Keown: Ings mógłby zastąpić Aubameyanga

Keown: Ings mógłby zastąpić Aubameyanga 19.07.2020, 21:30, Dawid Wieczorek 57 komentarzy

Legenda Arsenalu - Martin Keown - w jednym z udzielonych wywiadów stwierdził, że Arsenal powinien zainteresować się osobą Danny'ego Ingsa, jeśli z klubu zdecyduje się odejść Pierre-Emerick Aubameyang.

27-letni Anglik imponuje skutecznością w bieżącej kampanii. We wszystkich rozgrywkach strzelił on 24 bramki i zaliczył 3 asysty w 41 rozegranych spotkaniach.

- Danny Ings jest niesamowity. Bardzo ciężko pracuje na boisku i Southampton ma szczęście, że posiada takiego zawodnika w swoim składzie - zaczął Keown.

- On może grać w każdym klubie. Gdyby stał się dostępny, znalazłoby się wiele drużyn, chcących go pozyskać. Jego ostatnie występy stoją na bardzo wysokim poziomie.

- Czy byłby on jakąś opcją w przypadku odejścia Aubameyanga? Jeśli strzelasz powyżej 20 bramek w jednej kampanii, musisz wzbudzać zainteresowanie, zwłaszcza, jeśli drużyna szuka napastnika.

- Bez wątpienia wiele klasowych klubów zainteresuje się nim, jest on cały czas młody i może się jeszcze rozwinąć.

- Oczywiście, wolałbym mieć w drużynie Gabończyka. Jednak jeśli Auba zdecyduje się odejść, potrzebujesz zawodnika, który zagwarantuje ci bramki. Taki właśnie jest Danny Ings. Uważam, że Arsenal powinien się nim zainteresować.

Danny IngsMartin KeownTransfery autor: Dawid Wieczorek źrodło: metro.co.uk
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia12następna
PabloCebular komentarzy: 48422.07.2020, 16:08

Ings nigdy nie zbliży się do poziomu Gabończyka. Nie osiągnął zbyt wiele w Liverpoolu więc jest całkiem prawdopodobne, że to będzie kolejna wielka marka w jego piłkarskim CV. Z całym szacunkiem dla zawodnika Southampton ale w sytuacji odejścia Aubameyanga wolałbym konsekwentnie stawiać na Nketiaha.

Forever4 komentarzy: 91720.07.2020, 16:39

@RIVALDO700: A co to debata na żywo, że miałem presji nie wytrzymać :D Odnośnie "dzików" to są przecież twoje słowa :D Chyba już sam nie pamiętasz co piszesz. Rozmowa z Tobą irytują bo jesteś infantylny, starasz się ironizować i używać hiperbolizacji jak jakiś 10 latek kłócący się z kolegą, że "Messi to jest milion razy lepszy niż Ronaldo". Po prostu rozmowa z Tobą to jak rzucanie grochem o ściane, a na dodatek używasz wyimaginowanych statystyk. Ewidentnie nie oglądasz meczy i nie analizujesz co się teraz w lidze dzieje. Rozmowa zwyczajnie nie ma sensu.

kubix komentarzy: 9420.07.2020, 12:06

nie zastąpi i tak aube ale były tańszy dla mnie to on nie pasuje do takiego stylu gry arsenalu

Serduszko komentarzy: 87320.07.2020, 10:24

Zastąpić Auby nie da rady , nie wiem czy na rynku jest dla nas napastnik mogacy wykręcać takie liczby jak Auba . Obawiam się że Ings ma po prostu swój sezon.

bizooon komentarzy: 35820.07.2020, 09:36

A ten Ings może być one-sezon wonder jak Austin czy Sturrige

bizooon komentarzy: 35820.07.2020, 09:32

Aube będzie ciężko zastąpić - zwłaszcza że Mikel chyba znalazł pod niego i Lacę taktykę.
Takiego szybkiego kota to tylko w Afryce szukać, mamy nadzieję oczywiście że Gabi się rozwinie i Nketiah nauczkę odebrał i przyczyni się swoją szybkością do zdobywania bramek podobnych jak druga Auby w sobote albo ta Gabiego z ManUre

Arsenal96l komentarzy: 410920.07.2020, 02:32

@RIVALDO700: Napisałem co najmniej :D

RIVALDO700 komentarzy: 3380820.07.2020, 02:13

@Forever4: Forevik było miło , ale mam wrazenie , ze nie wytrzymałeś tej rozmowy. I za bardzo wszystko na koniec spłaszczyłeś w jakis dzików , którzy zaraz zrobią mistrza. A za Ingsa juz przepraszałem z 3 razy.

Forever4 komentarzy: 91720.07.2020, 02:09

@RIVALDO700: Ojoj tak się akurat składa, że gierka nazywa się tak samo. Ale żeś błysnął....

Forever4 komentarzy: 91720.07.2020, 02:08

@RIVALDO700: Gadasz pierdoły wyssane z palca, typu że Auba 90% biega na skrzydle, a Ings 10 półek niżej od Auby, a kluczem powrotu do top4 nie jest zbalansowany skład tylko "super dziki" na ataku. Nie ma pojęcia na czym ten sport polega, wracaj do Fify trenować triki bo tutaj się nie popisałeś.

RIVALDO700 komentarzy: 3380820.07.2020, 02:07

@Forever4: Ale ja tylko , własnie stad ja znam i nigdy w swoich rozmowach na k.com nie ironizuje, taka mam zasadę.

FIFA (Międzynarodowa Federacja Piłki Nożnej, skrót od fr. Fédération Internationale de Football Association)

Piłkę znam tylko z Fify.

Forever4 komentarzy: 91720.07.2020, 02:05

@RIVALDO700: Jak LFC zdobyło mistrza mimo tego, że strzeliło mniej goli niż ManCity??!! Przecież w twojej logice jest niemożliwe!!!! :D :D

Forever4 komentarzy: 91720.07.2020, 02:02

@RIVALDO700: Nie ironizuj głupio i nie hiperbolizuj bo na nikim nie robisz wrażenia. O Willocku nie nie mówiłem, po drugie zostaje jeszcze Saka Laca i Pepe. Eddie i Nelson to tylko rotacja. Bądź poważny, bo zachowujesz się jakbyś piłkę znał tylko z Fify...

RIVALDO700 komentarzy: 3380820.07.2020, 02:00

@TrueGunner89 napisał: "Chelsea i United mądrze się wzmocniły, ale sami zobaczycie, że Chelsea idąc w futbol totalnie ofensywny w przyszłym sezonie będzie miał problemy w obronie. Tak samo United, które miewa mecze wybitne, ale każdy defensywa też miewa często słabsze momenty. Sam Zijech z Pulisicem czy Fernandes z Martialem meczów im nie wygrają."

Hehe united i chelsea , jeszcze nie wiedza jak wtopiły. A obrona , która zdobywa mistrza słabiutka. Dzieki userzy, za ta dluga i ucząca rozmowę. Przynajmniej ta 2 nie bedzie tak grozna gdy AFC zabezpieczy tyły. Wpadli w pułapkę.

Forever4 komentarzy: 91720.07.2020, 01:55

@RIVALDO700: Właśnie sam sobie to potwierdzasz. Świetna gra w obronie Sheffield sprawiła, że są nad nami w tabeli, a Auby jakoś nie mają : )Burnley zresztą też. Cieszę się, że zrozumiałeś że Arsenal nawet z Auba w składzie i słabą obroną jest gorszy od Sheffield lub Burnley z ułożoną obroną. Amen! :)

Forever4 komentarzy: 91720.07.2020, 01:53

@TrueGunner89: Dokładnie. Prawdopodobnie do top 4 zabraknie nam 10-12 pkt. Moim zdaniem tą szanse nie przegraliśmy w meczach z drużynami z top 4 tylko w momentach gdzie byliśmy lepsi, a frajersko przegraliśmy lub zremisowaliśmy przez głupie błedy lub wylewy w obronie. To były mecze z Burnley, Brighton, Leicester, Sheffield, Crystal Palace w Watford. Głupie straty punktów. Ułożona drużyna, która chce być min top6 nie może sobie na to pozwolić.

RIVALDO700 komentarzy: 3380820.07.2020, 01:51

@Forever4: Masz racje przepraszam. Serio byłem głupi myslac, ze atakiem zdobywa się mistrza. To wszystko robi OBRONA!

Trzeba koniecznie przeczesać rynek Shefield i Burnley oni wg whoscored maja nalepszy def.

A tak jak piszesz Eddie ,Nelson czy Wllock zawsze cos ukluja gdy drzwi z tyłu będą szczelnie zamknięte.

Forever4 komentarzy: 91720.07.2020, 01:46

@RIVALDO700: No to jeżeli wiesz to dlaczego nie widzisz gdzie leży problem tej drużyny? Przeanalizuj ubiegłe lata i dojdź do wniosku czy w przypadku odejścia Auby, klasowy napastnik na jego poziomie przy naszym ograniczonym budżecie to jest to czego potrzebuje ta drużyna.

RIVALDO700 komentarzy: 3380820.07.2020, 01:46

@Forever4: @TrueGunner89: Narobiliście mi smaka na duet Ings-Laca. To może być coś wielkiego.

TrueGunner89 komentarzy: 33220.07.2020, 01:44

@Forever4: Brawa dla Ciebie. Mam podobne spojrzenie na nasze probemy.

Mając szczelną obronę przestaniemy rozdawać punkty i remisować wygrane mecze. Mając balans i trochę kreatywności w środku pola możemy zagrać defensywnie i ekonomicznie ale zwycięsko jak z City i Liverpoolem lub mając więcej kreatywności i skuteczości z przodu prowadzić grę i dominować nad kilkunastoma zespołami w lidze, które bezlitośnie nas w tym sezonie punktowały schodząc do obrony. Zamiast je stłamsić nie mieliśmy na nie pomysłu i waliliśmy głową w mur. Wiem, że to latwo powiedzieć, rywale też nie śpią, wzmacniają się, modyfikuję taktykę pod rywala, ale kilka rzeczy można poprawić i szukać złotego środka. Nie wywalając 0,5 mld na transfery, ale też nie skąpiąc każdego grosza co okienko.

Chelsea i United mądrze się wzmocniły, ale sami zobaczycie, że Chelsea idąc w futbol totalnie ofensywny w przyszłym sezonie będzie miał problemy w obronie. Tak samo United, które miewa mecze wybitne, ale każdy defensywa też miewa często słabsze momenty. Sam Zijech z Pulisicem czy Fernandes z Martialem meczów im nie wygrają. Liczy się zespół czego udzyły nas w tym sezonie chociażby Leicester jesienią, które naciskało mocno Liverpool, Sheffield, które bez napastnika i kreatywnych piłkarzy może wejść do pucharów, czy Wolves, które gralło 12-14 piłkarzami cały sezon, ale mieli i wyrobników w obronie, i kreatywnych piłkarzy jak Jota, i takich, którzy walną z dystansu jak Neves, i takich, którzy zrobią różnicę na skrzydle jak Traore czy wreszcie Jimenez, który strzeli ważne gole.

Forever4 komentarzy: 91720.07.2020, 01:44

Nawet najlepszy napastnik na świecie nie da nam powrotu do top 4, za to solidna obrona i środek pomocy TAK!!! Przykład Chelsea i ManU to potwierdza. Liverpoolu zresztą też. Po ułożeniu obrony z VVD na czele maszyna ruszyła i zdobyli mistrza. Mieli przecież pare lat temu zabójcze trio Sterlin - Suarez - Sturridge i jakoś im to nie dało tytułu. Tytuły zdobywa się obroną i każdy kto choć trochę zna się na piłce lub grał w piłkę półamatorsko to wam to potwierdzi.

RIVALDO700 komentarzy: 3380820.07.2020, 01:38

@Forever4 napisał: "To nie jest Fifa, że wystarczy szybki napastnik z przodu i można wygrać każdy mecz."

No własnie wiem, bo AFC byłby przez ostatnie lata mistrzem Anglii, gdyby tak było.

Forever4 komentarzy: 91720.07.2020, 01:37

@TrueGunner89: Ja po prostu staram się realnie myśleć i planować. Możemy sobie marzyć, że przyjdzie Dybala, Mbappe, Haland, Lewandowski czy nawet Depay/Dembelle. Zakładając, że po sprzedaży Auby będziemy mieć max 70 mln na załatanie dziury w obronie, pomocy i napadzie to chyba nie powiesz mi, że najlepszym wyjściem będzie kupno napastnika za całość... Powtórze to. Nawet po odejściu Auby atak będzie naszą najmocniejszą formacją. Laca, Pepe, Gabi, Nketiach, Saka, Nelson. W żadnej innej formacji nie mamy takiego potencjału. Nie są to nazwiska, które porywają, ale np w pomocy lub obronie jest jeszcze gorzej... Nie mamy typowej 6tki box-box, nie mamy filaru obrony i to od.... czasów Toure....

Jakby to ode mnie zależało to zrobiłbym wszystko żeby zatrzymać Aube bo daje nam gwarant bramek. Jednak z niewolnika nie ma pracownika... i trzeba rozważać różne scenariusze.

RIVALDO700 komentarzy: 3380820.07.2020, 01:34

@TrueGunner89: Nie to zeby cos , ale chyba jestes troche ultrafanem Ingsa ;)

Pisanie, ze Lukaku zakopał sie w żołędziach, a Ings wielki skillowiec.

Dobra przepraszam, ze napisałem ze Auba jest 10 półek wyzej od Ingsa.

Forever4 komentarzy: 91720.07.2020, 01:28

@RIVALDO700: To nie jest Fifa, że wystarczy szybki napastnik z przodu i można wygrać każdy mecz. Nam jak tlenu potrzeba środka pomocy na odpowiednim poziomie i środka obrony i to na już. Drużynę trzeba wzmacniać tam gdzie jest najsłabsza. Przykład ManU i Chelsea właśnie pokazuje, że mimo tego iż nie mają napastnika world class to poukładaną pomocą i w miarę ogarniętą defensywą są w stanie wejść do LM co nam się nie udaje od kilku lat. Bo ciągle jest ten sam problem DZIURAWA DEFENSYWA. Wierzę, że jak drużyna będzie monolitem z tyłu, w środku będziemy mieć ŚP z prawdziwego zdarzenia to i z przodu z automatu się gra ułoży.

TrueGunner89 komentarzy: 33220.07.2020, 01:28

@RIVALDO700 napisał: "Ale gdzie ja napisałem , ze Ings jest słaby? Napisałem tylko, ze jest 10 półek niżej od Aubameyanga. No bez żartów to takie kontrowersyjne. Sorry , ale my rozmawiamy o Ingsie z Burley/South który dopiero 2 RAZ wbił w całym sezonie 20+ bramek w swojej karierze. I , który jest rocznik 92 , a jego gole oprócz tych sezonów to srednio 3-8 bramek na cały sezon.

To nie jest rozmowa o Harrym Kanie , Lukaku czy Icardim."


Pisanie bzdur, że jest 10 półek gorszy od Auby to ignorancja. To dużo gorsze niż napisanie, że Ings jest słaby. Nie jest ważne, który raz wbił te twoje symbliczne 20 bramek tylko w jakiej dyspozucji się znajduje teraz i ja długo (np. dzięki płynnemu przejściu do mocniejszego kluu) mógłby taką dyspozycję utrzymać. Moim zdaniem kolejne kilka sezonów może powtarzać ten wynik. Obecnie na poziomie Premier League w 110 spotkaniach miał dział w 51 bramkach. Niewielu jest w lidze lepszych napastników. @Forever4 napisał: "Ogólnie rzecz biorąc nie jest to klasa Aubameyanga, ale w obecnym sezonie są podobnym poziomie. Mają tyle samo goli w lidze, a do tego Ings gra w słabszym zespole. To czy Ingsowi się uda powtórzyć taki sezon za rok to już inne kwestia... Jednak jeżeli mówimy tu i teraz to Ings na pewno nie jest "10 półek niżej". Nie zdziwię się jak sięgnie po niego ktoś z top 6."

Amen

@RIVALDO700 napisał: "Ja to szczerze podziwiam za takie komenty jak Forever4 , bo dla mnie po odejsciu takiego Auby , tu powinny natychmiast przyjsc MINIMUM 3 dziki w postaci typu Lukaku, Insigne czy Vardy , a ja jeszcze czytam , ze wcale nie trzeba wzmacniać ataku po jego odejsciu. :)"

Za dużo grasz w Fifę przyjacielu. Z Lukaku taki dzik, że zakopał się w żołędziach Manchesteru. W West Bromie i Evertoniebył bestią, ale w United czegoś zabrakło. Insigne to ciągłe problemy poza boiskiem (np. ze względu na jego pannę) i wahania formy na placu gry. Vardy to walczak, którzy czuje grę, dobrze się ustawia, biega do każdej piłki, ale ma duże rezerwy jeśli chodzi o technikę użytkową czy rozrywanie piłki. Zupełnie jak ... Ings. Z tej dwójki wolałbym Ingsa, bo Vardy poza Leicester się nie odnajdzie i jestem tego prawie pewny. Zmiana systemu gry przez Rodgersa i skład przetrzewiony kontuzjami pokazały wszystie braki Anglika. Odcięty od podań, od swoich stałych nawyków po prostu nie istnieje. Niestety w niektórych meczach tego sezonu wiedzieliśmy, że dotyczy to też wysokiej klasy napastników jak choćby nasz Auba, którego atuty nie przydają się, gdy koledzy go nie dostrzegają.

Nie podzielam entuzjazmu Forever 4, że po odejściu kogoś z dwójki Auba Laca nie będziemy potrzebować za niego uzupełnienia składu, ale w 100 % zgadzam się, że trudno będzie się rozwijać bez dynamicznego skrzydłowego który da 8-10 asyst na sezon, topowego środkowego obrońcy, (chyba, że Luiz częściej niż raz na sezon będzie zamieniał się peleryną z Van Dijkiem), mocnego konkurenta na DM dla Xhaki chociaż Torreira też wygląda nieźle, konkurenta dla Ceballosa na CM (gdyby został), plus ofensywny pomocnik z dobrym strzałem z dystansu, bo moim zdaniem kreatywność drugiej linii to jakieś nieporozumienie i napastnika (z topu w razie odejśćie Auby lub Lacy lub rozwojowego, ale już doświadczonego typu Edouard lub Dembele, który nie stanie się drugim Henrym, ale może za rok czy dwa podbić ligę a na już pomóc zdobyć kilka waznych goli i walczyć na kilku frontach).

Forever4 komentarzy: 91720.07.2020, 01:22

@RIVALDO700: Mówimy o jednostkach nie jakiś tercetach itd, ponieważ mówimy o odejściu jednego piłkarza, a nie trójki... i ewentualnym wpływie na zespół po jego odejściu. Przecież teoretyczne odejście Auby nie oznacza, że jesteśmy 20 bramek w plecy... Nie porównuj Auby do trio Martial, Rash i Greenwod. Czy do tria z Chelsea bo to nie ma sensu. Powagi trochę. Mówimy o zespole czy jednym napastniku i jego wpływie? ManU ma najłatwiej z trójki Chelsea, Leicester i ManU. Chodzi o terminarz.

Zrozum jedno, że nawet CR7 z Messim nie zagwarantują Ci powrotu do top 4 przy obecnym środku pomocy i defensywie. Sprawdż sobie statystyki ligi odnośnie ilości wykreowanych sytuacji bramkowych i zobacz gdzie jest AFC. Za to odpowiada Laca, że tych sytuacji po prostu nie ma? Mamy najwięcej strat piłek na swojej połowie boiska z top6. Nasz bramkarz ma najwięcej interwencji, a nasi obrońcy zaliczają więcej podań niż pomocnicy. Tutaj jest problem tej drużyny.

RIVALDO700 komentarzy: 3380820.07.2020, 01:09

@Forever4: Z Auba bedzie łatwiej niz bez niego :)

United w top 4 , czemu? Serio? Polecam zobaczyc ile goli walnelo trio Greenwood,Rashford, Martial plus Bruno

Chelsea? Pulisic,Willian Abraham, i teraz przebudzenie na koncowke Ziru.

Juz nie piszmy, ze wszystko zależy od 1 osoby, bo własnie tych remisów od groma jest , szczegolnie na wyjazdach , przez pana na L , który tam w oole nie strzela goli. Sam Auba nie pociagnie sezonu, nie badzmy dziecmi.

Forever4 komentarzy: 91720.07.2020, 01:05

@RIVALDO700: W tym sezonie i rok temu mieliśmy teoretycznie świetny atak i co z tego? Dało nam to powrót do top4? Chelsea z Giroud na ataku I ManU z Rashfordem prawdopodonnie skończy w top 4. Z obu tych zespołów nie masz napastnika, który jest w topie ligi. Widzisz zależność?

Forever4 komentarzy: 91720.07.2020, 01:01

@RIVALDO700: Chłopie ja też bym tego chciał, ale patrzę przez pryzmat realnych szans. Patrz budżet i obecny prestiż klubu.... Jakby to ode mnie zależało to w miejsce Auby bym ściągnął Mbappe, ale jak pomyślę że w przypadku odejścia Gabończyka będziemy mieć 50-60mln i do załatania dziurę w obronie, pomocy i na skrzydle to co zrobisz? Za całość kupisz Lukaku?

RIVALDO700 komentarzy: 3380820.07.2020, 00:59

Ok twoje zdanie, jesli jestes pewny tego ataku po odejsciu Auby, szanuje. Dlla mnie szczerze to 16 gwoźdź do trumny ery AFC

,,7-12 miejsce w lidze'' no chyba ze Nketiah , Laca i reszta ferajny mnie mega zaskoczy.

Forever4 komentarzy: 91720.07.2020, 00:58

@MarioG: W życiu nie życzyłbym sobie jego odejścia. To nasz najlepszy zawodnik. To tylko rozważania co by było gdyby....

Forever4 komentarzy: 91720.07.2020, 00:57

@RIVALDO700: Ja uważam, że tą drużynę trzebą w końcu zacząc budwać z głową. Czyli od obrony przez środek pomocy. Jak tlenu nam potrzeba solidnego obrońcy, bo jak ktoś po jednym dobrym meczu Luiza uważa, że to będzie nasz filar to ja nie mam pytań... Nawet w przypadku odejścia Auby to atak nadal będzie naszą najmocniejszą formacją. Trzeba wzmocnić zespół tam gdzie tego najbardziej potrzebuje. Z przodu mamy na kogo liczyć. Dzisiaj komentator meczu ManU - Chelsea powiedział święte słowa " Napastnicy sprzedają bilety, obrońcy zdobywają mistrzostwa".

RIVALDO700 komentarzy: 3380820.07.2020, 00:54

Ja to szczerze podziwiam za takie komenty jak Forever4 , bo dla mnie po odejsciu takiego Auby , tu powinny natychmiast przyjsc MINIMUM 3 dziki w postaci typu Lukaku, Insigne czy Vardy , a ja jeszcze czytam , ze wcale nie trzeba wzmacniać ataku po jego odejsciu. :)

MarioG komentarzy: 88220.07.2020, 00:50

@Forever4: chyba żartujesz, jeśli Auba odejdzie będziemy w czarnej d... Kup Teraz zawodnika który w PL potrafi strzelić ponad 20 goli, pokaz mi takiego? Ba i za co?

RIVALDO700 komentarzy: 3380820.07.2020, 00:44

@Forever4: Na tym twierdzeniu mozna sie wlasnie ostro przejechac, szczegolnie po odejsciu Auby.

Masz zagadkowego pepe , masz gabiego z rozwalonym kolanem po operacji, masz 21 letniego nieopierzonego Nketiaha oraz Lace, który na wyjazdach ligowych w PL ma...9 goli. Bonus- Willock,Nelson.

Chcesz ugrac tym top 4 ? Powodzenia....

Forever4 komentarzy: 91720.07.2020, 00:41

@RIVALDO700: W mojej opinii nawet w przypadku odejścia jednego z duetu Auba/Laca to niekoniecznie musi wiązać się z przyjściem nowego napastnika. Są pozycje, które o wiele bardziej wymagają wzmocnienia. Jeżeli chodzi o statystykę kreowania sytuacji bramkowym to jesteśmy w najgorsi z top 6. Wychodzi brak typowej 6tki box-to-box, skrzydłowego który da 8-10 asyst na sezon. O filarze obrony nie będę nawet wspominał....

RIVALDO700 komentarzy: 3380820.07.2020, 00:34

@Forever4 napisał: "Nie zdziwię się jak sięgnie po niego ktoś z top 6"

tez sie nie zdziwie, bo dzis jest straszne bezrybie , a Angol moze zachowa formę. Takie własnie nastały czasy, ze Milik czy Ings robią za gorące bułeczki.

Forever4 komentarzy: 91720.07.2020, 00:29

@RIVALDO700: Ogólnie rzecz biorąc nie jest to klasa Aubameyanga, ale w obecnym sezonie są podobnym poziomie. Mają tyle samo goli w lidze, a do tego Ings gra w słabszym zespole. To czy Ingsowi się uda powtórzyć taki sezon za rok to już inne kwestia... Jednak jeżeli mówimy tu i teraz to Ings na pewno nie jest "10 półek niżej". Nie zdziwię się jak sięgnie po niego ktoś z top 6.

RIVALDO700 komentarzy: 3380820.07.2020, 00:19

@TrueGunner89: Ale gdzie ja napisałem , ze Ings jest słaby? Napisałem tylko, ze jest 10 półek niżej od Aubameyanga. No bez żartów to takie kontrowersyjne. Sorry , ale my rozmawiamy o Ingsie z Burley/South który dopiero 2 RAZ wbił w całym sezonie 20+ bramek w swojej karierze. I , który jest rocznik 92 , a jego gole oprócz tych sezonów to srednio 3-8 bramek na cały sezon.

To nie jest rozmowa o Harrym Kanie , Lukaku czy Icardim.

MarioG komentarzy: 88220.07.2020, 00:13

Auba to Auba, Ings jest gorszy

Forever4 komentarzy: 91720.07.2020, 00:10

@RIVALDO700: https://www.whoscored.com/Players/44120/Show/Pierre-Emerick-Aubameyang Sprawdź statystyki potem pisz. Na środku ataku zagrał w 16spotkaniach, na bocznym napastniku w 7, a na skrzydle w 9. Gdzie te twoje wyimaginowane 90%? :D Chyba inne mecze oglądasz.

TrueGunner89 komentarzy: 33220.07.2020, 00:08

@RIVALDO700 napisał: "przeciez Firmino to żaden napastnik, to dziecko kryzysu 9 i to nigdy nie była i nie jest prawdziwa 9 . On przed LFC miał tylko 1 sezon z 22 golami , a tak kończył sezon na 7-10 golach przez cala karierę. W lfc w końcu postawili na niego , bo nie wypalił im z 3-5 razy z rzedu Sturridge, Ings, Lambert,Balotteli,Origi na tej pozycji."

Też nie jestem fanem Firmino, ale dla systemu gry Liverpoolu jest bezcenny. Jest ruchliwy, zbiera uwagę środkowych obrońców i robi miejsce dla Mane i Salaha. W tym sezonie skuteczność mocno kuleje, ale wcześniej przez kilka sezonów trzymał fason, więc nie dysredytowałbym gościa i nie oceniał tylko przez pryzmat cyferek. Wrzucanie Ingsa, który nie sprawdził się, bo po prostu nie grał z całą masą napastników z problemami to też niezbyt dobry pomysł.

Lamberta to ty szanuj, bo w niższych ligach był dobrym kotem. Żal, że tak późno trafił do Premier League. Nie oczekiwałem, że przed emeryturę zbwi LFC. Sturrige miał momenty wybitne, ale to napastnik ze szkła, więc pół kariery w gabinetach lekarskich. Balotelli w swoim prime time też był fantastyczny, ale pogubił się i dlatego nie wykorzystał potencjału. U Ingsa nie podoba ci się że kiedyś nie walił po 20 bramek na sezon. To czasy, gdy był 20 latkiem. Malo kto odnajduje się w takim wieku i jest motorem napędowym w Championship czy tym bardziej Premier League. Sezon, dwa na przebicie się w składzie grajcego toporną, ale skuteczną piłkę Burnley, świetny wynik strzelecki, który zaprocentował transferem do Liverpoolu a tam po prostu nie uwierzono w niego, nie dostał dużej ilośći szans. Dla mnie to nie dowód na to, że jest słaby, a jedynie przypuszczenie, że potrzebuje zaufania, regularności i czasu, którego kluby z top6 zazwyczaj nie dają. Salah i De Bruyne też kiedyś nie przekonali w Chelsea a dziś stanowią o sile dwóch najlepszych ekip w Anglii. Ings ma swoje ograniczenia, ale moim zdaniem więcej atutów niż obecnie Balotelli i Origi razem wzięci. Nieco przypomina Lacę i gdyby był naszą dziewiątką na pewno byśmy się za niego nie wstydzili. Skoro może strzelić 15-20 bramek w sezonie dla Burnley i Southampton to w Arsenalu tym bardziej byłby w stanie to zrobić. Na razie po prostu go nie potrzebujemy, ale to nie znaczy, że nie gwarantuje odpowiedniej jakości o czym wspomniał Keown.

@RIVALDO700 napisał: "Pólka ? Aubameyang jest spokojnie w top 10 napastników ostatniej dekady. Tylko on, Lewy,messi i cr 7 osiagneli wyniki 20 lub wiecej goli z rzedu w lidze w ostatnich 5 latach.

Ings jest 10 półek niżej."


Tutaj mocno odleciałeś kolego. 10 napastników dekady? Chyba Bundesligi. Auba to dobry i suteczny napastnik, ale też ma swoje niedoskonałości. Od tych natury piłkarskiej na tej pozaboiskowej kończąc. Nie oceniam go przez pryzmat liczb, bo tymi się wybrobi, ale tak jak pisałem już kilka razy w decydujących momentach sezonu zawodził nas. Zarówno w lidze jak i eurpejskich pucharach. Swoje jednak strzela, pomógł w awansie do finału, nadal ma duże rezerwy, żeby stać się napastnikie asolutnie topowym.

Ings dopiero teraz wchodzi w najlepszy dla piłkarza wiek. Sądzę, że po takim sezonie znów zgłosi się po niego jakiś duży klub. Jeśli nie teraz to za rok. Uważam, że bez problemu poradziłby sobie jako zastępstwo Kane'a w Tottenhamie, czy jako wzmocnienie United. Tak jak wcześniej pisałem to gość z potencjałem na reprezentanta Anglii (debiut ma już za sobą), kogoś kto bez problemu może ładować 15-20 goli co sezon. Waleczny, przebojowy, z dobrą techniką użytkową, dość szybki i co udowadnia Twój wpis także wciąż bardzo niedoceniany. Przez to, że nie jest spektakularny, że nie gra w zespole pełnym gwiazd, że nie jest wielkim piłkarskim nazwiskiem a jedynie solidną opcją, która wciąż pozostaje w cieniu wielkich. I wiesz co? Nie zdziwię się jak Liverpool ponwnie zgłosi się po niego np. w zastępstwie za Origiego albo nawet Firmino. Ings chociaż kariery na Anfield nie zrobił to swoje szanse zazwyczaj wykorzystywał, w klubie był bardzo chwalony, ale tracił na czas, gdy klub zmieniał się w potwowa i zabrakło dla niego ławki. To normalne w wielkich klubach. Dobijając do brzegu - nie skreślajcie Ingsa, jeszcze nie raz was zaskoczy. Obejrzyjcie kilka jego spotkań, bo mam wrażenie, że ciągle walczę z wiatrakami. Ja widziałem go kilkadziesiąt razy. Większość z negatywnie do niego nastawionych kilkadziesiąt razy widziała jego suche statystki ... i to najczęściej te sprzed lat :)

Forever4 komentarzy: 91720.07.2020, 00:04

@RIVALDO700: Zależy w jakim ustawieniu. Ja mówię o wariancie jak gra Auba i Laca razem.

zdyp komentarzy: 132119.07.2020, 23:51

dajta spokoj pany...
auba postawi inxa na papierze!

RIVALDO700 komentarzy: 3380819.07.2020, 23:26

@Forever4 napisał: "Moim zdaniem po sezonie odejdzie ktoś z dwójki Auba-Lacazette. Nie ma miejsca dla nich dwóch w pierwszym składzie, Auba na boku jest prawie niewidoczny i nie daje tyle co 9tce."

przeciez Auba w AFC praktycznie 90 procent kariery to skrzydło, on nawet przy Eddim tam biega....

Forever4 komentarzy: 91719.07.2020, 23:23

To nie ten poziom. Auba utrzymuje się na topie od jakiś 5-6 sezonów, a Ings zalicza pierwszy dobry sezon. Po drugie jak jest taki świetny to dlaczego odbił się od Liverpoolu? :)

Moim zdaniem po sezonie odejdzie ktoś z dwójki Auba-Lacazette. Nie ma miejsca dla nich dwóch w pierwszym składzie, Auba na boku jest prawie niewidoczny i nie daje tyle co 9tce. Jeżli Auba już zdecydował i chce odejść to zostaniemy z Lacazette, Nketiah i Gabim.

mitmichael komentarzy: 4874819.07.2020, 23:09

Auba musi zostac, nie ma opcji

RIVALDO700 komentarzy: 3380819.07.2020, 22:51

@Arsenal96l napisał: "Auba to co najmniej półka wyżej ."

Pólka ? Aubameyang jest spokojnie w top 10 napastników ostatniej dekady. Tylko on, Lewy,messi i cr 7 osiagneli wyniki 20 lub wiecej goli z rzedu w lidze w ostatnich 5 latach.

Ings jest 10 półek niżej.

RIVALDO700 komentarzy: 3380819.07.2020, 22:36

@TrueGunner89 napisał: "Też jestem zdania, że lepszy regularny Ings, który co kolejkę jak niedawno Vardy będzie strzelal po bramce niż Firmino czy Giroud, którzy grają czasem wielkie mecze, sa pożyteczni dla zesołu, ale zdarzają im się długie serie bez gola."

przeciez Firmino to żaden napastnik, to dziecko kryzysu 9 i to nigdy nie była i nie jest prawdziwa 9 . On przed LFC miał tylko 1 sezon z 22 golami , a tak kończył sezon na 7-10 golach przez cala karierę. W lfc w końcu postawili na niego , bo nie wypalił im z 3-5 razy z rzedu Sturridge, Ings, Lambert,Balotteli,Origi na tej pozycji.

poprzednia12następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Aston Villa - Arsenal 18.07.2020 - godzina 16:00
:
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Liverpool29271182
2. Man City29193760
3. Leicester29165853
4. Chelsea29146948
5. Man United29129845
6. Sheffield United291111744
7. Wolves291013643
8. Tottenham291181041
9. Arsenal29913740
10. Burnley291161239
11. Crystal Palace291091039
12. Everton291071237
13. Newcastle29981235
14. Southampton291041534
15. Brighton296111229
16. West Ham29761627
17. Watford29691427
18. Bournemouth29761627
19. Aston Villa29751726
20. Norwich29561821
Fortuna
ZawodnikBramkiAsysty
Jamie Vardy194
Pierre-Emerick Aubameyang171
Mohamed Salah166
Sergio Agüero163
Danny Ings151
Sadio Mané147
Marcus Rashford144
Raúl Jiménez136
Tammy Abraham133
Dominic Calvert-Lewin131
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
8.33
Gracz lipca wybór redaktorów Pierre-Emerick Aubameyang
Pierre-Emerick Aubameyang
7.14
Gracz lipca wybór użytkowników Damian Emiliano Martinez
Damian Emiliano Martinez
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna
Części samochodowe Ucando.pl