Niepewny występ Arszawina przeciwko Hull

Niepewny występ Arszawina przeciwko Hull 17.03.2009, 07:54, Łukasz Klimkiewicz 18 komentarzy

W wywiadzie dla Arsenal TV Online Arsene Wenger wyznał, że Andriej Arszawin jest niezwykle zdesperowany, aby wystąpić w dzisiejszym meczu ćwierćfinału Pucharu Anglii przeciwko Hull City.

Arszawin nie może grać w barwach Kanonierów w rozgrywkach Ligi Mistrzów, ponieważ we wcześniejszym etapie sezonu w tym turnieju grał jako zawodnik Zenitu St Petersburg. Po tym, jak Rosjanin w sobotnim meczu z Blackburn Rovers w Premier League zdobył wspaniałą bramkę, ma zamiar grać teraz tak często, jak to tylko możliwe, nawet jeśli jego zdrowie nie będzie na to w stu procentach pozwalało.

W meczu z Rovers obrońca drużyny gości André Ooijer rozciął Arszawinowi but i stopę. W przerwie lekarze Arsenalu założyli Rosjaninowi osiem szwów, a Arsene Wenger nie miał zamiaru tłumić entuzjazmu swojego pomocnika, więc pozwolił mu grać. Czy Arszawin zagra przeciwko Hull okaże się przed meczem.

- Ma założone osiem szwów na stopie, ale nadal jest w składzie - powiedział Wenger.

- Andriej bardzo chce grać, więc czy zagra okaże się przed meczem. Nie mógł trenować z pełnym obciążeniem i jeszcze oszacujemy jego stan zdrowia.

Andriej ArszawinArsene Wenger autor: Łukasz Klimkiewicz źrodło: TEAMtalk
waldek_89 komentarzy: 573517.03.2009, 19:41

ja bym mu dał odpocząć ! szkoda żeby nabawił się gorszej kontuzji!

Szef komentarzy: 1303517.03.2009, 17:26

osiem szwow to brzmi powaznie ale mam nadzieje ze zagra

kasiacesc komentarzy: 187817.03.2009, 17:00

to nie jest uraz tylko rany wiec chyba powinien zagrac ;]

Ade91 komentarzy: 26417.03.2009, 16:22

Cieszy mnie to, że Andriej jest tak zdeterminowany, aby znaleźć się w jedenastce na każdy kolejny mecz :) Widać, że dobrze wkomponował się do drużyny i robi wszystko, aby w jak największym stopniu jej pomóc.
Jest doświadzonym i dojrzałym piłkarzem, więc na pewno wie, co robi i co dla niego jest najlepsze. Mam nadzieję, że chociaż przez chwilę zobaczę go dzisiaj na boisku ;]

kolek komentarzy: 2330 newsów: 117.03.2009, 14:29

mam nadzieję że zagra...choć chyba potrzebny mu jest odpoczynek...

baska_17skc komentarzy: 3161 newsów: 217.03.2009, 14:21

Moim zdaniem nie powinien zagrać. Jeszcze jego stan zdrowia sie pogorszy i bedzi miał dłuższą absencje. Lepiej niech mu się to zagoi i zagra dopeiro w następnym spotkaniu w lidze.

Necro komentarzy: 243417.03.2009, 12:40

Ale to nie jest żadne ryzyko. Przecież rozcięcie to nie uraz kolana czy mięśnia. Moim zdaniem powinien grać skoro chce.

R4d3k99 komentarzy: 169017.03.2009, 12:31

Nie wiem czy warto ryzykowac. Arshavina moze zastapic np. Denilson, Song lub Diaby.

k_oi komentarzy: 636 newsów: 162617.03.2009, 12:03

Ryzykować może i nie warto, ale mecz z Hull jest ważny, a Arszawin jest w formie i na fali, więc sam nie wiem... Ja bym dał mu pograć chociaż w drugiej połowie.

pietraz komentarzy: 158717.03.2009, 11:24

jeśli ma to mu pomóc to niech se odpocznie po co ryzykować poważniejszą kontuzją?!

bart0404 komentarzy: 14617.03.2009, 10:46

Widać, że jest bardzo ambitny. Ale zdrowie jednak jest najważniejsze, oby nie zapominał o tym.

maciekbe komentarzy: 1245817.03.2009, 10:25

jaki hardkorowiec:D mam rozumiec ze od 2 minuty biegal z pocharataną stopą, tak?:D

Cudi komentarzy: 12754 newsów: 9817.03.2009, 10:05

Szkoda jakby nie mógł wystapić, mecz z Hull może nie być łatwy i taki zawodnik jak Andrzej na pewno mógłby nam pomóc.

krzykus1990 komentarzy: 516717.03.2009, 09:11

Taka sytuacja też była z Robertem Lewandowskim(tak samo rozwalił stopę) w meczu Lech-Udinese i Smuda pozwolił grać w tym meczu Robertowi.

JaroAFC komentarzy: 32817.03.2009, 08:22

Oby gral jest nam bardzo potrzebny,razem z theo sa teraz największym zagrożeniem:) !

FanekAFC komentarzy: 511217.03.2009, 07:58

Mam nadzieje, że zagra przynajmniej 30 min meczu.

Czajnik17 komentarzy: 4688 newsów: 7217.03.2009, 07:56

Oby zagrał... w tym momencie jest dla nas ważnym, jeśli nie najważniejszym graczem.