Oficjalna strona Kanonierów przygotowała dla kibiców 19 zdjęć z sobotniego pojedynku Arsenalu. Przypomnijmy, że podopieczni Wengera pokonali Legię Warszawa 6-5.

Aby obejrzeć galerię, kliknij w poniższy odnośnik, bądź udaj się na oficjalną witrynę klubu.

Serdecznie zapraszamy do oglądania.

bartios komentarzy: 55910.08.2010, 08:24

8 fajne hehe

GunnerGirlForever komentarzy: 28509.08.2010, 16:31

Leon31- z jednym ze szczęśliwców nawet chodzę do szkoły :D

Kondzior12 komentarzy: 490009.08.2010, 16:11

Nie wiem co mam sobie myśleć o tym meczu czy Arsenal zagrał słabo czy Legia jest taka mocna??

kjubol komentarzy: 101009.08.2010, 14:53

Fabiański w programie 1 na 1 powiedział redaktorowi że Wenger w przerwie meczu powiedział "Chłopaki i tak wygramy" :D

Mecz pewnie był tylko na widowiska, Arsenal jakby chciał to by Legie zmiótł :)

laskowski19051995 komentarzy: 494509.08.2010, 14:21

Bardzo wyrównane spotkanie, dawno takiego nie oglądałem :D

leon31 komentarzy: 125809.08.2010, 12:22

Co to za szczęśliwcy znaleźli się na zdjęciu 13 ? ;D
Są może w gronie użytkowników tej witryny?

ala_05 komentarzy: 254309.08.2010, 12:04

Ale wnerwiali mnie kibice Legii w moim sektorze , bo jak ktoś z Arsenalu leżał po faulu to się darli jak idioci'symulant , symulan' ...hehe zapraszamy tych 'odważnych kibiców' do Londynu na mecz Arsenalu.....Wtedy zobaczą :)

ala_05 komentarzy: 254309.08.2010, 12:02

GunnersFan9------> Popieram w 100% . A poza tym , to następnym razem zapisuję się do tej grupy akrobatów albo orkiestry i zrobię sobię fotkę z Wengerem i drużyną. O! Takie postanowienia z okazji końca wakacji niedługo :D

GunnersFan9 komentarzy: 8703 newsów: 809.08.2010, 11:21

Ludzie zastanówcie się trochę.Myślicie,że Arsenal dał by sobie puknąć 5 bramek? Dali im się wyszaleć w pierwszej połowie.W ogóle na nich nie naciskali.Jedna konkretna wrzutka i padła dla nas bramka po strzale głową Chamakha.Byłem na tym meczu i widziałem co się dzieje.W drugiej połowie nasi zagrali swoja co przyniosło korzyść trzech bramek w ciągu niecałych 20 min.Naszym nawet serce nie przyspieszyło gdy weszli na stadion.Grali przed głośniejszą publicznością.Choćby w Glasgow czy Liverpoolu.

jarts komentarzy: 231909.08.2010, 11:08

jak w niedziele zagra Arsza to powinnismy wygrac

Kanonier8 komentarzy: 198309.08.2010, 11:08

panczo90--> też tego nie rozumiem. Jak mogło dojść do takiego zdarzenia. Ale możliwe że 2 strony się dogadały że miało być show. Bo to co robili nasi piłkarze to było nieporozumienie

DlugiMT komentarzy: 11709.08.2010, 11:05

panczo90 > poprostu Arsenalowi nie zależało, po 70 minutach legia nie miała sił już chodzić, a po za tym po co walczyć w takim meczu ? Kontuzji by któryś dostał i było by, a w niedziele ważny mecz!

panczo90 komentarzy: 6809.08.2010, 11:03

cały czas nie rozumiem jak mogło dojść do takiego wyniku...

DlugiMT komentarzy: 11709.08.2010, 11:02