Pienaar: Byliśmy za słabi w pierwszej połowie

Pienaar: Byliśmy za słabi w pierwszej połowie 22.03.2012, 18:13, Marcin Stefaniak 21 komentarzy

Steven Pienaar uważa, że główną przyczyną porażki Evertonu we wczorajszym spotkaniu z Arsenalem było wolne tempo rozgrywania piłki przez drużynę z Liverpoolu.

Przypomnijmy, że Kanonierzy wygrali 1-0 po trafieniu Thomasa Vermaelena. The Toffees mogli odrobić straty i strzelili nawet gola, jednak sędzia liniowy podniósł chorągiewkę. Jak wykazały powtórki, Royston Drenthe nie był na pozycji spalonej.

Mimo tego Pienaar uważa, że nie ma usprawiedliwienia dla tak słabej gry Evertonu w pierwszej części spotkania.

- Myślę, że zagraliśmy bardzo niemrawo w pierwszych 45 minutach i zasługiwaliśmy na to, by przegrywać. W drugiej połowie było już znacznie lepiej i byliśmy bliscy strzelenia bramki. Ostatecznie jednak nie udało się.

- Nie widziałem powtórek z gola Roystona, ale większość kolegów mówi, że sędzia popełnił błąd. Niestety czasami zdarzają się takie sytuacje i nie możesz na to nic poradzić.

- W przerwie trener dotarł do nas i podniósł na duchu. Oczywiście byliśmy rozczarowani, bo zdawaliśmy sobie sprawę, że zawodzimy naszych fanów. Wydaje mi się jednak, że w drugiej połowie było już dużo lepiej.

Steven Pienaar autor: Marcin Stefaniak źrodło: evertonfc.com
Kebo komentarzy: 388 newsów: 323.03.2012, 15:18

Bardzo dobra wypowiedź lubię piłkarzy, którzy mówią szczerze i na temat.

armata_PL komentarzy: 6219 newsów: 423.03.2012, 10:13

Jakby nie patrząc przynajmniej jedna bramka im się należała. Poziom sędziowania spada i to bardzo. ;/

DawidAFC komentarzy: 18095 newsów: 125123.03.2012, 09:37

Dokładnie. Nie mamroczy nic o tym że wygraliśmy przypadkiem lub coś, ale przyjął to na klatę ;]

arturo komentarzy: 61423.03.2012, 09:36

Właśnie tak powinni się wypowiadać profesjonaliści:)

piciawpojedynke komentarzy: 14723.03.2012, 06:15

canalplus.pl/sport/liga-angielska

GŁOSOWAĆ NA QPR vs. ARSENAL !!!

Głosowanie trwa do poniedziałku do 10:00 rano.

"I'm ARSENAL till I die..." !!!

kwiatinho komentarzy: 1312822.03.2012, 23:20

Myślę że jest sporo pokory w tej wypowiedzi... to rzadki widok ostatnio tym bardziej trzeba docenić

fabregas1987 komentarzy: 2581522.03.2012, 22:58

Nie owijał w bawelne, powiedzial ze slabo zagrali 45 minut i szanuje taka wypowiedz ...

bonsua komentarzy: 3622.03.2012, 22:08

panowie, ruscy gonią! już tylko 0,4% przewagi mamy... chyba nie chcecie, żeby ich mecz leciał na C+ :/

kanonierzy.com/shownews_id-25058_Glosuj-na-mecz-Arsenalu-w-ankiecie-Canal--.shtml

arthas74 komentarzy: 234322.03.2012, 21:28

ładna wypowiedz

hei007 komentarzy: 352822.03.2012, 20:57

Bardzo przyjemnie czytało mi się jego wypowiedź, a to znaczy, że była mądra i raczej chyba nie ekstra pod publikę ; ).

Kangur96 komentarzy: 158622.03.2012, 20:45

Zbyt wiele razy pechowo przegraliśmy, żeby przejmować się tym, że wygraliśmy szczęśliwie ;p

songoku95 komentarzy: 2348622.03.2012, 20:23

ale remis powinien być... Mieliśmy farta

pamplemousse komentarzy: 186022.03.2012, 20:13

Podoba mi sie jego wypowiedz, madra, z glowa.

creatiVe4 komentarzy: 376422.03.2012, 19:58

i dobrze im tak :P

technik1302 komentarzy: 14222.03.2012, 19:40

Taaak...W drugiej polowie bylo zdecydowanie lepiej(Jak wspomnial Pienaar) ale koniec koncow Everton zostal bez Punktu!!!!

mitmichael komentarzy: 4924322.03.2012, 19:35

No i zyskal w moich oczach :) Moze sobie przypomnial jak Saha strzelił gola z 2metrowego spalonego

Remi komentarzy: 91422.03.2012, 19:34

canalplus.pl/sport/oferta-sportowa

GŁOSUJEMY bo już mamy przewagę i trzeba ją utrzymać

heh a tak szczerze to trochę się dziwię że WYGRYWAMY :d bo my jesteśmy sami vs kubice aston , chelsea + kurczaki i everton i poniekąd MU

crisfootball41 komentarzy: 87422.03.2012, 18:48

No ma rację... W pierwszej połowie Everton byli cieniem samych siebie, dopiero w drugiej połowie pokazali swoje prawdziwe oblicze... Wciąż pamiętam tę drużynę, która zajmowała 4 miejsce przed Liverpoolem czy, która zdobyła małe mistrzostwo Anglii dwa razy z rzędu (5 miejsce tuż za starą dobrą Big Four). W tej chwili tej drużynie sporo brakuje do pamiętnych The Toffes, ale liczę na ich powrót do czołowej piątki, ambicje mają spore... ;)

Szef komentarzy: 1303522.03.2012, 18:35

dobrze ze udalo sie wygrac ten mecz, teraz trzeba odskoczyc troche od spursow i bedzie spokoj, chelsea juz 6 pkt straty ma do nas

Rules komentarzy: 100322.03.2012, 18:32