Nasri nie zdąży na Manchester City

Nasri nie zdąży na Manchester City 03.04.2009, 15:25, Patryk Bielski 25 komentarzy

Samir Nasri nie zdąży wyzdrowieć na sobotni pojedynek z Manchesterem City w ramach 31. kolejki Premier League - wynika z najnowszych doniesień oficjalnej strony Kanonierów.

Utalentowany francuski pomocnik wrócił do północnego Londynu z grypą ze zgrupowania kadrowego i jego szanse na jutrzejszy występ przeciwko zespołowi Marka Hughesa są minimalne. Wenger ma jednak nadzieję, że reprezentant Francji będzie gotowy na wtorkowy mecz Ligi Mistrzów z Villarrealem.

- Straciliśmy kilku graczy podczas przerwy na zgrupowania reprezentacyjne, a mianowicie Eduardo, van Persie'go i Diaby'ego. Cała trójka nie zagra w jutrzejszym meczu. Nasri wrócił do klubu z grypą, obecnie leży w łóżku i nie będę mógł skorzystać z jego usług w najbliższym spotkaniu. Jest szansa, że poczuje się lepiej w niedzielę, więc powinien być gotowy na wtorkowy mecz.

- Szanse na wtorkowy występ van Persie'ego, Diaby'ego i Eduardo są bardzo, bardzo małe, lecz nie skreślam ich - powiedział Wenger.

KontuzjeSamir Nasri autor: Patryk Bielski źrodło: Arsenal.com
Oldgunner3 komentarzy: 982604.04.2009, 09:44

Niezła hekatomba.Te mecze reprezentacyjne skutecznie nas wykańczają.Z takim potęznym pechem ciężko coś wygrać.Gracze którzy ostatnio najlepiej grali[Nasri,Diaby+Eduardo[norma] i RvP] - outRekonwalescent Cesc,może Walcot i Rusek.Cóż znowu zapowiadają się [nie?zdrowe] emocje dzisiaj,a i z Hiszpanami łatwo nie będzie.Ach, te kontuzje...

remixc4f komentarzy: 20704.04.2009, 09:07

Szkodaa Nasriego ale cóż..Fabregas Walcott i Arshavin chyba wystarczą

Theo10 komentarzy: 832004.04.2009, 08:27

ajj sry teraz mi się pokręciło :D Przecież gramy z ManC :D

Szkoda bo w pierwszej potyczce z ManU strzelił dwie bramki.....

Olimpijczyk komentarzy: 109003.04.2009, 22:52

A szkoda ale lepiej żeby był w 100% dyspozycji na mecz z Villarrealem

waldek_89 komentarzy: 573503.04.2009, 22:32

no szkoda tak kluczowych zawodników w takim momencie;(

krzykus1990 komentarzy: 525203.04.2009, 21:40

Ach!!!Szkoda, że nie zagra z City oby tylko zdążył na Villarreal.

Kondzior12 komentarzy: 490003.04.2009, 21:30

Lipaaaaaaaaaaaaaaaa :////!!!!!!
Jeszcze występ van Persie'ego, Diaby'ego i Eduardo w LM sa niepewne :///!!!!!!

UltimateE komentarzy: 1304 newsów: 203.04.2009, 19:47

Po co maja grac z City jak nie sa w pelni sil , razcej ten mecz wygramy bo sklad mamy dobry wrocilo kilku po kontuzji a wlasnie city ma teraz z tym problem...niech lepiej wroca zdrowi i w pelni sil na wiele wazniejszy mecz

niski93 komentarzy: 581603.04.2009, 19:29

No tak. Jestem ciekaw jak zagramy z Villarealem. Teraz szanse nie są wyrównane. Według mnie mamy 35% szans na wywiezienie korzystnego wyniku z El Madrigal. Szkoda mówić. Dwóch drewniaków w ataku.

JacOsc komentarzy: 93603.04.2009, 19:20

Drewniacy w ataku?? :D Super :P

WojO komentarzy: 225203.04.2009, 19:03

ta niech się chłopak kuruje we wtorek się bardziej przyda ;]]

Strzelba komentarzy: 2369 newsów: 26403.04.2009, 18:14

Szkoda że nie zagra, no ale przynajmniej będzie miał siły na Villareal ;)

Szef komentarzy: 1303503.04.2009, 17:47

trzeba cos z tym zrobic bo ciagle z przerwy reprezentacyjnej wracamy z 3-5 kontuzjami. Mysle ze Wenger zrobil blad rezygnojac z wynagordzenia za kontuzje Walcotta na jesieni.

ripley90 komentarzy: 903.04.2009, 17:15

Strata van Persie'ego i Nasri'ego mogłaby pokrzyżować plany w zdobyciu LM. Pasowałoby, żeby wznowili treningi jak najszybciej

manu1234 komentarzy: 128103.04.2009, 17:08

Nie ma się co śpieszyć. Ważne jednak żeby podobnie jak reszta kontuzjowanych wrócił na mecz z Villarealem.

Peter_HK44 komentarzy: 168703.04.2009, 16:51

Szkoda, szkoda. Nasri to jeden z najlepszych transferów Wenger'a w ostatnich latach. Ale i tak wygramy z City!

HWDP komentarzy: 85703.04.2009, 16:44

nie!!! kurde! szkoda.... w środku od pierwszej minuty Cesc-Denilson....

stefcio15 komentarzy: 13022 newsów: 223703.04.2009, 16:39

NO kurde szkoda, napewno by sie przydal , no ale niestety , u nich tez sa niezle problemy kadrowe wiec powinnismy i tak wygrac

Cudi komentarzy: 12754 newsów: 9803.04.2009, 16:23

Szkoda...
Ale lepiej niech się wykuruje na villareal w LM.

Christian komentarzy: 342703.04.2009, 16:04

Niech lepiej nie gra z CiTY ale za to w LM...
Już nie mogę się doczekać...
TVP pokaże Barcelona Bayern M

Vpr komentarzy: 8702 newsów: 56703.04.2009, 15:43

Kto złapie kontuzje kiedy ta czwórka wyzdrowieje?

Wkocin komentarzy: 79903.04.2009, 15:35

Cesc_Fan-> potrzebujemy ich nie tylko na mecz z villarealem. jeśli chcemy wygrać z MC potrzebujemy wszystkich najlepszych gracz. szkoda, że to niemożliwe. ach te przerwy reprezentacyjne. prawdziwa zmora dla klubów piłkarskich

Cesc_Fan komentarzy: 452403.04.2009, 15:29

Oby Samir , Robin , Abou i Eduardo zdążyli się wyleczyć na wtorkowy mecz z Villarreal .