Mertesacker: Potrzebujemy przerwy

Mertesacker: Potrzebujemy przerwy 04.03.2013, 18:41, Kuba Ptasiński 26 komentarzy

Per Mertesacker, który uratował honor Arsenalu w meczu z Tottenhamem powiedział, że klub z Londynu potrzebuje przerwy. Jednak on i jego koledzy nie mają zamiaru próżnować. Ich celem jest dobre przygotowanie do rewanżu w Lidze Mistrzów z Bayernem Monachium.

- Potrzebujemy przerwy od gry. Musimy dobrze wykorzystać 10 dni, przez które nie będziemy grali żadnych spotkań. W meczu z Bayernem nie pozostaje nam nic innego jak zaryzykować. To, czego nam brakuje, to skupienie w obronie i równa gra przez pełne 90 minut - powiedział niemiecki obrońca.

Per Mertesacker autor: Kuba Ptasiński źrodło: skysports.com
DawidAFC komentarzy: 18095 newsów: 125106.03.2013, 15:55

Zobaczymy jak ta przerwa podziała na naszych w meczu z Bayernem ;)

Yakub97 komentarzy: 574606.03.2013, 14:11

Ma patent na Kurczaki :P

patryksz komentarzy: 364805.03.2013, 13:41

Przecież to był samobój.

Lukiner komentarzy: 194905.03.2013, 13:18

Wysoki, a kompletnie nie umie grać głową...

WojO komentarzy: 225205.03.2013, 12:31

Nie tyle drewniany, co jest strasznie wolny i mało dynamiczny, ale to głównie sprawa jego wielkości, ma to też swoje dobre strony, bo w obronie przydają się masywni i wysocy obrońcy. Sympatyczny gościu, ale trochę za słaby na ligę angielską. Tutaj jednak bardziej liczy się konsekwencja i dynamika. Strzelił w ostatnim meczu bramkę, ale i tak zagrał słabo. Gubił krycie i bym zbyt wolny. W dodatku brakowało mu pewności siebie, zamiast podać do przodu, to często ryzykownie cofał do Szczęsnego.

tienan komentarzy: 5705.03.2013, 08:18

kazdy mu cisnie a jak dla mnie to jest najlepszy stoper w arsenalu w tym sezonie

afc14afc komentarzy: 126305.03.2013, 07:32

przespaliśmy pierwszy mecz i teraz jedziemy do bawarii tylko uratować honor.

pauleta19 komentarzy: 41430 newsów: 105.03.2013, 02:07

Nie to, że go nie lubię, ale strasznie drewniany na tak duży klub.

tyson880 komentarzy: 1049604.03.2013, 23:49

Jedyne co możemy zrobić z Bayernem, to pojechać tam i zaprezentować się przyzwoicie, bo nie mamy z nimi najmniejszych szans. Takie są realia na dzień dzisiejszy. Moim zdaniem Bayern jest teraz w top 3 Europy obok Realu i Barcelony. Jedynie ManU i Juventus obecnie mają jakiś podjazd do tej trójki.

kanonier1996 komentarzy: 12204.03.2013, 23:38

Przerwy ?! PRZERWY ?!
JEDYNIE CZEGO POTRZEBUJECIE TO ZAPIER**LAĆ NA TRENINGACH I REALIZOWAĆ GRĘ TAKTYCZNĄ ..
WALCZYĆ TRENOWAĆ ARSENAL MUSI PANOWAĆ !

patryksz komentarzy: 364804.03.2013, 23:32

Hmmm... Szejki? Z jednej strony tak, z drugiej nie. Dylemat, ale co poradzić jak klub schodzi na psy :/

fabregas1987 komentarzy: 2581404.03.2013, 23:22

Obrona gra słabo, a Koscielny dalej na ławie ...
Podolski, Rosicky też nie wiadomo czemu wchodzą tylko z ławki, a przecież spokojnie mogliby zaczynać kosztem Ramsey'a i Giroud (wtedy Theo na ŚN)

kubanski komentarzy: 2392 newsów: 204.03.2013, 23:11

Ten człowiek na pewno nie zagrzeje tu długo miejsca jeśli klub przejmą szejki :-P

sithael komentarzy: 63404.03.2013, 22:08

Ty kur*a drewniaku won z tego klubu.

Simpllemann komentarzy: 52843 newsów: 52404.03.2013, 21:29

Ciekawe czy ta przerwa podziała na naszych zawdoników.

gruszon18 komentarzy: 62604.03.2013, 21:12

Jeśli chodzi o klasyfikację stoperów Arsenalu jeśli chodzi o najgorsza grę, to zdecydowanie pierwsze miejsce dla Vermalena, potem Drevniakosacker i dopiero Kosa. Najlepszym stoperem pomimo że to nie jest jego nominalna pozycja okazał się Sagna, pomimo że zagrał tylko jeden mecz. Ale odziwo zagrał jeden mecz, i zagrał naprawdę pewnie, i ja osobiście stawiał bym na duet Kosa Sagna.

Verminator97 komentarzy: 1490004.03.2013, 21:07

Wygramy 3-0 :P , ja nie żartuję wierzę w awans , go go gunners!

aaron komentarzy: 336604.03.2013, 20:24

Per patrząc logicznie to nasz najlepszy DEF w obecnym sezonie ;P

witek_23 komentarzy: 24904.03.2013, 20:20

ta druzyna to dno sezon przegrany juz w polowie
zadnej wygranej z mocnym przeciwnikiem
ostanio trzy wazne mecze i trzy porazki
skoro i tak wszystko przegrywamy powinni zaczac grac mlodzi...
jak widac wyzej sami zainteresowni marza o przerwie i w sumie im sie nie dziwie

radzio_TRN komentarzy: 2722 newsów: 1304.03.2013, 18:51

"To, czego nam brakuje, to skupienie w obronie i równa gra przez pełne 90 minut"

Powtarzają to samo od początku sezonu.. To co oni mają we łbach, że pomimo tylu kompromitacji nie potrafią wyciągnąć żadnych wniosków?

piootrek2 komentarzy: 101804.03.2013, 18:48

Jeżeli zaryzykujemy z Bayernem to nas zmiażdżą... Może w drugiej połowie bym się odważył zaryzykować, ale w pierwszej czekałbym cierpliwie na bramkę kontaktową. Z resztą, przy takiej grze Arsenalu Niemcy nawet nie pozwolą nam zaryzykować.

Daniho komentarzy: 9765 newsów: 104.03.2013, 18:47