Oceny Setanta Sports: Arsenal - Hull

Oceny Setanta Sports: Arsenal - Hull 18.03.2009, 08:12, Łukasz Klimkiewicz 33 komentarzy

Redakcja serwisu sportowego Setanta Sports dokonała oceny postawy piłkarzy Arsenalu i Hull City, którą zaprezentowali podczas wczorajszego meczu na Emirates Stadium w ramach ćwierćfinału Pucharu Anglii.

W zespole prowadzonym przez Arsene'a Wengera wyróżniony został strzelec wyrównującej bramki dla Kanonierów Robin van Persie, a w drużynie gości pod wodzą Phila Browna - Andy Dawson.

krzykus1990 komentarzy: 519618.03.2009, 22:03

Sorry Theo powinien dostać notę co najmniej 7.

krzykus1990 komentarzy: 519618.03.2009, 22:02

v.Persie słusznie został uznany piłkarzem meczu z notą 8,5.

stefcio15 komentarzy: 13022 newsów: 223718.03.2009, 19:17

Niee , wiekszosc ocen do poprawy , nie zgadzam sie...

Olimpijczyk komentarzy: 109018.03.2009, 18:23

Znowu niesłuszne te oceny

miti komentarzy: 6518.03.2009, 18:06

Gibbs i Song za nisko wg. mnie. Theo niska ocena z tego wzgledu ze dochodzi do formy, tzn. musi ją złapać bo po kontuzji na razie jej nie widać.

Fierce_girl komentarzy: 219418.03.2009, 16:35

Z bólem dołączam się do poprzedników na temat zawyżonej oceny Robina. W pierwszej połowie kompletnie niewidoczny, a jak już sie pojawił to tracił lub marnował. No, ale rola kapitana zmobilizowała go w drugiej odsłonie.

Dla mnie Vela w pierwszej połowie był jednym z najjaśniejszych punktów naszej drużyny. 7 jak najbardziej mu sie należało.
Pozostałe wporzo. Bez większej rewelacji, ale awans jest. Coraz bliżej finału...:)

kamil_malin komentarzy: 933218.03.2009, 16:19

Widział ktoś oceny The Sun? Wg nich najlepszym zawodnikiem meczu był Gallas- 8. A oto wszystkie oceny:
Fabiański - 7, Sagna - 6, Gallas - 8, Djouruo- 6,
Gibbs - 7, Theo - 6,Song - 7, Diaby - 6,
Vela -6, Robin - 7, Arshavin - 7, rez. same 6

gawa17 komentarzy: 7818.03.2009, 15:39

w sumie to sie zgadzam ale dalbym 7 minimum dla fabiasnkiego przy bramce nie zawinil a mial kilka dobrych ointerwencji szczegolnie w tej po rzucie wolnym dla hull

kamil_malin komentarzy: 933218.03.2009, 14:52

Po raz pierwszy od kilu spotkań cała drużyna zagrała na równym, dobrym poziomie.

Ade91 komentarzy: 26418.03.2009, 14:33

Jak tutaj już ktoś zauważył RvP nie zasłużył na najwyższą ocenę, bo w przekroju całego spotkania nie błyszczał. Fatkem jest, że strzelił bramkę i miał kilka okazji (mam tu na myśli strzał z rzutu wolnego wybroniony z trudem przez Myhilla oraz strzał główką w poprzeczkę), ale w pierwszej połowie nie pokazał praktycznie nic.
Graczem meczu zostać powinien Arszawin. Po raz kolejny utwierdza nas w przekonaniu, że nie bez przyczyny Wenger sobie go upatrzył ;) Świetnie zachował się przy bramce na 1:1.. Mógł strzelać, podał jednak przytomnie do niekrytego RvP. Btw muszę pochwalić Nicklasa, bo to on stworzył tą sytuację ;p Wracając do Andrieja, grał wczoraj świetnie. Zaliczył asystę, kilkoma pięknymi podaniami stworzył niemałe zagrożenie pod bramką Hull, miał też okazje do strzelenia bramki, zabrakło mu jednak szczęścia. Na chwilę obecną Rosjanin ma niepodważalne miejsce w pierwszej jedenastce. Spisuje się świetnie zarówno w ataku, jak i w pomocy, ma bardzo dobry przegląd pola i nie brakuje mu pomysłów na grę. Oby tak dalej!

mstarzyk2 komentarzy: 10718.03.2009, 14:32

dobre Fabiański 7 i Nasri 8 ;/

kolek komentarzy: 2330 newsów: 118.03.2009, 14:25

fakt, Robin za wysoko... dla mnie Song lepiej grał od Diabiego... a i Fabiański wiele do roboty nie miał więc się z oceną zgadzam....Bendciowi bym dal 6/6.5.... Eboue dobry występ zaliczył i nawet strzał mu prawie wyszedł...( O.o ) Po tym meczu jestem zadowolony z gry Gibbsa (dobry występ zaliczył ale jeszcze mu do Clichego brakuje...)i szczególnie Arszawina...

Anox komentarzy: 14418.03.2009, 14:06

Dobre noty szkoda Fabiana tu sie 7,5 nalezalo moim zdaniem natomiast RvP bardzo dobra postawa i w moim przekonaniu nota zasluzenie lepsza od Arszawina (w koncu to Robin strzeliel :) ) wiem ze duzo osub powie ze tylko dostawil noge i ze to arszawin swietnie podal ale ja jestem swiecie przekonany ze nie jeden mega gwiazdor by to spartolil a Robin nie :D tak ze mimo wszystko Robin jak dla mnie no ale brawo dla Bendtnera ktory partaczyc moze i potrafi ale od czasu do czasu podanie takie jak to mu wyjdzie i to czesto w decydujacym dla nas momecie xD a poza tym chlopak mlody jest i bedzie z niego talencior jak nic juz Boss sie o to postara :D

FanekAFC komentarzy: 511218.03.2009, 14:04

Oceny są ok, oprocz Robina, moim zdaniem nie zagrał dobrze.

Katie komentarzy: 552 newsów: 618.03.2009, 13:22

Robin powinien mieć nieco niższą ;] reszta ok ;d

baska_17skc komentarzy: 3161 newsów: 218.03.2009, 12:49

Robin nie grał tak bardzo dobrze ale strzelił bramke więc dam 7. Reszta może być.

Axxxe komentarzy: 5599 newsów: 11518.03.2009, 12:40

W miarę obiektywne oceny Setanty. Jedynie zbyt wysoka ocena dla van Persiego i za niska nota dla Arszawina budzi spore kontrowersje. :P Da się jednak przeżyć. ;)
Według mnie zagrali tak:

Fabiański - co prawda nie zachował czystego konta, ale kilkoma interwencjami się popisał. Co miał do wyjęcia to wyjął - 7.

Sagna - zagrał dość średnio jak na siebie. Niestety to nie jest ten sam Sagna z poprzedniego sezonu. - 6.5

Gallas - niby doświadczony, ale błędów popełnia co nie miara, zwłaszcza przy wyprowadzaniu piłki. Bramkę na wagę awansu do półfinału jednak zdobył i chwała mu za to. - 7

Djourou - kolejny słaby mecz Johana. Bramka padła po jego błędzie. Może gdyby wcześniej wyszedł do Barmby'ego skuteczniej zablokowałby jego strzał. - 6

Gibbs - dobrze współpracował na lewej stronie z Arszawinem. Popełnił praę mało istotnych strat. Ogólnie na plus, patrząc na to jak ostatnimi czasy pogrywa sobie Clichy. 6.5

Walcott - jak zwykle wyróżniał się swoją szybkością, ale jeśli dołoży się do tego mnóstwo strat nie jest tak kolorowo. Trzeba być jednak cierpliwym i czekać aż nabierze rytmu meczowego. 6.5

Diaby - w pierwszej połowie nie było go na boisku, w drugiej się poprawił. Wciąż nie potrafi ustabilizować swojej formy. To jedyna jego wada jak na dzień dzisiejszy. 6.5

Vela - coś tam zagrał, ale odegrał mało znaczącą rolę w naszej drużynie. W ogóle nie dostawał piłek, dlatego też musiał radzić sobie sam. Efekt? Za każdym razem tracił piłkę. - 6

Arszawin - kolejny świetny mecz w wykonaniu Rosjanina. Pod nieobecność Fabregasa wyrasta na lidera Arsenalu. Oby tak dalej. - 8.5

van Persie - wreszcie udało mu się strzelić bramkę. Zagrał całkiem na luzie, pokazał kilka efektownych zagrań. Mam nadzieję, że od teraz zacznie grać tylko lepiej. - 7.5

Nasri, Bendtner, Eboue - wszyscy trzej wprowadzili do naszej gry jakość. Nasri ma świetny przegląd pola, dobre ostatnie podanie. Bendtner postraszył trochę swoim wzrostem, znów sprawdził się w roli jokera. Eboue wraca do formy. Nowy kontrakt jak najbardziej mu się należał. - 7

Piteroff komentarzy: 4818.03.2009, 12:18

iAMjustAgirl ale trzeba było tą noge dołożyc a pozatym z prawej nogi strzelił a on jest lewo nożny:P

pietraz komentarzy: 158818.03.2009, 11:08

Fabian to mnie rozbawiał tymi RAJDAMI prawie do połowy boiska heheh a tak to noty wporządku

Szef komentarzy: 1303518.03.2009, 10:42

noty dobre tylko Fabian powinien miec 7

bart0404 komentarzy: 14618.03.2009, 10:32

Arszawin zasłużył na najwyższą note. Może redakcja Setanta po prostu go za bardzo nie lubi:P

grzesiu1996 komentarzy: 2218.03.2009, 10:11

nom ladnie gral :)

aniuska komentarzy: 40018.03.2009, 10:05

Arszawin zasłużył na wyższą notę moim zdaniem ..

grygu komentarzy: 149818.03.2009, 09:03

Rybol, już bez przesady.. Vela w drugiej połowie nie dostał chyba ani razu piłki. Dobra zmiana ale żałuję że znowu bendtnerowi się usrało ("dzięki" niemu kanononierzy przełamali się) i pewnie znowu będzie dostawał szanse od wengera.. Ale nie czarujmy się, ten zawodnik nie jest do grania pełnych 90 minut

Rybol komentarzy: 162 newsów: 718.03.2009, 08:49

Bendtner według mnie zasłużył na tą ocenę - to po jego akcji padła bramka i ogólnie był bardzo aktywny (bo Vela to tylko bezproduktywne dryblingi :( ), natomiast ocena RvP rzeczywiście zdecydowanie za wysoka... zarówno Diaby, Nasri i Arshavin w moim odczuciu zagrali lepiej

iAMjustAgirl komentarzy: 66918.03.2009, 08:21

Nie mam pojęcia dlaczego Andrej ma niższą notę niż Robin. On tylko dołożył nogę to idealnie wypracowanej akcji.

Piteroff komentarzy: 4818.03.2009, 08:20

A za co Bendtrer dostał 7 ?? ale inni zawodnicy super Arshavin i Van Persie a nawet Nasri grający od 64 min a pozatym Fabian powinien dostac conajmniej 7 7,5 ale nie ja oceniam oczywiscie gdy bym ja ocenial to kazdy by 10 miał w Arsenalu a w Hull jak myslicie??

veron komentarzy: 459218.03.2009, 08:19

Van Persie trochę za wysoko dostał, Arszawin grał na pewno lepiej ale i tak dla mnie Nasri to jest prawdziwy profesor, niesamowita pewność siebie w prowadzeniu piłki, genialny przegld pola...