Nokaut na Emirates, Arsenal przegrywa 0-3!

Nokaut na Emirates, Arsenal przegrywa 0-3! 29.11.2009, 18:58, Szymon Ortyl 232 komentarzy

Punktualnie o 17:00 na Emirates Stadium rozpoczął się pojedynek pomiędzy Arsenalem i Chelsea. Drużyna prowadzona przez Arsena Wengera wybiegła na boisko osłabiona brakiem Robina van Persiego, Nicklasa Bendtnera, Johanna Djourou, Abou Diaby'ego, Gaela Clichy'ego i Kierana Gibbsa.

W 3. minucie zakotłowało się w polu karnym Chelsea, jednak strzał Fabregasa zablokował Essien.

2 minuty później lekkich kontuzji nabawili się Eduardo i Essien, jednak kilka chwil później wrócili do gry.

W 7. minucie po błędzie obrony Chelsea we wspaniałej sytuacji znalazł się Eduardo, jednak nie zdołał skierować piłki do siatki Cecha.

W następnym kwadransie piłka przebywała głównie na połowie Chelsea, jednak Kanonierzy nie zdołali oddać ani jednego strzału na bramkę przeciwnika.

W 21. minucie jeden z kibiców Arsenalu rzucił komórką w stronę sędziego liniowego. Na szczęście telefon upadł na murawę tuż przy stopie arbitra nie wyrządzając mu żadnej krzywdy.

Didier Drogba co kilka minut kładł się na murawie najczęściej bez ingerencji ze strony graczy Arsenalu. Jego jęki nie zrobiły jednak wrażenia na arbitrze.

W 25. minucie po głupiej stracie piłki, Armand Traore ratował się faulem, konsekwencją którego była żółta kartka.

10 minut później za zamierzone kopnięcie Tomasa Vermaelena, żółtą kartką ukarany został Didier Drogba.

W 39.minucie Denilson posłał piękne prostopadłe podanie w stronę wychodzącego na wolne pole Eduardo, jednak Chorwat nie zdążył dobiec do piłki, która padła łupem Cecha.

W 41. minucie po dośrodkowaniu Ashleya Cole'a gola dla Chelsea strzałem w okienko zdobył Drogba. Winę za stratę bramki ponosi William Gallas, który nie zdołał przeciąć podania.

3 minuty później kibice Kanonierów przecierali oczy ze zdumienia. Ashley Cole przeprowadził akcję bliźniaczo podobną do tej sprzed kilku chwil. Dośrodkował piłkę w pole karne Arsenalu, a próbujący wybić futbolówkę za bramkę Vermaelen skierował ją do własnej siatki.

2 minuty później sędzia zakończył pierwszą połowę, w której Arsenal był stroną zdecydowanie przeważającą, jednak to gracze Chelsea schodzili do szatni z podniesionymi głowami.

Na drugą połowę spotkania nie wyszedł Alex Song, którego na boisku zastąpił Theo Walcott.

10 minut później Carlos Vela zmienił zmęczonego i bezproduktywnego Eduardo.

Mimo bardzo ofiarnej gry Kanonierzy nie potrafili przedrzeć się przez linię obrony Chelsea.

W 63. minucie bliski pokonania Almunii był Lampard. Nie było by w tym nic dziwnego gdyby nie to, że Anglik strzelał zagrał futbolówkę... barkiem.

Niezadowolony Arsene Wenger przeprowadził kolejną zmianę. Rosicky zastąpił na placu gry Nasriego.

W 85. minucie gola z rzutu wolnego strzelił Drogba. Manuel Almunia powinien obronić strzał gracza The Blues, jednak zawahał się, co spowolniło jego interwencję.

W 90. minucie kontuzji doznał Sagna, Który nie wrócił już na boisko. Kilka chwil później sędzia zakończył spotkanie.

Arsenal mimo większego posiadania piłki nie potrafił stworzyć sobie dogodnej sytuacji do zdobycia bramki. Brak Robina van Persiego był dziś nadto widoczny, a Eduardo oraz Vela nie potrafili godnie zastąpić Holendra. Często dośrodkowania nie dawały również skutku. Różnice punktowa w tabeli to nie przypadek - Chelsea była dzisiaj lepszym zespołem.

autor: Szymon Ortyl źrodło: własne
poprzednia12345następna
lamberciak komentarzy: 52703.12.2009, 17:04

Przykre, że ten mecz pokazuje róznicę nie tylko między nami i Chelsea, ale również między nami a Man Utd. United niemal wywieźli remis ze Stamford Bridge, przegrywając ostatecznie po bramce zdobytej z wolnego po faulu, którego nie było. My natomiast, na własnym stadionie, polegliśmy lekko jak chłopska piechota pod szarżą ciężkozbrojnej jazdy...

aniak komentarzy: 202.12.2009, 16:01

Serce boli ogromnie... Chelsea lepsza pod wieloma względami: silniejsi fizycznie, bardziej odporni psychicznie, niestety. Czasem mam wrażenie,że nasi to ciągle chłopcy, a nie mężczyźni gotowi podjąć poważne wyzwanie i podołać mu. Kultura gry i technika, owszem są na poziomie dobrym, ale czasem przydałoby się po prostu STRZELIĆ, a nie podawać po raz dziesiąty w polu karnym, w gąszczu nóg. Myślę też, że przydałby się jakiś walczak, taki Gattuso, czy Gerrard, ktoś kto nie odstawia nogi i potrafi zmobilizować drużynę, gdy nie idzie gra. Ale, zawsze: ARSENAL! Pozdrawiam.

exitpl komentarzy: 595 newsów: 101.12.2009, 14:36

tak klama najlepiej kupic cecha messiego xaviego

odczep się od denilsona bo swój chłop jest a co do ataku masz racje bo Eduardo też niema pomysłu kurde przydał by sie ktoś jak Arsha tylko żeby do pomysłu dołożył godny strzał lub żeby Andrzej grał wszystkie mecze jak z Liverpoolem ;p to jest jedyne rozwiązanie :>

Klama komentarzy: 3971 newsów: 201.12.2009, 14:23

A wiec tak musimy w naszym zespole zmienic kilka rzeczy jako pierwsza zmiane widze w bramce Almunia..co on zrobil przy 3 golu? Do bramki proponowalbym Akinfeeva .Kolejne zmiany to kupienie srodkowego pomcnika kogos takiego jak np.Lampard(nie sugeruje ze go mamy kupic tylko podobny styl gry),poniewaz Denilson to porazka(mecz z Chelsea).. i najwazniejsza zmiana to kupienie kogos na atak gdy RvP ma konruzje to jak widze Eduardo to.. do ataku proponuje Edina Dzeko lub Balloteliego.Jak ktos doczyta to dzieki;)

Kanonierka15 komentarzy: 2185 newsów: 501.12.2009, 13:34

Co tu mówić. Przez kolejne pół roku czeka nas dużo drwin ze strony ****sów, najpierw 1-4, teraz 0-3. Na prawdę nie wiem, dlaczego nam się z nimi tak ciężko gra. O kontuzjach nie warto wspominać, bo do tego się już przyzwyczailiśmy. Jednak żaden kibic Arsenalu, chyba nie spodziewał się, że defensywna Chelsea będzie miała kiedyś tyle samo strzelonych goli co my. To mnie boli najbardziej. Moglibyśmy być 20 w tabeli, ale i tak mielibyśmy najwięcej goli. Ale, Chelsea i Arsenal na równi ? Boże.. W meczu ze Stoke musimy wpakować przynajmniej 4 gole. Nie ma mowy o innym rozwiązaniu. Tylko, że kto ma te gole strzelać ?

exitpl komentarzy: 595 newsów: 130.11.2009, 18:55

LoL !

Pisałem po meczu ze Standard Liege że musimy z ****sami zagrać lepiej po co jak co mecz w Lm był słaby . Dla czego ? Ponieważ zawodnicy Arsenalu zdobyli 2 bramki i kozaki po co grać dalej ? ok robili akcje szkoda że obrona klubu z ....BELGI ich rozgryzała a jak nie zawsze ktoś dokładał noge ahh .

Wogóle niewiem czemu zszedł Song chociaż zmiane powinienen mieć traore który moim zdaniem zaraz po ataku najmniej się popisał .
Nie rozumiem czemu Wenger na boisko dał Wallcota który może i jest szybki ale nie ma pomysłu na akcje ani siły w nodze takim piłkarzem jest Ebue moim zdaniem piłkarz pokroju yaya toure ale boss jakoś woli stawiać na Traore . Przecież taki Eboue może grać wszędzie bo wiemy że jest szybki , dośrodkowuje strzela oraz wraca się do obrony .
Wiedziałem co się stanie jak Chelsea zdobędzie 1st gola Piłkarze nie mogą sie pozbierać jak już przegrywają 2 bramkową różnicą cóz niebiescy to wykorzystali bo choć mieli 50% tyle akcji co my to oni wygrali 3-0 Mecz jak papier toaletowy wiadomo do czego ;/ z Szejkami trzeba zagrać dobrze żeby nie odpaść z pucharu Anglii i nie dostać znów 4-2 (tyle było już nie pamiętam za bardzo)

chomik432 komentarzy: 438 newsów: 1830.11.2009, 18:37

Jak wczesniej juz mowiono ... CFC na mistrza :/

rafiki301190 komentarzy: 5530.11.2009, 17:03

Wkurzyli mnie w koncówce meczu kibice Arsenalu którzy zaczeli opuszczac stadion .... ehhh żal

rafiki301190 komentarzy: 5530.11.2009, 16:55

do konca sezonu jeszcze wszystko moze sie zdarzyc, ja jednak nie wybiegałbym daleko w przyszłość i nie myslał o mistrzostwie, tylko co mecz trzeba myslec o wygranej, a nie spekulowac czy zdobedziemy mistrzostwo czy tez nie, ale oczywiście nie moge sie doczekac kiedy to Arsenal zdobedzie jakies trofeum, zawsze bede kibicem Arsenalu,

crisadus komentarzy: 850730.11.2009, 16:18

madjer -> Bardzo możliwe, że masz rację! Chelsea gra w tym sezonie dobrą piłką i zasługują na mistrzostwa. My nie wygramy! Chelsea jest lepsza i trzeba to przyznać. Bez transferów nie mamy szans na żadne trofeum. Napastnika środkowego - brak! Trzeciego klasowego ŚO - brak! Def.Pomocnik, który mógłby zastąpić Songa - brak! Z takim składem nie mamy szans na jakikolwiek puchar :(
Panie Wenger czas to w końcu przemyśleć i zastanowić się co dalej. Trzeba wzmocnień!

armata88 komentarzy: 63130.11.2009, 15:59

Ja bym chciał zobaczyc Arshavina w napadzie oraz Rose i Cesca w środku

szwarcekruper komentarzy: 89330.11.2009, 15:56

No bo mecz nie był tragiczny w naszym wykonaniu, brakowało nam pomysłu i polotu w rozegraniu akcji, ale to między innymi zasługa (winna) świetnie grającej obronny Chelsea. Poza tym nie wiem gdzie wyczytałeś że jestem zadowolony z porażki. A nie jestem. Ale trzeba zachować jakiś rozsądek w wypowiedzi a nie zawsze pisać co innego. a co do tego czy jestem "kibicem prawdziwym" to nie skomentuje... Ja wiem, i wystarczy :]

wschowiak komentarzy: 159730.11.2009, 15:54

nie było mnie dwa dni a tu takie tragedie .. najpierw VPR .. teraz porażka z Chelsea , jak wyglądał mecz bo nie miałem okazji w ogóle nic zobaczyć ..

madjer komentarzy: 553430.11.2009, 15:52

Ja już zapomniałem o mistrzostwie .... Chelsea Mistrzem Anglii w sezonie 2009/2010

Robin_11 komentarzy: 7130.11.2009, 15:48

kicha

Cesc_Fabri_4 komentarzy: 113430.11.2009, 15:44

Zdarza się. szwarcekuper--a może oni dramatyzują bo się trochę wkurzyli że przegraliśmy co ja sam tego nie ukrywam. Chłopie. Nie wiem czy ty jesteś kibicem prawdziwym skoro jesteś taki zadowolony. A wynika to z tego że:"Graliśmy jak graliśmy, nie było już takiej tragedii, nie dramatyzujcie. ". Pssss..

szwarcekruper komentarzy: 89330.11.2009, 15:39

Graliśmy jak graliśmy, nie było już takiej tragedii, nie dramatyzujcie. Mieliśmy przewagę, po prostu Chelsea grała świetnie w obronie, wyprowadzili dwie kontry - skuteczne - i pozamiatane. denerwuje mnie popadanie w skrajną rozpacz po porażce i huraoptymizm po zwycięstwie.

House komentarzy: 3830.11.2009, 15:23

Btw. Eduardo nie będzie tym samym zawodnikiem co kiedyś. Przynajmniej w tym sezonie napewno nie wróci do dawnej formy. Smutna prawda.

House komentarzy: 3830.11.2009, 15:22

Z całym szacunkiem, ale co to było.? Fajnie atakowaliśmy i wgl ale przegraliśmy 3-0 . Byliśmy lepsi i to było widać... WTF?!
Nie wiem jak wy ale wg mnie Arshavin może nie teraz ale w następnym okienku transferowym może odejść. Cały czas widzimy news'y że nie potrafi się zaaklimatyzować się itd. a po jego gra nie wygląda najlepiej. Przynajmniej tak jak na początku gdy do nas przyjechał.

Trcohę dziwi mnie też postawa Wengera. Mówi że mamy potencjał itd. ale na tym potencjale się kończy! Mówi że pieniądze nie grają tutaj znaczącej roli a doszło do takiej sytuacji że rvp ma kontuzje do końca sezonu a w zamian za niego nie ma kto grać. Powiedzmy sobie szczerze Vela nie zdał sprawdzianu wczoraj.
Tak samo Walcott. Wczoraj nie pokazał nic specjalnego. Ale można go usprawiedliwić że miał dosyć długą kontuzję. (Teraz to nawet się nie zdziwię jak będzie miał kolejną ;p)

Jedynie co to mi szkoda Vermaleana. Mimo że się stara, mimo że strzela bramki (jest jednym z tych co mają najwięcej bramek w drużynie) a tu samobója sobie strzelił ;|

Co zrobić?

P.S. Smutna też jest sprawa z kibicami. 85min. a tu połowa trybun pusta... Pomału zaczynam rozumieć Adebayora kiedy mówił że Arsenal nie ma prawdziwych kibiców.

Patrol komentarzy: 58030.11.2009, 15:14

Yotus - opanuj downa .... uwierz mi że gdyby wszystko poszło z godnie z myślą wengera byli byśmy liderami. ALE Wenger nic nie poradzi na to ze ciagle mamy kontuzje a teraz to kluczowy zawodnik RVP jest kontuzjowany....

Yotus komentarzy: 1730.11.2009, 14:28

Zal.pl inaczej tego nie skomentuje. Znow atakujemy caly mecz po czym przegrywamy 0:3! oby tak dalej nie zdobylismy juz nic od lanych kilku sezonow! Wenger ogarnij sie! musza byc wzomcnienia

QuaRiS komentarzy: 8630.11.2009, 14:22

Co za Drogba ;/

KanonierArmata komentarzy: 2230.11.2009, 11:52

linia obrony spisala sie w zasadzie nie najgorzej, sagna dwa razy pozwolil na dosrodkowania z obu padly bramki, no ale chyba nikt nie myslal ,ze nie bedzie zadnej wrzutki w nasze pole karne bo w kazdym meczu sa. zastanawia mnie czemu my w ten sposob nie atakowalismy plaskie wrzutki a nie balony ,ktore byly non stop puszczane. chelsea miala 2 sytuacje strzelili 3 bramki , ile mieli rzutow roznych? w ofensywie zagrali rownie slabo co my ale o tym za chwile. zmiana songa b dziwna. fabregas na tym zawodniku skupie sie najbardziej , zagral tragedie a wcale nie byl jakos pilnowany , zawsze mial troche wolnej przestrzeni, kapitanem jest zeby nie odszedl od nas za szybko, statystki w tym sezonie mimo wszystko ma imponujace ale jak porownuje sobie jego gre z tego sezonu do czasow gdy gral z flaminim to hiszpan wyglada co najmniej blado za rzadko kroluje w srodku pola. arszawin zawodnik ktory mi przypomina ronaldinho ostatnio , gdzie brazylijczyk zdobyl juz wszystko rusek malo. ***** jego mac on nie biega nic zero walecznosci jest slaby jak barszcz poprostu wielkie dno......... eduardo zagral rownie zle co wszyscy ofensywni gracze, ale ten zawodnik jeszcze postrzela jestem pewien. walcott dostal po meczu note 7 od sky sport (najwyzsza w naszym zespole) rozumiem ze jest anglikiem i ocena od razu idzie o + 1 do gory , to powinien dostac 4+1. odnosnie komentarzy typu gdzie jest vela , juz wam odpowiadam meksykanina niema, od poczatku gry w polnocnym arsenalu zagral 1 dobry mecz z sheffield i to wszystko, wiec nastepnym razem jak nie bedzie go w kadrze na mecz to sprobojcie to zrozumiec. zbyt szeroko byly ustawione skrzydla.

kontuzje/transfery bylo wiadomo ,ze nie beda nas omijac urazy, ale w zespole potrzebna jest rownowaga w tym tkwi caly sukces, wenger o tym wie. rvp zagral 15 meczy pod rzad wyobrazamy sobie ,ze na zmiennika ma rownie dobrego pilkarza dajmy na to np dzeko. dzeko przez 15 meczy nie gra a wie , ze jest rownie dobry co holender to zaczyna cos sapac w szatni psuje atmosfere to od razu przylacza sie do niego eboue ktory jesr rownie dobry co sagna i szereg innych pilkarzy robi maly bunt. dzeko jest ciagle niezadowolony gazetom udziela wywiadow ,ze zle sie czuje na emirates, ale los sie do niego usmiecha bo rvp lapie kontuzje tylko ,ze bosniak malo wczesniej gral , jest troche obrarzony i nie zastepuje nalezycie holendra. chodzi o to ze w zespol musi byc pilkarz lepszy w 1 skladzie a na lawce zawodnik dobry ale wiedziacy ,ze nieco ustepuje klasie eduardo . mamy za duzo srodkowych pomocnikow song denilson fabrgegas nasri diaby rosicky ramsey o jednego pomocnika za duzo dobrze bylo jak by przyszedl skrzydlowy barnetta, wtedy bendtner idzie na srodek ataku.

nie jestem fanem rewolcjii typu kupmy tego i tego sprzedajmy tych. ale w przypadku kontuzjii rvp trzeba sie zastanowic nad trnseferem bo rozum mi podpowiada ze chorwat niedlugo tez cos zlapie .......... bardzo cenie wnengera mysle ze poradzi sobie z zaistniala sytuacja i moralami druzyny, mamy ciagle b duza szanse mistrzostwo w co obiektywnie wierze , chelsea niemoze zaczac tracic pnkt jak wisla w pl lidze? manchester w tym sezonie jest slabszy od nas .
arsenal zdobedzie tytul mistrza anglii w tym sezonie

GunnersFan9 komentarzy: 8703 newsów: 830.11.2009, 11:31

siersciu;-Chelsea wygrała z ManU 1 do 0

Gujet komentarzy: 98130.11.2009, 11:19

siersciu, zapomniałeś dodać jeszcze, że my przegraliśmy również z Chelsea i ManCity oraz zremisowaliśmy z WHU:)

siersciu komentarzy: 576 newsów: 130.11.2009, 11:12

Przegralismy z Chelsea.Przegralismy z Sunderland.Chelsea przegrała z MU.Chelsea przegrała z Wigan.Czy cos Wam to mówi?...Ten sezon jest nareszcie nieprzewidywalny (ciekawy)...a co niektórzy (chyba tylko po to zeby zaistniec na chwile publicznie) *******ą farmazony i biorą sie za ocenianie i sprzedaż...warzywniak sobie otwórzcie buraki i nie w****iajcie ludzi.Ostrzezenia nic nie dadzą Adminie bo opuszczam to forum.Czuję się tu kiepsko....Pozdrawiam prawdziwych fanów których tutaj nie brak...ale Ich opinie giną w tym gównie,które dopuszczacie do czytania....Salute!!!!!

zuczek1987 komentarzy: 640330.11.2009, 11:05

k1cker - święte słowa!

lon1502 komentarzy: 17730.11.2009, 10:54

moynar zapraszam na stronę realu. Tam po każdym przegranym meczu forumowicze sprzedają połowę drużyny i wszystkie sprzątaczki. Ogarnij się, albo s... nie potrzeba nam takich pseudokibiców.

K1cKer komentarzy: 57430.11.2009, 10:50

Dajcie spokoj najezdzacie na tego Eduardo jakby to byla jego wina, juz nie pamietacie ile czasu nie gral w pilke, jakiego typu mial uraz? Gdyby nie on to teraz zostalibysmy z samym Vela i Wattem ;] Przyznaje, ze mecz z Chelsea w jego wykonaniu byl bardzo slaby, ale nie wymagamy od niego za wiele w taki krotkim czasie? Zostalismy bez typowego silnego napastnika grajacego na szpicy i musimy sie z tym pogodzic.. trzeba grac pilkarzami, ktorzy w tym momencie sa dostepni i nic na to nie poradzimy.. A komentarze typu sprzedac Eduardo sa smieszne i zalosne, bo to swietny napastnik.

zuczek1987 komentarzy: 640330.11.2009, 10:45

wole przegrywać z Arsenalem niż być kibicem chelsea

moynar komentarzy: 9130.11.2009, 10:44

Almunia sprzedać
Eduardo sprzedać

zuczek1987 komentarzy: 640330.11.2009, 10:41

Song gra super to już jest nasze podstawowe ogniwo !

laskowski19051995 komentarzy: 494530.11.2009, 10:41

Szkoda że przegrali :(

Mate komentarzy: 24630.11.2009, 10:39

najgorszy mecz jak do tej pory w tym sezonie. poprostu zaden zawodnik nie zagral jak powinien, czytajac jakis koment ze cesc zagral dobrze smiac mi sie chcialo i to mowi koles ktory zekomo mecz ogladal? nie wieze przeciez cesc tylko sie bulwersowal na boisku i podania mial niecelne. zejscie songa- porazka totalna przeciez bez niego obrona sobie nie radzi. wystep traore? kolejna porazka juz eboue lepiej by tam pewnie zagral. zmiana wallcota? no smiech na sali kolejny mecz w ktorym wchodzi z lawki i co kiwa sie sam ze soba wdaje sie niepotrzebanie w dryblingi sa straty tylko. nasi wspaniali napastnicy vela i eduardo no komplenie nic nie grali dudu tracil pilke caly czas vela na lewej flance smigal ale to tez gowno dalo. arszawin tuptajacy po boisku myslal ze mecz sam sie wygra? jedyny pozytywny zawodnik jak dla mnie to rosicki ktory powinien zagrac od poczatku dobrze przyjmowal pilke podawal ale co z tego jak inni pier***li akcje sam meczu by nie wygral. brak robina swoja droga ale cos jest z ta druzyna ze jak jest na fali to idzie kozacko a jak sie sypie to juz wszystko. moim skromnym zdaniem mecz o ktorym powinnismy jak najszybciej zapomniec wziasc sie do ciezkiej pracy i poprawic skutecznosc a nie jak zwykle z pilka do bramki chca wejsc czasami mogli by z daleka strzelac a tego nie widac prawie wcale. naprawde bardzo przykro sie takie mecze oglada ale co zrobic....? czekamy na nastepny mecz i trzeba miec nadzieje ze zagraja lepiej.

kubex komentarzy: 574430.11.2009, 10:28

Też tak uważam, Song nie zawodzi. Nie wiem do kiedy on ma kontrakt. Podpisał teraz ? To jeden z zawodników którego szybko się nie zastąpi.

K1cKer komentarzy: 57430.11.2009, 10:25

Łapy precz od Songa, wyrobił się chłopak, dla mnie jeden z najważniejszych elementów składu..

kubex komentarzy: 574430.11.2009, 10:25

Silnego szybkiego napastnika brakuje nam nie od dziś. Adebayor był silny i wysoki ale za to powolny i słaby technicznie. Przydałby się nam taki Drogba. Potrafi sam wygrać mecz i tak było niestety wczoraj. Nie wiem czy na rynku jest jakiś gracz o podobnych parametrach. Nie mówię że lepszy od Drogby ale chociaż podobny bo on jest już od kilku lat gra na bardzo wysokim poziomie. Trzeba też dodać że może nie gra ładnie ale bardzo bardzo efektywnie... Druga sprawa, jak w styczniu nikogo do nas nie kupimy klasowego to wg mnie szanse na wygranie czegokolwiek zmaleją do minimum. Mamy niezły skład ale tylko wtedy gdy jest cały zdrowy. Nie mamy zmienników a nawet jak mamy to mamy tak zar**istego pecha że zmiennik też łapie kontuzje np. Clichy - Gibbs.

Gujet komentarzy: 98130.11.2009, 10:21

Soprano: akurat Song i Denilson grają dobrze w tym sezonie, a ten pierwszy nawet bardzo dobrze.

ggallin komentarzy: 6430.11.2009, 10:00

Moglismy kupis jana klasa huntelaara ! koles wszedl z lawki w 84 minucie i strzelil dwa gole. ale oczywiscie lepiej stawiac na rozwoj carlosa veli moze zdazy sie odplacic bramkami za jakies 3 sezony jak dorosnie i nabierze sily:)
polityka transferowa wengera zapedzi go w kozi rog , to wspaniale jak prowadzi klub ale polityka tr. jest za bardzo ortodoksyjna

soprano komentarzy: 44730.11.2009, 09:56

Transfery są nie potrzebne-są zaje... vela,da silva, songi i denilsony.Dramat jak już przyjedzie troszkę lepszy zespół niż np:Wolverhampton to już mamy mega kłopoty.W LM będzie to samo (lepszy zespół niż te co mielismy w grupie i pa pa panie wenger)A jak wenger nie może zrozumieć że bez transferów niczego nie osiągnie to niech się pakuje.Za 2 tygodnie z Liverpoolem aż starch tv włączać...

jbialy11 komentarzy: 5730.11.2009, 09:43

Wiem że i tak jesteśmy lepsi od tej ruskiej armii zaciężnej. Filozofia Wengera pasuje mi bardziej niż kaprysy kilku miliarderów właścicieli klubów którzy wydają setki milionów po to żeby mieć najlepszych piłkarzy.

Patryczek komentarzy: 6130.11.2009, 09:19

Ciasno się robi w tabeli

Symbiosis komentarzy: 239 newsów: 4830.11.2009, 09:08

zeszłym sezonie*

Jak wiele osób wspomina Chelsea będzie tracić pkty ! Tak samo jak w przyszłym sezonie. Pare meczy im wyszlo jednak przez brak wiedzy o angielskiej lidze Scolari później nie miał pomysłu. Ancelotti także nie miał nigdy nic wspolnego z tą ligą będzie podobnie.

adamandium komentarzy: 127730.11.2009, 09:07

wiecie kiedy będą oceny za mecz?
len mnie zżera aby poszukać

Gujet komentarzy: 98130.11.2009, 08:42

Totalny piach w wykonaniu napastników. I jeszcze wychodzi taki Walcott czy Eduardo i opowiada, że on godnie Robina zastąpi...
Martwiliśmy się jak wypadnie LB, a okazało się, że Traore zagrał nieźle i to nie on zawalił mecz. Przy pierwszej bramce zawalił Sagna, bo dał za dużo miejsca Ashleyowi. Druga bramka - no comment, bo ciężko mieć jakieś pretensje do Thomasa- każdemu może się zdarzyć. Trzecia bramka, to wina osła Almunii - po to się ustawia mur, żeby bramkarz pilnował drugiego słupka, a nie stał jak kołek.
Jak dla mnie mogliśmy zagrać nawet Wattsem w ataku i nie byłoby spadku jakości.
Sagna uparcie wrzucający w pole karne - po co? Przecież tam grasują takie wielkoludy jak Arszawin, Eduardo, Vela...
Wina jest po stronie Wengera - jakie zmiany wczoraj zrobił? Szybkie, zdecydowane i ofensywne.
Gdyby tak pomyślał w meczu w Sunderlandem, gdyby nauczył chłopaków koncentracji przed meczem z WHU, to może teraz ta porażka nie byłaby tak tragiczna w skutkach.
Moim zdaniem odpadliśmy z walki o mistrzostwo, tylko co nam pozostało? Liga Mistrzów? Przecież tam grają tak samo dobre drużyny? FA Cup - prędzej czy później trafimy na kogoś z wielkiej czwórki.

mksarsenal komentarzy: 13030.11.2009, 08:40