Fabregas strzela w meczu z Polską

Fabregas strzela w meczu z Polską 09.06.2010, 12:09, Kamil Pniak 65 komentarzy

We wczorajszym sparingu Hiszpanii z Polską do bramki Polaków trafił Cesc Fabregas. Kapitan Arsenalu zagrał już w drugim spotkaniu towarzyskim od czasu kontuzji w meczu z Barceloną. Wszedł na boisko w 55 minucie zastępując Xaviego, a kilka minut później po podaniu Xabiego Alonso podwyższył wynik spotkania na 4-0.

Mecz zakończył się wynikiem 6-0 dla aktualnych Mistrzów Europy. Bramkę Ceska prezentujemy poniżej.

Cesc FabregasMistrzostwa Świata 2010 autor: Kamil Pniak źrodło: własne
poprzednia12 następna
smod3r komentarzy: 108609.06.2010, 13:01

nie wiem czy zauważyliście, chociaż to może szczegół, ale na skrótach na yt flaga polski zamiast być biało-czerwona jest czerwono-biała ;P

soprano komentarzy: 44709.06.2010, 12:47

Kosmo-Cytowałem za Sportem... Jeszcze Goal.com podał taką informację...

arsenallord komentarzy: 29713 newsów: 11709.06.2010, 12:45

Ładny gol Cesc. Ja byłem niemal pewny, że wczoraj przegramy, ale to co zobaczyłem to była kompromitacja.

A i mam nadzieję, że już nigdy nie będę musiał oglądać meczu, który komentuje Mirosław Trzeciak bo on powtarza jedno i to samo.

Gujet komentarzy: 98109.06.2010, 12:45

pniaq: dzięki, przeoczyłem tego newsa:]

SZAKALAKA komentarzy: 23509.06.2010, 12:42

Nie chciało mi się go oglądać wolałem sobie obejrzeć boks(Haye- Ruiz)

Kosmo komentarzy: 29909.06.2010, 12:41

soprano

Nie wiem czy czytałeś ostatni wywiad, w którym wypowiadał się agent Toure. Przyznam, że dość jednoznacznie określił czym jest dla niego Man City i z tego można wnioskować, że Yaya raczej do Manchesteru nie trafi

wronka25 komentarzy: 224509.06.2010, 12:33

Brawo Fabregas:) Co do Polski to się nie wypowiadam ino przypominam że jest zmiana kierunkowego z 48 na 60 :D

pniaq komentarzy: 141 newsów: 71709.06.2010, 12:32

Gujet---> tu masz vid kanonierzy.com/shownews_id-16513_Vela-strzela-przeciwko-Wlochom.shtml

luq007 komentarzy: 289909.06.2010, 12:25

O tym meczu nawet nie chce nic mowic..
:/

shimano komentarzy: 49009.06.2010, 12:25

Żal to będzie dopiero na euro2012 ;)

soprano komentarzy: 44709.06.2010, 12:24

Sport napisał że Yaya Toure przeszedł do City... Więc nicy z wymianą Cesc-Yaya +kasa.

kamil_malin komentarzy: 933209.06.2010, 12:21

Żal komentować grę Polaków. Rozumiem przegrać po walce, ale to była kompromitacja.

Gujet komentarzy: 98109.06.2010, 12:14

Czy gdzieś w tym serwisie była informacja o bramce Carlosa Veli, podczas jednego z meczów przed MŚ?

PvL komentarzy: 184909.06.2010, 12:12

Fabregas się zachował jak środkowy napastnik. Bardzo dobry mecz Hiszpanów.