Gallas, Sagna i Bendtner kontuzjowani

Gallas, Sagna i Bendtner kontuzjowani 16.10.2008, 17:19, Łukasz Klimkiewicz 30 komentarzy

Podczas przerwy w lidze na mecze reprezentacji w eliminacjach Mistrzostw Świata, drużyna Arsene'a Wengera doznała kilku strat. William Gallas złapał kontuzję ścięgna podkolanowego, Bacary Sagna kolana, a Nicklas Bendtner ma kontuzjowaną kostkę. Cała trójka opuści ligowy mecz z Evertonem w najbliższą sobotę i wyjazdowy mecz Ligi Mistrzów z Fenerbahce.

Arsene Wenger jest również niepewny występu trzech innych swoich piłkarzy, którzy również grali dla swoich reprezentacji. Cesc Fabregas ma złamany nos, Robin van Persie ma problem z mięśniami, a Johan Djourou doznał wstrząsu mózgu. Wszyscy trzej zostaną jeszcze poddani testom, ale Wenger jest dobrej myśli.

Dobrą wiadomością jest gotowość do gry Abou Diaby'ego, który prawdopodobnie zagra w sobotę w wyjściowej jedenastce po wyleczeniu kontuzji kolana.

"Niestety straciliśmy trzech piłkarzy w ciągu 10 dni - Williama Gallasa, Bacarego Sagne i Nicklasa Bendtnera." - powiedział Wenger.

"Są to duże straty i musimy je czymś uzupełnić."

"Na szczęście nie wygląda na to, że będziemy musieli na nich długo czekać, ale na pewno nie zagrają w sobotę i prawdopodobnie we wtorek."

"Djourou doznał wstrząsu mózgu podczas ostatniego meczu reprezentacji. Nie wygląda to źle i myślę, że będzie w stanie zagrać."

"Dalej czekam na powrót Robina do Londynu, więc nie wiem dokładnie co mu dolega. Jednak myślę, że to nic poważnego. Czytałem raport ze sztabu Holandii i myślę, że Robin też będzie mógł zagrać."

"Złamany nos Cesca nie powinien przeszkodzić mu w grze. Powrócił do treningów i również powinien wystąpić."

"Abou Diaby wróci do składu. Mimo że nie długo nie grał, to skorzystam z niego bo mamy kilka luk w składzie."

Bacary SagnaNicklas BendtnerWilliam Gallas autor: Łukasz Klimkiewicz źrodło: Arsenal.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
Ibricic komentarzy: 16129.10.2008, 21:38

i lysy zalatwil frajerow! ;D

EkEl komentarzy: 298918.10.2008, 20:39

Źle się dzieje że tyle kontuzji ale co zrobić :/

Fabregas19 komentarzy: 5084 newsów: 818.10.2008, 09:30

No to super to daja wlasnie mecze reprezentacyjne!!!.......KONTUZJE....!!!!

Floydpink komentarzy: 81717.10.2008, 19:26

oj byle nas te kontuzje nie pogrązyły bo rywale zaczynają się coraz ciekawsi: po Evertonie WHU, Tottenham, ManU..

pelek komentarzy: 213617.10.2008, 17:22

Właściwie to nawet... dobrze! Gallasowi przyda się troche odpocząć od wyjściowej jedenastki, za niego mam nadzieję zagra Djourou jak nie bedzie miał problemów. W końcu zobaczyć powinniśmy Eboue na prawej OBRONIE czyli tam gdzie grał tak dobrze kilka sezonów temu.
Może to troche dziwne, ale w sumie to tak złe w skutkach dla zespołu te kontuzje moim zdaniem nie beda...

Christian komentarzy: 342717.10.2008, 13:31

Obawiam sie że już nie długo kontuzje po raz kolejny nas pogrążą bo Wenger po raz kolejny był inteligentny i zamiast wzmacniać skład wypełnia go 20 latkami którzy nie grali jeszcze w LM itp

MagillaPl komentarzy: 101 newsów: 10917.10.2008, 13:26

Almunia
Eboue-Djourou-Toure-Clichy
Theo-Cesc-Diaby-Nasri
RVP&Ade
mi się podoba:P chociaż oczywiście z kontuzjami lipa, Cescowi ten nos nie pomoże a Diaby też nie wiadomo jak będzie grał po kontuzji

kedziorxd komentarzy: 98817.10.2008, 10:49

Jak zwykle dużo kontuzji. Ehh..

page komentarzy: 1667 newsów: 417.10.2008, 10:20

Czym zalepić? Chyba nie ma innej opcji, jak dać WRESZCIE SZANSĘ EBOUE!! Na pomoc za to nie mam pomysłu. Cesc ze złamanym nosem? Naprawdę nie wiem, kto może rozgrywać poza nim, no może Nasri... ale to i tak połatany skład :/

grygu komentarzy: 149817.10.2008, 08:58

nawet nie kraczcie :/ Jak jeszcze by się robinowi coś stało to już w ogóle byłoby pozamiatane..Szkoda że dwóch dobrych obroncow nam przepadło :/ Mam nadzieję że tym razem eboue stanie na pozycji obrońcy i będzie tam naprawdę dobrze spełniać swoją rolę ;)

kluch_lbn komentarzy: 176517.10.2008, 08:05

może w końcu Eboue zagra na swojej nominalnej pozycji. Diaby pewnie zagra poniżej oczekiwań, sfauluje, dostanie kartkę i taki z niego pożytek. a Cesc to pojechał się bić czy w piłkę grać?! pewnie będzie biegał w czymś na kształt hełmofonu Cecha :P

AntonioThe komentarzy: 3720 newsów: 517.10.2008, 06:54

Czyli z Evertonem będą grali Eboue i Silvestre. Zobaczymy jak się spiszą.

Lee komentarzy: 1471 newsów: 8317.10.2008, 04:22

bzdura z tymi reprezentacjami jak zwykle..

Oldgunner3 komentarzy: 778116.10.2008, 23:37

Strach się bać; z 2 strony to właściwie u nas stan chroniczny - taka rzeczywistość.Zobaczymy jak to się przełoży na mecz z Evertonem.

Christian komentarzy: 342716.10.2008, 22:35

Za Sagne powinien grać Eboue za Gallasa Silvest
a zamiast Bendtnera na ławce będzie siedział Vela

chomik432 komentarzy: 438 newsów: 1816.10.2008, 22:22

masakra najmniejszy problem do bendner bo ma duzo zmiennikow ale SAGNA czy GALLAS nie wiem ?

iAMjustAgirl komentarzy: 66916.10.2008, 22:12

Zaczyna się :/

Szef komentarzy: 1303516.10.2008, 21:40

pieknie uwielbiam przerwe na reprezentacje i takie wiadomosci normalnie jeszcze brakowalo kontuzji Walcotta, Nasriego i Adebayora i bylby kompleci.

Cesc_Fan komentarzy: 452416.10.2008, 20:23

Myślę ,że zaczniemy w spotkaniu z Evertonem tak :

Almunia
Eboue Kolo Silvestre Clichy
Theo Denilson Cesc Nasri
(Vela) RvP Adebayor

Ring komentarzy: 7516.10.2008, 20:11

festiwal trwa jeszcze robin i gitara;/

Wkocin komentarzy: 79916.10.2008, 19:02

i znowu te kontuzje...

adaminho77 komentarzy: 331716.10.2008, 18:51

Dokładnie... Kontuzje w Naszym zespole zdarzają się bardzo często i musimy sobie z tym jakoś radzić, a Wenger potrafi łatać dziury w zespole i na pewno nie będzie aż tak źle... Bez Bendtnera jakoś przeżyjemy... W miejscu Sagny będzie grał Eboue... Ciekawe jednak, czy na miejsce Gallasa Wenger postawi na Silvestre'a, czy Djourou...

grzegorz17 komentarzy: 109816.10.2008, 18:45

nieciekawie ale kontuzje to nasza specjalnosc,nie bedzie łatwo w nastepnych meczach.

lbndomi komentarzy: 16916.10.2008, 18:44


Vela Adebayor

Nasri Walcott
Fabregas Diaby

Clichy...............Silvestre...Toure..............Eboue

Almunia
Tak najlepiej by było

Iwcio123 komentarzy: 57716.10.2008, 18:30

w ataku to jeszcze nie bedzie tak zle bo Ade zagra z Vela w razie jak by RvP byl niedysponowany ale w pomocy bedzie kaszana jak Cesc nie zagra ;s

-------Adebayor-------RvP----------
(vela)
Nasri---Fabregas---Song---Walcott
(Denilson)
Clichy---Djourou---Toure---Eboue
(Silvestre?)
-------------Almunia----------------

Tak to chyba bedzie wygladac, ewentualnie w pomocy zamiast Songa zagra Denlison a Song zagra w srodku obrony...

k_oi komentarzy: 636 newsów: 162616.10.2008, 18:02

O ile w meczu z Evertonem możemy dać sobie spokojnie radę bez Gallasa i Sagny, to myślę że z Fenerbahce będzie ciężko.
Smutna dla mnie jest kontuzja Bendtnera, jednak w tej sytuacji Vela będzie pierwszym zmiennikiem.

Aaarsenal komentarzy: 305716.10.2008, 17:54

W arsenalu niestety jest tak że, gdy Wenger mówi że kontuzje są nie grożne to i tak piłkarze pauzują conajmniej miesiąc. Wg mnie w lidze nie mamy szans na mistrza więc lepiej będzie jeśli skupimy sie na Lidze mistrzów i na Pucharze Anglii.

A kontuzje są główną zmorą tego klubu. Podczas kontuzji wychodzi to że mamy krótką i słabą ławke..

Davids7 komentarzy: 6316.10.2008, 17:51

"(...)Cesc Fabregas ma złamany nos, Robin van Persie ma problem z mięśniami, a Johan Djourou doznał wstrząsu mózgu." Troche jak raport po jakiejś konkretnej zadymie:D

Iwcio123 komentarzy: 57716.10.2008, 17:37

powoli sie robią Yaya ;/

remolo22 komentarzy: 6116.10.2008, 17:31

no to sie zaczelo ja pier.......a nie lepiej bylo kogos kupic w oknie transferowym ??teraz bedziemy musial siegnac po zawodnikow z rezerwy

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Aston Villa - Arsenal 18.07.2020 - godzina 16:00
:
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Liverpool29271182
2. Man City29193760
3. Leicester29165853
4. Chelsea29146948
5. Man United29129845
6. Sheffield United291111744
7. Wolves291013643
8. Tottenham291181041
9. Arsenal29913740
10. Burnley291161239
11. Crystal Palace291091039
12. Everton291071237
13. Newcastle29981235
14. Southampton291041534
15. Brighton296111229
16. West Ham29761627
17. Watford29691427
18. Bournemouth29761627
19. Aston Villa29751726
20. Norwich29561821
Fortuna
ZawodnikBramkiAsysty
Jamie Vardy194
Pierre-Emerick Aubameyang171
Mohamed Salah166
Sergio Agüero163
Danny Ings151
Sadio Mané147
Marcus Rashford144
Raúl Jiménez136
Tammy Abraham133
Dominic Calvert-Lewin131
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
8.33
Gracz lipca wybór redaktorów Pierre-Emerick Aubameyang
Pierre-Emerick Aubameyang
7.14
Gracz lipca wybór użytkowników Damian Emiliano Martinez
Damian Emiliano Martinez
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna
Części samochodowe Ucando.pl