne oczko.
- W każdym meczu gramy na wysokim poziomie, jednak z jakichś powodów nie zdobywamy tyle punktów ile powinniśmy.
- Nie martwię się o naszą przyszłość. Zwłaszcza po świetnym pojedynku na The Emirates.
- Wiedzieliśmy, że z Kanonierami czeka nas piekielnie trudna przeprawa. Komplet punktów dałby nam ogromną satysfakcję, ale jednym oczkiem też nie pogardzimy.
źrodło: Hammyend.com
21.06.2026, 21:31 12 komentarzy
21.06.2026, 12:36 2 komentarzy
21.06.2026, 12:26 2 komentarzy
20.06.2026, 18:56 2 komentarzy
14.06.2026, 22:41 12 komentarzy
14.06.2026, 19:20 18 komentarzy
05.06.2026, 18:24 14 komentarzy
05.06.2026, 18:10 1 komentarzy
04.06.2026, 20:36 21 komentarzy
04.06.2026, 20:34 9 komentarzy
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Arsenal zremisował, a Wisła wygrała ;D. Spoko porównanie ^^. Szkoda remisu.
Szkoda tego remisu...
dla nich to sukces dla nas porazka. Powinnismy wygrac ten mecz i zmniejszyc strate ;p mam nadzieje, ze dzisiaj City zremisuje z L'pool'em i wtedy zostaniemy na 6 msc. i City wreszcie cos straci ;)
Jeżeli tak będą grać co mecz to na spokojnie się utrzymają w PL.
takie mecze trzeba wygrywac, niestety jeszcze nie jestesmy na tyle mocni, dobrze ze udalo sie chociaz wyrownac
Powinniśmy już w pierwszych 5min prowadzić 2 -0 , tak się nie stało i mamy 1-1
"Nie martwię się o naszą przyszłość. Zwłaszcza po świetnym pojedynku na The Emirates." Jakby nie bramkarz lub szczescie to dostali by z 3 bramki przynajmniej... Swietny pojedynek to obrona Czestochowy?
cos w tym jest... fulham gra spoko a wynikow nie ma. w dodatku jako jedyni urwali pkt city
Dembele, bardzo dobry napastnik. Po meczu kamera wskazała Verminatora i jego kolegę z reprezentacji Moussa...