Eduardo wraca na mecz z Newcastle

Eduardo wraca na mecz z Newcastle 20.03.2009, 15:08, Patryk Bielski 21 komentarzy

Eduardo da Silva wraca do kadry na sobotnie spotkanie Kanonierów z Newcastle United, które odbędzie się na St James' Park.

Brazylijczyk z chorwackim paszportem doznał urazu pachwiny w pierwszej połowie dogrywki finału 1/8 Ligi Mistrzów z Romą, który nie okazał się jednak poważny i po dwóch meczach przerwy - z Blackburn i Hull - piłkarz wraca do akcji!

- Eduardo grał zaledwie tydzień temu w meczu z Roma - jego uraz okazał się drobny i jest uwzględniony w jutrzejszym składzie.

- Manuel Almunia jest także gotowy do gry - powiedział Wenger na piątkowej konferencji prasowej dla Arsenal.com.

Eduardo da SilvaKontuzjeManuel Almunia autor: Patryk Bielski źrodło: Arsenal.com

cegla5055 komentarzy: 152520.03.2009, 17:05

proszę was nie obrażajcie Bandtnera. Wiem to nie jest zawodnik zasługujący na grę od pierwszych minut. mam nadzieje ze zagra Eduardo od początku z RvP. ale Bendtner powinien wejść tak w 70/75 minucie meczu. wtedy sieje największy popłoch. w końcu dzięki niemu zdobyliśmy bramkę z Hull dzięki jego waleczności w polu karnym. powinien według mnie popracować nad wykończeniem akcji bo tego mu brakuje precyzyjnego uderzenia noga.

Vpr komentarzy: 8702 newsów: 56720.03.2009, 17:04

Jutro nasi zawodnicy będą musieli cholernie uważać - na przeciw nich staną Kevin Nolan i Joey Barton, goście przy których El-Hadji Diouf wypada blado...

robin11 komentarzy: 20720.03.2009, 17:02

Oby ten powrot nie byl przedwczesny

krzykus1990 komentarzy: 521420.03.2009, 17:01

To dobra wiadomość bo byłem już załamany jak się dowiedziałem, że Theo ma kontuję.

Olimpijczyk komentarzy: 109020.03.2009, 16:31

To dobrze musimy wygrać ten mecz aby oddalić się od Aston Villi a oni grają teraz z Liverpoolem więc będą mieć ciężko , trzeba to wykorzystać

waldek_89 komentarzy: 573520.03.2009, 16:26

kolek komentarzy: 2330 newsów: 120.03.2009, 16:19

no w końcu moje oczy Drewna nie będą oglądać:D
dobrze ze wszyscy powoli już wracają... szkoda Theo, ale cóż....

Strzelba komentarzy: 2369 newsów: 26420.03.2009, 15:45

Super wiadomość! :D mam nadzieję że pomoże wygrać nam ten mecz xd

baska_17skc komentarzy: 3161 newsów: 220.03.2009, 15:44

A Wenger miał go nie powołać. Świetnie że wraca. Walcott za Eduardo. Szkoda ze mamy pech z tymi kontuzjami. Tak to może liczylibyśmy się jeszcze w walce o mistrza.

Axxxe komentarzy: 5599 newsów: 11520.03.2009, 15:26

Świetna wiadomość. Szkoda tylko, że któryś z naszych graczy wraca do gry, następny łapie kontuzje. Nie ukrywam, że moim największym marzeniem oprócz sukcesów Arsenalu jest to, żeby Wenger w końcu miał do dyspozycji wszystkich zawodników. Fajnie by było. ;)

Na mecz z Newcastle przyda nam się bramkostrzelny napastnik. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że póki co po Eduardo oczekiwać zbyt wiele nie można, ale jak na razie to jedyne nasze lekarstwo na zdobywanie bramek.

Bendtner potrafi wypracowywać sytuację. To bardzo cieszy. Szkoda tylko, że jest mistrzem łapania się za głowę, bo gdyby wykorzystywał wszystkie swoje okazje, dziś byłby królem strzelców PL. :D Podobnie jest z RvP i Adebayorem. Holender to typ napastnika, który woli asystować, wypracowywać sobie okazje. Adebayor natomiast to snajper, którego zadaniem jest wykańczanie akcji. Szkoda tylko, że niektórym w tym sezonie się nie udaje...

stefcio15 komentarzy: 13022 newsów: 223720.03.2009, 15:13

Zarypiscie ze obydwaj dadza rade zagrac , szkoda tylko ze Theo doznal urazu... No ale tak juz jest od dawna ze jak jeden wraca to drugiemu cos sie dzieje...:/ Dlaczego ... Miejmy nadzieje ze Edu wejdzie i zagra udany mecz ;) O ile sie nie myle to chyba bedzie debiut w PL ?:D (oczywiscie po kontuzji)

Ade91 komentarzy: 26420.03.2009, 15:12

Chociaż jedna świetna wiadomość w dniu dzisiejszym :) Dudu na pewno pomoże drużynie wywieźć jutro z St James' Park cenne 3pkt. Z niecierpliwością wyczekuję także powrotu Ade.

DawidAFC komentarzy: 155820.03.2009, 15:11

jeden wraca a inny lapie kontuzje... niech to sie ***** WRESZCIE SKONCZY !!! nie wiem gdzie lezy przyczyna tylu kontuzji w zadnym klubie tak nie ma... niech sie Wenger nad tym zastanowi bo z **** wie jakim skladem nic nie wygramy z tyloma kontuzjami. to wina sztabu szkoleniowego ?