Fabregas: Nie znoszę przerw w grze

Fabregas: Nie znoszę przerw w grze 22.03.2010, 13:00, Michał Kowalczyk 28 komentarzy

Kapitan Arsenalu - Cesc Fabregas - wyznał, że nie cierpi oglądać meczów Arsenalu z trybun. Dwa tygodnie temu Hiszpan doznał urazu ścięgna udowego i określił ten czas rekonwalescencji jako frustrujący. 22-latek był zachwycony możliwością powrotu do składu na sobotni pojedynek z WHU.

- Nienawidzę siedzieć bezczynnie przez dwa tygodnie. Chciałem za wszelką cenę wrócić do gry, ale przyznam, że w pierwszej połowie bałem się o nawrót kontuzji ścięgna - powiedział Cesc.

- Ostatnio zmagałem się także z nieprzyjemną infekcją, przez co nie mogłem zbyt wiele trenować. Chodzi o gardło. Dlatego zapuściłem brodę - gdybym ją zgolił, widać by było dlaczego, to zrobiłem. Ciężko mi było na początku, ale potem było już tylko lepiej.

Utalentowany pomocnik opuścił spotkania przeciwko Porto i Hull City. Niektórzy twierdzili, że Arsenal nie poradzi sobie bez swojego kapitana. Kanonierzy wygrali oba spotkania, strzelając w sumie siedem bramek i tracąc zaledwie jedną.

- Wcale mnie to nie dziwi. To nieprawda, że ta drużyna jest zupełnie inna beze mnie. Opuściłem pięć spotkań w Premier League i - prócz remisu z Evertonem - Arsenal wygrał wszystkie.

- Mamy mocny skład, gdzie każdy może grać w każdej chwili - dodał Fabregas.

Cesc Fabregas autor: Michał Kowalczyk źrodło: Arsenal.com
n0thing komentarzy: 5103 newsów: 36223.03.2010, 08:58

Tak jak i my nie lubimy :D

pedro61 komentarzy: 219922.03.2010, 23:47

Widać u Niego niesamowitą wolę walki.

szalen komentarzy: 198222.03.2010, 20:21

Chyba mało, który zawodnik lubi przerwy. Ale to część tego sportu i to jest wpisane w zawód piłkarza.

cesc_97 komentarzy: 251 newsów: 122.03.2010, 20:18

Brak Cesca jest bardzo wyraźny. Szkoda, że nie mamy drugiego takiego geniusza w drużynie.

Michal95 komentarzy: 111322.03.2010, 19:49

To świadczy najlepiej o jego zaangażowaniu w grę. Po bramce, którą strzelił z rzutu karnego w ostatnim spotkaniu z West Hamem widać było jego ogromną radość. To spowodowało, że zmieniłem moje zdanie na temat jego odejścia. Jeżeli zawodnik tak cieszy się po bramce, ktora jedynie podwyższa prowadzenie i to jeszcze z karnego, to znaczy, że klub w którym gra i jego wyniki są dla niego bardzo ważne. W tej sytuacji mam nadzieję, ze Cesc nie opuści w lecie Arsenalu i nie zasili szeregów Barcelony.

Barteqqqq komentarzy: 104322.03.2010, 18:13

dobrze że ma taką chęć do gry :)

XvDodekvX komentarzy: 113622.03.2010, 18:10

a kto je lubi... ^^ .

Theo_Fan komentarzy: 180722.03.2010, 18:06

A kto lubi mam nadzieje ze juz do konca zesonu bedziesz co mecz gral :)

KanonierTH1411 komentarzy: 482822.03.2010, 17:57

I faktem jest że nasza kadra jest naprawdę mocna, szczególnie w ofensywie.

KanonierTH1411 komentarzy: 482822.03.2010, 17:55

Dobrze że każdy z kanonierów ma wielki głód gry.

laskowski19051995 komentarzy: 494522.03.2010, 17:07

Żaden zawodnik nie lubi przerw w grze ale mam nadzieję że więcej Fabregas nie będzie zmuszony na przerwy w spotkaniach :]

Piootrus komentarzy: 4151 newsów: 1522.03.2010, 16:38

Każda przerwa w grze wybija z rytmy. Zresztą, chyba żaden kibic nie lubi, gdy Cesc nie gra. Ważne żeby forma przyszła na Barce.

Piotrex komentarzy: 112922.03.2010, 16:17

Arsenal nie jest aż tak zależny od gry Cesca,jednak bez niego ten sezon nie wyglądałby tak dobrze,liczba bramek i asyst mówi wszystko jakim jest zawodnikiem.

GLOCK komentarzy: 33422.03.2010, 15:34

a który zawodnik lubi gdy nie gra regularnie w pierwszym składzie. żaden Arsenal pokazał już nie raz że nawet bez swoich gwiazd potrafi wygrywać i to w wielkim stylu chociażby z Porto na Emirates

bergkamp komentarzy: 111022.03.2010, 14:49

Fabregas nie lubi, a ja marzę żeby obejrzeć mecz z trybun. :)

kubss komentarzy: 46122.03.2010, 14:46

To, że nienawidzi przerw w grze jest normalne, chyba żaden piłkarze tego nie lubi.

Strzelba komentarzy: 2369 newsów: 26422.03.2010, 14:25

Wprawdzie bez niego sobie poradzimy, ale lepiej jak jest z nami :) mam nadzieję, że tych jego przerw w grze będzie jak najmniej.

luq007 komentarzy: 289922.03.2010, 14:20

Cest to serce druzyny wydaje mi sie ze gdy zostanie i Wenger jeszce troche popracuje nad druzyna to juz nie dlugo wrocimy na szczyt :)

sauerson komentarzy: 47922.03.2010, 13:50

miejmy nadzieje że przejdziemy do półfinału LM :P jak Arsenal pokona barke ... to pokona wszystkich xD

lukasz19031989 komentarzy: 136222.03.2010, 13:50

Arsenal potrafi grać dobrze bez niego.Ale lepiej jest jak gra !!!!!

arsenallord komentarzy: 29714 newsów: 11722.03.2010, 13:33

Cesc daje nam o wiele więcej świeżości, ale i bez niego też umiemy sobie radzić co pokazały mecze z Porto i Hull.

kacper0992 komentarzy: 20522.03.2010, 13:23

Mam nadzieję że Fabregas pokaże Barcelonie na co go stać. Ja liczę na niego.

afc4life komentarzy: 478322.03.2010, 13:13

Dokladnie, powstrzymanie Messiego to moze byc klucz do sukcesu, przynajmniej na The Emirates. Choc wiadomo, ze maja wielu innych dobrych pilkarzy to tak naprawde strzelac to umie przede wszystkim Messi, ostatnimi czasy Pedro. Reszta to taka wielka niewiadoma, jeszcze trzeba uwazac na Henka, ktory wie jak grac w Anglii.

Kondzior12 komentarzy: 490022.03.2010, 13:13

Arsenal udowodnił , że potrafi grać bez Cesca zastąpić go może Nasri albo ktoś inny.
crisadus---> Masz całkowitą racje :D

hassassyn komentarzy: 69422.03.2010, 13:10

Arsenal ma w środku pola wielu wartościowych i kreatywnych zawodników, Nasri, Rosa, Diaby - Oni są świetni (Diaby wspaniały balans i drybling - będą z niego ludzie)

ToMo_18 komentarzy: 13140 newsów: 1522.03.2010, 13:09

wielu tak sądzi że bez cesca nic nie gramy. to jak ktoś tak mówi to aż ubolewam. Jakoś gdyby nie messi to barca by znowu remis zaliczyła (znowu 3 bramki) Ibra gra tak jak bendtner tylko bendtner strzelił w pięciu ostatnich meczach więcej niż ibra ;) o wynik jestem spokojny.

kamel1886 komentarzy: 37322.03.2010, 13:08

automatycznie mu przybyło pare latek z tą brodą ;p

crisadus komentarzy: 850722.03.2010, 13:06

Arsenal nie jest uzależniony od Cesca. Pokazał to mecz z Porto. Gorzej ma taka Barcelona czy United, którzy bez kolejno Messi'ego i Rooney'a nie są już tak silni.