Flamini po porażce z WBA

Flamini po porażce z WBA 23.11.2015, 11:30, 9 komentarzy

Choć Kanonierzy objęli w sobotnie popołudnie prowadzenie na The Hawthorns po trafieniu Oliviera Girouda, gol Morrisona i samobójcza bramka Mikela Artety sprawiły, że Arsenal przegrał to spotkanie i spadł w tabeli na czwarte miejsce. Defensywny pomocnik londyńczyków - Mathieu Flamini - uważa, że jego zespół musi szybko podnieść się po tej porażce.

- Jeśli chodzi o rzut karny, takie rzeczy się zdarzają. Santi upadł... Nic nie możesz na to poradzić. Próbowaliśmy i walczyliśmy do ostatniej minuty, jednak nie mamy żadnych wymówek - straciliśmy trzy punkty - powiedział Francuz.

- Zaczęliśmy ten mecz w dobrym stylu, więc szkoda, że tak się on zakończył. Prowadziliśmy 1:0, lecz rywale trafili dwa razy do naszej siatki w pierwszej połowie i w drugiej mieliśmy przed sobą ciężkie zadanie do wykonania.

- Po przerwie staraliśmy się z całych sił, stworzyliśmy kilka okazji. Jesteśmy rozczarowani, bo nie zdobyliśmy ani jednego oczka. Czasami tak się dzieje, a my musimy jak najszybciej się podnieść z kolan i skoncentrować na następnym pojedynku - zakończył Flamini.

Mathieu FlaminiPremier LeagueWest Bromwich Albion autor: źrodło: arsenal.com
kawa07 komentarzy: 45023.11.2015, 18:40

Flam zawsze braki techniczne nadrabia ciężką praca na boisku, ale Arteta to już wygląda jak dziecko we mgle. 0 jakichkolwiek sprintów, 0 podań do przodu, 0 techniki, 0 jakiegokolwiek zaangażowania. To ja już wole Bielika oglądać zamiast niego.

wnw46 komentarzy: 182323.11.2015, 17:19

w Sobote był mecz...

kanonier21afc komentarzy: 225723.11.2015, 16:45

A najgorsze to że Wenger ma Artete i Flama i zimą nikogo nowego nie będzie na tę pozycję...

Dawid04111 komentarzy: 13296 newsów: 1423.11.2015, 16:05

Zanotował mały postep w grze i pod nieobecność Coqa myslę, ze jakoś go zastąpi. Lepiej to niż Chambers na DP. Gorzej z przodu, bo Giroud i Sanchez sa skazani na 90 minut co 3 dni.
Szkoda, że Theo doznał tak głupiego urazu w tak głupim meczu.

Armata500 komentarzy: 4359 newsów: 13023.11.2015, 15:06

A czy ja na niego narzekam? Flamini jest w niezłej formie co pokazał i niech gra.

Mi chodziło przecież o Artetę, że jak wróci i grałby za Flama, to by było 100 razy gorzej, co zaznaczyłem, że nie opierałbym nic na Artecie bo się wszystko spartoli.

thegunners101 komentarzy: 247723.11.2015, 14:30

Flamini niech gra. W tym sezonie gra całkiem nieźle, co najważniejsze nie popełnia głupich błędów.

woldes654 komentarzy: 1523.11.2015, 13:04

No już tak na niego nie narzekajcie, przypomnieć wam kto zapewnił nam awans z tottkami?
on nie jest taki zły, ew. chambers na CDM i już, bielik raczej jeszcze za młody, flamini ma gorsze i lepsze mecze ale nie narzekajcie już aż tak nie niego proszze was;) CDM'a klasowego nigdy nie dostaniemy bo wenger myśli że jest arteta i **** :)
czekajcie na nowego trenera to będzie :) ja tam do flama nic nie mam :)

Armata500 komentarzy: 4359 newsów: 13023.11.2015, 12:13

Chyba najbliższe 3 miesiące. Bo nawet jak Arteta wróci wcześniej, to ja bym na nim nic nie opierał, bo pi**olnie z hukiem i się stłucze.

MarkOvermars komentarzy: 913623.11.2015, 12:08

Ze wzgledu na brak artety i coqa bedxiemy opierac nasza defensywe przez najblizszy miesiac na flaminim