Maupay o sytuacji z Leno i Guendouzim

Maupay o sytuacji z Leno i Guendouzim 21.06.2020, 00:06, Tomasz Kochański 19 komentarzy

Neal Maupay przyznał, że powiedział Matteo Guendouziemu, że "zbyt dużo gadał" w trakcie trwania meczu.

Tuż po ostatnim gwizdku sędziego Atkinsona, Matteo Guendouzi starł się z Maupayem, łapiąc za szyję francuskiego napastnika, a następnie sprowadzając go na ziemię. Wcześniej zawodnik Brightonu przyczynił się do kontuzji Bernda Leno.

Oto, co po meczu powiedział mediom Maupay:

- Jeśli chodzi o kontuzję Leno, w przerwie podszedłem do Mikela Artety, aby przeprosić, bo nie chciałem zrobić krzywdy Leno. Po prostu wyskoczyłem do piłki i, kiedy Niemiec wylądował, skręcił kolano. Przepraszam całą drużynę i jego. Sam doświadczyłem ciężkiego urazu i wiem, że to trudne, ale nigdy nie chciałem go skrzywdzić.

- Niektórzy z ich zawodników powinni nauczyć się czegoś takiego jak pokora, w szczególności jeden z nich. Chodzi mi o to, że on cały czas gadał. Mówił naprawdę złe rzeczy. Nie chcę ich powtarzać, bo mógłbym mieć przez to problemy. Mówił po francusku. Kiedy zdobyłem bramkę, po prostu musiałem powiedzieć: "zobacz, takie rzeczy dzieją się, gdy zbyt dużo kłapiesz dziobem na boisku".

Brighton & Hove AlbionMatteo GuendouziNeal Maupay autor: Tomasz Kochański źrodło: metro.co.uk
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
kowalski komentarzy: 266023.06.2020, 14:13

Grzeją im się głowy pod tymi czuprynami

havoc komentarzy: 99622.06.2020, 07:28

Cos czuje ze po sezonie bedziemy mieli wyprzedaz mopow.

Amadi komentarzy: 27021.06.2020, 20:34

we francji jakoś lepiej sobie z nim (Guendouzim) radzili :D

gunner1990 komentarzy: 194221.06.2020, 17:15

błendozi nic nie potrafi procz machania rekami i kłapania dziobem , jest bezuzyteczny jak 3/4 tej druzyny wraz z wielkim treneiro artetom

arsenal159 komentarzy: 15049 newsów: 29621.06.2020, 16:59

Nieważne ile masz w łapie, ważne jakim jesteś wariatem XDD

No a tak na serio to Guendo trochę ponosi :D

kuzguwu komentarzy: 257821.06.2020, 11:57

Guendouzi dopóki nie ogarnie głowy to nie wzbije się na wyższy poziom, takie jest moje zdanie.

metjuAFC komentarzy: 3744 newsów: 121.06.2020, 11:53

Cały zespół Brighton to drwale i boiskowi łowcy fauli. Fatalnie oglądało się wczorajsze spotkanie. Jestem świadom tego, że to jest ich sposób na grę, ale taki styl gry zabija piękno futbolu. Życzę im spadku.

D14 komentarzy: 325621.06.2020, 10:35

Z jednej strony zawsze zawodnik drużyny przeciwnej "chce" poturbować i przestraszyć przeciwnika, bo po prostu liczy na jego błąd w danej lub kolejnej akcji, ale nie zawsze w taki sposób, żeby gościa wykluczyć z gry.
Przyszedł, przeprosił, widać, że gość żałuje i tutaj ładnie się zachował.. a bramka i odpowiedź słowna majstersztyk XD zgasił Guendo szybciutko.
Sami piłkarze, z PL twierdzą, że Arsenal nie ma jaj, że tylko gadają, i tylko nasze kobietki tego nie widzą, ciekawe..

al_arsen komentarzy: 34621.06.2020, 09:51

Maupay w sytuacji z Leno jest bez winy. wywierał presję na bramkarzu licząc na jego błąd, jakieś wypuszczenie piłki z rąk czy wylądowanie poza polem karnym. Typowe zachowanie napastnika.

Guendouzi może kiedyś będzie dobrym piłkarzem ale potrzebuje kogoś kto go ułoży. Ma miejsce w składzie bo nikogo innego nie mamy i powinien robić wszystko żeby utrzymać to miejsce a nie pajacować.

tomash473 komentarzy: 141021.06.2020, 09:45

"zobacz, takie rzeczy dzieją się, gdy zbyt dużo kłapiesz dziobem na boisku". - wyjaśnił gówniarza w punkt. Smarkacz zapomniał po co wychodzi na boisko. Szkoda strzępić ryja na tę "drużynę".

mikowhy komentarzy: 1688 newsów: 1021.06.2020, 04:16

Guendo cwaniaczek wyjaśniony przez Maupaya. Młody szczyl, który jeszcze nic wielkiego nie pokazał, a mocny w gadce. Niech poda wynik lepiej.

Er4s komentarzy: 78921.06.2020, 03:15

Guendouzi mysli ze jest Vieira chyba. Dajcie spokoj zespol jest do rozbiorki.

Malina komentarzy: 89221.06.2020, 02:25

...jeżeli chodzi o Guendo....tak było w każdym meczu. Chłop gada i gada i gada i gada i biega i biega i biega...Flamini robi Go do dzisiaj na śniadanie.

NineBiteWolf komentarzy: 12141 newsów: 4921.06.2020, 00:52

Moim zdaniem Maupay mógł sobie odpuścić wyskakiwanie po tym, gdy Leno złapał piłkę, ale z pewnością nie zamierzał zrobić krzywdy Niemcowi. Podejrzewam, że po prostu chciał lekko trącić bramkarza rywali, zmniejszyć jego pewność siebie czy coś.

fabregas1987 komentarzy: 2144421.06.2020, 00:50

@Kiepomen: ciężko dostrzec w jego zagraniu umyślność

NineBiteWolf komentarzy: 12141 newsów: 4921.06.2020, 00:43

"Chodzi mi o to, że on cały czas gadał. Mówił naprawdę złe rzeczy. Nie chcę ich powtarzać, bo mógłbym mieć przez to problemy. Mówił po francusku." Mógł po prostu powiedzieć, że chodzi o Guendouziego. :D

FabsFAN (zawieszony) komentarzy: 21523 newsów: 321.06.2020, 00:43

Niektórzy z ich zawodników powinni nauczyć się czegoś takiego jak pokora, w szczególności jeden z nich. Chodzi mi o to, że on cały czas gadał. Mówił naprawdę złe rzeczy. Nie chcę ich powtarzać, bo mógłbym mieć przez to problemy. Mówił po francusku. Kiedy zdobyłem bramkę, po prostu musiałem powiedzieć: "zobacz, takie rzeczy dzieją się, gdy zbyt dużo kłapiesz dziobem na boisku

Ktos jeszcze obstawia Guendoziego? To taki typowy kogucik xd

Kiepomen komentarzy: 233521.06.2020, 00:41

Upokarzające, że ten typ nam strzelił gola na 2-1. Sam bym go najchętniej styrał na boisku za to co zrobił Leno i nie dziwię się Guendoziemu.

Jacek1s komentarzy: 409221.06.2020, 00:23

Mądry facet. Szkoda, że piłkarze tacy jak Deeney czy Maupay muszą uczyć naszych rozumu.

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Aston Villa - Arsenal 18.07.2020 - godzina 16:00
:
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Liverpool29271182
2. Man City29193760
3. Leicester29165853
4. Chelsea29146948
5. Man United29129845
6. Sheffield United291111744
7. Wolves291013643
8. Tottenham291181041
9. Arsenal29913740
10. Burnley291161239
11. Crystal Palace291091039
12. Everton291071237
13. Newcastle29981235
14. Southampton291041534
15. Brighton296111229
16. West Ham29761627
17. Watford29691427
18. Bournemouth29761627
19. Aston Villa29751726
20. Norwich29561821
Fortuna
ZawodnikBramkiAsysty
Jamie Vardy194
Pierre-Emerick Aubameyang171
Mohamed Salah166
Sergio Agüero163
Danny Ings151
Sadio Mané147
Marcus Rashford144
Raúl Jiménez136
Tammy Abraham133
Dominic Calvert-Lewin131
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
8.33
Gracz lipca wybór redaktorów Pierre-Emerick Aubameyang
Pierre-Emerick Aubameyang
7.14
Gracz lipca wybór użytkowników Damian Emiliano Martinez
Damian Emiliano Martinez
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna
Części samochodowe Ucando.pl