Ornstein o transferze Parteya i umowie Aubameyanga

Ornstein o transferze Parteya i umowie Aubameyanga 02.07.2020, 13:13, Tomasz Kochański 15 komentarzy

David Ornstein skomentował sytuację związaną z transferem Thomasa Parteya oraz sagę kontraktową Pierre'a-Emericka Aubameyanga.

Arsenal przyspieszył swoje działania w sprawie transferu Thomasa Parteya. Pomocnik posiada w swoim kontrakcie klauzulę odstępnego w wysokości 50 milionów euro, jednak Kanonierzy wierzą w to, że uda im się zbić cenę za usługi 27-latka. Co ciekawe, Arsenal od dawna obserwuje poczynania Parteya, który ponoć jest zainteresowany przenosinami na Emirates Stadium.

Arsenal wciąż boryka się z niepewną przyszłością najlepszego strzelca w ekipie - Pierre'a-Emericka Aubameyanga. The Gunners wciąż nie wyszli z impasu w związku z przedłużeniem umowy Gabończyka.

David OrnsteinPierre-Emerick AubameyangThomas Partey autor: Tomasz Kochański źrodło: theathletic.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
kuzguwu komentarzy: 259603.07.2020, 11:25

@TrueGunner89: Partey to nie do końca typowy defensywny pomocnik, potrafi włączyć się do akcji, ma dobry przerzut, dobre podania i technikę na niezłym poziomie.

TrueGunner89 komentarzy: 33003.07.2020, 00:57

Auba ma coś do udowodnienia. Wiele momentów w tym sezonie na boisku przespał, jako lider szatni moim zdaniem też nie zdał testu. Wciąż jest topowym napastnikiem, bo skoro marnując tyle sytuacji, miewając przestoje spowodowane słabą grą całego zespołu i tak jest liderem strzelców to tą jakość posiada. Mimo to chciałbym, aby pokazał w najbliższych tygodniach, że potrafi strzelać bramki Liverpoolowi i City a nie tylko Norwich i Watfordowi. Niech przyczyni się do wygrania FA Cup albo sprawi, że skończymy chociaż w szóstce i można rozmawiać o dalszych planach czy podwyżkach.

Co do Parteya mam mieszane uczucia. To dobry grajek, trochę nieskoordynowany, ale silny, ze świetnym odbiorem, niezłym strzalem w dystansu ... taki miks precyzji Yaya Toure z najlepszych sezonów, siły i waleczności Doucoure i zadziorności naszego Toreiry. Nie wiem ile chce za niego Atletico i po co nam kolejny defensywny pomocnik, ale zobaczymy co tam Arteta wymyślił. Nie powinien być osłabieniem, ale nie jestem pewny, czy w ogóle potrzebujemy piłkarzy o takim profilu.

thegunner4life komentarzy: 671802.07.2020, 22:16

@Serduszko:
Ja myślę, że jego w tej formie nie interesuję żaden FA CUP. A tutaj też nie widać żadnego projektu chyba że obrona z Luizem ma nim być to ten. Gdyby chciał przedłużyć kontrakt to by zrobił to już dawno. Pożegnamy się z nim jak z kilkoma innymi świetnymi graczami od lat. Niestety taki klimat.

Marcel90 komentarzy: 496802.07.2020, 18:32

@lordoftheboard: Co nam z Gabiego skoro Arteta go notorycznie pomija? Obecnie leczy uraz ale wczesniej byl jako jeden z nielicznych w formie a Arteta przyszedl do klubu i z miejsca odsunal go od skladu

lordoftheboard komentarzy: 477202.07.2020, 15:20

Spokojnie.
Jest Martinelli

tomash473 komentarzy: 141002.07.2020, 15:13

Ale nius... niczego nowego się nie dowiedziałem.

Barney komentarzy: 1350902.07.2020, 15:06

Dobry news skoro orstein pisze o parteyu to coś jest na rzeczy

MarkOvermars komentarzy: 652502.07.2020, 14:33

Yyyyy z tego artykułu kompletnie nic nie wynika xd

Jest tak jak było o czym wiadomo od dawna

Wojakus komentarzy: 6234 newsów: 302.07.2020, 14:31

@widzar: i z takim atakiem walczymy o 15 miejsce w tabeli :D

widzar komentarzy: 12302.07.2020, 14:31

@Serduszko: dokładnie....teraz jesteśmy na fali wznoszącej...ale :)
zaraz zaczyna się seria spotkań z TOP4 i tutaj będzie nasza weryfikacja!
dobrze ze Saka podpisał (lepszego momentu nie było heheh)

widzar komentarzy: 12302.07.2020, 14:29

jak ja chciałbym aby Auba i Laca odeszli... bardzo.
najgorszy scenariusz:
Auba podpisuje kontrakt na 2 lata z tygodnikówką 250k i za rok mamy powtórke z rozrywki... i będzie podobnie jak z Ozilem (nikt go nie będzie chciał bo jest za drogi i coraz starszy).
Laca za 2 lata odejdzie za darmo, albo za rok za prawie za darmo...
optymalnie: LACA + AUBA odchodzą za 35 + 30 mil za to przychodzą :
Edouard (Celtic) + Myron Boadu (AZ) + Nketiah i mamy pakę do ataku na lata!
oby tak było!

Serduszko komentarzy: 87302.07.2020, 13:46

Porażka w FA Cup przeleje czarę goryczy u Auby. Brak szans na LM , krajowe puchary to też za wysokie progi, transfery z dup...y nic tylko czekać jak odpowiedni klub złoży odpowiednią ofertę i Auba odejdzie.

Thoneick komentarzy: 56702.07.2020, 13:38

Czyli potwierdził tylko to o czym wiadomo od dawna... Czyli nic

kowalski komentarzy: 266002.07.2020, 13:34

Jestem w szoku. Nie spodziewałem się takiego komentarza.

69Hunter1997 komentarzy: 14902.07.2020, 13:32

ale news...

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Aston Villa - Arsenal 18.07.2020 - godzina 16:00
:
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Liverpool29271182
2. Man City29193760
3. Leicester29165853
4. Chelsea29146948
5. Man United29129845
6. Sheffield United291111744
7. Wolves291013643
8. Tottenham291181041
9. Arsenal29913740
10. Burnley291161239
11. Crystal Palace291091039
12. Everton291071237
13. Newcastle29981235
14. Southampton291041534
15. Brighton296111229
16. West Ham29761627
17. Watford29691427
18. Bournemouth29761627
19. Aston Villa29751726
20. Norwich29561821
Fortuna
ZawodnikBramkiAsysty
Jamie Vardy194
Pierre-Emerick Aubameyang171
Mohamed Salah166
Sergio Agüero163
Danny Ings151
Sadio Mané147
Marcus Rashford144
Raúl Jiménez136
Tammy Abraham133
Dominic Calvert-Lewin131
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
8.33
Gracz lipca wybór redaktorów Pierre-Emerick Aubameyang
Pierre-Emerick Aubameyang
7.14
Gracz lipca wybór użytkowników Damian Emiliano Martinez
Damian Emiliano Martinez
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna
Części samochodowe Ucando.pl