Fabregas o porażce z Argentyną

Fabregas o porażce z Argentyną 08.09.2010, 16:20, IceMan 43 komentarzy

Cesc Fabregas wypowiedział się na temat wczorajszego, przegranego przez Hiszpanów 1-4 spotkania towarzyskiego z Argentyną. Utalentowany rozgrywający, który wybiegł na boisko od pierwszych minut, a zmieniony został dopiero w drugiej połowie, oświadczył, że z przebiegu gry Mistrzowie Świata nie zasłużyli na tak wysoką porażkę. Kanonier przyznał jednak, że tak dotkliwej klęski nie da się niczym usprawiedliwić.

Hiszpanie, którzy do wczorajszego wieczora zaledwie w dwóch z ostatnich 57 spotkań schodzili z boiska pokonani, już po 14 minutach przegrywali różnicą dwóch goli. Trzecie trafienie, tuż przed przerwą, dołożył Carlos Tevez. W 84. minucie Fernando Llorente uratował honor piłkarzy z Półwyspu Iberyjskiego wpisując się na listę strzelców, jednak ostatnie słowo i tak należało do Abicelestes, bowiem w doliczonym czasie gry wynik na 4-1 ustalił Aguero.

- Musimy pogratulować Argentyńczykom, którzy wykorzystali wszystkie cztery wypracowane w tym spotkaniu sytuacje - powiedział kapitan The Gunners.

- Co prawda nie był to najlepszy mecz w naszym wykonaniu, ale nie zasłużyliśmy na aż tak dotkliwą porażkę. Trzykrotnie futbolówka po naszych strzałach lądowała na słupkach, mieliśmy też kilka innych okazji, których nie byliśmy tego dnia w stanie zamienić na gole. Tak więc rezultat tej potyczki jest dla nas nieco krzywdzący i nie odzwierciedla przebiegu gry.

Mimo narzekania na pecha, który prześladował wczoraj Hiszpanów, wychowanek Barcy nie miał zamiaru użyć braku szczęścia jako usprawiedliwienia poniesionej klęski.

- Nikt nie lubi przegrywać. Wiedzieliśmy, że czeka nas trudne starcie, więc nie chcemy na siłę szukać wymówek. Widocznie tego wieczora wszystko właśnie tak musiało się potoczyć - zakończył Cesc.

Cesc FabregasHiszpaniaReprezentacje autor: IceMan źrodło: Goal.com
laskowski19051995 komentarzy: 494509.09.2010, 16:11

Bardzo szkoda że przegrali ale to na szczęście tylko mecz towarzyski i nic więcej, ciekawe kto by zwyciężył gdyby te reprezentacje zagrały ze sobą na mistrzostwach świata :P

Wiola04 komentarzy: 3702 newsów: 309.09.2010, 16:00

Leppus28->Tyle, że w drugiej połowie Xavi grał i jakoś nic nie wskórał... To nie przez brak Puyola, czy Casillasa Hiszpanie przegrali tylko przez swoje nastawienie. Po prostu olali ten mecz.

Leppus28 komentarzy: 21109.09.2010, 14:06

Hiszpania bez Xaviego, Puyola i Casillasa to niestety nie ta sama drużyna. Ten mecz pokazał ile brakuje Fabregasowi, żeby zostać liderem w pełnym tego słowa znaczeniu, na którego jest od lat przygotowywany.

doma1993 komentarzy: 6209.09.2010, 13:45

I ta wygrana Argentyny pokazuje co się dzieje jeżeli ma się odpowiedniego człowieka jako trenera

kibic_FCB komentarzy: 54409.09.2010, 09:00

Ta porażka Hiszpanii to.. koszmar Argentyny.
Jak daleko zaszli by na MS, gdyby Maradona nie wystawiał Jonasów i Veronów, tylko zawodników którzy naprawdę na to zasługiwali.

remiczek13 komentarzy: 13008.09.2010, 21:12

Choćby grali ławą to to jest w końcu mecz z Argentyną i to jest rzeczywiście ciężka porażka..Ale w większym turnieju Hiszpania sobie poradzi;P

Szogun komentarzy: 28259 newsów: 308.09.2010, 20:49

To był mecz towarzyski więc Fabergas może spać spokojnie niestety.

Radson komentarzy: 6408.09.2010, 20:30

A mam takie pytanko. Czy wiecie, że Hiszpania grała w rezerwowym składzie?? Więc takie poruszenie jest co najmniej śmieszne.

XvDodekvX komentarzy: 113608.09.2010, 20:27

w sumie czieszy mnie porażka Hiszpanów ;)

Ciasteck2 komentarzy: 446708.09.2010, 19:49

Dobrze Im tak. Nie lubię Hiszpanów choć szkoda mi Cesca...

Szef komentarzy: 1303508.09.2010, 19:46

ale dostali baty nie ma co mowic, troche wstyd zeby mistrzowie swiata dwa miesiace po mundialu tak dostawali

smaku goryczy* sry

Hiszpanie nie są przyzwyczajeni do goryczu porazki ;p zdarza się...

crisadus komentarzy: 850708.09.2010, 19:13

Mnie tam cieszy wygrana Argentyny. Hiszpania była zbyt pewna siebie i ktoś musiał ją skarcić. Mam nadzieję, że i Barcelona w najbliższej przyszłości poniesie taką porażkę!

Robzter komentarzy: 10808.09.2010, 18:03

Darvydas Sernas, znam go :) przed Widzewem gral unas w Wilnie :) a assystowal mu nowy nabytek Valencji Stankevicius.

jarts komentarzy: 231908.09.2010, 18:01

strzelił ten z widzewa Sernas bodajże

Robzter komentarzy: 10808.09.2010, 17:59

Cesc moze byc spokojny bo Litwa teraz bedzie z nimi grala(dwa razy z rzedy jezeli sie niemyle) a to gwarantowane 6 oczkow, a towarzyski mecz i zostanie towarzyski:)ciekawe, ale wczoraj Litwa u Czechow wygrala :))))) Rosa i team nic niestrzelili

ToMo_18 komentarzy: 13140 newsów: 1508.09.2010, 17:30

haha bardzo dobrze niech Hiszpania dostaje jeszcze po 6-1 :) będzie fajnie:D

arol007 komentarzy: 14208.09.2010, 17:24

W pierwszej wypowiedzi Hiszpana, na samym końcu, do "e" doczepił się "języczek".

klinka12 komentarzy: 4912 newsów: 108.09.2010, 17:15

ktos przynajmniej utarl nosa gwiazdeczkom z Espanii ;]

fabregas47 komentarzy: 988 newsów: 208.09.2010, 17:13

evelred-->Troche wyższy

bociek95----Bo Fabregas to moj ulubiony ZAWODNIK a Aguero ulubiony napastnik.A Chamakha dałem bo też go lubie ;p

evelred komentarzy: 369108.09.2010, 17:12

no nie aguero strzelił bramkę głową :D ile on ma? z 170 cm?

bociek95 komentarzy: 7808.09.2010, 17:10

sory napastnik* :P

Gunner48 komentarzy: 792908.09.2010, 17:10

jak miło Hiszpanie przegrali :D
ORANJE!

fabregas47
jeśli to twój ulubiony zawodnik to czemu masz wa avatarze chamakha i nick fabregas ;P?

fabregas47 komentarzy: 988 newsów: 208.09.2010, 17:02

Heh i jeszcze coś będe oryginalny i powiem że lubie obie reprezentacje:)

fabregas47 komentarzy: 988 newsów: 208.09.2010, 17:00

Jest AGUERO strzelil!!!Moj ulubiony napastnik:)

howareyou komentarzy: 6048 newsów: 708.09.2010, 16:58

Jeszcze co do meczu - dwie reprezentację, których najbardziej nie lubię... W sumie raczej nie obchodzi mnie ten wynik, ale to raczej dobrze, że Hiszpanie dostali lanie. Może wreszcie trochę pokory?

Rafi komentarzy: 128108.09.2010, 16:57

Ja tez sie bardzo ciesze ze Hiszpania przegrala:)Argentyny tez nie lubie,ale wole zdecydowanie od Hiszpanii.Zobaczyc miny hiszpanskich gwiadeczek po porazce=bezcenne;)

kasiacesc komentarzy: 187808.09.2010, 16:39

Hehe.... cóż za miła niespodzianka XD

Asiek69 komentarzy: 236608.09.2010, 16:37

chociaż tyle dobrego wczorajszego dnia, że hiszpańskie baletnice przegrały ;]

Cudi komentarzy: 12754 newsów: 9808.09.2010, 16:31

Pomijając to, że na wszelakie wyniki spotkań reprezentacyjnych od dawna leję i te mecze mało mnie obchodzą to cieszę się, że wygrała Argentyna.

howareyou komentarzy: 6048 newsów: 708.09.2010, 16:31

No, Polacy sami się skrzywdzili, że nie poradzili sobie z wakacyjnie nastawioną bardzo, bardzo średnią reprezentacją.

andrzej31794 komentarzy: 93808.09.2010, 16:25