Durban U19: Arsenal 1-1 KZN Academy

Durban U19: Arsenal 1-1 KZN Academy 01.08.2015, 18:25, Michał Pałasz 2 komentarzy

Ben Sheaf w drugim kolejnym spotkaniu wpisał się na listę strzelców, co pozwoliło w piątek młodzieżowej drużynie Arsenalu zdobyć 1 punkt w meczu z KZN Academy.

Młodzi Kanonierzy przez większą część meczu radzili sobie w dziesiątkę po czerwonej kartce, którą otrzymał Chatzitheodoridis. Jeszcze przed przerwą zespół z RPA wyszedł na prowadzenie.

Drużyna Arsenalu walczyła jednak do samego końca i na 5 minut przed końcem meczu wyrównał zmiennik - Ben Sheaf, który po raz drugi w tym turnieju wpisał się na listę strzelców.

Ostatni mecz w grupie ekipa Arsenalu U19 zagra w niedzielę, a przeciwnikiem Kanonierów będzie PSV Eindhoven.

Arsenal U19: Huddart - Moore, Pleguezuelo, Pileas, Chatzitheodoridis - Donovan, Zelalem, C. Willock, Da Silva, Mourgos - Fortune

Sable komentarzy: 143 newsów: 37201.08.2015, 19:50

Reine-Adelaide i Iwobi trenowali z 1. zespołem przed jutrzejszym meczem. Pewnie na ławce będzie jakaś niespodzianka :P

Oldgunner3 komentarzy: 973401.08.2015, 19:12

Pewnie z Reine-A. i po 11 byśmy wygrali;ale to nie jest najważniejsze.Nie zdziwię się gdy jutro w kadrze na mecz z chelsea zobaczymy R.-A.