Grad bramek na Emirates, Arsenal gromi Łudogorec 6-0

Grad bramek na Emirates, Arsenal gromi Łudogorec 6-0 19.10.2016, 21:47, Sebastian Czarnecki 847 komentarzy

To miał być prosty, łatwy i przyjemny mecz dla Arsenalu, a także okazja do strzelenia kilku bramek. Nikt nie spodziewał się jednak, że po tak bezbarwnej pierwszej połowie w wykonaniu Arsenalu, na Emirates Stadium dojdzie do prawdziwego pogromu. Londyńczycy znacząco poprawili swoją grę w drugiej części meczu i wygrali to spotkanie 6-0. Wisienką na torcie był klasyczny hat-trick w wykonaniu Mesuta Özila, jego pierwszy w profesjonalnej karierze.

Oceń piłkarzy po meczu!

Arsenal: Ospina - Bellerin, Mustafi, Koscielny, Gibbs - Coquelin, Cazorla (57. Elneny) - Walcott (62. Perez), Özil, Chamberlain - Alexis (73. Iwobi)

Ługodorec: Stojanow - Minew, Moti, Palomino, Natanael - Diakow, Anicet - Wanderson (80. Lukoki), Marcelinho, Vura (69. Keseru) - Cafu

Już na początku meczu Kanonierzy zadali mocny cios, który pozwolił im uspokoić grę. Alexis Sanchez już w 12. minucie pokonał Stojanowa przepięknym strzałem. Bułgar mógł tylko obserwować, jak piłka perfekcyjnie wpada w okienko tuż za jego głową. Chilijczyk otrzymał dobre podanie od Chamberlaina, wymanewrował obrońcę drużyny gości i zrobił po prostu swoje.

Od tego momentu gra londyńczyków nie układała się najlepiej, a piłkarze Łudogorca dochodzili do swoich sytuacji. Bardzo aktywni byli zwłaszcza Cafu i Virgil Misidjan, którzy sprawiali wiele problemów obrońcom Arsenalu. W krótkim odstępie czasu proste błędy popełnili Shkodran Mustafi i Laurent Koscielny, a ich błędy musiał naprawiać dobrze dysponowany David Ospina. Para stoperów wyraźnie nie kontaktowała w pierwszej części spotkania, co jeszcze bardziej motywowało rozpędzonych Bułgarów. Ich zapędy ostudziła dopiero bramka Walcotta przed końcem pierwszej połowy, który potężnym strzałem zza pola karnego pokonał Stojanowa.

Po przerwie oglądaliśmy już zupełnie inny Arsenal. Ogarnął się Oxlade-Chamberlain, który poza asystą w pierwszej połowie rozgrywał przeciętne spotkanie i hamował wiele ofensywnych ataków swojego zespołu. Anglik już w pierwszej minucie drugiej połowy wykończył zespołową akcję The Gunners, czym całkowicie zdemotywował piłkarzy z Razgradu. Ogarnęła się także para stoperów, a przede wszystkim Laurent Koscielny, który wrócił na swój normalny poziom i był już nie do przejścia. W pierwszej połowie obrońców często musiał asekurować fenomenalny tego dnia Coquelin, w drugiej jej odsłonie nie musiał aż tak często wracać się do obrony. Francuz mimo wszystko rozegrał wyśmienite spotkanie, zaliczył najwięcej odbiorów i przechwytów w zespole, a nawet zdarzało mu się ciągnąć do przodu grę ofensywną Arsenalu.

Po 55. minucie show dla siebie skradł Mesut Özil, który zaliczył klasycznego hat-tricka, swojego pierwszego w karierze i piątego dla Arsenalu w rozgrywkach Ligi Mistrzów. Mocno przyczynili się do tego Santi Cazorla i Lucas Perez, którzy asystowali Niemcowi przy jego trafieniach. Warto tutaj wspomnieć o bardzo dobrej grze byłego zawodnika Deportivo, który swoją zmianą wniósł wiele ożywienia. Perez co prawda nie miał okazji do wykazania się w roli egzekutora, ale z wielką chęcią obdarował Özila wyśmienitymi podaniami, które ten bezproblemowo wykończył. Hiszpan udowodnił, że Arsene Wenger może mieć z niego wiele pożytku nie tylko na szpicy, ale i na skrzydłach, co zdecydowanie wzmocni rywalizację w pierwszym zespole.

Dzisiejsze zwycięstwo oznacza, że Arsenal wysunął się na prowadzenie w swojej grupie dzięki różnicy bramek. Od samego początku było wiadomo, że walka o awans będzie się toczyć wyłącznie między londyńczykami a PSG, przez co każde trafienie będzie niezwykle istotne. Po remisie w Paryżu na obie drużyny czeka jeszcze bezpośrednie starcie na Emirates Stadium i jeżeli tam również nikt nie zdobędzie trzech punktów, o awansie z pierwszego miejsca będą decydowały właśnie bramki. A tych Arsenal dzięki pogromie z Łudogorcem ma więcej.

Liga MistrzówŁugogorec RazgradRaport pomeczowy autor: Sebastian Czarnecki źrodło: własne
krisns komentarzy: 4620.10.2016, 22:51

Witam, mam pytanie,stawilem na skrę na bet365 i niby wygrali 3-0 ale podobno złamali regulamin I ma być a Walkower, kasa przepadla?

maciekbe komentarzy: 1245820.10.2016, 22:49

ale kabaret w Rzymie

borxon komentarzy: 42620.10.2016, 22:47

Nie zapominajcie ze na b2b moze rowniez Oxlade grac ;)

Simpllemann komentarzy: 52843 newsów: 52420.10.2016, 22:47

Nikt się nie dziwi, większość kibicuje drużynie z Irlandii.

pierre_afc komentarzy: 1207120.10.2016, 22:43

Dziwicie się, że Zenit wygrywa z Dundalk? xd Zenit w tym sezonie jeszcze nie przegrał, nawet Tel Aviv byli wstanie pyknąć na wyjeździe przegrywając 3:0 :D

mistiqueAFC komentarzy: 2676920.10.2016, 22:42

Nie utrzymało :/

TW_Szczepan komentarzy: 188420.10.2016, 22:41

Fajnie, że C+ w końcu pokazuje nasz w lidze

Ja tam takiego Pogbę chętnie w Arsenalu bym zobaczył, ale o kompleksach to tu nie ma mowy

WilSHARE (zawieszony) komentarzy: 17921 newsów: 820.10.2016, 22:41

Dundalk chlip

mistiqueAFC komentarzy: 2676920.10.2016, 22:41

Zenit 1-1.Dundalk utrzyma remis?

Gunner012 (zawieszony) komentarzy: 6395 newsów: 220.10.2016, 22:40

Jeff pewnie dostanie szansę w pucharze.
Elneny na Boro. Ramsey to już gotowy do gry?

mistiqueAFC komentarzy: 2676920.10.2016, 22:39

Mnie ciekawi jaki awans w rankingu zaliczy Dundalk.Tutaj może jakiś rekord paść

Gunner012 (zawieszony) komentarzy: 6395 newsów: 220.10.2016, 22:38

Miałem gotowy kupon, ale dobrze, że go nie postawiłem. Stawianie na LE to strata kasy.

mitmichael komentarzy: 4924320.10.2016, 22:37

Brawo Teodorczyk

AlexVanPersie komentarzy: 806420.10.2016, 22:37

El Neny zagra czy może Jeff?

Papcio lubi takie okazje, Xhaka kartki, Santi kontuzja to go kusi by wpuścić małolata. :o

Simpllemann komentarzy: 52843 newsów: 52420.10.2016, 22:34

Niech to Dundalk utrzyma. Swoją drogą, ciekawe jak zaprezentowaliby się w LM zamiast Legii.

mistiqueAFC
Może pije i ta belgijska bardziej mu służy.

10wazzar10
Jak od razu wyjeżdżasz z tekstem pod prowo to nie spodziewaj się przyjaznej reakcji.

Simpllemann komentarzy: 52843 newsów: 52420.10.2016, 22:26

Teodorczyk nie przestaje strzelać.

Kanonier204 komentarzy: 40621 newsów: 320.10.2016, 22:26

TEEEEODOOORCZYKKKKK!!!

10wazzar10 komentarzy: 820.10.2016, 22:22

jakbys mial dobry wzrok zauważyłbyś mój wcześniejszy wpis...ale widać, że trolli tutaj pełno jedynie. Takie czasy, że ciężko o kibiców rywali, z którymi na poziomie można pogadać

WilSHARE (zawieszony) komentarzy: 17921 newsów: 820.10.2016, 22:22

Pogba kto?

Witowo95 (zawieszony) komentarzy: 12773 newsów: 120.10.2016, 22:21

@10wazzar10: Nigga what?

maciekbe komentarzy: 1245820.10.2016, 22:21

wiedziałem, że prędzej, czy później jakiś kibic ManU się wynurzy :D
@10wazza leci mecz Twojej drużyny, a surfujesz sobie po portalu Kanonierów. Kto tu ma kompleksy bro?

Dewry komentarzy: 8101 newsów: 220.10.2016, 22:18

To Fenerbahce takie cienkie czy United takie dobre?

10wazzar10 komentarzy: 820.10.2016, 22:18

macie jakieś kompleksy, że ciągle o Pogbie nawijacie? ;)

WilSHARE (zawieszony) komentarzy: 17921 newsów: 820.10.2016, 22:17

Dundalk rozpieszcza kibiców.

Dewry komentarzy: 8101 newsów: 220.10.2016, 22:13

Diam51
Daj spokój. Tam po bramce Pogby z Leicester jechało się jak po burej suce ludzi uwazających, że Francuz jest przeplacony Xddddd

grzegorz1211 komentarzy: 1030220.10.2016, 22:05

Co z tego jak gre robi im Mata, a Mourinho pewnie w lidze posadzi go na ławie

Simpllemann komentarzy: 52843 newsów: 52420.10.2016, 22:05

A Dundal się trzyma. Może zostanie ten bezbramkowy remis z Zenitem.

maciekbe komentarzy: 1245820.10.2016, 21:59

No i Pogba zarobił na swoją metkę z ceną. Jeden Vine tygodniowo + żenująca (przynajmniej dla mnie) cieszynka, internet zadowolony, Pogba wart 100m

WilSHARE (zawieszony) komentarzy: 17921 newsów: 820.10.2016, 21:59

Pogba się rozbrykał :V

Diam51 (zawieszony) komentarzy: 3238 newsów: 18420.10.2016, 21:58

Na devilpage jakie podniecenie... XD Ale to dobrze, że znają ambicje i możliwości ich ulubionego klubu.

Dewry komentarzy: 8101 newsów: 220.10.2016, 21:55

Pogba dwie bramki, fani United znowu załączą hurraoptymizm :D

thegunner4life komentarzy: 899920.10.2016, 21:53

Ale piękny gol Pogby

Argudo komentarzy: 10886 newsów: 620.10.2016, 21:42

Elneny-Coq, tak będzie chyba najlepiej. Fajnie byłoby też zobaczyć Gibbsa na LO.

mitmichael komentarzy: 4924320.10.2016, 21:40

Mamy ten spokoj, ze w srodku jednego kontuzjowanego jest w stanie zastapic inny zawodnik, gorzej gdyby wypadło ich wiecej. Tez mysle, ze Elneny powinien zagrac

Argudo komentarzy: 10886 newsów: 620.10.2016, 21:36

Wczorajsza wygrana Arsenalu to 100 wygrany mecz w europejskich pucharach Arsene Wengera.

mistiqueAFC komentarzy: 2676920.10.2016, 21:36

@mit

Spokojnie, pewnie za 3 tygodnie wróci :D

MarcinKanonier komentarzy: 133120.10.2016, 21:34

mitmichael

Nawet jakby Ramsey wrocil to i tak powinien zagrac Momo, przynajmniej moim zdaniem :)

mitmichael komentarzy: 4924320.10.2016, 21:21

Cazorla uraz kostki, nie zagra z Middlesbrough. Ciekawe czy wroci Ramsey

afc4life komentarzy: 478320.10.2016, 21:20

Jak tam MU ? Graja cos czy udaja? :D

Zawodzi na lawce, na boisku szkoda ze go czesciej nie mozemy zobaczyc ale taki Wenger juz jest.

Kanonier204 komentarzy: 40621 newsów: 320.10.2016, 21:15

Brawo Deschacht

kamilo_oo komentarzy: 2356720.10.2016, 21:14

" Arsene Wenger latem sprowadził Lucasa Pereza, ale ten dotychczas zawodzi i wobec tego na pozycji numer "9" coraz częściej gra Alexis Sanchez. "