Kanonierzy strzelają i asystują w reprezentacjach

Kanonierzy strzelają i asystują w reprezentacjach 19.11.2014, 09:42, Adam Cygański 850 komentarzy

Wczoraj kilkadziesiąt reprezentacji narodowych z całego świata rozgrywało mecze towarzyskie.

W spotkaniach tych oczywiście nie zabrakło zawodników Arsenalu, a oto jak się zaprezentowali:

Calum Chambers, Kieran Gibbs, Alex Oxlade-Chamberlain, Theo Walcott, Danny Welbeck i Jack Wilshere

Szkocja 1-3 Anglia

Alex Oxlade-Chamberlain w 32. minucie otworzył wynik tego meczu, a asystę przy tym trafieniu zaliczył inny Kanonier - Jack Wilshere (wideo). Chambo grał do 80. minuty, Wilshere do 87., a inny zawodnik Arsenalu - Danny Welbeck - opuścił plac gry w 66. minucie, w tej samej, w której na boisko wszedł Kieran Gibbs. Calum Chambers i Theo Walcott całe spotkanie przesiedzieli na ławce rezerwowych.

Alexis Sanchez

Chile 1-2 Urugwaj

Sanchez rozegrał całe spotkanie, a w 28. minucie wpisał się na listę strzelców (wideo).

Santi Cazorla

Hiszpania 0-1 Niemcy

Cazorla całe spotkanie przesiedział na ławce rezerwowych.

Lukas Podolski

Podolski całe spotkanie przesiedział na ławce rezerwowych.

Wojciech Szczęsny

Polska 2-2 Szwajcaria

Szczęsny oglądał ten mecz z ławki rezerwowych.

Mecze Towarzyskie autor: Adam Cygański źrodło: arsenal.com
Kanonier204 komentarzy: 40621 newsów: 321.11.2014, 15:45

Ostatnio newsy zaczely byc wczesniej o dwa nawet trzy dni a tu dzien przed nie ma jeszcze.

Simpllemann komentarzy: 52854 newsów: 52421.11.2014, 15:45

4ARSENal4
Powiedz to Bossowi.

4ARSENal4 komentarzy: 23121.11.2014, 15:43

kaziu widzę że u Ciebie w proponowanym składzie nasz najlepszy skrzydłowy Sanchez gra na 10tce :) chyba za dużo w fifę się nagrałeś

4ARSENal4 komentarzy: 23121.11.2014, 15:40

kaziu będę tęsknił za takim znawcą jak ty...kibic w kapciach

mlody13 komentarzy: 337421.11.2014, 15:39

@maciek987
są pewne sposoby, pw

kaziu874 komentarzy: 674821.11.2014, 15:39

Master10 --> tez mysle, ze Theo nie bedzie w podstawie (o ile w ogole bedzie w kadrze na to spotkanie), ale fajnie by bylo, bo niby trenuje normalnie i w kadrze tez nie gral. Mimo wszystko pewnie za szybko dla niego na pierwszy sklad, wiec moze tak kolo 60 minuty wejsc, a w pierwszym za niego Cazorla/Ramsey (obaj bez formy, trudny wybor).

maciek987 komentarzy: 296621.11.2014, 15:39

Wie może ktoś jak pobrać z tej strony obraz?

flickr.com/photos/officialarsenal/10959499976/sizes/l/

Simpllemann komentarzy: 52854 newsów: 52421.11.2014, 15:38

maciek987
A wielu piłkarzy odniosło długotrwałe kontuzje. Thiago, Martinez, Lahm, Alaba nie będą przecież grać wiele miesięcy. Długą przerwę ma już Badstuber, Schweinsteiger. Nie za wesoło u nich.

maciek987 komentarzy: 296621.11.2014, 15:38

illpadrino
Pewnie będzie wieczorem

kaziu874 komentarzy: 674821.11.2014, 15:36

maciek987 --> u nas w takiej sytuacji nie byloby problemu, Chambo by sie nadawal ;>

simpllemann --> no to tyle dobrze dla nich.

4ARSENal4 --> nie bede wchodzi z Toba w dyskusje, zreszta za kilka dni i tak Cie tu nie bedzie, wiec koniec tematu.

Master10 komentarzy: 9225 newsów: 321.11.2014, 15:35

kaziu Walcott nie zagra w pierwszym

Wenga psychologicznie taki cwany nie jest, aby mowic, ze Walcott wypada, a tu w pierwszej jedenastce :D

illpadrino komentarzy: 12030 newsów: 321.11.2014, 15:34

Dzień przed meczem nie ma zapowiedzi przedmeczowej? Spoko.

Simpllemann komentarzy: 52854 newsów: 52421.11.2014, 15:31

kaziu874
No my jesteśmy przyzwyczajeni do takiej sytuacji. A jeśli chodzi o Neuera to podobno ma być dostępny już na najbliższy mecz.

maciek987 komentarzy: 296621.11.2014, 15:29

kaziu
Lewy :D

simplemann
Z podstawowego składu chyba tylko Lewy jest zdrowy :D

4ARSENal4 komentarzy: 23121.11.2014, 15:28

kaziu874 widzisz jak się znam ? chociaż Ty pewnie wiesz lepiej i wystawiłbyś tego nędznego kapitanka Artete i karzełka Monreala na środku obrony i pewnie jak wszyscy dalibyście Cambella bo on jest Bogiem...prawda ?

kaziu874 komentarzy: 674821.11.2014, 15:28

simpllemann --> my to mamy co roku, wiec dla kibica Arsenalu nie jest to nic niezwyklego. Ciekawi mnie tylko kto bedzie bronil w ich nastepnym meczu, skoro kazdy GK kontuzjowany.

Simpllemann komentarzy: 52854 newsów: 52421.11.2014, 15:26

Był już herb Arsenalu z wózkiem inwalidzkim w tle. Teraz czas na Bayern:
meczyki.pl/obrazki,18774

kaziu874 komentarzy: 674821.11.2014, 15:26

4ARSENal4 --> bez rytmu meczowego Bellerin? bez formy Ramsey i Cazorla? chociaz w sumie Wenger pewnie zrobi cos podobnego z ostatnia dwojka, wiec moglbys isc na trenera Arsenalu.

4ARSENal4 komentarzy: 23121.11.2014, 15:24

Mój skład marzenie na jutro: Szczęsny-Bellerin-Per-Chamb-Gibbs; Ramsey-Wilshere-Cazorla- Chambo-Alexis-Welbz, chociaż też kiedyś chciałbym zobaczyć Giroud z Welbzem w 4-4-2

maciek987 komentarzy: 296621.11.2014, 15:23

pachnie warnem. A redaktor jest w pobliżu...

4ARSENal4 komentarzy: 23121.11.2014, 15:20

wielkie mi to upokorzenie skoro ostatecznie i tak Utd awansowali ...

Jack_Herrer komentarzy: 6195 newsów: 19221.11.2014, 15:18

Jutro Campbell dostanie chyba 90 minut. W końcu ma doświadczenie w upokarzaniu ManU

4ARSENal4 komentarzy: 23121.11.2014, 15:16

Po takiej kontuzji ryzyko urazów jest teraz spotęgowane...dobrze że z kolanem ok...****ć łydkę...Theo Wracaj do Zdrowia !

kaziu874 komentarzy: 674821.11.2014, 15:11

Ja nie licze na zwyciestwo w jutrzejszym meczu, a nawet przegrana mnie nie zdziwi. Z tego co widze trenowali Arteta, Walcott czy Giroud, czyli nie jest zle. Duzo bedziemy wiedzieli przed meczem, bo sklad bedzie wazny i od tego bedzie zalezalo wiele. Osobiscie tak to widze w jutrzejszym meczu:

--------------Szczesny------------
--Cham--Merte--Nacho--Gibbs--
--------Arteta-----Wilshere-------
--Walcott---Sanchez---Chambo--
--------------Welbeck-------------

Na rezerwie Martinez, Bellerin, Flamini, Ramsey, Cazorla, Podolski/Campbell, Giroud

Za to Rosicky czy wlasnie Podolski/Campbell musza dostac jakies minuty w meczu z BVB, nie mozna grac caly czas jednym skladem.

Barney komentarzy: 2100521.11.2014, 15:03

Wyniki Utd z czolowka nie sa zle.

City-Utd 1-0 wyjazd
CFC-Utd 1-1 u siebie
Utd-Everton 2-1 u siebie

Czy zdolamy wygrac wszystko mowi mi ze remis obym sie mylil.

Master10 komentarzy: 9225 newsów: 321.11.2014, 14:57

danielosik - w odpowiedzi Messi powiedzial, ze rozwazal odejscie do Arsenalu, bo gramy fajna pilke ;]

thide komentarzy: 32389 newsów: 185221.11.2014, 14:50

ile razy można wałkować temat o Messim, CR7, Ibrze?

lays komentarzy: 3987121.11.2014, 14:50

gettyimages.com/detail/news-photo/arsenal-manager-arsene-wenger-talks-to-alexis-sanchez-news-photo/459357600

fajna fotka ;D papa i alexis

danielosik (zawieszony) komentarzy: 1698221.11.2014, 14:44

Arsène Wenger chciał zakontraktować Leo Messiego gdy ten miał 15 lat. - donosi Sky Sports.

Kaczaza komentarzy: 724821.11.2014, 14:43

cache1.asset-cache.net/gc/459357508-jack-wilshere-of-arsenal-during-a-training-gettyimages.jpg?v=1&c=IWSAsset&k=2&d=GkZZ8bf5zL1ZiijUmxa7QRJ8THmFg%2fHXcaCBIfDD68loFmyion31DkXxVLRCu5rUr7ZUtmtKfHZZn5%2fJ8QXEHQ%3d%3d
Reakcja Jacka na info że nadal ma grac ofensywnie.

thide komentarzy: 32389 newsów: 185221.11.2014, 14:21

to tak, jakby nie pokazywali powtórek ze spalonych, bo kobiety nie wiedzą o co chodzi

Kanonier25 komentarzy: 175821.11.2014, 14:19

Chciałbym przejrzeć historię Naszych spotkań z Liverpoolem. Na angielskiej wiki są tylko opisy rywalizacji z United, chelsea i tottenhamem. Znacie może jakieś linki? Chodzi mi głównie o ilość meczów rozegranych między AFC i LFC, kto ile wygrał itd.

wojtas1234 komentarzy: 28021.11.2014, 14:15

gettyimages.com/editorial/arsenal-f.c.-pictures

fotki z treningu

DawidAFC komentarzy: 18095 newsów: 125121.11.2014, 14:13

Wenger potwierdził, że Theo jutro nie gra.

mic_now komentarzy: 218921.11.2014, 14:09

Ta kontuzja Theo to jakaś plotka jednak?

MarcinQT komentarzy: 260421.11.2014, 14:03

Skoki dziś się w koncu zaczynają (kwali), ale Hofer wymyślił, żeby nie pokazywać punktów za wiatr w TV (tylko łączna nota), bo ludzie niby nie rozumieją, co za głupota. Wygląda na to, że będzie trzeba oglądać majać pod ręką relację live w necie włączoną, żeby to śledzić.

veron komentarzy: 459421.11.2014, 13:56

Theo ponoć jednak trenował dzisiaj

Turek44 komentarzy: 231721.11.2014, 13:55

hahahahha

fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpf1/v/t1.0-9/10402986_751786211558744_6713747926154608799_n.jpg?oh=818ad4b0a9642465589fce8852f13bca&oe=54E0D94D&__gda__=1423320871_fad84de3248b335cae12959aad6d78f5

DawidAFC komentarzy: 18095 newsów: 125121.11.2014, 13:54

youtube.com/watch?v=bgtX7wR-MvY

Remi jest genialny :D

maciek987 komentarzy: 296621.11.2014, 13:53

facebook.com/video.php?v=10152914994094903&set=vb.232172299902&type=2&theater

"Kadra z Kuba Błaszczykowski czy bez? "Nie twórzmy sztucznych problemów". Głos w sprawie zabrali eksperci: Andrzej Strejlau, Maciej Żurawski i Radosław Gilewicz."

Jak zwykle pan Andrzej Strejlau najmadrzej sie wypowiedział :)

dope komentarzy: 5421.11.2014, 13:53

Kaczaza, lepiej bym tego nie ujął.

Kanonier204 komentarzy: 40621 newsów: 321.11.2014, 13:50

kamilo
River Plate mam stroje w skladzie Argentyny Silver ^^ w UT.

thide komentarzy: 32389 newsów: 185221.11.2014, 13:47

Podolski na bank żegna się z klubem. martwi mnie też rola Rosy

Kaczaza komentarzy: 724821.11.2014, 13:47

moomin
Trenerzy reprezentacji Niemiec jednak widzieli w nim coś. Najlepszy strzał może i nawet w całej BPL zasługuje tylko na 170 minut w tym sezonie?? To Cazorla na co zasłużył?

kamilo_oo komentarzy: 2356721.11.2014, 13:47