Nasri zawodnikiem meczu

Nasri zawodnikiem meczu 22.11.2010, 10:40, Tomasz Socha 17 komentarzy

Jak po każdym spotkaniu Arsenalu, kibice tej drużyny mieli okazję głosować na zawodnika meczu.

Po sobotniej potyczce przeciwko Tottenhamowi, w której Kanonierzy ulegli największemu rywalowi 2:3, graczem spotkania został Francuz - Samir Nasri, który otrzymał prawie połowę głosów.

Na drugim miejscu uplasował się Cesc Fabregas - 16%, a na trzecim Marouane Chamakh - 11%.

Poniżej prezentujemy wyniki głosowania:

Image and video hosting by TinyPic

Samir NasriZawodnik meczu autor: Tomasz Socha źrodło: Arsenal.com
karlo komentarzy: 906922.11.2010, 19:42

Cesc za Nasrim, to chyba jakieś nieporozumienie.

Szef komentarzy: 1303522.11.2010, 17:53

Fabregas drugi ? hahah moze asysta genialna ale karnym sie popisal poprostu

Ciasteck2 komentarzy: 446722.11.2010, 17:46

Właściwie czemu Boss ściągnął go w drugiej połowie?

Kaziu09 komentarzy: 325322.11.2010, 17:22

te głosowania w niektórych momentach mnie po prostu dobijają ;p

radis komentarzy: 7622.11.2010, 16:48

Fabregas? hahaha za co 2 miejsce? śmiesznee..

laskowski19051995 komentarzy: 494522.11.2010, 16:19

Cała drużyna słabo zagrała, ale Nasri najlepiej z nich :P

duch94pmi komentarzy: 11722.11.2010, 16:08

Fabs?!?! No, jakbysmy w ręczną grali....

Kanonier8 komentarzy: 198322.11.2010, 14:36

Fabregas powinien zająć 1 miejsce . U nas tylko on coś grał i ciągnął grę. Nasri miał dobry początek ale później już nie było go widać. Jak dla mnie najlepszy był Fabregas bo wypracował dużo sytuacji i opanował środek pola

andrzej93 komentarzy: 119622.11.2010, 14:18

no nie słuszne głosowanie poza pierwszym miejscem Samira choć zgasł w drugiej połowie i szybko został zmieniony.
Fabregas 16% żart bo chyba nie za tą rękę, nie za pokrycie zawodnika przy 3 golu a i też nie grał za dobrze, kapitan powinien podnieść drużynę w ciężkich momentach, jedynie ładną asystę zaliczył przy golu nasriego
Chamakh poza golem wiele nie wykorzystanych sytuacji, może to było zmęczenie ale w takim razie po co go wystawił a nie RvP( nie pokazał się bo gra nie układał się pod niego a w 1 poł by lepiej wypadł)

stefcio15 komentarzy: 13022 newsów: 223722.11.2010, 13:43

Chamakh 11%? On nawet na 3 nie zasluzyl , poza strzeleniem bramki zagral bardzo slaby mecz... -.-

Gujet komentarzy: 98122.11.2010, 11:50

kamil_malin: żadne głosowanie nie ma nic wspólnego z obiektywnym wyborem.

kubex komentarzy: 575322.11.2010, 11:26

Chamakh też na 11% nie zasłużył... miał ze dwie albo trzy sytuacje to zamiast biec i strzelać to się zatrzymywał i piłkę tracił. Kompletnie tego nie rozumiem, jak taki napastnik może tak robić.

Strus komentarzy: 106222.11.2010, 11:25

CZemu Fabregas zajął 2. miejsce? Zobaczcie sobie skrót derbów w MOTD do samego końca i co komentatorzy powiedzieli na temat Fabregasa. Może was oświeci.

kamil_malin komentarzy: 933222.11.2010, 11:25

Teraz widać, ile warte są tego typu głosowania. Spora część głosów to najnormalniej w świecie jaja lub głosowanie na swojego ulubionego zawodnika. Z obiektywizmem to ma nie za wiele wspólnego.

Samir oczywiście był najlepszym (dziwnie to brzmi) naszym zawodnikiem. Choć w drugiej połowie znacznie przygasł.

dt12345 komentarzy: 45622.11.2010, 11:23

No Cesc bardzo zasłużenie... za nazwisko ;)

sarutobi44 komentarzy: 6622.11.2010, 11:00