Kanonierzy strzelają i asystują w reprezentacjach

Kanonierzy strzelają i asystują w reprezentacjach 12.10.2015, 16:50, Adam Cygański 1028 komentarzy

Wczoraj na wielu kontynentach swe mecze rozgrywały reprezentacje narodowe.

W spotkaniach tych grali również Kanonierzy, a oto jak się zaprezentowali:

Olivier Giroud

Dania 1-2 Francja

Giroud grał do 73. minuty, a w 4. i 6. minucie strzelił dwa gole, które ostatecznie zapewniły Francuzom zwycięstwo w spotkaniu z Danią (wideo).

Theo Walcott, Kieran Gibbs i Alex Oxlade-Chamberlain

Anglia 2-0 Estonia

Walcott w meczu w tym, w którym strzelił gola (wideo), grał do 83. minuty. Oxlade-Chamberlain pojawił się na boisku w 73. minucie, a Gibbs całe spotkanie przesiedział na ławce rezerwowych.

Santi Cazorla

Hiszpania 4-0 Luksemburg

Cazorla rozegrał cały mecz, a w 42. i w 85. minucie wpisał się na listę strzelców (wideo).

Mesut Özil

Niemcy 2-1 Gruzja

Özil rozegrał całe spotkanie, a w 79. minucie asystował przy trafieniu Maxa Kruse (wideo).

Wojciech Szczęsny

Polska 2-1 Irlandia

Szczęsny cały mecz przesiedział na ławce.

dissault komentarzy: 326814.10.2015, 11:06

ma ktoś skrót wczorajszego spotkania Chile?

michalm1 komentarzy: 702014.10.2015, 11:00

MaciekGooner

Nie wiem co znaczy choragiewka. Formy caly rok nie bedzie miec bo ile mozna spotkan grac przez ostatnie 3 lata? kolejny sezon bez okresu przygotowawczego. Predzej czy pozniej sie zajedzie, poki co jest rewelacyjnie.

Simpllemann komentarzy: 52856 newsów: 52414.10.2015, 10:56

Dziś 47 lat kończy Matt Le Tissier, były zawodnik Southampton, który podczas kariery wykorzystał 47 z 48 rzutów karnych.

gunner1704 komentarzy: 131914.10.2015, 10:54

W tym momencie Lewy i Alexis wygladaja na Niezniszczalnych, oboje teraz forma przewyższaja innych o głowę.
Ciekawy pojedynek sie szykuje w Lidze Mistrzów.

new_star komentarzy: 6853 newsów: 914.10.2015, 10:42

Widzę, że Ibra w 135 meczach w PSG ma 110 goli. Nice.

michalm1 komentarzy: 702014.10.2015, 10:35

I dalej sie trzymam swojego zdania. Teraz nabral nieco swiezosci, widac ze czuje sie pewniej, ale kryzys przyjdzie w drugiej polowie sezonu. Swoje bedzie strzelac ale na wiosne spodziewam sie znacznej obnizki formy.

Simpllemann komentarzy: 52856 newsów: 52414.10.2015, 10:34

JanikK
Grali z Andorą więc tego gracza meczu to tak z przymrużeniem oka trzeba brać.

Simpllemann komentarzy: 52856 newsów: 52414.10.2015, 10:26

Sanchez wraca na właściwe tory.

JanikK komentarzy: 16816 newsów: 214.10.2015, 10:26

Ramsey był motm z tego co widze.

michalm1 komentarzy: 702014.10.2015, 10:23

Ostatnie 5 spotkan Alexisa to 9 goli i 2 asyst.

RafaNowa komentarzy: 35614.10.2015, 09:54

Inni kontuzję łapią, nasi mają formę, jeszcze brakuje by któryś z naaszych kontuzjowanych wrócił przed czasem, to by chyba były oznaki końca świata

Kowal96 komentarzy: 1759314.10.2015, 09:49

simple

O mój boże, że też sędzia rozpoczął mecz O.o

Simpllemann komentarzy: 52856 newsów: 52414.10.2015, 09:31

Boisko na meczu Ekwador-Boliwia:

Simpllemann komentarzy: 52856 newsów: 52414.10.2015, 09:21

Mnie bardziej cieszy, że żaden z naszych piłkarzy nie wrócił z kontuzją. Co jest aż dziwne.

Dawid04111 komentarzy: 13301 newsów: 1414.10.2015, 09:18

simpllemann, rzeczywiście.
Teraz tylko czekać na potwierdzenie z Watford i Bayernem.

wengerball14 komentarzy: 2714.10.2015, 09:13

Inni łapią kontuzje a nasi syrzelają. Żyć nie umierać:)

Simao12 komentarzy: 775214.10.2015, 09:11

Alexis chyba odpalił szósty bieg

ziomek1245 komentarzy: 106714.10.2015, 09:10

W Polsce znowu zaczyna się pompowanie balonika przed Euro, Listkiewicz już mówi o ćwierćfinale. Mam nadzieję, że nie skończy się jak w 2008 i 2 2012 roku.

Simpllemann komentarzy: 52856 newsów: 52414.10.2015, 08:58

Dawid04111
Cazorla nawet 2.

wengerball14 komentarzy: 2714.10.2015, 08:57

Jeszcze Joel bramka z usa:) no to po majstra leciny;)

Dawid04111 komentarzy: 13301 newsów: 1414.10.2015, 08:50

Wowo, Alexis znowu świetny mecz.
Widać, że wreszcie formacja ofensywna złapała formę. Sanchez 3 gole, Santi gol, Theo, Ox, Ramsey też dołożyli. A i nawet Giroud 2 strzelił.

Kanonier204 komentarzy: 40621 newsów: 314.10.2015, 07:20

Aaron
Mnie to nie boli ale mają pierwsze miejsce? mają. Dla nich to było najważniejsze do osiągnięcia i zasłużyli na to.

maciek146c komentarzy: 45914.10.2015, 06:55

Alexis dwie bramki, asysta i kluczowe podanie przy golu ("asysta drugiego stopnia").
Nie dziwota, że gra każdy mecz po 90 minut skoro tyle znaczy przy każdym golu.

pauleta19 komentarzy: 41430 newsów: 114.10.2015, 04:29

Belgia jest lepsza od Meksyku, Chorwacji i Brazylii.

Sanchez gol, ale wolałbym, żeby w ogóle nie grał dla Chile.

gothegunners1886 komentarzy: 309814.10.2015, 04:26

El Genio Chileno:) Sale CHILE!

AaronLieber27 komentarzy: 612714.10.2015, 03:33

Pauleta

Za to Belgowie mieli "grupę śmierci" z słabą Koreą, Rosja, ktora byla w totalnej rozsypce i Algieria. Jeszcze mi powiedz ze Belgia spokojnie ogralaby taka Brazylie

gunner1704 komentarzy: 131914.10.2015, 03:16

Jestem prawie pewny, że Sanchez odpocznie na ławce w meczu z Watford.
Ciekawy mecz sie zapowiada. Ośrodki treningowe obu klubów graniczą ze sobą na London Colney, różnica między całymi kompleksami jest ogromna na kożyść AFC.
Zawodnicy dobrze się znają, piłkarze Watford będą napewno dobrze zmotywowani.

WilSHARE (zawieszony) komentarzy: 17921 newsów: 814.10.2015, 02:19

Tylko czekam na sobotnie starcie z Watford. Ciekaw też jestem czy i ewentualnie jakich roszad dokona Wenger w tym meczu mając na uwadze Champions League we wtorek. Ponadto prawie 15-godzinną podróż Sancheza i Ospiny.

WilSHARE (zawieszony) komentarzy: 17921 newsów: 814.10.2015, 02:15

Holandia nie zasłużyła na awans. Aczkolwiek ich kadra przechodzi burzę rewolucyjną. Coś jak Rosja w siatkówce.

pauleta19 komentarzy: 41430 newsów: 114.10.2015, 02:05

Patrzę na tę czerwoną kartkę Tore i myślę, że wcześnie w karierze wślizg wykonywał co najwyżej w FIFIE:

zippy.gfycat.com/DismalPrestigiousBull.webm

TakKrzysiu komentarzy: 893814.10.2015, 01:43

Trochę szkoda Holandii ale sami piszą historie. Rinus Michels nie byłby zadowolony.

pauleta19 komentarzy: 41430 newsów: 114.10.2015, 01:28

Belgia doszła do 1/4 MŚ, a Chorwacja sobie nie poradziła z najgorszą w historii(?) Brazylią oraz Meksykiem i odpadła w grupie MŚ. Belgowie są znacznie lepsi i nawet nie ma sensu szczegółowo porównywać.

Kanonier

Wiedzialem ze cb to zaboli i nie bede musial dlugo czekac na twoja odpowiedz. Dla mnie ta kadra nie zasluguje na tak wysokie miejsce w rankingu, jak ktos nizej napisal maja nawet awansowac na pierwsze. Moim zdanie ta reprezentacja jest na poziomie co najwyzej takiej Chorwacji (czyli ok 10 miejsce w rankingu)

AaronLieber27 komentarzy: 612714.10.2015, 01:10

To uczucie gdy obstawiasz wynik meczu Ekwador - Boliwia na 1:0 dla Ekwadoru, a oni podwyzszaja na 2:0 w ostatniej minucie meczu z rzutu karnego

praptak komentarzy: 884214.10.2015, 00:43

Rafson95@
Dokładnie, pełna zgoda

Kanonier204 komentarzy: 40621 newsów: 314.10.2015, 00:38

Belgom się należy jak psu buda. Mają co chcieli. Ty lepiej patrz na Polaków.

AaronLieber27 komentarzy: 612714.10.2015, 00:36

*a Bosnia w drugim

AaronLieber27 komentarzy: 612714.10.2015, 00:34

Belgia w pierwszym koszyku, a Bosnia w pierwszym? Ten caly ranking jest zaklamany

Simpllemann komentarzy: 52856 newsów: 52414.10.2015, 00:13

Ciekawa grupa może być: Belgia, Bośnia, Słowacja, Albania.

Kanonier204 komentarzy: 40621 newsów: 314.10.2015, 00:07

Polska z trzeciego koszyka będzie losowana.

Ziebka komentarzy: 265914.10.2015, 00:06

Czeczenia

Poprawiłem w poście jednym wyzej

DawidAFC komentarzy: 18095 newsów: 125114.10.2015, 00:04

pauleta19

W sumie to Flamini też kiedyś grywał na prawej obronie. Może to rozwiązanie?

pauleta19 komentarzy: 41430 newsów: 114.10.2015, 00:02

Exclusive: Arsenal fans will seek answers at AGM, while Alisher Usmanov, the club’s second largest shareholder, wants a detailed explanation of a Ł3 million payment to the company of majority owner Stan Kroenke

pauleta19 komentarzy: 41430 newsów: 114.10.2015, 00:00

DawidAL, tak, sprzeda Debuchyego, bo ma miękkie serce. Później ściągnie na pół roku jakiegoś Białorusina z rezerw zespołu 2. ligi rosyjskiej modląc się o to, żeby kibice nie zobaczyli jakie cudeńko sprowadził do klubu.

Simpllemann komentarzy: 52856 newsów: 52413.10.2015, 23:59

Tylko jeden kraj zrzeszony w UEFA nie ma swojej ligi - Liechtenstein.

DawidAFC komentarzy: 18095 newsów: 125113.10.2015, 23:57

Myślicie, że Wenger sprzedałby zimą Debuchy'ego? W sumie poza Francuzem to Bellerin nie ma żadnej konkurencji, a w ściągnięcie zimą z wypożyczenia Jenkinsona nie wierzę.

Kiedyś chciałem Colemana u nas, ale niestety do tego nie doszło. I pewnie nie dojdzie, bo ten transfer byłby bez sensu, Bellerin jest zbyt utalentowany.

pauleta19 komentarzy: 41430 newsów: 113.10.2015, 23:56

Samobój van Persiego
vine.co/v/eEizFv2r9e7

A rok temu strzelił po pięknym szczupaku przeciwko Hiszpanii. Jak to wszystko w piłce się szybko zmienia.