Motta: Sprawa awansu będzie otwarta do ostatniej minuty

Motta: Sprawa awansu będzie otwarta do ostatniej minuty 25.02.2009, 17:04, Łukasz Klimkiewicz 20 komentarzy

Obrońca Romy - Marco Motta - jest przekonany, że ćwierćfinał Ligi Mistrzów jest 'więcej, niż osiągalny", mimo jednobramkowej przewagi Arsenalu przed meczem rewanżowym.

- Oczywiście w szatni panowało niezadowolenie, ale to normalne po przegranym meczu - powiedział Motta.

- Jednak jestem przekonany, że ten zespół stać na więcej niż ćwierćfinał.

Wynik meczu mógł być zdecydowanie inny, jeśli tylko Nicklas Bendtner oraz Emmanuel Eboue wykorzystaliby swoje szanse na podwyższenie rezultatu. Po przerwie gra Romy wyglądała dość groźnie i Motta wierzy, że Giallorossich stać na ogólne zwycięstwo na Stadio Olimpico.

- W pewnych momentach pokazywaliśmy, że jesteśmy dobrym zespołem i gra wychodziła nam całkiem nieźle. Oczywiście w Rzymie musimy zagrać o niebo lepiej i myślę, że sprawa awansu będzie otwarta do ostatniego gwizdka w Rzymie.

Motta miał wspaniałą okazję do otwarcia wyniku meczu w 17. minucie, po niezwykle mocnym strzale w światło bramki, ale bramkarz Arsenalu - Manuel Almunia - świetnie wybronił to uderzenie.

- Szkoda, że piłka nie wpadła do siatki, ale nie ma się co rozczulać.

AS RomaLiga MistrzówMarco Motta autor: Łukasz Klimkiewicz źrodło: Sporting Life
Silver komentarzy: 260 newsów: 3526.02.2009, 16:49

wystarczy strzelic jedna bramke i jestesmy ustawieni. nie wyobrazam sobie, zeby roma strzelila wiecej niz 2 gole...

aniuska komentarzy: 40026.02.2009, 14:27

PS: To są mistrzowie udawania :)

Wszystko się wyjaśni podczas następnego meczu...
Roma jak na razie nie powaliła mnie na kolana swoją grą...byli słabi.

solar komentarzy: 146525.02.2009, 23:31

szczegolnie do tej 95 minuty :P wtedy moze wyjasnic sie wszystko :D

Szef komentarzy: 1303525.02.2009, 22:01

powiedzial to co ma powiedziec. Chyba nikt nie oczekiwal ze powie ze nie wierzy w awans

Oldgunner3 komentarzy: 978125.02.2009, 19:25

Wszystko jest możliwe,ale Roma może wygrać co najwyżej 2:1.Mówiąc poważnie to zaczęli grać lepiej gdy nasz trener dokonał zmian i o ile pierwsza ''11'' wczoraj wyglądała jako tako;nawet przez większość niedoceniany Bendtner, to Song[mecze w kratkę z przewagą tych słabszych],młody Ramsey[potrzeba jeszcze trochę ogrania] i Vela[słaba gra w defensie,chaos w ataku] sprawili,że do dotychczas uporządkowanej gry wdarło się odrobinę nerwowości.Z drugiej strony nie ma co demonizować,nie było tak źle,a Roma poprostu zagrała kiepski mecz.Sądzę,że ten etap rozgrywek jest maximum na co ich stać zważywszy na nasze przewagi nad włoskimi klubami;z którymi mamy dobry bilans.

stefcio15 komentarzy: 13022 newsów: 223725.02.2009, 18:57

Vpr haha dobre , moze cos tam sprobowali , ale tylko kiedy Arsenal byl zmeczony , moze kilka minut na koncu

Vpr komentarzy: 8702 newsów: 56725.02.2009, 18:54

Racja, gra Romy w drugiej odsłonie była groźniejsza, ale tylko dopóki nie było Toure i Gallasa :P

Kaziu08 komentarzy: 13925.02.2009, 18:39

"Po przerwie gra Romy wyglądała dość groźnie..." Tja, chyba 5 minut po przerwie

My też mieliśmy dobre okazje ale ich nie wykorzystaliśmy i jest jak jest

baska_17skc komentarzy: 3161 newsów: 225.02.2009, 18:39

Jednak licze że Arsenal szybko strzeli bramke i rozwieje nadzieję kibiców Romy na awans.

waldek_89 komentarzy: 573525.02.2009, 18:16

no w sumie to ma racje..

stefcio15 komentarzy: 13022 newsów: 223725.02.2009, 17:57

Niestety , gdybysmy zagrali pewniej wczoraj (nie chodzi o jakos gry a o wykonczenie) napewno bylibysmy spokojniejsi o wygrana w dwumeczu i awans. Bo nie wierze zeby Roma byla pozytywnie nastawiona gdybysmy wczoraj wygrali 3:0 , co bylo mozliwe.

KuBaJo komentarzy: 217425.02.2009, 17:45