'Ipswich może postawić przed swoją bramką nawet autobus'

'Ipswich może postawić przed swoją bramką nawet autobus' 24.01.2011, 18:34, Łukasz Klimkiewicz 26 komentarzy

Wojciech Szczęsny w dzisiejszym wywiadzie udzielonym dla Arsenal TV Online powiedział, że zawodnicy Ipswich Town mogą przed swoją bramką postawić nawet klubowy autobus, a Kanonierzy i tak pokonają tę przeszkodę.

Drużyna z hrabstwa Suffolk w pierwszym pojedynku półfinałowym rozgrywek o Puchar Ligi pokonała Arsenal na Portman Road 1:0.

Kilka dni temu na temat jutrzejszego spotkania z The Tractor Boys wypowiedział się Cesc Fabregas, który skrytykował grę Ipswich w stylu rugby i stwierdził, że na Emirates Stadium zobaczymy zupełnie inny futbol. Podobnie uważa polski bramkarz, który uważa, że taktyka Ipswich Town ostatecznie skończy się porażką.

- Przede wszystkim na The Emirates przyjeżdża drużyna z Championship. Być może oni nie wyobrażają sobie jaka tutaj panuje atmosfera, ale my doskonale zdajmy sobie z tego sprawę. Jesteśmy pewni swoich szans i do samego końca będziemy walczyć o awans - powiedział Szczęsny.

- Jesteśmy Kanonierami i możemy pokonać każdego.

- Ipswich przyjeżdża do Londynu z przewagą jednej bramki i na pewno będą starali się tego bronić. Przewiduję jednak, że to będzie mecz do jednej bramki. Szybko zdobyty gol będzie dla nich wykańczający.

Capital One CupIpswich TownWojciech Szczęsny autor: Łukasz Klimkiewicz źrodło: TEAMtalk
adam3462 komentarzy: 273225.01.2011, 17:13

"Jesteśmy Kanonierami i możemy pokonać każdego." to chyba najlepsze podsumowanie to tego wszystkiego.

laskowski19051995 komentarzy: 494525.01.2011, 14:50

W pierwszym spotkaniu pokazali że są silnym klubem, i nie można ich lekceważyć, ale Arsenal ma bardzo silny skład i mam nadzieję że te spotkanie potoczy się inaczej niż poprzednie :D

Szef komentarzy: 1303525.01.2011, 13:23

no ipswich bedzie bardzo zmotywowane i z kazda minuta gdy bedzie sie utrzymywal bezbramkowy remis to beda coraz bardziej pewniejsi siebie

dicpauca komentarzy: 296624.01.2011, 23:39

na pierwszym meczu troche sie zawiodlem, no ale patrzmy realnie.. 3,4,5-0 to wynik ktory powinnismy spokojnie osiagnac.. jesli ich nie zlekcewazymy..

radekars komentarzy: 9424.01.2011, 23:18

Skoro nawet Chelsea wygrała z nimi 7-0 to tym bardziej powinniśmy ich jutro zmiażdżyć. Myślę, że 5-0 powinno paść!

Gunner48 komentarzy: 792924.01.2011, 22:09

Ten mecz będzie dosyć ciężki, ale damy radę.
By rozklepać obronę Ipswich potrzebny nam będzie Nasri, Fabregas, Song, Walcott i RvP ;)
ci zawodnicy muszą zagrać.

bergkamp komentarzy: 111024.01.2011, 21:40

Nie radziłbym lekceważyć Ipswich. Tym bardziej, że mają świetny wynik - nie stracili gola na wyjeździe. Dla mnie ten mecz i ten puchar to ważna sprawa. Może nie jest to zbyt prestiżowe trofeum, ale na pewno pozwoliłoby odblokować się psychicznie Kanonierom.

nurmi15 komentarzy: 36024.01.2011, 21:29

Haahahahah :D Kawalarz :D

wito88 komentarzy: 38724.01.2011, 21:14

Boje się o RvP, musi grać żeby bramki strzelić ale te jego szklane nogi oby nie oberwały :O

Henry1855 komentarzy: 74724.01.2011, 21:02

Dobrze ze sa tacy pewni siebie, tylo zeby nie zlekcewazyli rywali. Ale to raczej malo prawdopodobne, w koncu wiedza o jaka stawke jest ten mecz

kamilo_oo komentarzy: 2356724.01.2011, 20:22

Oby nie doszło do dogrywki...

zjadas komentarzy: 30024.01.2011, 20:13

hellspawn - dogrywka to przy takim natężeniu spotkań w styczniu najgorsza rzecz jaka moze nas spotkać... 9 meczy w jednym jednym miesiacu, to wystarczające wycienczenie dla arsenalu, gdyby to chelsea albo milan mieli taki maraton to polowa druzyny w wylądowałaby w szpitalu na zasłabnięcie, dobrze ze nasi chłopacy są młodzi i wytrzymują takie przeciążenia !

HellSpawn komentarzy: 618524.01.2011, 20:03

Ten skład z meczu WHU-Arsenal zrobi swoje :) myślę, że jak strzelimy bramkę do 15 minuty to wynik będzie powyżej 2:0 dla nas, jeżeli nie to 1:0 i dogrywka.

aRamsey komentarzy: 948624.01.2011, 20:01

Myślę, a nawet jestem pewien, że sobie poradzimy. Mimo ich pewnego autobusu, wbijemy im kilka bramek.

mitmichael komentarzy: 4924324.01.2011, 19:49

3-0 do przerwy - to bedzie pelny sukces, potem tylko utrzymac wynik i bedziemy w Finale

fabregas1987 komentarzy: 2581524.01.2011, 19:20

nie ma innej opcji oprocz zwyciestwa, 3-0 wystarczy ;)

Sojusznik komentarzy: 52924.01.2011, 19:09

hehe Tego nie wiem ponieważ nie jestem Kibicem Arsenalu :)

wronka25 komentarzy: 224524.01.2011, 19:02

sojusznik ale teraz nie sa w formie i nie pwoinni grac ....

piotra700 komentarzy: 61024.01.2011, 18:59

tak,piłka zmieściła by się pod autousem a bramkarz z Ipswich miał by trudno jakby mu strzelali dołem to by musiał ciągle się patrzeć pod autobusem.No ja myśle że w 60 minucie zacznie go boleć kręgosłup.

Sojusznik komentarzy: 52924.01.2011, 18:58