Kanonierzy strzelają i asystują w reprezentacjach

Kanonierzy strzelają i asystują w reprezentacjach 19.11.2014, 09:42, Adam Cygański 850 komentarzy

Wczoraj kilkadziesiąt reprezentacji narodowych z całego świata rozgrywało mecze towarzyskie.

W spotkaniach tych oczywiście nie zabrakło zawodników Arsenalu, a oto jak się zaprezentowali:

Calum Chambers, Kieran Gibbs, Alex Oxlade-Chamberlain, Theo Walcott, Danny Welbeck i Jack Wilshere

Szkocja 1-3 Anglia

Alex Oxlade-Chamberlain w 32. minucie otworzył wynik tego meczu, a asystę przy tym trafieniu zaliczył inny Kanonier - Jack Wilshere (wideo). Chambo grał do 80. minuty, Wilshere do 87., a inny zawodnik Arsenalu - Danny Welbeck - opuścił plac gry w 66. minucie, w tej samej, w której na boisko wszedł Kieran Gibbs. Calum Chambers i Theo Walcott całe spotkanie przesiedzieli na ławce rezerwowych.

Alexis Sanchez

Chile 1-2 Urugwaj

Sanchez rozegrał całe spotkanie, a w 28. minucie wpisał się na listę strzelców (wideo).

Santi Cazorla

Hiszpania 0-1 Niemcy

Cazorla całe spotkanie przesiedział na ławce rezerwowych.

Lukas Podolski

Podolski całe spotkanie przesiedział na ławce rezerwowych.

Wojciech Szczęsny

Polska 2-2 Szwajcaria

Szczęsny oglądał ten mecz z ławki rezerwowych.

Mecze Towarzyskie autor: Adam Cygański źrodło: arsenal.com
danielosik (zawieszony) komentarzy: 1698221.11.2014, 13:44

Myślę, że Podolski w zimie odejdzie no szkoda, ale ktoś musi odejść, żeby ktoś mógł przyjść.

Kaczaza komentarzy: 724921.11.2014, 13:43

paw3u;
Ja osobiście chciałbym Howedesa lub Ranocchie.

thide komentarzy: 32389 newsów: 185221.11.2014, 13:42

nie wiem czy wiecie, ale Arsene knows best

moomin komentarzy: 82021.11.2014, 13:41

I dobrze, ze Wenger nie wystawia Podolskiego. Chce go widziec tylko na koncowki meczow, w ktorych nie idzie i trzeba szukac stzalow z dystansu. Innego 'zastosowania' dla Podolskiego w Arsenalu nie widze.

maciek987 komentarzy: 296621.11.2014, 13:41

dope
Nie porównuj decyzji Wengera do słów Smudy. To dwaj różni trenerzy. Jeden z wielkimi sukcesami, drugi z malutkimi. Szanuję obu, ale Smuda to nieźle pojechał :D A Wengera nei krytykuję, ponieważ uważam, że nie byłby trenerem tak znanego klubu jakim jest arsenal bez kompetencji na to stanowisko. A tym co go obrażają i wyznaczają poziom jego decyzji i wypowiedzi, proponuję zastanowić sieco jeszcze robią przed komputerem w takim razie i dlaczego nie prowadzą jakiegosświetnego klubu skoro tak dobrze znaja sie na piłce i wiedzą lepiej od człowieka które całe życie spędził w tym sporcie.

dope komentarzy: 5421.11.2014, 13:40

Jestem niemal pewny, że gdyby tę drużynę trenował człowiek, mający głowę na karku, mogłaby ona wiele osiągnąć. Uważam, że ta drużyna ma niesamowity potencjał.

dope komentarzy: 5421.11.2014, 13:38

maciek987, wiadomo przecież, że nikt nie każe Podolskiego wystawiać co mecz, ale facet wchodzi na mecz z Anderlechtem, w ciągu chwili ratuje nam 3 punkty, a w kolejnym meczu ani widu ani słychu o Lukasie. Jaki był zatem sens wpuszczenia go na boisku, skoro nie zostaje później nagradzany? Wydźwięk rozumowania Wengera jest żałosny, bo myślę, że nawet gdyby Podol w ciągu 5 minut zaliczył Hat-Tricka i tak następny mecz przesiedziałby na ławce przez widzimisie Arsena.

danielosik (zawieszony) komentarzy: 1698221.11.2014, 13:37

Widać, że dla Wenger liczy się zawodnik ... taki Van Persie, czy Ramsey powinni go po piętach całować.

maciek987 komentarzy: 296621.11.2014, 13:35

dope
Co do Podolskiego... Robi wiele błedów, jest niewidoczny, szybkość już nie ta co kiedyś. Czasami mu wejdzie bramka z dobitki z 3 metrów. Jak dla mnie powinien grać ze słabymi drużynami żeby sobie reszta odpoczęła bo przykładowo w jutrzejszym meczu go nie widzę.

dope komentarzy: 5421.11.2014, 13:34

maciek987 poziom tej wypowiedzi jest tak samo niski jak decyzje Wengera.

Qarol komentarzy: 1450221.11.2014, 13:34

@Marchwik

Wenger sam burzy swój pomnik. Idealną okazją do odejścia był dla niego triumf w FA Cup. Odszedłby w chwale, po przerwaniu długiej posuchy. Do tego kończył mu się kontrakt, lepszych okoliczności miał nie będzie.

dope komentarzy: 5421.11.2014, 13:33

Zauważyłem też pewną tendencję u Wengera. Kiepsko grający zawodnik będzie grał u niego tak długo, aż w końcu nie zacznie czegoś pokazywać, żeby wszyscy potem myśleli. "Ah, Wenger miał rację, stawiał na niego pomimo braku formy".

maciek987 komentarzy: 296621.11.2014, 13:33

Pamiętam jak Smuda mówił "po co robić zmiany jak drużyna gra dobrze?" :D

rysiek098 komentarzy: 248921.11.2014, 13:32

paw3u; nie jest zły, a to że gra dla Spurs to nie ma dla mnie jakiegoś większego znaczenia. Nie lubimy ich, to fakt, ale przecież to zaostrza walkę na murawie, a nie poza boiskiem. Jak dla mnie takie rzeczy nie robią problemu, aczkolwiek i tak chyba wolałbym Nastasicia zapewne za max 10 mln funtów :P

dope komentarzy: 5421.11.2014, 13:31

Nie dawanie szans Podolskiemu, cz Joelowi to w ogóle totalna kpina.

Kanonier204 komentarzy: 40621 newsów: 321.11.2014, 13:31

maciek
Mysle ze jednak poratuje ich ^^

Na siłę chce pokazać wszystkim, że to on ma racje, a klub na tym strasznie cierpi. Kolejnym przykładem jest to, że zmiany robi 10-15 minut do zakończenia meczu.

dope komentarzy: 5421.11.2014, 13:30

Wenger jest cholernym egoistą. Nie wystawiając w meczu z Tottenhamem Sancheza, nie ustawiając Wilshera na DMie, grając Monrealem w środku obrony, czy dając Ozila na prawe skrzydło chce w ten sposób pokazać jakim to on nie jest egocentrykiem, na czym cierpi drużyna.

danielosik (zawieszony) komentarzy: 1698221.11.2014, 13:30

Ja będę mieć sopcasty jak coś.

Kanonier204 komentarzy: 40621 newsów: 321.11.2014, 13:29

paw3u
Meczu nie zobacze jak na zlosc bo o 19 musze byc w jednym miejscu. Przed meczem beda streamy wiec dodam i spadam. Wiec chyba sie uda ;p

rysiek098 komentarzy: 248921.11.2014, 13:29

Bayern zdementował plotki o Khedirze :)

maciek987 komentarzy: 296621.11.2014, 13:29

Kanonier204
Jeśli nie poratujesz streamem tych biednych ludzi to wyczuwam ból dupy na skale katastrofy globalnej ;D

Kanonier204 komentarzy: 40621 newsów: 321.11.2014, 13:26

pqw3u
Chyba raczej nie bo mnie nie bedzie w domu.

paw3u komentarzy: 563021.11.2014, 13:25

Kanonier204
można jutro na Ciebie liczyć w sprawie streama?

Marchwik komentarzy: 868 newsów: 10821.11.2014, 13:24

Na Highbury.pl dwa nowe i warte uwagi teksty.

Po raz ostatni Kanonierzy pokonali Diabły 1 maja 2011 roku, a więc ponad trzy i pół roku temu. Było wówczas 1:0, a złotą bramkę strzelił Aaron Ramsey. Dla jednych to mnóstwo czasu, dla innych zaledwie krótka chwila, ale w futbolowym światku wydarzyło się w tym czasie bardzo, bardzo wiele interesujących rzeczy. Oto 20 z nich:

highbury.pl/20-rzeczy-ktore-wydarzyly-sie-w-futbolu-od-kiedy-arsenal-po-raz-ostatni-wygral-z-manchesterem-united/

Numer dwa:

Lektura od znanego i szanowanego Eryka Delingera dla wszystkich, którzy od dawna wyrzucają Wengera z klubu. Czasem (tak naprawdę to zawsze, ale to niemożliwe) warto się zastanowić i przemyśleć swoje słowa, zamiast mieszać z błotem człowieka, który tyle zrobił dla klubu.

"Piękna historia zasługuje na piękne zakończenie. Okażmy więc Bossowi taką cierpliwość, jaką on wykazał się walcząc przez ostatnią dekadę o stabilność klubu."

highbury.pl/time-to-say-goodbye/

mar12301 komentarzy: 2315321.11.2014, 13:24

wolnego*

mar12301 komentarzy: 2315321.11.2014, 13:23

Jutro Sanchez znów coś ułuje z wolnef

Qarol komentarzy: 1450221.11.2014, 13:21

Nowy przyszedł i ładuje bramy. Jak się zadomowi to już nie będzie goli z wolnych ; D

Kanonier204 komentarzy: 40621 newsów: 321.11.2014, 13:21

- Nieprawdopodobne! jakby coś dodało mu skrzydeł!
- Co chcesz przez to powiedzieć?
- Yyy nic ja tylko byłem pod wrażeniem

Te teksty! :D

maciek987 komentarzy: 296621.11.2014, 13:19

Jak już ktoswspomniał o rzutach wolnych. W tamtym sezonie widział bardzo mało bramek z rzutów wolnych a w tym sezonie fajnie sie zaczyna ;D

KochamArsenal88 komentarzy: 100321.11.2014, 13:19

Albo "Arsenal-Manchester utd- czyli kto tym razem straci punkty"
Albo "Arsenal -Manchester utd czyli kto tym razem dolaczy do listy kontuzjowanych"

TakKrzysiu komentarzy: 893821.11.2014, 13:18

dobrze dobrzex2 panie bobrze. Pora sie przespać.

Kanonier204 komentarzy: 40621 newsów: 321.11.2014, 13:17

kamilo
Teraz to mam z tego beke ale kiedys to jak sie skakalo i sluchalo to tak na powaznie. Najlepsze skoki moim zdaniem. No i jeszcze dsj 2 tez dobre byly ^^

danielosik (zawieszony) komentarzy: 1698221.11.2014, 13:17

Ma bardzo mocny strzał, więc mógłby wykonywać nawet rzuty wolne, jak to robi w reprezentacji.

TakKrzysiu komentarzy: 893821.11.2014, 13:17

Mam nadzieje że obie ekipy dobrze przygotują wózki inwalidzkie i dobrze przeorają murawe swymi rydwanami ognia

paw3u komentarzy: 563021.11.2014, 13:16

Wenger to jest rychtyk, Wilshere robi furorę na DM w rep. Anglii, a ten go nie widzi na dmie w Arsenalu - no kiep.

kamilo_oo komentarzy: 2356721.11.2014, 13:16

Kanonier

Oj tak i ten komentarz Szpaka i Włodka :D

maciek987 komentarzy: 296621.11.2014, 13:15

No ale ja bym go brał. Dobry, wysoki, silny. A przy naszych brakach kadrowych na pewno by sie przydał

danielosik (zawieszony) komentarzy: 1698221.11.2014, 13:13

Mecz już jutro, masakra jak ten czas szybko leci...

paw3u komentarzy: 563021.11.2014, 13:12

Widzielibyście u nas Vertonghena za 18 mln funtów?

Qarol komentarzy: 1450221.11.2014, 13:10

Ja to się doczekać nie mogę. Klasyk nad klasyki, trzeba się zaprezentować jak należy i wygrać. Szkoda, że SAFa już nie ma w MU, bo ta postać jest nieodłączną częścią historii tych potyczek.

Kanonier204 komentarzy: 40621 newsów: 321.11.2014, 13:08

youtube.com/watch?v=CrlY3YHMnwM&list=PL_2XSswU8vfvYzjK_UASa_zVtDJKTBHYG

Oj sie gralo :P

paw3u komentarzy: 563021.11.2014, 13:06

Wilshere w reprezentacji gra na DMie?

danielosik (zawieszony) komentarzy: 1698221.11.2014, 13:06

Theo musi wrócić jak najszybciej, oby to nic poważnego.

TakKrzysiu komentarzy: 893821.11.2014, 13:03

O jeszcze nie ma newsa ^^. Myślałem że znajdzie sie jakiś wyposzczony redaktor który wstawi go wcześniej, jak to bywało po przerwach.

Ja proponuje tytuł:
Arsenal FC - Manchester United czyli mała paraolimpiada

DawidAFC komentarzy: 18095 newsów: 125121.11.2014, 13:02

Nie wiem na ile to zdjęcie jest aktualne, ale.. :

fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xfa1/v/t1.0-9/p480x480/10806408_739767602745364_7995250359173924426_n.jpg?oh=85a7848e71919a50112fdf83a4d6acc9&oe=550D6270&__gda__=1423325602_e33fc3c2f1529a6b6c49d7ac1eb0d6d4

Master10 komentarzy: 9225 newsów: 321.11.2014, 13:01