Pellegrini: Remis jest niesprawiedliwy

Pellegrini: Remis jest niesprawiedliwy 08.04.2009, 08:01, Łukasz Klimkiewicz 21 komentarzy

Mimo, że Villarreal wydawał się stroną lepszą, która stworzyła sobie więcej klarownych sytuacji podbramkowych, drużyna prowadzona przez Manuela Pellegrini'ego zdołała tylko zremisować 1:1 z Arsenalem w ćwierćfinale Ligi Mistrzów.

Szkoleniowiec Los Submarinos w pomeczowym wywiadzie dla uefa.com przyznał, że według niego Villarreal zasłużył na zwycięstwo w tym meczu oraz zaprzeczył, że w meczu rewanżowym, który zostanie rozegrany na Emirates Stadium, Arsenal będzie miał przewagę.

- Braliśmy udział we wspaniałym spotkaniu. Pierwsza połowa w naszym wykonaniu była świetna, w drugiej graliśmy trochę gorzej, ale walczyliśmy do końca - powiedział.

- Patrząc przez pryzmat pełnych 90 minut taki wynik jest niesprawiedliwy. Stworzyliśmy kilka sytuacji, po których mogły paść bramki, ale ich nie wykorzystaliśmy. Arsenal stworzył tylko jedną i zdobyli bramkę.

- To bardzo wyrównany pojedynek. Arsenal będzie miał przewagę tylko ze względu na miejsce rozgrywania rewanżu, ale poza tym nasze szanse na awans są takie same jak przed wczorajszym meczem.

Liga MistrzówManuel PellegriniVillarreal CF autor: Łukasz Klimkiewicz źrodło: Goal.com
krzykus1990 komentarzy: 519010.04.2009, 15:54

Nie ma co się zbywać remis był zasłużony i my najprawdopodobniej awansujemy do półfinału.

Kondzior12 komentarzy: 490008.04.2009, 19:00

To Villareal mógł zagrać lepiej to by może wygrali a nie ich trener mówi ze remis jest niesprawiedliwy.

EkEl komentarzy: 298908.04.2009, 18:18

Gdyby w Villarreal nie było Senny czyli ich najlepszego piłkarza wygralibyśmy na wyjeździe xD

Olimpijczyk komentarzy: 109008.04.2009, 16:30

Jak zremisowali to widocznie nie zasłużyli:)

Arsenal1994 komentarzy: 749708.04.2009, 16:29

W calym meczu byliscie druzyna lepsza ale to nie nasza wina ze nie potraficie wykorzystac tylu sytuacji, my dopiero konstruowalismy cos w drugiej polowie, mizernie nam to wychodzilo ale wykorzystalismy jedna z kilku sytuacji i zremisowalismy :)

Szef komentarzy: 1303508.04.2009, 14:55

sory ale druga polowa byla toczona pod dyktando Arsenalu i mielismy wiele dobrych sytuacji

Anox komentarzy: 14408.04.2009, 13:59

No ta ma racje wynik niesprawiedliwy w 100%. ( jak moglismy to zremisowac ;/ ) przeciez ta bramke Ade powinni uznac odrazu za 2 :D A tak na serio to niech sie ciesza ze kontuzje zmusily nas do 2 szybkich zmian a ta bramka troszke przygnebila naszych no i niewatpliwie kartki zdobyte w 1 polowie nie pozwolily naszym graczom grac juz tak ostro. I ja sadze ze jedyne co jest nie sprawiedliwe w tym meczu to slusznie zdobyty gol Cesca bo gwizdek byl strzal zostal oddany po gwizdku i jak dla mnie bramka slusznie zdobyta.

severyn91 komentarzy: 529 newsów: 408.04.2009, 13:48

"Arsenal stworzył tylko jedną i zdobyli bramkę." - no jassne, to on chyba inny mecz ogladal xd

Silver komentarzy: 260 newsów: 3508.04.2009, 13:28

niesprawiedliwy wynik? szczerze mowiac, to rzadko kiedy widuje TAK SPRAWIEDLIWE wyniki w pilce noznej. obie druzyny mialy fragmenty przewagi i gorszej gry, posiadanie pilki chyba 50/50, podobna ilosc strzalow i okazji. remis jak najbardziej sprawiedliwy...

niski93 komentarzy: 581608.04.2009, 13:10

Pellegrini żebyś się nie rozpłakał. W pierwszej połowie mieliście przewagę jak w pierwszym meczu Arsenalu z Romą, ale nie wykorzystaliście tego, a to wyłącznie tylko wasz problem. Wynik jest sprawiedliwy, a na Emirates powracający kontuzjowani razem z Cesc'iem na czele dopełnią formalności awansu. Takie jest moje zdanie. :D

AntonioThe komentarzy: 3817 newsów: 508.04.2009, 12:38

Nie byłbym taki pewny czy Villareal był lepszy. Arsenal też miał swój okres gry w którym przeważał i ze 4 bramki więcej moglibyśmy strzelić:

1. Groźny strzał Ade głową obok słupka
2. Cesc wyłożył Walcottowi a ten nad poprzeczką
3. Samir groźnie uderzał zza pola karnego (tuż obok słupka).
4. Nasri do Walcotta a ten zbyt słabo i dlatego Lopez obronił.

Remis jest sprawiedliwy;)

Vandal komentarzy: 3602 newsów: 16808.04.2009, 12:01

masz rację pellegrini. Mieliśmy to wygrać

Wiola04 komentarzy: 3702 newsów: 308.04.2009, 11:59

Arsenal też miał kilka okazji, co prawda nie tak klarownych, ale miał!
Remis według mojej opini jest jak najbardziej sprawiedliwy;d
Pokazaliśmy, że potrafim grać z kontrataku i rozgrywać szybkie akcje i choć sytuacje Villarealu były bardziej czytelne, to jeśli chdzi o cały obraz gry, to nasze pojedyńcze akcje były bardziej efektowne:P
Tyle, że wpiłce nie liczy sie \efektowność, tylko efektywność xD

waldek_89 komentarzy: 573508.04.2009, 10:12

widać wczoraj graliśmy z konsekwencją i zrównoważeniem, dlatego nie przegraliśmy a tak mogło się stać;(

pioafc komentarzy: 4390 newsów: 208.04.2009, 09:30

Sprawiedliwy czy nie ale nasizawodnicy chba zaczynaja wyciagac jakies wnioski, ze czasem lepiej zagrac brzydziej i osiagnac dobry rezultat niz pieknie i dostac 3 bramki z kontry

Axxxe komentarzy: 5599 newsów: 11508.04.2009, 09:19

No niestety, taka jest prawda. Meczu nie wygrywa się w jedną połowę, tylko pracuje się na taki wynik cały mecz. Villarreal atakowało nas bez kompleksów przez okrągłe 90' minut, natomiast my zaczęliśmy grać lepiej dopiero w drugiej odsłonie gry.

Jednak sami sobie są winni. Mieli mnóstwo okazji do zdobycia kolejnych bramek, ale wiele razy je marnowali, natomiast my stworzyliśmy zaledwie kilka okazji, zdobywając bramkę na wagę cennego remisu, który jest bardzo korzystny w perspektywie rewanżu na ES. ;)

valentino1 komentarzy: 22308.04.2009, 09:04

Może i niesprawiedliwy ale jakże korzystny dla Arsenalu. Myśle, że mecz na Emirates Stadium bedzie tylko dopełnieniem formalności.

Wkocin komentarzy: 79908.04.2009, 08:13

wynik jest sprawiedliwy. to nie villareal grał świetnie, ale kanonierzy fatalnie. ponadto villareal zdecydowanie dominował na boisku, lecz nie wytworzyli sobie oszałamiająco dużo sytuacji

Strzelba komentarzy: 2369 newsów: 26408.04.2009, 08:07

Mecz był bardzo wyrównany i myślę, że mimo wszystko remis jest sprawiedliwy... Wiem, lepiej by było gdybyśmy wygrali, ale naprawdę ciężko było wyrównać. Villareal świetnie się bronił, sędzia nam nie sprzyjał, te pechowe kontuzje... Teraz w rewanżu trzeba dać z siebie 100%.