Oceny Kanonierzy.com

Oceny Kanonierzy.com 16.02.2011, 23:36, Szymon Ortyl 113 komentarzy

Po raz kolejny prezentujemy oceny spotkania przygotowane przez naszych redaktorów -Szymon Ortyla i Sebastiana Czarneckiego. Tym razem, ocenili oni starcie Arsenalu z "WięcejNiżKlubem"

Wojciech Szczęsny: 7.5 - Bardzo dobry mecz Wojtka. Mimo puszczonej bramki w kilku sytuacjach popisał się imponującymi interwencjami, oraz kilak razy skutecznymi wyjściami zmuszał atakujących Barcelony do popełnienia błędów.

Emmanuel Eboue: 7.5 - Eboue tak jak wspomniany wyżej Polak, świetnie radził sobie w obronie przez cały mecz powstrzymując ofensywne zapędy Villi mimo, iż wielu "znawców" skazywało go dziś na pożarcie. Przy okazji akcji ofensywnych było już troszkę gorzej, jednak jak na grającego "od święta" zmiennika Emmanuel pokazał się z bardzo dobrej strony

Laurent Koscielny: 9.5 - Zdecydowanie najlepszy mecz Laurenta od czasu jego transferu do Arsenalu. Francuz wspaniale poradził sobie z Messim, oraz zbiegającymi do środka Villą i Pedro, którzy mogli tylko bezradnie odbijać się od jego pleców.

Johan Djourou: 7.5 - DJ co prawda nie popełnił kardynalnych błędów, (nie licząc podania do Villi w pierwszej połowie) , jednak 2 krotnie zagrywał ręką w polu karnym, czego sędzia na szczęście nie dostrzegł. Był dobrym wsparciem dla Koscielnego, kiedy Francuz owego potrzebował.

Gael Clichy: 8.0 - Gael mimo kilku błędów rozegrał dziś fenomenalne zawody. Nie tylko całkowicie zneutralizował Pedro, ale również ograniczył do minimum akcje ofensywne Daniego Alvesa. Zaliczył również asystę przy golu Van Persiego.

Alex Song: 6.5 - Alex został szybko ukarany żółtą kartką, co z pewnością wpłynęło na jego grę. Był również bardzo nerwowy i w pierwszej połowie często faulował rywali, co paradoksalnie działało na korzyść Kanonierów, gdyż gracze Barcelony zaczęli za wszelką cenę unikać kontaktu z Kameruńczykiem.

Francesc Fabregas: 6.5 - Cesc miał być najważniejszym ogniwem Arsenalu i sposobem na ujarzmienie Barcelony. Kapitan Kanonierów rozegrał jednak przeciętne zawody i zdarzało mu się podejmować złe decyzje. Cesc na pewno nie zasłużył na miano bohatera dzisiejszego spotkania.

Samir Nasri: 7.5 - Starał się od pierwszej do ostatniej minuty. Gracze Barcelony za wszelką cenę nie pozwalali mu rozwinąć skrzydeł, ale jednak zdołał się popisać kapitalna asystą przy bramce, która dała Arsenalowi piekielnie cenną wygraną.

Jack Wilshere: 9.5 - Zdecydowanie jeden z najlepszych zawodników na boisku. Całkowicie przyćmił bardziej doświadczonego kapitana Arsenalu, a jego niektóre zagrania były takiej jakości, że nie powstydziłby się ich nawet Xavi. Poza tym Jack ostro harował w obronie, często rozbijając groźne ataki Barcelony. Człowiek-orkiestra i cichy bohater dzisiejszego spotkania.

Theo Walcott: 7.0 - Siał popłoch na prawej stronie boiska, często wykorzystując swoją szybkość przy prostopadłych podaniach od swoich kolegów. Theo jednak był mocno pilnowany, gdyż Katalończycy nie mają miłych wspomnień związanych z tym zawodnikiem. Niemniej jednak młody Anglik rozegrał dobre spotkanie.

Robin van Persie: 7.5 - Występ Robina należy podzielić na dwie części. Za pierwszą połowę Rockin' Robin powinien otrzymać dwóję, gdyż nie wykorzystał kilku znakomitych akcji, które wypracowali mu partnerzy. Należy mu jednak oddać sprawiedliwość, gdyż zdobył przepiękną i piekielnie ważną bramkę, która całkowicie odmieniła wynik meczu.

Andriej Arszawin: 7.5 - Rosjanin wszedł na boisko w drugiej części spotkania, jednak miał kluczowy wpływ na przebieg meczu. Arszawin całkowicie rozruszał towarzystwo i znalazł się w odpowiednim miejscu o odpowiedniej porze, kiedy wykorzystał cudowne zagrania od Nasriego.

Nicklas Bendtner: 6.0 - miał wnieść ożywienie oraz podnieść średnią wzrostu w zespole Kanonierów, jednak za wyjątkiem jednej akcji nie pokazał pełni swoich umiejętności.

Arsene Wenger: 8.5 - Boss podjął fenomenalną decyzję wprowadzając na boisko Andrieja Arszawina oraz motywując drużynę podczas przerwy. Jedynym mankamentem było wejście Bendtnera, który nie wniósł zbyt dużo do gry The Gunners.

Oceny autor: Szymon Ortyl źrodło: własne
BudziK komentarzy: 103017.02.2011, 01:30

Cesc taka ocena tylko dlatego ze byl mocno kryty przez katalończyków, tak samo jak Walcott i nie mogli rozwinąć skrzydeł. Koscielny świetne zawody, Messi był przygaszony w drugiej połowie i to samo trzeba zrobić na camp nou!

Czeczenia komentarzy: 1248717.02.2011, 01:26

Zasadniczo się zgadzam. Wilshere chyba uratował honor środka pola londyńczyków. Koscielny każdy widział - wyłączył z gry zawodnika reklamującego popularne chipsy. Wojtek uratował dla nas końcówkę. Walcott był kryty, ale był to zawodnik który robił różnicę. Na początku meczu szczególnie to było widać. Lepiej też radził sobie z prawej niż lewej strony.

Djourou nie zagrał katastrofalnie, ale moim zdaniem to i tak jego najsłabszy mecz od jakiegoś czasu. Obrońca musi być pewny. O ile on mówił przed meczem że dobrze że ma za plecami Wojtka, to o tyle Wojtek nie może tego powiedzieć po meczu o Johanie. Ja jednak wierzę że może po prostu podpalił się psychicznie, zjadł go stres.

Clichy to też taki do ocenienia trudny. Nie będę tu pisał wiele na jego temat - powiem tylko, grał lepsze mecze w sezonie.

Cesc to chyba rozczarowanie meczu, przynajmniej dla mnie. Nie wiem co się dziś stało z tym zawodnikiem, ale na tle Jacka wypadł jakby to on miał te 19 lat, i pierwszy raz zagrał w meczu o taką stawkę. Owszem był kryty, ale prócz początku meczu, gdzie miał genialne zagrania, to później nie miał żadnego pomysłu na grę. Tutaj krycie Hiszpana nie usprawiedliwia, bo nawet mając piłkę przy nodze potrafił skiksować.

Song pracował na czerwoną kartkę całą pierwszą połowę. Fakt LM to nie PL, i tu mamy inne standardy sędziowania i pobłażliwości, ale ewidentnie nie myślał(?) nad konsekwencjami każdego faulu. Fajnie, piłkarze Barcelony go unikali. Ale dostając w końcu tą czerwień zespołowi by na pewno nie pomógł.

Van Persie - miał lekki żal do niego po pierwszej połowie. Barcelona to nie jest Wolverhampton, i tutaj każda sytuacja może być tą ostatnią. Na szczęście Holender zrehabilitował się w drugiej połowie i strzelił w paradoksalnie gorszej sytuacji. Ogólnie był jednym z lepszych zawodników meczu, może nawet najlepszym. Zawiodła tylko skuteczność w pierwszej połowie. Jednak jestem zadowolony z jego występu, jak i zresztą wszystkich chłopaków. Jedni zagrali lepiej, drudzy gorzej, ale gdyby zabrakło chociaż jednego z nich, to wynik mógłby być zgoła innym, i za to im dziękuję.

Na koniec jeszcze słów kilka o bramkarzu Barcelony. Przedwczoraj fan Katalońskiego klubu, próbował mi wmówić że Valdes jest drugim bramkarzem świata, nieznacznie za Casillasem. Jeżeli tak jest, to proszę Państwa, ogłaszam że w Polsce narodził się nam najlepszy GK w historii piłki kopanej i nazywa się Szczęsny Wojciech. Bramkarz ten był w dzisiejszym meczu o klasę lepszy od swojego vis-a-vis na boisku.

holyart32 komentarzy: 36117.02.2011, 01:24

rusk91

Panowie właśnie wszedłem do domu więc dopiero zaraz zacznę pisanie i moje zdanie co do meczu ale skomentuje to co napisał mój przedmówca tak bym to ujął

Pisałem rano o składzie o naszej formie i Rusłanie czyli Arshy, że wraca do formy zaczyna biegać itp. Większość postów brzmiała tylko nie rusek on nic nie gra. (otóż nie gra dla tych którzy nie oglądają regularnie meczów. Napisałem również, że widzę go w składzie bo będzie się chciał pokazać. W 1 składzie go nie było ale zamkną wszystkim mordy po wejściu. Przez pierwsze minuty był nie widoczny musiał wejść w mecz ale potem stwarzał zagrożenie a na koniec zamknął wszystkim niedowiarkom klapy. Arsha SZACUN!!!!

ragnarokk komentarzy: 41317.02.2011, 01:18

Ok, mecz świetny, ale z waszymi ocenami się mocno nie zgadzam. Harujący cały mecz Fabregas ma niższą notę niż jeździec bez głowy Walcott? Clichy zawalił ważną bramkę na własnym stadionie i ma 8? Arszawin i van Persie po świetnej bramce, zasłużyli na 7,5, Nasri moim zdaniem jednak na 7. Graczami meczu oczywiście Wilshere i Koscielny - tu 100% zgodny. I bardzo dobry występ Wojtka.

rusk91 komentarzy: 3117.02.2011, 01:11

z pozdrowieniami dla tych ktorzy ostatnio krytykowali arszawina;s

Gunner_995 komentarzy: 655017.02.2011, 01:03

One Arsene Wenger! We love you One Arsene Wenger!!! Dla mnie to Jack razem Laurentem są zawodnikami meczu. Na współkę.
Powiem wam, że bramki strzelone przez naszych chłopaków to bez wątpienia moim zdaniem najpiękniejsze gole jakie widziłem od meczu Liverpool vs Arshavin. :) No jeszcze jest oczywiście Samir z Porto. :)

Ależ jutro będzie o nas głośno! Dzięki Wojtkowi ;)

Jedlina komentarzy: 19717.02.2011, 01:00

No bym bramki Van Persiego przepiekna nie nazywal - byla trudna do strzelenia i Holender popisal sie przy niejs sprytem i niebanalnymi umiejetnosciami - ale jesli chodzi o walory "artystyczne" to raczej normalna;]

i Wengerowi bym jeszcze dal o pol oceny wyzej - bo w przerwie bardzo dobrze skorygowal funkcję Songa - po zoltej kartce sie gubil i Messi mial za duzo mozliwosci ataku, a tak po przerwie Argentynczka juz krylo kilku zawwodnikow na zmiane, z Koscielnym na czele przez co Song juz nie ryzykowal - a jak bylo widac, Messi prawie nie istnial

Kanonierka87 komentarzy: 454 newsów: 5917.02.2011, 00:59

Widzę, że Wenger tym razem dostał wysoką ocenę ;) Fabregas jak nic grał dziś dla Barcelony... Świetna postawa Kościelnego i Wilshere'a, ten drugi zaliczył chyba najlepszy występ ze wszystkich do tej pory. Pierwszy raz od dawna uwierzyłam, że możemy ich wyeliminować!

Keith komentarzy: 21017.02.2011, 00:57

Nie do konca sie zgadzam co do oceny fabregasa...Nie mowie tu o 8-9 ,ale warto zauwazyc ,ze cesc byl kryty przez 2-3 katalonczykow non-stop... Wiec: We've got cesc fabregas ! We've got cesc fabregas!

zuczek1987 komentarzy: 640317.02.2011, 00:54

świetne oceny Song własnie dzisiaj o dziwo sobie nie radził za to wilshere jedwabiście !

dnx_the_gunner komentarzy: 35217.02.2011, 00:45

Song za nisko, reszta ok, może niektóre oceny zbyt tendencyjne...Koscielny-8-8,5 ale bez przesady...Jack przyćmił La Masię :D

kamil32 komentarzy: 217.02.2011, 00:44

Zawyżone, tak jakby zapomnieliście o pierwszej połowie.;)

Peter_HK44 komentarzy: 168717.02.2011, 00:35

Świetne oceny. W zasadzie ze wszystkimi się zgadzam.
Dla mnie również Koscielny i Wilshere to główni bohaterowie spotkania.

waldek_89 komentarzy: 573517.02.2011, 00:31

dobre oceny, znakomity mecz!

clash123 komentarzy: 188317.02.2011, 00:31

dla mnie Jack to najwiekszy bohater meczu, swietny swietny swietny .....koscielny tez ekstra, song faktycznie zbyt nerwowo .....wojtek -klasa, ta pewnosc siebie , on nie wie co to trema i nie chyli glowy nawet przed barcelona, uwielbiam ta jego bute, i bezczelnosc w pozytywnym tego slowa znaczeniu.....caly zespol swietnie!!!

Midgardsorm komentarzy: 15336 newsów: 41217.02.2011, 00:28

Moim zdaniem zbyt niska ocena dla Song-a. Owszem - zdobył żółtą kartkę, ale w drugiej połowie niektóre jego zagrania i dryblingi mnie zadziwiały.

szpyrka92 komentarzy: 13717.02.2011, 00:27

A ja sie ciesze ze wygrali a to czy Fabs zagral dobrze czy zle to juz historyja ;)

szpyrka92 komentarzy: 13717.02.2011, 00:25

Dobre oceny

sebasz komentarzy: 4984 newsów: 52017.02.2011, 00:25

Muszę powiedzieć że Alex trochę chyba przedobrzył z koncentracją na ten mecz i obawiałem się że wyleci z boiska bo miał zamiar utrącać nogi bez żadnego przemyślenia swojego zachowania.

Co do Cesca to zagrał na tle najlepszej podobno drużyny na świecie bardzo dobre zawody. Pamiętajcie że na nim jako jednostce ciążyła największa presja i wymagano od niego cudów a miał na przeciw sobie Xaviegi i Iniestę. On ma rolę grania najtrudniejszych piłek i nie można oczekiwać że na tle drużyny która grę obronną na świetną a bramki traci od święta wszystkie futbolówki grane od niego będą wyprowadzać na czystą pozycję jak był to z Nasrim.

Kilku pokazało się fantastycznie szczególnie Koscielny i Wilshere. Zagrali mega mecz. Każdy raczej zaprezentował się więcej niż solidnie.

Arkadius92 komentarzy: 169817.02.2011, 00:20

Zgadzam się ocenami. Super mecz.

kasiacesc komentarzy: 187817.02.2011, 00:20

Biektóre oceny lekko bym zmieniła ;)
Dla Wojtka 8. Chłopak nie miał tak dużo do roboty ile bym się spodziewała, ale nie popełnił żadnego błędu, przy bramce nie miał szans i zaliczył kilka dobrych interwencji.
Koscielnemu ośmieliłabym się dać 10. Czyścił dosłownie wszystko! Nawet karzełek Messi się nie przedarł ;) Bramka bardziej obciąża Clichego, który nie przytrzymał spalonego..
Co do Bendtnera to myślę, że 7 jest adekwatne. Miał mało czasu na boisku, ale przeprowadził jedną dobrą akcję i ściągał na siebie obrońców Barcelony. Więcej zrobić po prostu nie miał okazji ;)
Jacuś podobnie jak Laurent zasługuje na 10! Całkowicie zdominował środek boiska! Kiwał Xaviego, Busqetsa i całą resztę Katalończyków jak chciał. Świetne wejścia pod pole karne i gra w destrukcji. To będzie nasza legenda!

Ogólnie postawa całego zespołu była imponująca, szczególnie w drugiej połowie! Jestem niesamowicie dumna z naszych chłopaków!! ;)

WSP komentarzy: 180017.02.2011, 00:16

Co wy macie wszyscy do tego Bendtnera, łącznie z redakcją? Wszedł pod koniec i miał mało czasu, żeby się pokazać, a ta indywidualna akcja, którą miał pod koniec nie była najgorsza.

concrete13 komentarzy: 869817.02.2011, 00:12

wtrącając się do rozmowy .. uważam że Cesc dziś słabiej niż Nasri ..więc oceny jak najbardziej słuszne

Topek komentarzy: 13943 newsów: 12617.02.2011, 00:10

howareyou, asysta była w zasadzie jedynym świetnym zagraniem. Tak jak mówiłem, pierwsze 40 minut Samira były beznadziejne. Masa strat, potykanie się o własne nogi. Był po kontuzji, ale takie są fakty. W drugiej (+5 minut pierwszej) trochę dryblował na boku, nie tracił, ale głównie po kilku zwodach wycofywał do Djourou. Sorry, ale dla mnie liczy się realny wkład. "Starał się i biegał" to trochę za mało jak na skrzydłowego.

howareyou komentarzy: 6048 newsów: 717.02.2011, 00:08

W drugim akapicie w 1. zdaniu miało być "WYŻEJ"*, nie wiem, dlaczego napisałem "niżej".

howareyou komentarzy: 6048 newsów: 717.02.2011, 00:07

@Topek
Nie zgadzam się. IMO Cesc grał bardzo przeciętnie, mecz można mu jednak zapisać na plus za te 2-3 genialne podania, którymi na nasze szczęście zachwycił.

Nie uważam jednak, żeby tylko przez to oceniać go niżej, niż Samira. Nasri starał się cały czas, biegał strasznie dużo, dryblował, walczył - i również miał kilka świetnych zagrań, jak np. asysta do Arshavina. Według mnie w ogólnym rozrachunku Francuz wypadł dziś znacznie lepiej, niż nasz kapitan.

Samir jest tuż po kontuzji, miał dziś w ogóle nie grać. Jeśli Jack nadal będzie grał tak genialnie, to nasza ofensywa będzie wyglądać znakomicie. Nie mogę się doczekać następnych spotkań, oby nie były jakimś wyjątkowo chłodnym prysznicem - szczególnie rewanż w Katalonii.

dorianmas komentarzy: 11017.02.2011, 00:06

Oceny stanowczo zawyżone, mimo dobrego wyniku, chyba jeszcze nie zeszły z was emocje.

andrzej93 komentarzy: 119617.02.2011, 00:06

Clichy przynajmniej o 0.5 niżej to on nie utrzymał linii spalonego ale tak ogólnie dobre zawody.
Jeszcze DJ niżej o 1-0.5 przydarzały mu się błędy chyba najsłabszy z linii obrony albo wymagałem od niego trochę więcej przy tak dobrze radzącym sobie Koscielnym
Arshavin 8
a tak dobre
MOtM Jack jak dla mnie ale niewiele gorszy Laurent

ANTY_PZPN komentarzy: 9917.02.2011, 00:05

Jacek i Kościelny zagrali wprost FENOMENALNIE!!

damian199656 komentarzy: 762617.02.2011, 00:04

szybko te oceny, bardzo sprawiedliwe

niski93 komentarzy: 581617.02.2011, 00:04

Grubo, widzę, że nawet ocena dla Papy się znalazła.... :)

igoro komentarzy: 22117.02.2011, 00:03

powiem o cesku. nie zagrał szczególnie, zagrał wręcz bardzo przeciętnie. pomyślałem sobie że ma syndrom cr7 który w wielkich meczach zawsze zawodzi i gra na 50 % swoich możliwości.
a potem zobaczyłem jak przy jakimś rzucie wolnym motywował kolegów, machał do publiki, popchnął piketa i pomyślałem sobie że kiedy nie idzie przynajmniej stara się wspomóc reszte i dzięki temu nigdy nie można będzie powiedzieć ze nie zrobił nic dla drużyny

zjadas komentarzy: 30017.02.2011, 00:02

jak to benek nie wniósł, świeża krew i świeży oddech (zawsze chlopak z gumą) :D powiedzcie mi co on mial wniesc? on juz nic nie mial wniesc, mial wejsc i ewentualnie dosrodkowanie zamienic na bramke, stworzyl jedną okazje, nie udalo sie - trudno! :D

henry147 komentarzy: 136617.02.2011, 00:01

dobre oceny

misio1831 komentarzy: 717.02.2011, 00:00

Ja uważam że Clichy powinien dostać dużo niższą notę ponieważ to on jest głównym winowajcom bramki straconej gdyż nie pilnował linii spalonego.

dicpauca komentarzy: 296616.02.2011, 23:57

oo;D jak szybko:)
troche mam zastrzezenia do niektorych ocen ale to chyba przez moja stronniczosc:)
a takto generalnie bardzo dobre:)

cesc1792 komentarzy: 48016.02.2011, 23:56

nikt nie rozumie dlaczego DJ odpuscil Ville przy straconym golu..ja za te bramke obwinialbym Clichy'ego z tego wzgledu ze nasza para stoperow Laurent/DJ ustawila sie na pulapke offside'owa w jednej linii i tylko Gael zostal ostatni i Villa poszedl sam na sam...

Topek komentarzy: 13943 newsów: 12616.02.2011, 23:53

Nasri na pewno nie był lepszy od Fabregasa. Asysta dobra, ale pierwsze 40 minut było beznadziejne (w końcówce się trochę obudził). W drugiej połowie poza tą jedną sytuacją raczej niewidoczny. Cesc podjął kilka złych decyzji, ale dwie z trzech sytuacji były po jego otwierających podaniach. On po prostu szukał ostatniej piłki. W defensywie też kilka razy nieźle powalczył.

Ja126p komentarzy: 4416.02.2011, 23:53

Eboue: 7.5 Laurent Koscielny: 9.5 Johann Djourou: 7.5 Gael Clichy: 8.0
Oceny wskazywałyby, ze obrona zagrała wyśmienicie i barcelona nie miała sytuacji bramkowych a tak nie było, nie wiem czyje to były błędy ale mogliśmy stracić co najmniej 3-4 bramki wiec oceny obrońców nie powinny byc takie wysokie - ale to tylko moje zdanie

Rafloz komentarzy: 13816.02.2011, 23:53

Arszawin IMO nawet 8 mogł dostać ;)
Zamiast wdać się w drybling wycofał do Clichego a ten popisał się fenomenalnym podaniem ;D
Wenger w końcu nie czekał do końca ze zmianami Obawiałem się tylko że wejdzie Denillson albo Rosicky a oni wiadomo nie grają ostatnio najlepiej ;)
Ogólnie kapitalny mecz Szczęsnego, Koscielnego i Jacka :D

Herus komentarzy: 148816.02.2011, 23:52

Clichy mniej- często nie nadazal z kryciem
Song więcej- mimo wczesnej zoltej kartki i sporej ilosci fauli to takie mial zadanie.. zatrzymywac ataki. I parę razy bardzo dobrze dryblował

adipetre komentarzy: 79716.02.2011, 23:51

IMO, nizej powinien zostac oceniony CLichy, bo zawinil przy bramce, z kolei Van Persie nieco w gore, bo pomijajac bramke i niewykorzystane okazje, ten facet genialnie przetrzymywal pilke, tak by reszta mogla wyjsc z atakiem, ta umiejetnosc trzeba docenica.

Gigi komentarzy: 7198 newsów: 4816.02.2011, 23:51

Ktoś tu mówił, że Arsene nie zna się na taktyce i nie trafia ze zmianami? ;) Po raz kolejny Barca stłumiona na The Emirates, po raz kolejny przez zmiany wracamy do gry i po raz kolejny Messi nie może strzelić gola na angielskich boiskach ;)

Z ocenami się w pełni zgadzam.

janiu14 komentarzy: 119516.02.2011, 23:50

wenger patrzy - Villa schodzi. wzmacniaja obrone. to w takim razie mysli, ja dam na napad, zmienie Alexa. i sie oplacilo:)

Bergkamp4ever komentarzy: 7516.02.2011, 23:50

cytujac:

"Nicklas Bendtner: 6.0 - miał wnieść ożywienie..."

wszedl na boisko, minela minuta i bylo 1-1, chwile pozniej 2-1

:D:D:D

Shell11 komentarzy: 9116.02.2011, 23:50

Clichy 8? Za co? 9.5 dla Jacka i Kosy? Jesteście śmieszni? A ten gol Villi to co? Za przeproszeniem z dupy? Też jestem cholernie ucieszony, ale bez przesady:P

moicano komentarzy: 13716.02.2011, 23:49

fabregas był bardzo dobrze kryty i to on podał do nasriego nie zagrał tak źle. kryjąc go zostawili troche miejsca dla jacka, a ten robil dużo zamieszania. niestety to nei ten sam arsenal juz ze jest fabregas i nic tutaj nie da sie nas zneutralizować kryciem na naszą 4. Są inni, którzy pociągną drużynę

Francescfabregassole komentarzy: 5116.02.2011, 23:49

Ej a Fabregas co najmniej na 8 zasłużył! Do Robina kto zagrał pierwsza setka tak rzucił nad obrońcami! a bramka na 2-1 to kto zagrał fenomenalnie do Nasriego a ten do arszawina? Cesc ma taki spokój i przegląd pola że jest świetny i Jack Wilshere przy nim wiele sięuczy i widać efekty jest wspaniały i może przerośnie Cesca!

Fil00ip komentarzy: 3016.02.2011, 23:47