Giroud zawodnikiem meczu z Fulham

Giroud zawodnikiem meczu z Fulham 12.11.2012, 12:15, Adam Cygański 24 komentarzy

Jak po każdym spotkaniu Arsenalu, tak i tym razem, kibice tej drużyny mogli głosować na najlepszego zawodnika Kanonierów.

Tym razem w meczu z Fulham najlepszy okazał się Olivier Giroud. Francuz otrzymał 80% wszystkich głosów. Na drugim miejscu uplasował się Theo Walcott (7%), a na najniższym stopniu podium Andriej Arszawin, który otrzymał 4% głosów.

Poniżej prezentujemy pełne wyniki głosowania:

Image and video hosting by TinyPic

FulhamOlivier GiroudZawodnik meczu autor: Adam Cygański źrodło: arsenal.com
DawidAFC komentarzy: 18095 newsów: 125114.11.2012, 14:04

No coś mnie to nie dziwi :D

Lr556 komentarzy: 153612.11.2012, 19:42

Nie dziwię się, Arszawin wchodzi na parę minut i pokazuje piękną grę. Niech Wenger go sprzeda, już to gdzieś pisałem... on się po prostu u nas marnuje.

gunners007 komentarzy: 954312.11.2012, 17:14

Arshavin grał 5 minut i jest na podium. Nie świadczy to najlepiej o grze podstawowej jedenastki.

banach komentarzy: 18412.11.2012, 16:37

widze, ze nikt nie spostrzegl 3 miejsca szawy chyba ze cos przeoczylem. oczywiscie olivier mecz bardzo dobry arteta slabo oceniony mi sie zdaje przez to co robil w 2 polowie a szawa jak dla mnie powinien wkoncu zagrac wiecej minut i na SRODKU POMOCY

mitmichael komentarzy: 4924312.11.2012, 16:34

Najlepszy mecz w jego wykonaniu odkad do Nas dołaczył. Moze w koncu bedzie walił bramy seriami.

piotrek08155 komentarzy: 19412.11.2012, 16:08

brawo zasłużyles na to miano ..

Malyy komentarzy: 7912.11.2012, 16:02

Giroud świetny mecz, lecz wolałem żeby to strzelił z nogi, bo Cazorla by miał asystę ;p. Walcott także świetny mecz, Podolski gdyby nie bramka znów piach.

rayuuuu komentarzy: 313212.11.2012, 14:27

Prawdę mówiąc, to Giroud był najlepszym zawodnikiem, a zawodnikiem samego meczu Arteta ;)

jimmykanonier1886 komentarzy: 1078412.11.2012, 14:24

jak najbardziej zasłużenie

Mizii komentarzy: 419112.11.2012, 14:06

i dobrze, wreszcie pokazał się z dobrej strony! Oby więcej takich meczów Francuza!

12Titi14 komentarzy: 4302 newsów: 57012.11.2012, 13:37

W tym meczu grał świetnie, ale mógł strzelić wcześniej z nogi (potem i tak strzelił z główki) i jedną ładną główkę słabo uderzył. Mam nadzieje, że zagra jeszcze lepiej z Kurczakami niż z Fulham.

pauleta19 komentarzy: 41430 newsów: 112.11.2012, 13:34

się czepiliście Ramseya, a ostatnio to najgorzej gra Vermaelen

pauleta19 komentarzy: 41430 newsów: 112.11.2012, 13:20

mi szkoda Cazorli, znów Giroud mu zrąbał asystę (strzał w słupek). oczywiście na miejscu był nabijacz statystyk Walcott :P

Saphomus komentarzy: 57512.11.2012, 13:11

Pumeks--> wiadomo, że Ramsey jest naszym najlepszym zawodnikiem w każdym meczu(nawet jak nie gra), dlatego jest pomijany w głosowaniach

ragnarokk komentarzy: 41312.11.2012, 12:42

No ale dwa zawalone karne w jednym meczu to nie powinno się zdarzać takiemu graczowi - niestety coś ostatnio gra słabiej, ale wciąż klasę ma.

lordalastor komentarzy: 115712.11.2012, 12:40

niema się co dziwić najlepszy gracz arsenalu po dobrych meczach z schalke i fulham zobaczymy jak poradzi sobie z totkami liczę na kolejną bramkę w jego wykonaniu

Midgardsorm komentarzy: 15336 newsów: 41212.11.2012, 12:31

HokitAG

Pomijając fakt, że Arteta sprokurował karnego i innego nie trafił, to zaliczył asystę i ładnie uruchamiał kolegów.

HokitAG komentarzy: 30312.11.2012, 12:25