Evra krytykuje Arsenal

Evra krytykuje Arsenal 22.10.2019, 19:41, Agnetha Fältskog 29 komentarzy

Były obrońca Manchesteru United, Patrice Evra, skrytykował słabą mentalność oraz określił Kanonierów "dzieciakami" po ich poniedziałkowej porażce.

Przypomnijmy, że w poniedziałek Arsenal uległ na wyjeździe Sheffield United, a jedyną bramkę tego spotkania zdobył Lys Mousset w pierwszej połowie. Evra, który był gościemMonday Night Football wyznał, iż w trakcie swojej kariery w Manchesterze nazywał zawodników The Gunners "dzieciakami" i w klubie z Londynu nic nie zmieniło się od odejścia Arsene'a Wengera.

- Sheffield zasługiwało na zwycięstwo, a Arsenal w ogóle mnie nie zadziwił. Nazywałem ich dzieciakami10 lat temu i nadal nimi pozostają, kiedy na nich patrzę. Myślę sobie "To moje dzieciaki. Nie mówię tego w sposób obraźliwy. Oni wyglądają ładnie, ale nie jak zwycięska drużyna. Lubią grać przyjemną piłkę, ale zawsze cieszyłem się na spotkania z nimi, ponieważ wiedziałem, że i tak zwyciężę.

- Nawet gdy Robin Van Persie do nas dołączył, to pierwszego dnia uścisnąłem mu dłoń i powiedziałem "witaj w klubie dla mężczyzn". Na początku był zdenerwowany, jednak po miesiącu przyznał mi rację.

- Po prostu nie widzę tam przywództwa. Żadnego charakteru czy osobowości. Wyglądają słabo mentalnie. Mają wielkich graczy jak David Luiz, Pierre-Emerick Aubameyang czy Alexandre Lacazette, ale czegoś tam po prostu brakuje już od kilku lat. Guendozi gra w pomocy, ale wcześniej występował we francuskiej drugiej lidze i nawet nie grał regularnie, a obecnie jest najlepszym zawodnikiem swojej drużyny.

Arsenal, mimo porażki, zajmuje piąte miejsce w tabeli z przewagą trzech punktów nad teoretycznym rywalem do awansu do TOP4, Tottenhamem, oraz pięć oczek nad Manchesterem United.

Patrice Evra autor: Agnetha Fältskog źrodło: Sky Sports
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
marcingus1 komentarzy: 91624.02.2020, 00:38

?

Spejsik komentarzy: 136323.10.2019, 19:32

@Bednar napisał: "Evre po prostu dziwi to, że w klubie pełnym gwiazd, nikt nie jest w stanie wzbić się na poziom wyższy od Guendo."
Jesteśmy obecnie klubem "pełnym gwiazd"?

GenzoArs komentarzy: 1111 newsów: 923.10.2019, 14:43

W samo sedno Panie Evra.
Można się spinać, że jedzie po naszych, a jego ManU jest jeszcze niżej, ale nie można powiedzieć, że bredzi.
ma chłopina rację, a tekst do RVP - w 100% się z nim zgadzam. Dzisiejsi kanonierzy mają potencjał i umiejętności, ale nie mają jaj.
a co do Guendo. A co nieprawdziwego powiedział? Tak było i tak jest. to jest szpila do całej reszty: "Chłopaki, dzieciak z drugiej ligi was zawstydza"

Marioht komentarzy: 602223.10.2019, 12:20

Sama prawda niestety.

Bednar komentarzy: 144023.10.2019, 09:34

@Spejsik: Nie umiesz kolego w interpretacje. Evre po prostu dziwi to, że w klubie pełnym gwiazd, nikt nie jest w stanie wzbić się na poziom wyższy od Guendo. Jest tu ewidentnie coś nie tak, bo pomimo dobrej formy Guendo, nie gra on póki co na takim poziomie, żeby być top playerem takiego klubu jak Arsenal.

Trochę śmieszne jest podejście niektórych na tej stronie. Sami krytykują drużynę każdego dnia, ale jak to zrobi ktoś inny, szczególnie ktoś z drugiej strony barykady to zaczyna się taktyka obronna na zasadzie usilnego deprecjonowania innej drużyny albo statusu wypowiadającego się. A co to ma do rzeczy. To, że Manchester gra słabo, nie zmienia faktu że u nas problem z mentalem istnieje i Evra ma racje. Jakie słabe United by nie było, to na OT nie wygramy, a u siebie też się męczymy zawsze. No z czego to wynika, skoro mamy teoretycznie lepszy skład?

jarod77 komentarzy: 25323.10.2019, 09:19

100%popieram chłopa paru zawodników ora boisko ale co z tego żadnego przywódcy charakteru jak za papcia za ostatnich lat tylko cieszę się że skończyły się selfiki także z szatni po meczach nawet tych przegranych
Moje zdanie potrzebujemy paru chłopa z wysp którzy walkę maja w genach

IPiotrek komentarzy: 166823.10.2019, 09:13

Trzeba nominować więcej kapitanów.

Thrall komentarzy: 59423.10.2019, 07:30

Można się na niego obrażać ale w sumie trafił w punkt. Co do tego, że lubił z nami grać bo i tak wiedział, że wygra mógł sobie odpuścić ale z mentalnością ma rację. Od 10 lat nic się u nas w tej kwestii nie zmieniło. Myślałem, że to wina Papy ale przy Emerycie wygląda to jeszcze gorzej...

Spejsik komentarzy: 136323.10.2019, 00:03

Czyli Guendozi powinien siedzieć na ławce tylko dlatego, że przyszedł z drugiej ligi francuskiej?

kuzguwu komentarzy: 316022.10.2019, 22:01

"Guendozi gra w pomocy, ale wcześniej występował we francuskiej drugiej lidze i nawet nie grał regularnie, a obecnie jest najlepszym zawodnikiem swojej drużyny."

Panie Evra nie wiem czy pan wie, ale młodzi zawodnicy mają to do siebie, że się rozwijają.

fabregas1987 komentarzy: 2186922.10.2019, 21:57

"Nawet gdy Robin Van Persie do nas dołączył, to pierwszego dnia uścisnąłem mu dłoń i powiedziałem "witaj w klubie dla mężczyzn". Na początku był zdenerwowany, jednak po miesiącu przyznał mi rację." Ałaaa [*]

aikon90 komentarzy: 44722.10.2019, 21:36

@executer1: Byłeś pierwszy ;)

aikon90 komentarzy: 44722.10.2019, 21:35

Pewien mądry człowiek kiedyś powiedział że stado baranów prowadzone przez lwa jest groźniejsze niż stado lwów prowadzone przez barana.

executer1 komentarzy: 194322.10.2019, 21:34

Lew dowodzący bandą owiec > owca dowodząca bandą lwów.
Nami przez ostatnie lata dowodzą owce i piłkarze nie mają nic do tego.Można się sprzeczać czy Abumeyang czy reszta ferajny to liderzy na boisku ale prawda jest taka,że dowodzi nimi głąb na dodatek bez jaj.
Liverpool nie ma ani jednego poza Van Dijkiem natomiast co mecz wyglądają jak stado głodnych wilków.

GunnersFan9 komentarzy: 6437 newsów: 822.10.2019, 21:12

Pozdrów cipki z Męczysteru od dzieciaków z Londynu.

Topek komentarzy: 13652 newsów: 12622.10.2019, 20:44

@kkam195: Właśnie przez to dziwaczne poszukiwanie przywódców ściągnęliśmy Xhake. Bo niektórzy myślą że jak ktoś ma minę jak seba z osiedla i macha łapami to będzie jak Mel Gibson w Braveheart. Evra ze swoimi genialnymi umiejętnościami analitycznymi byłby pierwszy do ściągania Granita.

Przywódcy wykształcą się sami jeśli drużyna będzie miała tożsamość.

kkam195 komentarzy: 105622.10.2019, 20:28

Smutne, ale prawdziwe...

Dlatego trzeba to zmienić, wyrzucić Xhakę ze składu i znaleźć gracza, który jest odpowiedni do naszego klubu, według mnie to nie chodzi o obronę, lecz o pomoc, to oni ciągną ten klub w dół.

A na dodatek po wczorajszym meczu włączył mi się #EmeryOut. Może jednak Freddie Ljungberg sam poprowadziłby ten klub lepiej?

kkam195 komentarzy: 105622.10.2019, 20:24

@Topek: A tak serio odpowiedz sobie - kto w Arsenalu jest prawdziwym przywódcą, Xhaka?

ZielonyLisc komentarzy: 1520822.10.2019, 20:10

Jakby nie patrzeć ma rację.

Topek komentarzy: 13652 newsów: 12622.10.2019, 20:01

Typowy ekspert za pięć złotych. Zmora studiów kanałów sportowych, wypełnionych ex-piłkarzami, którzy nie mają nic ciekawego do powiedzenia. Kasuje za występy i w kółko mówi te same ogólniki.

swistak86 komentarzy: 18422.10.2019, 20:00

Oczywiście ton jego wypowiedzi można odebrać jako obraźliwy ale cholera przecież ma racje, sami tak piszemy to czemu on nie może.

redcowdestroyer (zawieszony) komentarzy: 9022.10.2019, 19:58

Evra ma po prostu racje . to dzieci

Pukawka komentarzy: 76822.10.2019, 19:55

nie wiem czemu się oburzacie że nam pocisnął, przed ostatni akapit to sama prawda

Thoneick komentarzy: 58822.10.2019, 19:51

@Arsenal2004 napisał: "Niech "Pan" ekspert lepiej wypowie się o UTD."
O tym samym pomyślałem. Nie wypowie się, bo po prostu brak słów :D

Arsenal2004 komentarzy: 161322.10.2019, 19:50

Niech "Pan" ekspert lepiej wypowie się o UTD.

Catalonczyk (zawieszony) komentarzy: 360022.10.2019, 19:49

Krytykuje? Mówi prawdę.

FabsFAN (zawieszony) komentarzy: 22529 newsów: 322.10.2019, 19:46

JAkis cenzor ucial sama koncowke newsa.

paw3u komentarzy: 493322.10.2019, 19:45

I love this game.

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Tottenham962120
2. Liverpool962120
3. Chelsea953118
4. Leicester960318
5. Southampton952217
6. Everton951316
7. Aston Villa850315
8. West Ham942314
9. Wolves942314
10. Manchester United841313
11. Crystal Palace941413
12. Arsenal941413
13. Manchester City833212
14. Leeds932411
15. Newcastle932411
16. Brighton92349
17. Burnley81255
18. Fulham91174
19. West Brom90363
20. Sheffield Utd90181
ZawodnikBramkiAsysty
D. Calvert-Lewin100
Heung-Min Son92
J. Vardy81
Mohamed Salah80
H. Kane79
P. Bamford71
Bruno Fernandes63
O. Watkins61
Callum Wilson61
W. Zaha52
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
8
Gracz października wybór redaktorów Nicolas Pepe
Nicolas Pepe
6.71
Gracz października wybór użytkowników Bukayo Saka
Bukayo Saka
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna
Części samochodowe Ucando.pl