Maupay o sytuacji z Leno i Guendouzim

Maupay o sytuacji z Leno i Guendouzim 21.06.2020, 00:06, Tomasz Kochański 19 komentarzy

Neal Maupay przyznał, że powiedział Matteo Guendouziemu, że "zbyt dużo gadał" w trakcie trwania meczu.

Tuż po ostatnim gwizdku sędziego Atkinsona, Matteo Guendouzi starł się z Maupayem, łapiąc za szyję francuskiego napastnika, a następnie sprowadzając go na ziemię. Wcześniej zawodnik Brightonu przyczynił się do kontuzji Bernda Leno.

Oto, co po meczu powiedział mediom Maupay:

- Jeśli chodzi o kontuzję Leno, w przerwie podszedłem do Mikela Artety, aby przeprosić, bo nie chciałem zrobić krzywdy Leno. Po prostu wyskoczyłem do piłki i, kiedy Niemiec wylądował, skręcił kolano. Przepraszam całą drużynę i jego. Sam doświadczyłem ciężkiego urazu i wiem, że to trudne, ale nigdy nie chciałem go skrzywdzić.

- Niektórzy z ich zawodników powinni nauczyć się czegoś takiego jak pokora, w szczególności jeden z nich. Chodzi mi o to, że on cały czas gadał. Mówił naprawdę złe rzeczy. Nie chcę ich powtarzać, bo mógłbym mieć przez to problemy. Mówił po francusku. Kiedy zdobyłem bramkę, po prostu musiałem powiedzieć: "zobacz, takie rzeczy dzieją się, gdy zbyt dużo kłapiesz dziobem na boisku".

Brighton & Hove AlbionMatteo GuendouziNeal Maupay autor: Tomasz Kochański źrodło: metro.co.uk
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
kowalski komentarzy: 269223.06.2020, 14:13

Grzeją im się głowy pod tymi czuprynami

havoc komentarzy: 111122.06.2020, 07:28

Cos czuje ze po sezonie bedziemy mieli wyprzedaz mopow.

Amadi komentarzy: 38621.06.2020, 20:34

we francji jakoś lepiej sobie z nim (Guendouzim) radzili :D

gunner1990 komentarzy: 283321.06.2020, 17:15

błendozi nic nie potrafi procz machania rekami i kłapania dziobem , jest bezuzyteczny jak 3/4 tej druzyny wraz z wielkim treneiro artetom

arsenal159 komentarzy: 16591 newsów: 29721.06.2020, 16:59

Nieważne ile masz w łapie, ważne jakim jesteś wariatem XDD

No a tak na serio to Guendo trochę ponosi :D

kuzguwu komentarzy: 337721.06.2020, 11:57

Guendouzi dopóki nie ogarnie głowy to nie wzbije się na wyższy poziom, takie jest moje zdanie.

metjuAFC komentarzy: 4369 newsów: 121.06.2020, 11:53

Cały zespół Brighton to drwale i boiskowi łowcy fauli. Fatalnie oglądało się wczorajsze spotkanie. Jestem świadom tego, że to jest ich sposób na grę, ale taki styl gry zabija piękno futbolu. Życzę im spadku.

D14 (zawieszony) komentarzy: 382621.06.2020, 10:35

Z jednej strony zawsze zawodnik drużyny przeciwnej "chce" poturbować i przestraszyć przeciwnika, bo po prostu liczy na jego błąd w danej lub kolejnej akcji, ale nie zawsze w taki sposób, żeby gościa wykluczyć z gry.
Przyszedł, przeprosił, widać, że gość żałuje i tutaj ładnie się zachował.. a bramka i odpowiedź słowna majstersztyk XD zgasił Guendo szybciutko.
Sami piłkarze, z PL twierdzą, że Arsenal nie ma jaj, że tylko gadają, i tylko nasze kobietki tego nie widzą, ciekawe..

al_arsen komentarzy: 36821.06.2020, 09:51

Maupay w sytuacji z Leno jest bez winy. wywierał presję na bramkarzu licząc na jego błąd, jakieś wypuszczenie piłki z rąk czy wylądowanie poza polem karnym. Typowe zachowanie napastnika.

Guendouzi może kiedyś będzie dobrym piłkarzem ale potrzebuje kogoś kto go ułoży. Ma miejsce w składzie bo nikogo innego nie mamy i powinien robić wszystko żeby utrzymać to miejsce a nie pajacować.

tomash473 komentarzy: 173121.06.2020, 09:45

"zobacz, takie rzeczy dzieją się, gdy zbyt dużo kłapiesz dziobem na boisku". - wyjaśnił gówniarza w punkt. Smarkacz zapomniał po co wychodzi na boisko. Szkoda strzępić ryja na tę "drużynę".

mikowhy komentarzy: 2214 newsów: 1021.06.2020, 04:16

Guendo cwaniaczek wyjaśniony przez Maupaya. Młody szczyl, który jeszcze nic wielkiego nie pokazał, a mocny w gadce. Niech poda wynik lepiej.

Er4s (zawieszony) komentarzy: 136821.06.2020, 03:15

Guendouzi mysli ze jest Vieira chyba. Dajcie spokoj zespol jest do rozbiorki.

Malina komentarzy: 99121.06.2020, 02:25

...jeżeli chodzi o Guendo....tak było w każdym meczu. Chłop gada i gada i gada i gada i biega i biega i biega...Flamini robi Go do dzisiaj na śniadanie.

NineBiteWolf komentarzy: 13328 newsów: 4921.06.2020, 00:52

Moim zdaniem Maupay mógł sobie odpuścić wyskakiwanie po tym, gdy Leno złapał piłkę, ale z pewnością nie zamierzał zrobić krzywdy Niemcowi. Podejrzewam, że po prostu chciał lekko trącić bramkarza rywali, zmniejszyć jego pewność siebie czy coś.

fabregas1987 komentarzy: 2206221.06.2020, 00:50

@Kiepomen: ciężko dostrzec w jego zagraniu umyślność

NineBiteWolf komentarzy: 13328 newsów: 4921.06.2020, 00:43

"Chodzi mi o to, że on cały czas gadał. Mówił naprawdę złe rzeczy. Nie chcę ich powtarzać, bo mógłbym mieć przez to problemy. Mówił po francusku." Mógł po prostu powiedzieć, że chodzi o Guendouziego. :D

FabsFAN komentarzy: 22756 newsów: 321.06.2020, 00:43

Niektórzy z ich zawodników powinni nauczyć się czegoś takiego jak pokora, w szczególności jeden z nich. Chodzi mi o to, że on cały czas gadał. Mówił naprawdę złe rzeczy. Nie chcę ich powtarzać, bo mógłbym mieć przez to problemy. Mówił po francusku. Kiedy zdobyłem bramkę, po prostu musiałem powiedzieć: "zobacz, takie rzeczy dzieją się, gdy zbyt dużo kłapiesz dziobem na boisku

Ktos jeszcze obstawia Guendoziego? To taki typowy kogucik xd

Kiepomen komentarzy: 267421.06.2020, 00:41

Upokarzające, że ten typ nam strzelił gola na 2-1. Sam bym go najchętniej styrał na boisku za to co zrobił Leno i nie dziwię się Guendoziemu.

Jacek1s komentarzy: 467021.06.2020, 00:23

Mądry facet. Szkoda, że piłkarze tacy jak Deeney czy Maupay muszą uczyć naszych rozumu.

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Manchester United18114337
2. Manchester City17105235
3. Leicester18112535
4. Liverpool1897234
5. Tottenham1896333
6. Everton17102532
7. Chelsea1885529
8. Southampton1885529
9. West Ham1885529
10. Arsenal1983827
11. Aston Villa1582526
12. Leeds1872923
13. Crystal Palace1965823
14. Wolves1964922
15. Newcastle1854919
16. Brighton1938817
17. Burnley1744916
18. Fulham1726912
19. West Brom18251111
20. Sheffield Utd1912165
ZawodnikBramkiAsysty
Mohamed Salah133
Son Heung-Min125
H. Kane1111
Bruno Fernandes117
J. Vardy115
D. Calvert-Lewin110
P. Bamford102
C. Wilson83
W. Zaha82
M. Rashford75
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
6
Gracz grudnia wybór redaktorów Bernd Leno
Bernd Leno
7.15
Gracz grudnia wybór użytkowników Emile Smith Rowe
Emile Smith Rowe
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna
Części samochodowe Ucando.pl