Fabregas i Eduardo chwalą kolegów

Fabregas i Eduardo chwalą kolegów 08.04.2009, 10:15, Łukasz Klimkiewicz 13 komentarzy

Kapitan Kanonierów, Cesc Fabregas oraz kontuzjowany Eduardo da Silva po wczorajszym meczu Arsenalu z Villarrealem w ramach ćwierćfinału Ligi Mistrzów pochwalili kolegów za postawę na boisku i wywalczenie remisu na Estadio Madrigal.

Wynik 1:1 dał drużynie prowadzonej przez Arsene Wengera lekką przewagę przed meczem rewanżowym, który zostanie rozegrany w przyszłym tygodniu, na Emirates Stadium.

- To był bardzo równy mecz i oba zespoły miały kilka dobrych szans na strzelenie bramki. Graliśmy na wyjeździe, w pierwszej połowie straciliśmy dwóch piłkarzy, więc według mnie remis jest sprawiedliwym wynikiem dla wszystkich - powiedział Fabregas.

- Nie weszliśmy dobrze w ten mecz. Wiedzieliśmy od dawna, że Marcos Senna jest w stanie bardzo dobrze uderzyć z dystansu i popełniliśmy błąd w kryciu przez co straciliśmy bramkę. Na szczęście obudziliśmy się w drugiej połowie i udało nam się wyrównać.

Hiszpan przyznał również, że pomoc kibiców w rewanżowym meczu będzie dla drużyny bardzo potrzeba, aby bez większych problemów wywalczyć awans do półfinału.

- Mamy kibiców, którzy w ważnych meczach są zawsze z nami. Ich wsparcie będzie dla nas niezwykle ważne, bo Villarreal to wspaniały zespół i rewanż nie będzie łatwy.

O postawie swoich kolegów wypowiedział się również Eduardo da Silva, który z powodu urazu pachwiny nie znalazł się kadrze na wczorajszy mecz.

- Moim zdaniem wynik jest sprawiedliwy, ale Villarreal zagrał zdecydowanie lepiej w pierwszej połowie. W końcówce meczu mieliśmy kilka dobrych okazji na podwyższenie wyniku, których niestety nie udało się wykorzystać. Jednak ważne jest, że Adebayor zdobył bramkę bo to może nam bardzo pomóc w rewanżu - powiedział.

Cesc FabregasEduardo da SilvaLiga Mistrzów autor: Łukasz Klimkiewicz źrodło: Goal.com
krzykus1990 komentarzy: 525210.04.2009, 16:03

Zły mieliśmy początek straciliśmy Galasa i Almunię, ale w drugiej połowie było już świetnie.

EkEl komentarzy: 298908.04.2009, 18:23

Arsenal popełnił błąd lekko lekceważąc Villarreal. Teraz wiemy że jest to wielki klub a nasi na mecze z wielkimi się mobilizują :)

mecz dobry, ale stac nas na duzo wiecej

momentami byla chyba slaboc u nas i bezsilnosc bo duzo zaczelismy faulowac, ale pozniej jak te kontry lecialy po golu to juz ladnie :)

HWDP komentarzy: 85708.04.2009, 13:12

a czy RvP i Dudu zagrają w rewanżu...?

AntonioThe komentarzy: 3819 newsów: 508.04.2009, 12:50

Trzeba postawić mur w obronie i mamy awans;)

Ge$iK komentarzy: 57508.04.2009, 12:10

To co strzelil Adebayor to poprostu MISTRZOSTWO SWIATA ! :):):)

Wiola04 komentarzy: 3702 newsów: 308.04.2009, 11:41

prezentowany*

Wiola04 komentarzy: 3702 newsów: 308.04.2009, 11:40

Może futbol rezentwany przez Arsenal nie ył najwyżzych lotów, ale nie da się ukryć, że zarówno Hiszpanie, jak i my mieliśmy swoje okazje.
Chociaż w przekroju meczu Villareal miał lepszę sytuacje, których również nie potrafił wykorzystać;/
Taka ostawa moze wynikać po części z tego, że Premier League to cieżka i wyczerpująca liga, więc mieliśmy prawo być troszkę zmęczeni ;s
Moż eto było przyczyną takiego obrazu gry, który(i to trzeba podkreślić) w drugiej połowie uległ sporej poprawie;]
Bo patrząc na pierwszą odsłonę spotkania miałam lekkie dreszcze:P

Wkocin komentarzy: 79908.04.2009, 11:21

nie uważam że zagraliśmy dobrze. ani w pierwszej, ani w drugiej połowie nasza gra nie była choćby w połowie tym co prezentował villareal. nie doceniliśmy zespołu w żółtych strojach i nie przejawialiśmy żadnej chęci do gry (oprócz ade i walcotta) i nie powinno się na silę twierdzić, że remis to dobry wynik, a spotkanie było wyrównane. skoro porto mogło wywalczyć korzystny wynik na old trafford to nic nie stoi na przeszkodzie by nie mogło tego zrobić villareal bo jeśli będziemy grać tak jak wczoraj to tego rewanżowego spotkania trzeba się jak najbardziej obawiać

waldek_89 komentarzy: 573508.04.2009, 10:21

mam nadzieję że uda nam się wygrać w dwumeczu pamiętając że mamy przewagę, bo gramy u siebie.
To będzie bardzo trudny pojedynek, nie ma co ukrywać, trzeba się będzie porządnie skoncentrować.