Fabregas: Cieszę się, że zagrałem

Fabregas: Cieszę się, że zagrałem 30.12.2009, 09:34, Eryk Delinger 23 komentarzy

Cesc Fabregas uważa, że jego uraz nie wpłynie na drużynę w takim stopniu, jak wszystkie pozytywne skutki zwycięstwa z Aston Villą.

Przy stanie 0:0 w drugiej połowie Wenger zdecydował się wpuścić Fabregasa, który stanął na wysokości zadania zdobywając dwie piękne bramki. Niestety w konsekwencji nabawił się kontuzji. Mimo nawrotu, Fabregas jest w dobrym humorze:

- Jeśli chodzi o kontuzję, jestem dobrej myśli. Oczywiście przez jakiś czas nie będę mógł grać, ale mam nadzieję szybko wrócić do zdrowia i pomóc drużynie.

Hiszpan wspomina moment kiedy zrozumiał, że będzie musiał opuścić boisko.

- To stało się kiedy strzelałem drugiego gola. Sprintowałem do piłki od Theo i nagle poczułem w nodze dziwne szarpnięcie. Kiedy wchodziłem w tamtym meczu z ławki wprost paliłem się do gry. Nie grałem w kilku ostatnich spotkaniach i uzgodniliśmy z managerem, że dobrze byłoby, gdybym zagrał parę minut.

Fabregas odpowiedział także na zarzuty kierowane w stronę jego szkoleniowca, który zdecydował się wpuścić go na boisko zaraz po kontuzji:

- Cieszę się, że odegrałem swoją rolę w zwycięstwie. Przecież wszedłem właśnie po to, by wpłynąć na grę. Teraz chcę tylko wystrzegać się kolejnych kontuzji i pomóc Arsenalowi w walce o mistrzostwo.

Cesc FabregasKontuzje autor: Eryk Delinger źrodło: Goal.com
mdr_AFC komentarzy: 305030.12.2009, 20:52

kanonierka ma rację, ciekawe co u Robina :)

Cesc_Fabri_4 komentarzy: 113430.12.2009, 19:41

Ja też, bo wygraliśmy to spotkanie dzięki temu, że On wszedł i odmienił w zaledwie kilka minut losy meczu.

Henry komentarzy: 49730.12.2009, 19:24

Ja podtrzymuje moje zdanie, że Boss dobrze zrobił, desygnując naszego kapitana do gry.

Kanonierka15 komentarzy: 2185 newsów: 530.12.2009, 17:02

Odpocznie sobie chociaż trochę ;).
A co do pozytywnego myślenia, ciekawe jak się trzyma Robin. Coś dawno się nie udzielał.

waldek_89 komentarzy: 573530.12.2009, 15:15

dobrze że jest pozytywnej myśli to zawsze motywuje;D

Kondzior12 komentarzy: 490030.12.2009, 15:02

Teraz Arsenal musi wygrać wszystkie mecze bez Ceska bedzie cieżko , ale trzeba :P

evelred komentarzy: 369130.12.2009, 14:06

Sprintowałem?

nasza gra była niezła pod koniec I połowy i naprawdę dobra na początku II, gdy wszedł Cesc była już świetna

sebo656 komentarzy: 182530.12.2009, 12:44

Nieno nie mówciee ze bez niego ten mecz by sie skonczyl 0:0.

Strzelił dwie piekne bramki, jedną sam wypracował z rzutu wolnego, ale przeciez druga bramke wypracowala cala druzyna :) gdyby nie dlugie podanie Traore, a potem Theo, Cesc nie znalazl by sie sam na sam. Niezapominajmy o dlugim rajdzie Diaby'ego, strzelil to jak stary wyjadacz :)

Cesc wszedl na boisko wypoczety i rozruszał nasz atak co do tego nikt nie ma watpliwosci, ale jeden pilkarz meczu nie wygrywa :)

fabri04 komentarzy: 338530.12.2009, 12:08

Co tu dużo mówić, nasz kapitan, prawdziwy kapitan!

wschowiak komentarzy: 159730.12.2009, 11:14

gdyby nie On to chyba zakończyłby się ten mecz remisem 0:0...

UltimateE komentarzy: 1304 newsów: 230.12.2009, 11:00

Cesc pali sie do gry , a tu niestety kolejna kontuzja...dziwne , ze jeszcze nie wiadomo ile ten uraz bedzie trwal
To On nam zapewnil te 3pkt szkoda ze w zamian znowu mu sie uraz odnowil...

Fabregas44 komentarzy: 2830.12.2009, 10:57

No nie był bym taki pewien.Z Burnley też miało być łatwo a był remis.Z Sunderlandem przegraliśmy 1-0.Nie można lekceważyć przeciwnika.Co do meczów to rzeczywiście z Boltonem sobie poradzimy ale z Pompy i Evertonem to nie był bym taki pewien...

stefcio15 komentarzy: 13022 newsów: 223730.12.2009, 10:50

Dobrze ze zagral , dzieki niemu zdobylismy jakze wazne punkty bo kto wie jakby sie potoczyl mecz bez jego ingerencji;) Odpocznie troche i wroci , poradzimy sobie z Portsmouth , Everton i Boltonem bez niego ,tak jak poradzilismy sobie z Hull :)

cobra komentarzy: 3530.12.2009, 10:41

Mecz z Villą pokazał wszystkim jakiego mam świetnego kapitana a reszta ekipy dorasta i ich gra też jest cudowna.Oby tak dalej, do mistrzostwa !!

Arsenalius komentarzy: 151730.12.2009, 10:07

Fabregas umie pomuc drużynie i jest nam potrzebny. Ale kontuzje niech wyleczy do końca.

yatq komentarzy: 146730.12.2009, 09:51