Gibbs i Giroud po meczu z Middlesbrough

Gibbs i Giroud po meczu z Middlesbrough 15.02.2015, 21:18, Michał Korżak 11 komentarzy

Kieran Gibbs i Oliver Giroud udzielili krótkich wywiadów zaraz po zwycięstwie Arsenalu 2:0 nad Middlesbrough. Dzięki temu triumfowi Kanonierzy awansowali do ćwierćfinału Pucharu Anglii. Oto, co mieli do powiedzenia:

Gibbs:

O zdominowaniu spotkania...

Middlesbrough to bardzo dobry zespół. Są zorganizowani i silni w obronie. Wiedzieliśmy, że od samego początku musimy być skupieni i starać się ich zdominować. To nam się udało i uważam, że zasłużenie zwyciężyliśmy.

O drodze do obrony trofeum...

To bardzo trudne rozgrywki. Każdego rywala trzeba traktować bardzo poważnie, ponieważ nawet 3-ligowy zespół może cię zaskoczyć i wyeliminować. Widzieliśmy już w poprzednich rundach, jak faworyci do ogólnego triumfu odpadali. My jesteśmy jednak głodni sukcesu i chcemy kontynuować nasz marsz po puchar.

Giroud:

O drugiej bramce...

Wiedziałem, że Alexis szybko wykona ten rzut rożny. Wykorzystałem moment zawahania obrońcy i udało mi się trafić do bramki.

O niezdobyciu hat-tricka...

Czekam na niego już od ponad dwóch lat. Miałem nadzieję, że uda mi się go dzisiaj zdobyć, ale trener niestety zdecydował się ściągnąć mnie z boiska. Jestem jednak bardzo zadowolony ze zwycięstwa i moich dwóch bramek, które zdobyłem po świetnych podaniach Alexisa i Kierana. Dodatkowo kolejny raz zachowaliśmy czyste konto; chcemy kontynuować naszą dobrą passę.

Kieran GibbsMiddlesbroughOlivier Giroud autor: Michał Korżak źrodło: Arsenal.com
Dawid04111 komentarzy: 13296 newsów: 1418.02.2015, 09:31

Szykuje sie zacięta walka o miejsce na LO :D Ale to na dobre nam wyjdzie.

spazi_28 komentarzy: 85016.02.2015, 23:21

@Paniu, Gibbs nigdy nie przestał nim być w AFC

Paniu76 komentarzy: 1246416.02.2015, 15:42

Bardzo dobry mecz, Gibbo pokazał, że to on powinien być numerem 1.

mlody13 komentarzy: 337416.02.2015, 14:01

Szkoda, że nie udało mu się ustrzelić hat-tricka tak do 65 minuty, bo chciałem dłużej widzieć na boisku Akpoma.
Ale co się odwlecze, to nie uciecze. Prędzej czy później wreszcie mu się uda - najlepiej w PL lub LM :)

arsenallord komentarzy: 29724 newsów: 11715.02.2015, 22:45

fabregas---> A Nacho w każdym spotkaniu udowadniał, że to on powinien grać, a nie Gibbs.

Verminator97 komentarzy: 1490015.02.2015, 22:39

Brawa dla tych panów!

Kieran pokazał, że nie chce się pogodzić z rolą rezerwowego i w dzisiejszym meczu zagrał super. Robi nam się ogromna rywalizacja na lewej obronie i jestem ciekaw kto z niej wyjdzie zwycięsko.

Co do Giroud te jego bramki dzisiaj były bardzo ważne. W dwie minuty pozamiatał. :D Szkoda, że nie udało mu się z tym hattrickiem, ale tak to już jest. Młody Chuba też chciał pograć i Wenger dobrze zrobił ściągając Franuza. Oli, oby tak dalej! :)

Ramzi92 komentarzy: 21315.02.2015, 22:04

Arsene dał mu dużo czasu na zdobycie tej 3 bramki. Ale Chupa też musi coś grać, przez Oliwiera i jego szukaniu hattricka nasz mudzinek pograł tylko może z 5 minut :( ale Oliwier klasiora sama w sobie ;D

fabregas1987 komentarzy: 2581515.02.2015, 21:42

Idziemy jak burza w FA Cup!!
Gibbs dzisiaj udowodnił, że w PL to on powinien zaczynać mecze w pierwszej "11", a nie Monreal

WilSHARE (zawieszony) komentarzy: 17921 newsów: 815.02.2015, 21:28

Przyjdzie czas i na hat-tricka, ale do Wengera pretensji nie może mieć.

kaden komentarzy: 170315.02.2015, 21:24