Kuriozalny mecz w Warszawie. Legia 5-6 Arsenal

Kuriozalny mecz w Warszawie. Legia 5-6 Arsenal 07.08.2010, 18:00, Szymon Ortyl 813 komentarzy

Punktualnie o 17:00, kapitan Arsenalu - Thomas Vermaelen - wyprowadził 11 Kanonierów na stadion Wojska Polskiego, na którego trybunach zasiadło przeszło 23 tysięcy osób.

Zobacz skrót tego pojedynku!

Pierwsze 5 minut przebiegało pod zdecydowane dyktando Legii, która starała się na wszelkie sposoby zagrozić bramce Fabiańskiego. Kanonierzy nie potrafili wymyślić nic, co pozwoliło by na przedarcie się przez dobrze spisującą się drugą linię Legionistów.

W 16. minucie pięknym strzałem zza pola karnego popisał się Alejandro Ariel Cabral, który nie dał szans Łukaszowi Fabiańskiemu i umieścił piłkę w siatce. 1-0 dla gospodarzy!

W 22 minucie Samir Nasri minął dwóch przeciwników, jednak nie potrafił pokonać Marijana Antolovica.

W 26 minucie kontuzjowanego Ivicę Vrdoljaka zastąpił Maciej Iwanski.

W 33. minucie po rzucie rożnym, Łukasz Fabiański potknął się o nogę Thomasa Vermaelena, po czym piłka po strzale jednego z zawodników Legii odbiła się od Laurenta Kościelnego i wpadła do siatki.

Minutę później było już 3-0 dla Legii. Po koszmarnym błędzie obrony Arsenalu, do piłki doszedł Artur Jędrzejczyk i pewnym strzałem pod poprzeczkę umieścił ją w siatce Fabiańskiego.

Kilka sekund później Marouane Chamakh wspaniale obrócił się z piłką atakowany przez 4 obrońców. Podał do Nasriego a ten odegrał do Marokańczyka, który strzałem głową pokonał bramkarza Legii.

Po bramce dla Arsenalu podopieczni Arsena Wengera zaczęli grać nieco lepiej, jednak z pewnością nie był to widok, który potrafił uszczęśliwić jakiegokolwiek kibiców Kanonierów.

Drugą połowę w pierwszym składzie rozpoczęli Wojciech Szczęsny, Kieran Kibbs, Carlos Vela i Emmanuel Eboue, którzy zmienili odpowiednio, Łukasza Fabiańskiego, Theo Walcotta, Tomasa Rosicky'ego i Emmanuela Frimponga.

W 46. minucie po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Carlosa Veli, najwyżej w polu karnym w powietrze wyszedł Emmanuel Eboue, który strzałem głową pokonał Antolovica.

W 56. minucie tragiczny błąd popełnił Clichy, który przepuścił Manu. Jego natomiast dogonił Thomas Vermaelen i następnie sfaulował w polu karnym, jednak sędzia uznał, że Legii należy się jedynie rzut rożny.

Cztery minuty później po pięknym rajdzie, Emmanuel Eboue pokonał Antolovica umieszczając piłkę pod poprzeczką strzeżonej przez niego bramki.

Kolejną akcję rozpoczął Carlos Vela, który wspaniale przerzucił piłkę do Kierana Gibbsa, a ten z zimną krwią pokonał Antolovica. Arsenal po raz pierwszy wyszedł na prowadzenie!

W 64. minucie Takesure Chinyama zastąpił na boisku Bruno Mazengę, a 5 minut później Piotr Giza pojawił się na placu gry w miejsce Alejandro Ariela Cabrala.

Gra Kanonierów diametralnie się zmieniła po wejściu nowych graczy. Kanonierzy spokojnie kontrolowali przebieg spotkania.

W 72. minucie na placu gry pojawili się Henry Lansbury i Jay Emmanuel Thomas, którzy zastąpili Jacka Wilshere'a i Marouane Chamakha.

W 75. minucie Emmanuel Eboue wpadł na jednego z graczy Legii i doznał niegroźnej kontuzji ręki.

W 76. minucie po podaniu Rybusa i błędzie Kościelnego gola strzelił Artur Jędrzejczyk.

W 78. minucie na boisku pojawili się Szałachowski i Makhnovskyy, którzy zastąpili Antalovica i Rybusa.

Minutę później Havard Nordtveit zajął na boisku miejsce Bacary'ego Sagny.

W 81 minucie po pięknym podaniu Veli, piłkę do siatki Legii wpakował Jay Emmanuel-Thomas. Meksykanin zaliczył w ten sposób już trzecią asystę w dzisiejszym meczu.

3 minuty później Samir Nasri umieścił piłkę w siatce Legii po atomowym strzale z rzutu wolnego. Błąd przy tym golu popełnił bramkarz gospodarzy.

W 89. minucie spotkania Pance Kumbev zastąpił ba boisku zdobywcę 3 bramek - Artura Jędrzejczyka.

W 91. minucie po katastrofalnym błędzie Kierana Gibbsa gola dla Legii zdobył Iwański.

Kilka sekund później sędzia zakończył spotkanie. Z pewnością nie takiego wyniku spodziewali się kibice Kanonierów, jednak cieszyć może przebudzenie ekipy i dobra postawa w ataku. Arsene Wenger ma teraz niecały miesiąc, na obsadę pozycji bramkarza i środkowych obrońców, co po tym meczu z pewnością nie będzie łatwe.

Przeczytaj, co po tym spotkaniu powiedział Arsene Wenger!

Legia Warszawa 5 - 6 Arsenal Londyn

18' [1 - 0] A. Cabral

34' [2 - 0] A. Jędrzejczyk

37' [3 - 0] A. Jędrzejczyk

39' [3 - 1] M. Chamakh

53' [3 - 2] E. Eboué

61' [3 - 3] E. Eboué

62' [3 - 4] K. Gibbs

73' [4 - 4] A. Jędrzejczyk

78' [4 - 5] J. Emmanuel-Thomas

81' [4 - 6] S. Nasri

90' [5 - 6] M. Iwański

Legia: Marijan Antolović (73. Konstiantyn Machnowski) - Artur Jędrzejczyk (87. Pancze Kumbev), Srdja Knezević, Jakub Wawrzyniak, Marcin Komorowski - Manu (89. Michał Kucharczyk), Ivica Vrdoljak (29. Maciej Iwański), Ariel Borysiuk, Alejandro Ariel Cabral (67. Piotr Giza), Maciej Rybus (74. Sebastian Szałachowski) - Bruno Mezenga (63. Takesure Chinyama).

Arsenal: Łukasz Fabiański (46. Wojciech Szczęsny) - Backary Sagna (75. Havard Norvtveit), Thomasz Vermaelen, Laurent Koscielny, Gael Clichy - Samir Nasri, Tomas Rosicky (46. Vela), Jack Wilshere (71. Henry Lansbury), Emmanuel Frimpong (46. Gibbs), Theo Walcott (46. Eboue) - Marouane Chamakh (71. Thomas).

Legia Warszawa autor: Szymon Ortyl źrodło: własne
FanekAFC komentarzy: 511208.08.2010, 14:03

Arsenal1994---> Wydaje mi się, że tylko Fa Cup.

mir4ek komentarzy: 100708.08.2010, 13:58

Ten mecz to raczej spektakl dla widzów a nie prawdziwy pojedynek. Nie ma co zwracać uwagę na wynik czy formę zawodników :)

Mecz o stawkę byłby całkiem inny - wiadome.

Trzeba się cieszyć że mamy nowy i duży stadion.

Arsenal1994 komentarzy: 749708.08.2010, 13:52

e a nie wiecie jeśli chodzi o ten sportklub, jak to jest, czy oni transmitują mecze F.A Cup czy CC albo czy może oba turnieje?

Gunner_995 komentarzy: 655008.08.2010, 13:41

Rafi---> No to fajnie :) Przyszedł Shaqu , musi być tytuł:)

IceMan--->Hehe Dzięki i pozdrawiam .

Kons komentarzy: 132608.08.2010, 13:38

Arsenal1994 zawsze można w necie zobaczyć ;)

Arsenal1994 komentarzy: 749708.08.2010, 13:34

pedro61 --> mecz leci na sport klubie a z tego co wiem prawa do tego kanału ma tylko "enka"

pedro61 komentarzy: 219908.08.2010, 13:26

Czy jest transmisja z Tarczy Dobroczynności na canal +?

Rafi komentarzy: 128108.08.2010, 13:20

Gunner_995-faktycznie takie zachowanie jest nie na miejscu,ale z drugiej strony oczekujesz bana za cos takiego??:)

ps:tez w NBA kibicuje Bostonowi:)

Gunner_995 komentarzy: 655008.08.2010, 13:15

Witam.Piszę z prośbą do kogoś z "góry" . Uczepił się mnie jakiś fabregas_1 . Zalogował się na tej stronie 3 dni temu , a z tego co zauważyłem pyskuje do najlepszych użytkowników tej strony...
Zaczęło się od tego że wczoraj podczas meczu, gdy strzeliliśmy gola na 3:4 napisał komentarz : "ale z was sezonowcy ile wy macie lat ?? Od razu przestańcie kibicować bo przegrywaliśmy z Legią a teraz nagle jak chorągiewki się przymilacie." Zwróciłem mu uwagę. A to co najbardziej mnie wkurzyło to to że wyzywał nas od sezonowców! A mi nawet kazał się przerzucić hehe śmieszne! Ktoś kto jest przez dwa dni na stronie rządzi wszystkimi .
Równie dobrze ja mogę nazwać go sezonowcem , bo pojawił się nie dawno.

reidens komentarzy: 106108.08.2010, 12:29

Powtórki cały czas lecą na N sporcie, mecz był dobrym widowiskiem dla Kanonierów był treningiem a dla Legi o przyciągniecie jak najwięcej fanów na sezon 10/11

Maciekkk10 komentarzy: 258308.08.2010, 12:24

Wie ktoś może, czy powtórka meczu będzie lecieć gdzieś w telewizji, a jeśli tak, to gdzie i kiedy? ;>
Ewentualnie - ma ktoś jakiś obszerny skrót spotkania? ;>

Rafi komentarzy: 128108.08.2010, 12:24

Mi jako rodowitemu Warszawiakowi od pokolen dziwnie ogladalo sie ten mecz:)Niestety nie udalo mi sie dostac biletow,nie spodziewalem sie takiego popytu na nie...Mam sentyment do Legii i ciesze sie ze zagrali taki dobry mecz,ale troche dlatego ze my im w pierwszej poloiwe na to pozwolilismy...Trzeba poprawic gre w obronie...A Legii naleza sie brawa za ten mecz:)Nam tylko za to ze potrafilismy sie podniesc,ale za te bledy w obronie...to lepiej nie mowic;)

zabson komentarzy: 17308.08.2010, 12:19

ehhh no niestety ale Arsenal ma dużo piknikowców, zarówno tu jak i w Anglii... smuci mnie to troche ale zawsze się znajdą również ludzi którzy włożą całe serce w doping:) niestety nie zostałem do momentu odjazdu naszych piłkarzy bo spieszyłem sie na pociąg ale skoro mówisz ze olali nas to tam bardzo dużo nie straciłem...

Bartosz5 komentarzy: 21608.08.2010, 12:16

sport.onet.pl/pilka-nozna/ekstraklasa/fabianski-boss-nie-bedzie-zadowolony,1,3414184,wiadomosc.html tak sobie czytam gdzie indziej... i nie będzie zadowolony...oj nie będzie.

Potrzebny nam obrońca i na gwałt panie Arsene.

stanyal komentarzy: 138208.08.2010, 12:03

@zabson - kilka lat temu byłem na meczu Wigan - Arsenal i wygraliśmy 0-1 po bramce adebayo. Siedzialem niestety na trybunie Wigan ale cały czas skierowany byłem na nasz sektor i muszę powiedzieć że tam to doping był zerowy na kilka set ludzi co przyszło. W filmie Green Street Hooligans jeden z głównych bohaterów mówił o drużynach z Londynu i jak mówił o Arsenalu to było "Great football shit fans". Wczoraj na meczu dopingowaliśmy ich całym sercem na pewno mówiąc o lewej części sektoru a przy Stand up for Arsenal to była porażka ze strony "kibiców" co przyszli dla Kanonierów. Szkoda. Ja po meczu podszedłem jeszcze do bramy gdzie był autokar Arsenalu i muszę przyznać że nigdy się tak nie zawiodłem na naszych zawodnikach. Olali nas ciepłym moczem dosłownie. Jeszcze poprosiłem masażyste co przechodził obok nas by poprosił chłopaków by wyszli i dupa:/ pod tym względem czuję się jakby wystawili tyłek na mnie wycierając się rachunkami za koszulki szaliki flagi itp. Będąc na Wigan piłkarze wyszli po meczu do kibiców i dawali autografy i udało się dostać podpis Cesca , Flaminiego , Jensa.

szalen komentarzy: 198208.08.2010, 12:01

Mecz pewnie podobał się wielu kibicom. A kibicom Arsenalu ten mecz pokazał kto w tym sezonie może być zawodnikiem pierwszego składu. Vela ewidentnie przebija się od pewnego czasu. Miejmy nadzieję, że w tym sezonie wywalczy sobie miejsce już na stałe, bo potencjał ma niesamowity. Gibbs no niestety jeszcze musi dużo się nauczyć. Piłki nie przyjmuje się we własnym polu karnym!!!!!!!!!! Kilku zawodników zrobiło krok naprzód, ale musimy jeszcze mieć jednego obrońcę i z bramkarzem też nieciekawie.

Biggestfan87 komentarzy: 129208.08.2010, 11:47

Mecz był świetny. Żałuje tylko, że nie miałem możliwości wejść do sektora z kibicami arsenalu, ale to jeszcze przede mną. Wrażenia z meczu mam takie: theo wogóle sięnie rozwija kiepsko czyta gre jak napisał kiedyś były kanonier. Obrona naprawde jeszcze gorsza niż w zeszłym sezonie. Potrzebujemy jakiegoś DOŚWIADCZONEGO, KLASOWEGO obrońcy, bo bez dobrej obrony nie wygramy mistrzostwa w tym sezonie. W ataku jak zwykle mamy potencjał ale pokażcie mi drużyne, która coś wygrała bez solidnej obrony... No i bramkarz. Fabiański stoi w miejscu, nie robi postępów, nie ma zimnej krwi i popełnia dużo błędów. Dla dobra arsenalu przy całym szacunku dla fabiana nie powinien być pierwszym bramkarzem. Miał tyle okazji do zostania numerem 1, żadnej nie wykorzystał. Powinniśmy kupić więc CO NAJMNIEJ jednego BARDZO DOBREGO obrońce i koniecznie bramkarza, bo szczęsny w wieku 18 lat mimo wielkich umiejętności może się wypalić w najważniejszych meczach, nie możemy podejmować takiego ryzyka. Ale on będzie kiedyś jednym z najlepszych bramkarzy świata. ma talent i charakter po ojcu i do tego już w tym wieku ogromne umiejętności!

shimano komentarzy: 49008.08.2010, 11:35

ja po meczu widziałem ojca i brata Sczęsnego !!! . Jak go spytałem czy był dumny z syna to powiedział : - no niby tak , ale nie miał się czym popisać ;] .Pamietam jak kiedyś na Legii kibice spiewali o starszym szczęsnym :D..

GunnersFan9 komentarzy: 8704 newsów: 808.08.2010, 11:07

zabson; -nie ma co się dziwić skoro to piknikowcy,przyszli się nażreć kiełbasek i przy okazji tam spojrzeć na mecz;/Od takiego czegoś są sektory neutrale,bądź rodzinne a oni nie,musieli się wbić na sektor Arsenalu.Jednym słowem ich zachowanie to jedno wielkie dno.

bacary komentarzy: 2294 newsów: 1108.08.2010, 11:04

Mecz, był super, dużo goli na otwarcie sezonu, lecz niestety, że my puściliśmy 5 goli, ale ważne, że wygraliśmy, lecz jak przegrywaliśmy 3-0 byłem załamany, ale na szczęście Chamakh strzelił gola przed przerwą, potem genialne zmiany Bossa, najbardziej trafny oczywiście Vela, zagrał świetny mecz 3 asysty, szkoda, że nie strzelił gola.

Ten sezon będzie przełomowy, dla 3 graczy:
Vela, Nasri, Szczęsny.
Ten pierwszy od ostatnich meczy bardzo mi zaimponował, jakby zmiana numerka pomogła mu jakoś piłkarsko, bo Carlos gra coraz lepiej i pokazuje, że należy mu się gra w pierwszej XI, zamiast Arshavina.
Nasri, świetna wrzutka na głowę Chamakha(nareszcie mamy zawodników W ATAKU którzy umieją strzelić gola głową), bardzo dobry strzał przy golu i jak zwykle umie dograć ładną piłkę, albo przejść sam obronę przeciwników.
A teraz przechodzimy do Szczęsnego, najpierw do tych sytuacji który obronił dwie 100%-owe sytuacje, może strzelali w niego zawodnicy, ale gdyby stał tam Fabian, Almunia, to oni mogliby to puścić, Wojtek przekonał mnie, że może być bramkarzem numer 1. albo chociaż 2.
Nie sądzę tego tylko po tej obronie, tylko po tym, że on gra dobrze na przedpolu, obronił jeszcze parę innych sytuacji (np. z tego co pamiętam strzał Iwańskiego, który wpadał prosto pod poprzeczkę, za kołnierz) więc Wenger ma nie lada problem, jeśli chodzi o bramkarza nr. 1.
Dla mnie to wygląda to tak:
1. Szczęsny
2. Fabian
3. Manuel
Vito na wypożyczenie.

ala_05 komentarzy: 254308.08.2010, 10:50

zabson-----> Jak widziałam , że wstajecie to też wstawałam ;p Następnym razem jak przyjadą do Polski ( hehe pomarzyć można :) ) to musimy zebrać się większą grupą i wziąć mikrofon :D wtedy będzie doping -ja zobowiązuję się go przemycić na stadion :)

zabson komentarzy: 17308.08.2010, 10:43

aa i zmartwiło mnie jak zaczelismy śpiewać stand up for the Arsenal... to była praktycznie zerowa reakcja..

ala_05 komentarzy: 254308.08.2010, 10:41

Ale wiecie co , szkoda , że było nas tak mało :/ jakby nas było więcej to byłby większy doping :)

zabson komentarzy: 17308.08.2010, 10:38

tak pamiętam:) Eboue był na pewno ucieszony bo długo skandowaliśmy na jego cześć:D szczególnie po jego bramce:P

Krzysiek94 komentarzy: 1908.08.2010, 10:36

Mecz był wyjątkowy nie da się ukryć. Cóż trzeba poprawić grę w obronie, no i nowy bramkarz jest potrzebny w trybie pilnym.

GunnersFan9 komentarzy: 8704 newsów: 808.08.2010, 10:34

aha i szkoda,że Eboue jako jedyny przyszedł nam podziękować za doping po meczu;) Chamakh jak schodził z boiska usłyszał że skandujemy jego nazwisko i poklaskał w podzięce:)

zabson komentarzy: 17308.08.2010, 10:27

ala_05--->ja miałem bilet na 121 sektor:) miejmy nadzieje ze niedługo znów zawitają w Polsce:P

GunnersFan9 komentarzy: 8704 newsów: 808.08.2010, 10:27

zabson;- no tak była dobra.Też tak myślę że przyleciała ona z Anglii:) Przestaliśmy śpiewać,ona coś zanuciła i my znów jechana:)

ala_05 komentarzy: 254308.08.2010, 10:26

Zabson-----> I wpuścili Cię tam? Ja siedziałam w sektorze 115 i nie chcieli mnie wpuścić do sektory fanów Arsenalu :/ następnym razem będę pilnować , żebym miała bilet w sektorze kibiców Arsenslu :) o ile ten następny raz będzie .... Może jakiś inny polski klub zaprosi Arsenal:D

zabson komentarzy: 17308.08.2010, 10:23

GunnersFan9---> ta babka z dołu była dobra:P chyba z anglii przyleciala:D ona zaczynała coś krzyczec a później my dołączalismy :D ale i tak nas było troche mało ale moze nas tam kibice legii troche usłyszeli:D

IanUre komentarzy: 726 newsów: 21908.08.2010, 10:12

może kupmy świtnego bramkarza Legii - Antolovica?? haha

Szczęsny nr 1

Matti7 komentarzy: 8908.08.2010, 10:12

Co za meczy xD

Adamo1006 komentarzy: 49008.08.2010, 10:11

Ten mecz tylko utwierdził mnie w przekonaniu, że Łukasz Fabiański może aspirować jedynie do walki o ławkę rezerwowych Arsenalu, a Wojtek jak najbardziej do miana pierwszego bramkarza.

GunnersFan9 komentarzy: 8704 newsów: 808.08.2010, 10:10

zabson;- no właśnie zastanawiało mnie to-jak można było wpuścić kibiców Legii na sektor gości.Zresztą co będziemy się przejmować bo gdyby nie nasze śpiewy to piknikowcy siedzieliby i nawet głową nie ruszyli.A tak było widać że dzięki nam się ożywili:)

zabson komentarzy: 17308.08.2010, 10:03

GunnersFan9---> też mnie to denerwowało i tez sie przeniosłem do najzagorzalszych fanów. Równiez mnie denerwowało to ze wiekszosc ludzi na sektorze gości to kibice legii. Ale liczy sie że zdarliśmy gardło dla swojej ukochanej ekipy:)

CescAde komentarzy: 32508.08.2010, 09:46

mirrorfootball.co.uk/news/Arsenal-transfer-news-Gunners-target-Liverpool-No-1-Pepe-Reina-in-23m-deal-according-to-reports-article546599.html#ixzz0w0RvbTzz

GunnersFan9 komentarzy: 8704 newsów: 808.08.2010, 09:43

Byłem na tym meczu,zaciekle dopingowałem naszych z grupką aktywnych sympatyków Arsenalu.Jedno co mnie martwi to sektor,który miał być przeznaczony dla gości był w większości wypełniony kibicami Legii.Ci,którzy chcieli dopingować musieli przenieść sę na boczna część sektora.Ale warto było,gardło boli a wrażenia po meczu cudowne.
Odnośnie meczu,pierwszą połowę nasi kompletnie odpuścili.Dali się nacieszyć zawodnikom Legii a w drugiej połowie wzięli się do roboty co w rezultacie dało wynik 4-3 w 17 min.Odnośnie osoby bramkarza to Fabian się nie popisał.Tak jakby to wszystko robił specjalnie.Szczęsny pokazał się z lepszej strony w dodatku wybraniając dwa groźne strzały w jednej akcji.Legia dawała z siebie wszystko a nasi przeszli tak jakby obok tego meczu.

gabi86 komentarzy: 26608.08.2010, 09:29

Ten mecz pokazał że potrzebne są minimum dwa transfery dobry bramkarz i środkowy obrońca. Myślałem że Fabian pokaże coś lepszego ale zawiódł mnie na całego. Nie wiem jak go wytłumaczyć? Ale Szczęsny pokazał się z dobrej strony. To powinien być nasz bramkarz nr 1 jeśli nikogo Wenger nie sprowadzi na tę pozycję.

zabson komentarzy: 17308.08.2010, 09:28

ehhh szkoda ze tak mało naszych kibicowało. Ale i tak było super:) Mecz ciekawy. Ale z trybun było widać ze Arsenal nie zagrał na 100% jak to mówił Wenger. Nie było walki o każdą piłkę. Co innego Legia która dała z siebie wszystko. Nasza obrona była wczoraj dziurawa i boss musi nad tym popracować przed sezonem bo znów będziemy tracić mase głupich bramek.

ala_05 komentarzy: 254308.08.2010, 09:21

Moje wnioski po meczu to napewno Fabian jest już w moim typie nr 1 wśród bramkarzy przekreslony na 100% dawałam mu już dużo szans , nic nie pokazał szczególnego, więc ja bym stawiała Szczęsnego na numer jeden bo od początku mi imponował i jestem jak najbardziej za tym , żeby stał się u nas czołowym piłkarzem . Musimy wzmocnić obronę , Vela musi trochę popracować nad tym wyskokiem od tyłu i strzałem na bramkę . Siedziałam niestety w sektorze Legii naprzeciwko kibiców Arsenalu i jak Veli się to nie udało , to za mną 'śmiech na sali' . Zawiodłam się na Nasrim , ale może przeszkadzały mu te gwizdy kibiców Legii... Myślałam , że ich za to uduszę :) niech tylko przyjadą do Londynu... Pokażemy im wtedy gdzie ich miejsce :D także podsumowując potrzebne nam Panie Wenger transfery , szczególnie nowy bramkarz albo Wojtek jako nr jeden .

Maikelosik komentarzy: 4654 newsów: 208.08.2010, 08:44

kacper0992 --> Nie chce Cię obrazić ale czy ty wiesz co piszesz ?

Jak to drużyna gra ostatni sparing przez meczem z liverpoolem i daje sobie wbić 5 bramek ?

A wierzysz w to, że drużyny z 4-5 ligi hiszpańskiej potrafią wygrać np. z Realem Madryt w pucharze. To jest piłka.

Nestępnym razem zastanów się co piszesz - choć pora tłumaczy treść:)

do Arsenalu.

Znalazłem to na necie. To wywiad po meczu. Ciekawe którzy zawodnicy mu się spodobali.

kacper0992 komentarzy: 20508.08.2010, 05:23

Moim zdaniem arsenal dał sobie wbić te gole żeby nie ośmieszyć legi na otwarcie stadionu. Nie wierzę w to że legia nie potrafi wygrywać z przeciętnym klubem w pucharach europejskich a tak dobrze gra z potęgą jaką jest Arsenal. Ten wynik był wcześniej dogadany. Ale fakt faktem w obronie nie gramy wzorowo popełniamy dużo błędów za dużo jak na ligę angielską trzeba coś z tym zrobić bo znowu będziemy tracić dużo goli jak w zeszłym sezonie.

Gunner_995 komentarzy: 655008.08.2010, 02:35

shimano--->Proszę cię. Takie babole to on wpuszcza za każdym razem. A zwłaszcza przy rzutach rożnych. Przecież on zawsze się tak schowa za innymi zawodnikami że nie ma jak się rzucić i nie ma w ogóle dostępu do piłki...
Pamiętam że tak samo ostatanio było z Blackburn...
Wojtek , o kilka lat młodszy a sprawia wrażenie o wiele bardziej doświadczonego od Fabiana...
Na samym początku swojej dzisiejszej gry popisał się świetną paradą...

shimano komentarzy: 49008.08.2010, 02:25

Arsenal1994 --> myślałeś że Fabiański nie będzie się starał pomoc drużynie która sprawiła że trafił do Arsenalu ;p ? Zapewne Fabian nie będzie 1 bramkarzem przez jakiś czas no ale , czego to się nie robi dla Legii ^^

Arsenal1994 komentarzy: 749708.08.2010, 02:12

A Fabiański już się tłumaczy, że niby przy tej drugiej bramce dla Legii ktoś mu w ostatniej chwili podstawił nogę i dlatego się przewrócił... eeeh...
Ja tam osobiście widziałem jego zamierzony rzut do łapania much bo piłki on na pewno nie próbował łapać...
Tak więc jak mówię. Dawać Szczęsnego na mecz z LFC, będzie to dobre przetarcie, jak stracimy pkt na starcie to nic się jeszcze takiego nie stanie, zobaczymy przynajmniej czy Wojtek z presją sobie poradzi w meczu z poważnym rywalem.