Kanonierzy w Rosji. 1 kolejka

Kanonierzy w Rosji. 1 kolejka 20.06.2018, 01:19, Kamil Garczorz 6 komentarzy

Wszystkie reprezentacje mają już za sobą pierwsze spotkania na Mistrzostwach Świata w Rosji. Powołania na tegoroczny mundial otrzymało 9 graczy Arsenalu, zobaczmy jak poradzili sobie w pierwszej kolejce fazy grupowej.

Mohamed Elneny

Egipt 0 - 1 Urugwaj

Elneny był pierwszym z Kanonierów, którzy wystąpili na boiskach w Rosji. Zagrał cały mecz, ale to nie pomogło w zatrzymaniu Urugwaju.

Nacho Monreal

Portugalia 3 - 3 Hiszpania

Monreal nie pojawił się w tym meczu na boisku.

Alex Iwobi

Chorwacja 2 - 0 Nigeria

Iwobi po anonimowym występie został zmieniony w 62. minucie.

Joel Campbell

Kostaryka 0 - 1 Serbia

Campbell pojawił się na placu gry w 66. minucie meczu przy stanie 0-1, ale nie był wstanie odmienić losów spotkania.

Mesut Özil

Niemcy 0 - 1 Meksyk

Rozgrywający Arsenalu w meczu, który dotychczas jest największą niespodzianką turnieju rozegrał 90 minut.

Stephan Lichtsteiner i Granit Xhaka

Brazylia 1 - 1 Szwajcaria

Granit Xhaka cały mecz spędził na murawie, natomiast Lichtsteiner, który w przyszłym sezonie zadebiutuje w barwach Arsenalu został zmieniony w 87. minucie.

Danny Welbeck

Tunezja 1 - 2 Anglia

Welbz cały mecz spędził na ławce rezerwowych.

David Ospina

Kolumbia 1 - 2 Japonia

Ospina już po upływie 3 minut musiał wyjmować piłkę z siatki, a pokonał go Kagawa z rzutu karnego. Drugi raz pokonał go w 73. minucie Yuyo Osako.

Mistrzostwa Świata 2018Reprezentacje autor: Kamil Garczorz źrodło: własne
Forever_gunner komentarzy: 255520.06.2018, 15:57

Uważam, że w meczu Anglików brakowało Welbeck. Alli zagrał bardzo słabo i aż prosili się o wpuszczenie Welbza. Xhaka rozegrał razem z Behramim dobre spotkanie i fajnie zabezpieczyli środek pola. Iwobi był bezproduktywny, a Ospina no cóż, mam nadzieję, że wpuści takie bramki z Polską, bo inaczej mamy mundial z głowy.

n0thing komentarzy: 5103 newsów: 36220.06.2018, 14:38

Kiedyś nasi gracze stanowili trzon zespołów w reprezentacji, teraz są tylko średniakami niestety.

mitmichael komentarzy: 4924320.06.2018, 13:39

Xhaka i Elneny spisuja sie bardzo dobrze, Ospina troche przy bramce blad bo zrobil krok do przodu zeby za chwile sie cofnac i nie mogl nic zrobic przy drugiej bramce dla Japonczykow. Campbell tez wchodzac rozruszal gre druzyny ale nie zdolal zaistniec. Ogolnie na razie jest dobrze jezeli chodzi o naszych

softgreat komentarzy: 208120.06.2018, 12:22

ale welbeck potknal sie 28 razy o wlasne nogi na treningu

tyson880 komentarzy: 1049620.06.2018, 07:52

Jak narazie bez szaleństwa.

ejmati komentarzy: 94820.06.2018, 02:07

W ramach ciekawostki dodam, że żaden z wyżej wymienionych zawodników nie zdobył jeszcze hattricka rabonami po przewrotkach