Gabriel Jesus oraz Martin Odegaard nominowani do nagrody zawodnika miesiąca

Gabriel Jesus oraz Martin Odegaard nominowani do nagrody zawodnika miesiąca 08.09.2022, 13:10, Dawid Wieczorek 9 komentarzy

Gabriel Jesus oraz Martin Odegaard zostali nominowani przez Premier League do nagrody piłkarza miesiąca tej ligi w sierpniu.

Brazylijczyk zaliczył genialne wejście do ekipy Arsenalu i w pięciu sierpniowych meczach zaliczył trzy gole oraz trzy asysty. Równie świetnie spisuje się nowy kapitan Arsenalu, który zdobył w tym samym okresie trzy gole, w tym dwa w spotkaniu z Bournemouth.

Aby oddać głos na swojego kandydata, należy kliknąć w ten link.

Pełna lista nominowanych:

Pascal Gross (Brighton) - 3 gole, 1 asysta
Erling Haaland (Manchester City) - 9 goli, 1 asysta
Gabriel Jesus (Arsenal) - 3 gole, 3 asysty
Aleksandar Mitrović (Fulham) - 5 goli
Martin Odegaard (Arsenal) - 3 gole
Nick Pope (Newcastle) - 2 czyste konta
Rodrigo (Leeds United) - 4 gole, 1 asysta
Wilfried Zaha (Crystal Palace) - 4 gole

Gabriel JesusPremier LeagueZawodnik miesiąca autor: Dawid Wieczorek źrodło: arsenal.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
kuzguwu komentarzy: 467609.09.2022, 13:48

Cieszą nominacje, ale Haaland to bierze

BolekCorpse komentarzy: 19508.09.2022, 16:58

Haaland raczej bezkonkurencyjny, ale wiadomo, że głosu na niego nie oddam :D Głos wędruje do Dżizaska :D

Reamoner komentarzy: 415308.09.2022, 16:27

Odegaard to najsłabszy nasz zawodnik od początku sezonu... liczby zakłamują rzeczywistość bo raz mu piłka spadła pod nogi dał do pustaka, jesus sobie przyjął piłkę ode mu to wykończył, z AV oddał strzał i piłka wpadła bo tam był rykoszet. 6 meczy i Ode nie ma asysty, główny rozgrywający praktycznie bez zadań defensywnych nie ma asysty. Ilość strat i przegranych pojedynków w środku pola jest jakaś chora, każdy kontakt fizyczny Ode pada, nie potrafi zastawić się przytrzymać piłki.
Mam nadzieje że Fabio dostanie szansę na pozycji Ode.

fabregas1987 komentarzy: 2465508.09.2022, 15:43

Gdyby Laca wykręcił takie liczby w całym sezonie jak Haaland w sierpniu to dostałby propozycje nowej umowy xd

Marcel90 komentarzy: 664808.09.2022, 15:15

9 goli, 1 asysta. Masakra

Furgunn komentarzy: 644408.09.2022, 14:22

Haaland pewnie wygra, nie widzę innej opcji.

pietraz komentarzy: 152608.09.2022, 14:12

@Theo10: Też o tym pomyślałem. Gdyby obaj zamienili się drużynami to w ich dorobkach zapewne sporo by się pozmieniało.
No ale to nie gdybylandia i wybór będzie tylko jeden. Chociaż czysto piłkarsko technicznie Haaland żadnym zwierzęciem nie jest, no ale te warunki, siła, szybkość, wykończenie..

Theo10 komentarzy: 711808.09.2022, 14:01

@Arsenal96l: Ja tu widzę jeszcze widzę konkurencje ze strony Mitrovica - kapitalny miesiąc w jego wykonaniu.

Arsenal96l komentarzy: 479508.09.2022, 13:30

Haaland jedyny słuszny wybór

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Arsenal - West Ham 26.12.2022 - godzina 21:00
? : ?
Wolves - Arsenal 12.11.2022 - godzina 20:45
0 : 2
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Arsenal14121137
2. Manchester City14102232
3. Newcastle1586130
4. Tottenham1592429
5. Manchester United1372423
6. Liverpool1464422
7. Brighton1363421
8. Chelsea1463521
9. Fulham1454519
10. Brentford1547419
11. Crystal Palace1454519
12. Leicester1552817
13. Bournemouth1544716
14. Leeds1443715
15. Aston Villa1443715
16. West Ham1542914
17. Everton1535714
18. Nottingham Forest1534813
19. Southampton1533912
20. Wolves1524910
ZawodnikBramkiAsysty
E. Haaland183
H. Kane111
A. Mitrović90
I. Toney82
M. Almirón80
L. Trossard72
Rodrigo71
J. Maddison64
Roberto Firmino63
Mohamed Salah63
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
0
Gracz października wybór redaktorów
7
Gracz października wybór użytkowników Granit Xhaka
Granit Xhaka
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna
Części samochodowe Ucando.pl