Kanonierzy strzelają i asystują w reprezentacjach

Kanonierzy strzelają i asystują w reprezentacjach 12.10.2015, 16:50, Adam Cygański 1028 komentarzy

Wczoraj na wielu kontynentach swe mecze rozgrywały reprezentacje narodowe.

W spotkaniach tych grali również Kanonierzy, a oto jak się zaprezentowali:

Olivier Giroud

Dania 1-2 Francja

Giroud grał do 73. minuty, a w 4. i 6. minucie strzelił dwa gole, które ostatecznie zapewniły Francuzom zwycięstwo w spotkaniu z Danią (wideo).

Theo Walcott, Kieran Gibbs i Alex Oxlade-Chamberlain

Anglia 2-0 Estonia

Walcott w meczu w tym, w którym strzelił gola (wideo), grał do 83. minuty. Oxlade-Chamberlain pojawił się na boisku w 73. minucie, a Gibbs całe spotkanie przesiedział na ławce rezerwowych.

Santi Cazorla

Hiszpania 4-0 Luksemburg

Cazorla rozegrał cały mecz, a w 42. i w 85. minucie wpisał się na listę strzelców (wideo).

Mesut Özil

Niemcy 2-1 Gruzja

Özil rozegrał całe spotkanie, a w 79. minucie asystował przy trafieniu Maxa Kruse (wideo).

Wojciech Szczęsny

Polska 2-1 Irlandia

Szczęsny cały mecz przesiedział na ławce.

@AVP

Opinia wręcz oczywista, Gabriel jest świetny.

Tam zespół budowany jest wokół Hendersona, który jakimś wybitnym grajkiem nie jest, można go nazwać najsolidniejszym z solidnych, ale umiejętności takiego Ramseya to mu brakuje.

AlexVanPersie komentarzy: 806415.10.2015, 17:24

Keown powiedział, ze stawia swoją reputację na to, iż Gabriel stanie się najlepszym obrońcą Arsenalu z obecnych.

Wcale nie taka kontrowersyjna opinia według mnie

Doktor komentarzy: 770615.10.2015, 17:24

Nie, oczywiście, że nie ma lepszych, Live w swojej kadrze ma pewnie kogoś takiego jak Sanchez, a w środku zamiast Milnera biega Cazorla, prawda? Z piłkarzy Live z pierwszego składu chciałbym Cou i Sturridge'a, może Clyne'a (ale jest Bellerin) + ew. Benteke w formie, resztę bym se podarował.

Simao12 komentarzy: 775215.10.2015, 17:12

Wszedłem sobie na lfc forum a tam
Włączcie sobie Arsenal i popatrzcie jak gra dobry zespół.

Kanonier204 komentarzy: 40621 newsów: 315.10.2015, 16:41

Komentatorzy ci sami co ostatnio z United.

JanikK komentarzy: 16816 newsów: 215.10.2015, 16:38

Santi i krychowiak sa w fifie w drużynie tygodnia.

JanikK komentarzy: 16816 newsów: 215.10.2015, 16:30

Vanderful
Jest gdzieś napisane w co dokładnie z tym zasponsorował usmanov w esporcie ?

MarcinQT komentarzy: 260415.10.2015, 16:11

Sturridge*

MarcinQT komentarzy: 260415.10.2015, 16:10

Ciekawe ile Sturidge wytrzyma z Kloppem.

AfganskiMudzahedini komentarzy: 370015.10.2015, 16:03

Klopp zabrał ze sobą na Anfield klątwę z Borussi.

MarcinQT komentarzy: 260415.10.2015, 15:48

Ings prawdopodobnie dołącza w Liverpoolu do Gomeza w zerwaniu więzadeł.

thide komentarzy: 32389 newsów: 185215.10.2015, 15:37

@vendeful
telegraph.co.uk/sport/football/teams/arsenal/10029193/Arsenals-civil-war-continues-as-Alisher-Usmanov-claims-majority-shareholder-Stan-Kroenke-lacks-ambition.html

bleacherreport.com/articles/884141-arsenal-fc-stan-kronke-vs-alisher-usmanov-and-fan-protests-at-the-emirates

Vendeful komentarzy: 236815.10.2015, 15:25

Nasz Usmanov postanowil zainwestowac 100mln$ w e-sport.
a gdyby tak w transfery?

Simpllemann komentarzy: 52843 newsów: 52415.10.2015, 15:20

WiLSHARE
Ta zmiana może nam wyjść tylko na dobre.

simpllemann
Zgadzam się. A mecz z Islandią też będzie nie lada sprawdzianem.

songoku95 komentarzy: 2348615.10.2015, 15:06

,,Renate Adelajde" po prostu epickie...

Simpllemann komentarzy: 52843 newsów: 52415.10.2015, 15:01

WilSHARE
Jakość nie. Portugalia jednak bardziej będzie przyciągać niż Polska. Mimo wszystko.

AlexVanPersie komentarzy: 806415.10.2015, 14:59

France Footbal nazywa Renatę Adelajdę prawdopodobnie "najczystszym i najbardziej przekonującym talentem w całej francuskiej drużynie".

W kolejce po niego stały Juve i Reale, Chelsea i Newcastle. Na szczęście Wenga to magnez dla wszystkich i koleś, który potrafi namówić najtrudniejsze przypadki.

Nie mogę się doczekać debiuty Renaty, liczę że już w COC.

WilSHARE (zawieszony) komentarzy: 17921 newsów: 815.10.2015, 14:57

To byłaby gratka dla van Persiego, ale raczej mu takiej stawki wynagrodzenia nie wyłożą, więc odmówi.

Haxball komentarzy: 102315.10.2015, 14:55

Barca rozwaza transfer fan Persila
:v, oczywiscie w kontekscie rezerwowego na lawke

AlexVanPersie komentarzy: 806415.10.2015, 14:54

Kolejna cecha, która odróżnia Arsenal od wielu innych klubów, to zgodnie ze słowami Gazidisa, my budujemy sukces a nie go kupujemy.

"Gazidis says Arsenal will continue to build not buy success. Never felt more confident than today that Arsenal will make "special moments"

simpllemann
Masz na mysli jakość drużyny? Odnoszę wrażenie, że obecna Portugalia jest gorsza od Polski.

RafaNowa komentarzy: 35615.10.2015, 14:16

Gofer999

Jeśli przegramy z Watfordem to znaczy remis lub wygrana z Bayernem, a jeśli wygramy z Watfordem to jeśli będzie to męczące zwycięstwo przegrana lub remis, a jak zagramy jak z Manchesterem to przegramy z Bayernem

#Arsenallogic

Gofer999 komentarzy: 1468915.10.2015, 14:13

@lays; Pompują balonik, a z Watfordem przegrają.xD

Master10 komentarzy: 9225 newsów: 315.10.2015, 14:01

thide piszesz do mnie czy do tego, kto to napisal, bo jesli do tego kto to napisal, to wiedz, ze on nie przeczyta tego co chcialbys mu przekazac ;]

schnor25 komentarzy: 1854615.10.2015, 14:00

thide

ulżyło Ci? :) Wiadomo jak w potocznym języku funkcjonujemy jako Arsenal Londyn. Mnie to specjalnie nie razi, aczkolwiek gorzej jak ktoś uważa to za oficjalną nazwę klubu.

thide komentarzy: 32389 newsów: 185215.10.2015, 13:54

Arsenalu LondynArsenalu LondynArsenalu LondynArsenalu LondynArsenalu LondynArsenalu LondynArsenalu LondynArsenalu LondynArsenalu LondynArsenalu LondynArsenalu LondynArsenalu LondynArsenalu LondynArsenalu LondynArsenalu LondynArsenalu LondynArsenalu LondynArsenalu LondynArsenalu LondynArsenalu LondynArsenalu LondynArsenalu LondynArsenalu LondynArsenalu LondynArsenalu LondynArsenalu LondynArsenalu LondynArsenalu LondynArsenalu LondynArsenalu LondynArsenalu Londyn

Master10 komentarzy: 9225 newsów: 315.10.2015, 13:51

Zawodnik Arsenalu Londyn, Alexis Sanchez stwierdził w swoim ostatnim wywiadzie, że nie zamierza opuszczać swojej drużyny.

W ostatnich dniach doniesienia mediów sugerowały, że reprezentant Chile może opuścić Emirates Stadium i przenieść się do Realu Madryt. Władze Królewskich miały bowiem złożyć ofertę za 26-letniego piłkarza. Sanchez dał do zrozumienia, że nie zamierza przenosić się na Santiago Bernabeu.

- Jestem tutaj szczęśliwy. W ogóle nie myślę o odejściu - powiedział Chilijczyk cytowany przez "FourFourTwo".

Sanchez trafił do Arsenalu w 2014 roku z FC Barcelony. Do tej pory w barwach "Kanonierów" rozegrał łącznie we wszystkich rozgrywkach 68 spotkań, w których strzelił 31 bramek oraz zanotował 15 asyst.

- Zawsze daję z siebie wszystko. Nigdy nie jestem zadowolony z własnej dyspozycji, ponieważ cały czas chcę grać lepiej - zakończył.

dissault komentarzy: 326815.10.2015, 13:48

wie ktoś może jak zmienić rozmiar czcionki na bet365?

lays komentarzy: 3987115.10.2015, 12:50

Piłkarz Arsenalu, Aaron Ramsey, uważa, że pokonanie Manchesteru United może być dla jego klubu pierwszy krokiem do wielkich dokonań w tym sezonie.

- Zaczęliśmy ten mecz fantastycznie. Zwycięstwo powinno nas natchnąć, jest bardzo optymistyczne. Mam nadzieję, że będziemy w stanie to kontynuować, podtrzymywać dobrą formę i wygrywać z kolejnymi wielkimi firmami - ocenił.

W Lidze Mistrzów Arsenalowi nie idzie już tak dobrze, po dwóch porażkach ma na koncie zero punktów i nadchodzą dla niego kluczowe mecze przeciwko Bayernowi Monachium.

- Nie mamy już marginesu błędu. Musimy wygrać z Bayernem, wziąć to spotkanie na klatę i, mam nadzieję, podołać zadaniu - stwierdził Ramsey.

- Nie mogę się już doczekać meczów dla Arsenalu, zwłaszcza po tym, czego doświadczyłem właśnie w reprezentacji Walii. Tworzymy historią i jestem z tego dumny - zakończył piłkarz świeżo upieczonych uczestników EURO 2016.

Kanonier204 komentarzy: 40621 newsów: 315.10.2015, 12:39

kanonierzy.com/shownews_id-38562_Coraz-blizej-do-premiery-ksiazki--Futbol-jeszcze-bardziej-obnazony----kolejny-fragment-i-zapowiedz-konkursu-.shtml

I byl ten konkurs? bo wydaje mi sie ze nie.

new_star komentarzy: 6852 newsów: 915.10.2015, 12:38