Parlour staje w obronie Ozila

Parlour staje w obronie Ozila 27.06.2018, 10:32, 25 komentarzy

W ostatnim czasie gwiazda Arsenalu i reprezentacji Niemiec Mesut Ozil spotyka się z duża krytyką. Po nieudanym początku mundialu, gdy drużyna prowadzona przez Joachima Loewa poległa z Meksykiem, jednym z najbardziej krytykowanych zawodników był rozgrywający Arsenalu. W bardzo ważnym spotkaniu z reprezentacją Szwecji, ostatecznie wygranym przez Niemców, Ozil usiadł na ławce rezerwowych. Zarzuca mu się przede wszystkim brak zaangażowania oraz opieszałość na boisku. Mimo ogromnego potencjału, jaki drzemie w niemieckim pomocniku, są to cechy, które niestety często charakteryzowały go także w meczach Arsenalu.

Były piłkarz Kanonierów Ray Parlour bierze jednak Niemca w obronę i jest zdania, że będzie on kluczowym elementem układanki Umaia Emery’ego w nadchodzącym sezonie, i że to wokół niego będzie budowany skład „nowego” Arsenalu.

- To piłkarz najwyższej klasy, cała tak krytyka jest trochę niesprawiedliwa. Zawsze będzie na celowniku, ponieważ zarabia duże pieniądze, ale kiedy spojrzysz na jego grę, zobaczysz bardzo inteligentnego zawodnika. Emery będzie mógł nawet zbudować wokół niego drużynę – powiedział Parlour.

Mesut ÖzilRay Parlour autor: źrodło: Daily Star
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
Nomad (zawieszony) komentarzy: 268328.06.2018, 12:31

Nawet gdyby odszedl za free-ko to i tak sie nam juz splacil

DyktatorArsene komentarzy: 220528.06.2018, 11:12

@Forever_gunner:
Jakas wymiana zawodnikow co najwyzej na linii United - Arsenal, zadnego innego rozwiazania nie widze.

DyktatorArsene komentarzy: 220528.06.2018, 10:58

@Forever_gunner:
Tylko jak sie go pozbyc??? Dajac mu 350 k to jakbysmy sie z nim zwiazali na smierc i zycie bo nikt mu nie zaplaci takiego hajsu za jego flegmatyczna gre.

Forever_gunner komentarzy: 255528.06.2018, 09:40

O ile początkowo chciałem, aby Arsenal podpisał z nim kontrakt, tak teraz coraz bardziej żałuję, że to się stało. Nie może sobie dreptać po boisku zarabiając 350 patyków. Gdyby jeszcze rzeczywiście dawał tyle w ofensywie jak w tym sezonie, gdy był bardzo królem asystentów. Teraz nawet w reprezentacji się nie stara. Widzę 2 wyjścia z tej sytuacji. Albo Emery go ogarnie albo arivederci Mesut!

page komentarzy: 1684 newsów: 428.06.2018, 07:30

Hahhahahahahahahahahahahahahhahaah
Zobaczyłem, że w składzie na Koreę będzie Khedira i Oezil
Myślę
Jest szansa
Fryce odpadną, Mesut nic nie zmieni
I Mesut dostarczył radość!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jeszcze nigdy nie dał mi tyle frajdy
Mesut dziękuję

tyson880 komentarzy: 1049828.06.2018, 00:34

Talent Mesuta plus stuprocentowane zaangażowanie równa się top 10 na świecie. Tylko, że Niemiec niestety rzadko to ze sobą łączy.

drewniane_krzeslo komentarzy: 281027.06.2018, 23:28

Ciężko zmienić nastawienie do Mesuta ponieważ:

- Po tym jak Arsenal odpadł z Atletico "nagle" doznał kontuzji i nie grał do końca sezonu
- Trener Niemców też twierdził, że brak mu zaangażowania
- Gdy drużyna gra dobrze to Mesut nagle też, gdy drużyna ciężko przędzie to Mesut nagle znika
- Nie jest w stanie wziąć odpowiedzialności za grę mimo, że umiejętności są nieprzeciętne
- Powszechnie jest wiadomo, że nie jest to gracz który będzie gryzł trawę nawet gdy ciężko się gra.

Raya poniosło to jedyne logiczne wytłumaczenie

Nomad (zawieszony) komentarzy: 268327.06.2018, 22:28

niektórzy to kupują.. inni nie

Nomad (zawieszony) komentarzy: 268327.06.2018, 22:27

"Zarzuca mu się przede wszystkim brak zaangażowania.."

Beckham też miał wyśmienite podania.. wystarczy popatrzeć na ich grę (ciałem) i wszystko układa się w jedną całość

Tak, będzie on kluczowym graczem naszej ekipy ale tylko dlatego iż klub w niego inwestuje.. a nie dlatego, że na to (np) zasługuje

pauleta19 komentarzy: 41430 newsów: 127.06.2018, 19:15

Mam wrażenie, że większą aferę robi się z tego, że Ozil nie potrafi grać w defensywie, niż z tego że nasi obrońcy są równie słabi w tym elemencie. Niemca rozliczałbym przede wszystkim z gry do przodu, a parodystów z bloku obronnego bym się pozbył.

luis008 komentarzy: 19127.06.2018, 19:08

Emery musi wziąść się za tych obiboków Ozila, Bellerina i wywalić Mustafiego

MarkOvermars komentarzy: 916227.06.2018, 18:24

Dzisiaj klasę pokazał

kuzguwu komentarzy: 540827.06.2018, 12:15

Krytyka w pełni uzasadniona. W klubie już od dłuższego czasu to pokazywał, ale w repce jeszcze jakoś mu się udawało przekonać trenera, do czasu jak widać.

arsenalove komentarzy: 34727.06.2018, 11:35

Na usta ciśnie mi się tylko jedno słowo- OBY

Pukawka komentarzy: 81327.06.2018, 11:32

No nie ma co jest to bardzo inteligentny zawodnik bądź może bardziej jego agent. Wyrwać taką umowę w momencie gdy nie porywał swoją gra to jest coś. Może od nowego sezonu się przebudzi z letargu i pokaże skilla którego niewątpliwie posiada

DyktatorArsene komentarzy: 220527.06.2018, 11:26

Ubil turkoniemiec zloty interes przed odejsciem papcia niech teraz przynajmniej pokaze, ze choc w malym stopniu na to zasluguje. Oczekuje, ze u Emeryego pilakrze nie beda grali za nazwisko tylko wedle formy, moze to zmotywuje naszego Ozilka i pokaze w koncu cos dodatkowego od siebie czego nie musial robic przy papciu.

DyktatorArsene komentarzy: 220527.06.2018, 11:22

Ozil to powinien byc gracz na rotacje pierwsze 60 / ostatnie 30 minut meczu i tak w kolko z nadzieja, ze cos wymysli w ofensywie w tym czasie (gol/asysta) bo poza tym to gramy w 10-tke gdy nie mamy pilki.

300k pensji to powinien dostawac gracz, ktory ma pozytywny wplyw na druzyne przez caly mecz i w kazdej fazie gry a nie tylko chwilami w ofensywie.

Thrall komentarzy: 60127.06.2018, 11:20

Jak my bedziemy teraz grac? 4-1-2-2-1? Torreira na dp, ramsey i czaka w srodku a przed nimi ozil i miki?

Repcak komentarzy: 32427.06.2018, 11:11

Niestety to jest taki typ zawodnika, aktywny w meczu jest tylko gdy ma piłkę przy nodze. Już nawet w reprezentacji się o tym przekonali

zly_kanonier komentarzy: 511127.06.2018, 11:04

Twarowski ostatnio wspominał u Michała "Polskiego Krusty'ego" Pola, że jak się obejrzy na żywo mecz Mesuta to ta jego bierność podczas bronienia się potęguje.

lays komentarzy: 3987127.06.2018, 11:02

Wow, ktos obronil Ozila i to jeszcze Parlour

Marcinafc93 komentarzy: 32849 newsów: 127.06.2018, 10:57

Z tym 4-3-3 to trochę nie do końca chyba bo nie mamy skrzydłowych

Parkerr komentarzy: 2027.06.2018, 10:52

Ciekawe gdzie Umai go będzie wystawiał jeśli będziemy grać 4-3-3.

Armata500 komentarzy: 4377 newsów: 13027.06.2018, 10:43

Kogo tu bronić i niby co jest niesprawiedliwe, skoro cała tak krytyka jest uzasadniona. Ozil niewątpliwie jest piłkarzem, który potrafi bardzo dużo, ale nie ma co zakłamywać rzeczywistości, on niestety zbyt często jest opieszały i rusza się jak wóz z węglem. Mimo wszystko wierzę, że w Arsenalu będzie kluczowym zawodnikiem.

tom8203 komentarzy: 151627.06.2018, 10:38

To się len niego zrobił!!!! Już wiemy dlaczego Real oddał go żalu!!

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Arsenal - Everton 19.05.2024 - godzina 17:00
2 : 1
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Manchester City38287391
2. Arsenal38285589
3. Liverpool382410482
4. Aston Villa382081068
5. Tottenham382061266
6. Chelsea381891163
7. Newcastle381861460
8. Manchester United381861460
9. West Ham3814101452
10. Crystal Palace3813101549
11. Brighton3812121448
12. Bournemouth381391648
13. Fulham381381747
14. Wolves381371846
15. Everton381391640
16. Brentford381091939
17. Nottingham Forest38992032
18. Luton38682426
19. Burnley38592424
20. Sheffield Utd38372816
ZawodnikBramkiAsysty
E. Haaland255
C. Palmer2110
A. Isak201
O. Watkins1913
D. Solanke193
Mohamed Salah1810
Son Heung-Min179
P. Foden178
B. Saka168
J. Bowen166
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
redbox.pl
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna
Probukmacher.pl
UdanaRandka.com