Mannone i Van Persie po meczu z Fulham

Mannone i Van Persie po meczu z Fulham 27.09.2009, 09:38, Patryk Bielski 20 komentarzy

Bohaterzy wczorajszego meczu - Vito Mannone oraz Robin van Persie, nie kryli zadowolenia po wczorajszym zwycięstwie w derbach Londynu z Fulham.

Podopieczni Arsena Wengera pokonali rywala 1-0 po bramce holenderskiego napastnika, jednak graczem meczu okrzyknięto golkipera Kanonierów, który tego dnia był świetnie dysponowany, co potwierdza ocena dziennikarzy Sky Sports - 10.

Van Persie w wywiadzie dla ESPN pochwalił swojego klubowego kolegę:

- W ciągu ostatnich trzech lat ponosiliśmy tutaj klęski, dlatego tym bardziej cieszy mnie dzisiejsze [sobota] zwycięstwo. Zagraliśmy bardzo dobrze zespołowo, a Mannone rozegrał najlepszy mecz w swoim życiu.

Mannone był również zachwycony skromnym zwycięstwem.

- Wszyscy jesteśmy zadowoleni z rezultatu. To był wielki występ całego zespołu i wielkie zwycięstwo. Musisz wykorzystać dane ci szanse. Zrobiłem to dzisiejszego wieczoru. Jestem zadowolony, że udało nam się zdobyć trzy punkty. Zaliczyłem najlepsze spotkanie w swojej karierze.

Holenderski napastnik dodał również, że swoją bramkę w drugiej części spotkania zawdzięcza rozmowie z Arsenem Wengerem, którą piłkarze odbyli w przerwie meczu.

- Rozmawialiśmy w przerwie i doradził nam, by grać trochę ostrzej, co poskutkowało bramką osiem minut po rozpoczęciu drugiej połowy, więc Boss miał rację! To była ładna bramka, ale najważniejsze są trzy punkty.

Robin van PersieVito Mannone autor: Patryk Bielski źrodło: Goal.com
madjer komentarzy: 553428.09.2009, 08:26

Coś mi się zdaje że to mannone będzie nr 2 w bramce arsenalu

shaggy1994 komentarzy: 327.09.2009, 19:48

To ja go odkryłem :) w menedzerze gral u mnie caly czas :)

A tak na serio to gratulacje przede wszystkim dla Vito....

GO GO GUNNERS!! KU PUCHAROM!!

Vpr komentarzy: 8702 newsów: 56727.09.2009, 19:18

Gadu > Le Boss powiedział na konferencji po meczu, że we wtorek znów zagra Mannone. Dla mnie super wiadomość, bo nie wypadnie z rytmu i zobaczymy czy to był jednorazowy wyskok. Oczywiście nie oczekuję, że będzie tak fenomenalny jak na Craven Cottage, ale powinien nabrać sporo pewności siebie, której brak był tak widoczny w meczach ze Standardem i Wigan.

Gadu komentarzy: 40527.09.2009, 19:11

Kto by pomyślał, że Don Vito Beczka dostanie "dyszkę".. Musiał być naprawdę świetnie dysponowany, to dobry prognostyk przed wtorkowym meczem przeciwko Olympiakosowi, ale tam chyba będzie już bronił Mamunia.. :>

cescafc komentarzy: 47127.09.2009, 14:10

Noo Vito pokazal sie z bardzo dobrej strony...oby wiecej takich meczy w jego wykonaniu :)

piteros_ komentarzy: 55227.09.2009, 13:31

simon90 - no wiem ;D dopiero po dodaniu komentarza zobaczyłem tego newsa :/

Szef komentarzy: 1303527.09.2009, 12:37

brawo chlopaki, wazna wygrana, doda nam skrzydel bo wkoncu wygralismy grajac slabo i nie w swoim stylu, takie mecze trzeba poprostu wygrywac !

simon90 komentarzy: 79527.09.2009, 11:06

piteros_

piteros_ komentarzy: 55227.09.2009, 10:46

ma ktoś link do gola RvP ?

niski93 komentarzy: 581627.09.2009, 10:41

Ten Wenger to potrafi ich tam w przerwie zmotywować.

wiktorAFC komentarzy: 2427.09.2009, 10:37

nie zapominajcie o Fabregasie.. Bez jego podania nie było by gola ; ]

kasiacesc komentarzy: 187827.09.2009, 10:27

Najbardziej sie ciesze, że Robin się przełamał ;) Może w koncu zacznie regularnie trafiac do siatki ;)

A o Vito narazie mozemy mówic w samych suerlatywach...mam nadzieje, że dalej będzie sie tak dobrze rozwijał....kurcze ale Wenger ma nosa do piłkarzy XD

Kanonierka15 komentarzy: 2185 newsów: 527.09.2009, 10:12

Craven Cottage zawsze było trudnym terenem, więc cieszmy się, że strzeliliśmy chociaż tą 1 bramkę. Vito był znakomity, na prawdę mamy znakomitych bramkarzy. Poczynając na Almuni, a kończąc na Shea.

Cesc_Fan komentarzy: 452427.09.2009, 10:07

Ach ten mafioza :D

stefcio15 komentarzy: 13022 newsów: 223727.09.2009, 09:57

Mannone tak dalej a wyrosnie nam nastepca Buffona :) Swietny mecz w jego wykonaniu;]

Filip151 komentarzy: 1885 newsów: 227.09.2009, 09:48

Bardzo dobrze że zdobyliśmy cenne 3 punkty i że Robin strzelił bramkę nie dziwie się że Vito był zadowolony z gry po tym meczu w końcu rozegrał najlepsze spotkanie w swojej karierze, życzę aby jeszcze lepiej bronił w meczu LM, a Robinowi żeby strzelał jak najwięcej bramek widać porady Wengera poskutkowały teraz widać że jest jednym z najlepszych trenerów w Europie.

waldek_89 komentarzy: 573527.09.2009, 09:48

niewątpliwie dwaj bohaterowie wczorajszego spektaklu, myślę że nie ważne jak się gra w takich meczach, ważne że się takie spotkanie wygrywa i to się liczy!! brawo dla obu panów, bez nich ten mecz mógłby zakończyć się inaczej;)

UltimateE komentarzy: 1304 newsów: 227.09.2009, 09:47

Zobaczymy jak Wlochowi pojdzie we wtorek w meczu z Olympiakosem jezeli znowu zaliczy rownie swietny mecz jak wczorajszy , to mysle ze jemu nalezy sie 2 miejsce w rywalizacji bramkarzy , moze nawet 1 , ale zobaczy sie jest jeszcze mlody dopiero 21 lat...

topol95 komentarzy: 152727.09.2009, 09:46

Mannone swoją szansę wykorzystał w 100%.

Hubert89 komentarzy: 83227.09.2009, 09:46

cieszy mnie, że Vito bronił jak bronił. W jednym tylko aspekcie jest mi smutno, miejsce w składzie dla Fabiana, bo skoro Vito będzie tak grał to nie wiem czy Łukasz ma po co wracać.