Oceny Kanonierzy.com: Arsenal 6-0 Łudogorec

Oceny Kanonierzy.com: Arsenal 6-0 Łudogorec 22.10.2016, 10:30, Jakub Knapik 13 komentarzy

Poniżej prezentujemy oceny spotkania przygotowane przez redakcję oraz użytkowników Kanonierzy.com. Tym razem ocenione zostało domowe spotkanie z Łudogorcem Razgrad w Lidze Mistrzów.

Oceny zostały wyciągnięte ze średniej głosów 10 redaktorów i 370 użytkowników.

oceny

userów

oceny

redakcji

David Ospina

Gdyby nie jego świetna dyspozycja w pierwszej połowie, losy meczu mogłyby się potoczyć zupełnie inaczej.9.18.1

Hector Bellerin

Dobrze wywiązywał się z obowiązków obronnych i często podłączał się do akcji ofensywnych.

8.47.7

Laurent Koscielny

Nie licząc jednego błędu, po którym napastnik przeciwnika znalazł się sam na sam z Ospiną, rozegrał dobre zawody.8.37.5

Shkodran Mustafi

Również popełnił jeden błąd, który mógł zakończyć się fatalnie dla Kanonierów.7.37.4

Kieran Gibbs

Rozegrał przyzwoite zawody.7.17.1

Francis Coquelin

54 podania (93% celności), 8 odbiorów, 6 przechwytów, 1 zablokowany strzał. Coquelin w pełni zdominował środek pola. Oby tak dalej! 9.48.4

Santi Cazorla

Aktywny i błyskotliwy w swoich zagraniach. Zakończył mecz z asystą.7.87.6

Mesut Özil

Na boisku zostawił serce, a do domu zabrał piłkę - hattrick (pierwszy w karierze) i asysta. Takiego Mesuta chcielibyśmy widzieć w każdym spotkaniu. MÖTM.109.8

Alex Oxlade-Chamberlain

Typowo dla niego - miał wystarczająco dużo okazji, by zakończyć mecz z tytułem MOTM i kilkoma bramkami i asystami, ale zabrakło mu opanowania przy końcowych momentach akcji. Jakkolwiek zaliczył asystę i zdobył gola.8.27.7

Alexis Sanchez

Piękny gol i mnóstwo sił włożonych w to spotkanie. Klasyczny Alexis. 8.98.5

Theo Walcott

Dobry mecz ukoronował świetnym trafieniem. Anglik nie spuszcza z tonu ani na chwilę, prezentując wysoką formę.8.58.3

Mohamed Elneny

Jak zawsze, po wejściu na boisko perfekcyjnie rozgrywał piłkę i dobrze regulował tempo gry. 6.36.9

Lucas Perez

Rozruszał ofensywę Kanonierów i zaliczył dwie asysty przy bramkach Özila.8.58.0

Alex Iwobi

Wszedł, zagrał, ale nie zrobił nic, za co można by go pochwalić, bądź zganić. 6.06.9

Ługogorec RazgradOceny autor: Jakub Knapik źrodło: własne
dudekns komentarzy: 605024.10.2016, 11:39

Jak najbardziej zasłużona nota Ozila.

drewniane_krzeslo komentarzy: 280922.10.2016, 14:01

Nie ma sporych rozbieżności w ocenach. Wyjątek David - przyznam nie oglądałem parad Davida.

tomekdomek1233 komentarzy: 51922.10.2016, 12:40

erykgunner

Wiadomo, ale wygląda to jak wygląda.

AFCris komentarzy: 9822.10.2016, 12:22

@Master10
Ja dałem Ozilowi 9, w pierwszej połowie nie zachwycał, wręcz miał kilka słabych zagrań, które na jego poziomie nie powinny się zdarzać.
Po przerwie był perfekcyjny ale musiałem ocenić cały mecz, a nie tylko drugą połowę.

P.S. Nie sugeruj się moim stażem konta i aktywnością - jestem tu od 2k9 ;)

PiotrekAfc komentarzy: 8422.10.2016, 12:04

Oby Lucas Perez dostawał więcej szans. Jego występ w tym meczu był bardzo dobry!

Rafson95 komentarzy: 1054922.10.2016, 11:55

ech imprecis, miałeś racje, Coquelin to gówniak, w ogóle nie pasuje do Arsenalu. Oby więcej już nie grał

erykgunner (administrator) komentarzy: 2357 newsów: 161722.10.2016, 11:26

@tomekdomek1233

Logika? Przecież to tylko krótki opis, a ocena jest za cały występ.

pauleta19 komentarzy: 41430 newsów: 122.10.2016, 11:22

Oceny Koscielnyego i Mustafiego trochę pod euforię wyniku 6-0. Sama ocena Ospiny świadczy o tym, że rewelacji nie było. Dobre występy z dwoma błędami, które mogły się skończyć gorzej przy lepszej klasy zespole. 7-ki by wystarczyły zwłaszcza, że siła rywala nie była powalająca.

Obniżyłbym Kostafiemu, a podwyższył Coquelinowi.

tomekdomek1233 komentarzy: 51922.10.2016, 10:56