Fletcher wdzięczny Rooneyowi

Fletcher wdzięczny Rooneyowi 29.01.2010, 11:03, Michał Kowalczyk 26 komentarzy

Pomocnik Manchesteru United - Darren Fletcher - wyznał, że bramka Wayne'a Rooneya w ostatnich sekundach półfinałowego pojedynku Carling Cup była dla całej drużyny zbawieniem. Gdyby Anglik nie strzelił gola na 3-1, obie ekipy z Manchesteru czekałaby półgodzinna dogrywka. A tak to nie dość, że Czerwone Diałby wygrały ten dwumecz, to jeszcze podopieczni Fergusona uniknęli niepotrzebnego zmęczenia przed niedzielnym pojedynkiem z Arsenalem.

- Rooney zagwarantował nam zwycięstwo i uratował nas od dogrywki - wyznał Szkot.

- Nie byłoby to dla najlepsze rozwiązanie, by grać kolejne pół godziny przez weekendową wizytą na Emirates. Wiemy, jak ważne jest to spotkanie.

- Takie właśnie jest życie piłkarza Manchesteru United - zacięty półfinał w tygodniu i wielki ligowy pojedynek kilka dni później - podsumował Fletcher.

Darren FletcherWayne Rooney autor: Michał Kowalczyk źrodło: football365.com
Griz komentarzy: 3596 newsów: 27329.01.2010, 22:04

Rooney jest chyba w życiowej formie. Będzie z nim problem;/

szalen komentarzy: 198229.01.2010, 19:28

Strzelać każdy może. Oby Rooney nie za często strzelał w stronę naszej bramki:)

ceska4 komentarzy: 6029.01.2010, 17:49

ten Wayn ciagle strzela w 90 minucie:P wiec jak u nas bedzie 90 minuta to wszyscy pilkarze Arsenalu do bramki i stac tam:P hehe

Michal95 komentarzy: 111329.01.2010, 17:44

Szkoda, że Manchester nie musiał grać dogrywki bo mogliby być bardziej zmęczeni w meczu z Arsenalem. Manchester znów miał farta jak przez caly ten sezon podobnie jak Chelsea. Teraz kolej na nas więc liczę na dobre wyniki w nadchodzących meczach.

ceska4 komentarzy: 6029.01.2010, 17:30

po to sa napastniny by strzelalli bramki wiec nie rozumiem fletchera

Cesc_Fabri_4 komentarzy: 113429.01.2010, 17:27

Ciekawe. Pewnie będzie z nimi ciekawy mecz.

Uszu komentarzy: 51229.01.2010, 17:15

I tak mimo wypoczęcia u nas dostaniecie :D !!

arsenallord komentarzy: 29731 newsów: 11729.01.2010, 15:49

Mam nadzieje, że Fletcher strzeli gola na Emirates do swojej bramki:)

Theo_Fan komentarzy: 180729.01.2010, 15:03

Mam nadzieje ze nam nie strzeli ;d

Vandal komentarzy: 3602 newsów: 16829.01.2010, 14:07

Tylko żeby ten id... tfu mistrz Fletcher jutro nikogo z naszych nie skosił.

laskowski19051995 komentarzy: 494529.01.2010, 13:08

Bramka jak bramka nie ma za co być wdzięcznym :]

sebo656 komentarzy: 182529.01.2010, 12:32

"Takie właśnie jest życie piłkarza Manchesteru United - zacięty półfinał w tygodniu i wielki ligowy pojedynek kilka dni później - podsumował Fletcher."

Tylko wy rozgrywacie tyle spotkań... zamknąłby sie i wrócił do treningów bo czeka go ciezka przeprawa.

leon31 komentarzy: 125829.01.2010, 12:28

Przecież to było pewne że w ostatnich sekundach coś strzelą... Szczęście ich nie opuszcza.

kjubol komentarzy: 101029.01.2010, 12:23

Osobiście nie lubię go, i to nawet bardzo. Szkoda że Ronney strzelił gola bo byli by bardziej zmęczeni po dogrywce i było bym nam łatwiej. Ale cóż i tak wygramy ;P

sector komentarzy: 129029.01.2010, 12:05

Nie lubie jego jak i reszty zawodnikow Man U. Duzo gada a malo robi. Jest to raczej sredniak a jego wypowiedzi sa przewaznie smieszne :-)

crisadus komentarzy: 850729.01.2010, 12:02

Fletcher to piłkarz raczej średni, nadrabia jednak wielką ambicją i walką.

Strzelba komentarzy: 2369 newsów: 26429.01.2010, 11:57

Szkoda, byliby bardziej zmęczeni w meczu z nami.

Piotrex komentarzy: 112929.01.2010, 11:39

Dokładnie,w najbliższym czasie gramy z ManU więc nic dziwnego ,że ten news pojawił się na stronie,jeśli kogoś to nie interesuje nie powinien komentować,ale czego się nie zrobi aby nabić licznik....

KuBaJo komentarzy: 217429.01.2010, 11:31

A ja uważam ze dobrze że wywiad się tu znalazł bo naszym następnym rywalem są muły !

Kondzior12 komentarzy: 490029.01.2010, 11:23

A co nas to interesuje??
Bo mnie to interesuje jak zeszłoroczny śnieg.

Brac0 komentarzy: 145629.01.2010, 11:18

Popieram Symbiosisa i Guunerra...
Kogo to obchodzi?

Stanek komentarzy: 827 newsów: 34129.01.2010, 11:16

To jest strona kanonierzy.com czy devilpage.pl ?

Bergkamp4ever komentarzy: 7529.01.2010, 11:14

"...Takie właśnie jest życie piłkarza Manchesteru United - zacięty półfinał w tygodniu i wielki ligowy pojedynek kilka dni później" ... chwali sie czy zali?!
wazne ze nie bedzie edłardo to zwieksza szanse!

tidzejjj komentarzy: 138529.01.2010, 11:11

jak zatrzymamy Roo to manU nie istnieje właściwie, nie wierze, żeby taki Fletcher coś pokazał w tym meczu, bo jego umiejetnosci sa przecietne wedlug mnie

Piotrex komentarzy: 112929.01.2010, 11:10

Jestem pewny ,że w niedziele zobaczymy o wiele lepszą grę Arsenalu,gramy u siebie więc nie ma mowy o innym wyniku niż wygrana.
Rooney jest obecnie w wielkiej formie więc nasi defensorzy muszą go bardzo dobrze pilnować jednak wierze w umiejętności Gallasa i Sola.

Symbiosis komentarzy: 239 newsów: 4829.01.2010, 11:09