Po zwycięstwo na Britannia Stadium!

Po zwycięstwo na Britannia Stadium! 28.02.2014, 13:55, bojowy schabowy 758 komentarzy

Maraton ciężkich lutowych spotkań jest już za Kanonierami, nie był on dla londyńczyków udany. W większości ważnych meczów, m.in. z Liverpoolem, Manchesterem United i Bayernem, podopieczni Wengera nie sprostali zadaniu. Trofea jednak dalej są w zasięgu ręki, żeby je zdobyć trzeba fenomenalnie przebrnąć przez marcowe pojedynki. Gra jest warta świeczki, Arsene Wenger razem z Arsenalem jest w stanie przerwać haniebną serię lat bez jakiegokolwiek zdobytego trofeum. Pomóc w tym może przewidziany na połowę marca powrót Aarona Ramseya. Żeby dobrze wejść w zbliżający się ciężki miesiąc rozgrywek należy najpierw pokonać Garncarzy na Britannia Stadium. Początek tego spotkania o godzinie 16:00 czasu polskiego.

Mark Hughes, który przed rozpoczęciem sezonu przejął zespół od Tony’ego Pulisa, nie radzi sobie na swoim stanowisku lepiej od poprzednika. Walijczyk próbuje zmienić obraz gry Stoke na bardziej kreatywny, jednak jego działania mijają się z celem, brakuje mu pomysłowych i dobrych technicznie zawodników. Co prawda ma Marko Arnautovića, ale Austriak nie jest w stanie sam zmienić oblicza meczu. Tylko 3 punkty dzielą Stoke City od strefy spadkowej, przed rozpoczęciem się sezonu wielu kibiców Premier League skazywało The Potters na pożarcie i tak w rzeczywistości się dzieje, jeśli zawodnicy Hughesa nie zaczną wygrywać to będą mogli przygotowywać się do gry w Championship.

Pierwsze spotkanie pomiędzy oboma zespołami zakończyło się pewnym zwycięstwem Arsenalu 3-1. Gospodarze nie dali żadnych szans przyjezdnym ze Stoke-on-Trent. Świetnie zawody rozegrał krytykowany ostatnio Mesut Oezil, zaliczył wtedy trzy asysty, w tym jedną z niewiadomych przyczyn nieuznaną. Jeżeli chodzi o historię spotkań obu zespołów to przemawia ona za londyńczykami, wygrali bowiem 52 takie mecze, Stoke zwyciężyło w 23 pojedynkach.

W o wiele gorszej sytuacji kadrowej jest zespół Wengera, Nacho Monreal i Kieran Gibbs mają przejść testy sprawnościowe. Do składu wracają Oezil z Vermaelenem. Za trzy tygodnie do gry powinien gotowy być Aaron Ramsey. Długoterminowe urazy leczą Kallstrom, Walcott i Diaby. Mark Hughes nie będzie mógł skorzystać z Oussamy Assaidiego i Roberta Hutha, którzy leczą kontuzję kolan.

Mecze Arsenalu ze Stoke City zawsze obfitują w wiele emocji, niestety także tych negatywnych. The Potters grają bardzo nierówno, potrafią wygrać z Manchesterem United, jak i przegrać z Crystal Palace i Sunderlandem. W lepszej formie na pewno znajdują się Kanonierzy, którzy ostatnio rozbroili obronę Czarnych Kotów i wygrali z nimi aż 4-1. Zwycięzcę spotkania na Britannia Stadium poznamy już w sobotnie popołudnie.

Stoke City vs Arsenal FC

Rozgrywki: 28. kolejka angielskiej Premier League

Data: Sobota, 1 marca, godzina 16:00 czasu polskiego

Miejsce: Anglia, Stoke-on-Trent, Britannia Stadium

Arbiter spotkania: Mike Jones

Skład Kanonierzy.com:

Szczęsny - Sagna, Mertesacker, Koscielny, Vermaelen - Flamini, Arteta – Wilshere, Oezil, Cazorla- Giroud

Typ Kanonierzy.com: 1:3

Premier LeagueStoke CityZapowiedź autor: bojowy schabowy źrodło: własne
DexteR_000 komentarzy: 764001.03.2014, 16:51

Spokojnie druga połowa bd lepsza . Mam nadzieje , że jak nie bd szło to w miare szybko Arsen przeprowadzi zmiany.

tradusio komentarzy: 458 newsów: 101.03.2014, 16:50

mnie też wszędzie tnie, tylko nie tu:
feed2all.eu/watch/243352/1/watch-stoke-city-vs-arsenal.html
ale za to jakość nie powala, w okienku oglądam;/

Kanonier204 komentarzy: 40621 newsów: 301.03.2014, 16:50

Te kilka sekund mógł jeszcze dać była kontra...

Santi sępi 2 akcje jedną zwalił strzałem ale drugą mógł zagrać ale nie po co...

Kanyeast komentarzy: 315701.03.2014, 16:50

Sedzia przerwal jak w fifie... Ox i Mesut w drugiej za Cazorle i Podolskiego.

Koen komentarzy: 86101.03.2014, 16:50

Ale beznadziejnie się ten ten mecz ogląda - nie dość, że na boisku wieje nudą, to jeszcze te ciągłe gwizdy z trybun... Boże, co ten klub ma za kibiców... Jak narazie największy plus tego widowiska, to ładna murawa, no ale miejmy nadzieję, że w drugiej się zacznie coś dziać, no i w końcu ich ukąsimy.

mitmichael komentarzy: 4924301.03.2014, 16:49

Jestesmy minimalnie lepsi jezeli chodzi o okazje bramkowe ale tylko minimalnie, na poczatku Stoke siadło na Nas ale z kazda minuta to sie zmieniało mam nadzieje, ze w 2 połowie bedziemy skuteczniejsi a pilkarze zaczna myslec na boisku - az sie prosiło by Cazorla podał do Podolskiego

Topek komentarzy: 13943 newsów: 12601.03.2014, 16:49

Średnio to wygląda, nie mamy pomysłu na Stoke. Dużo długich piłek, z których Żiru i tak nic nie robi. Najlepsza sytuacja to strzał Santiego (powinien grać do Podola), reszta kopanina. Olivier i Cazorla na razie nie wiele dają. Dziwię się, że nie gra Ox, ostatnio był w naprawdę dobrej formie.

Frankly komentarzy: 76401.03.2014, 16:49

@paulrudy
gościu nie obracaj kota ogonem, sam sie zachowujesz jakbyś szukał zaczepki to teraz nie narzekaj że Ci niedobrze

matt21 komentarzy: 541401.03.2014, 16:49

Marzag

myślałem, że to było do tego jak Pieters dostał żółtą.
Faker to w wolnym tłumaczeniu też oszust czy coś w podobie.

Daniho komentarzy: 9765 newsów: 101.03.2014, 16:49

imo OX i Ozil in

NicklasBendtner23 komentarzy: 26501.03.2014, 16:49

Paulrudy 9 Lat bez Trofeów jest nudne bo tylko ci kibice co nie mają innych argumentów oprócz tych 9 lat,zawsze to powtarząją i chcą się wywyższyć nad innych ;*

Mariusz28 komentarzy: 495101.03.2014, 16:49

Podolski do zmiany, Arteta nie najgorzej,
Liczę na AOC bo potrzeba nam kogoś szybkiego na skrzydle.

paulrudy
nasza strona więc to My ustalamy zasady. Nie pasi to wyjdź.

pumeks komentarzy: 2080801.03.2014, 16:48

Sędzia osioł pozwala na ostrą grę, na małe gierki, przepychanki.

AweQ (zawieszony) komentarzy: 17701.03.2014, 16:47

@paulrudy jaki jest twój cel pobytu Twojego :P?

Vendeful komentarzy: 236801.03.2014, 16:47

loool rosa 1 na 1 z obronca a ten przerwal..

KingOfLoyal komentarzy: 12774 newsów: 101.03.2014, 16:47

ehhh nie dal skonczyć. Stołki graja jak zawsze.

Gerwazy komentarzy: 169801.03.2014, 16:47

gofirstrow.eu/watch/243352/3/watch-stoke-city-vs-arsenal.html

thide komentarzy: 32389 newsów: 185201.03.2014, 16:47

@paulrudy, ty lepiej wyjdź, bo za te wiadomości, które do mnie pisałes powinieneś dostać bana.

matt21 komentarzy: 541401.03.2014, 16:46

Czy dobrze słyszałem i na Giroud kibice Stoke krzyczeli : "faker" ?

thide komentarzy: 32389 newsów: 185201.03.2014, 16:46

od 45 minut szukam streama i na każdym co chwile przycina

paulrudy komentarzy: 4801.03.2014, 16:46

Oj już się zaczyna wyzywanie :* Misie pluszowe z wami pożartować nawet się nie da bo zaraz padają wyzwiska. Jak się jedzie po United to cacy bo to rywal no i ofc "strona kanonierów" a spróbuj tylko wspomnieć o 9 latach czy coś w tym rodzaju i zaraz zostaje się persona non grata. Trochę dystansu ;p

gawliq komentarzy: 112101.03.2014, 16:46

Niech oni w końcu spadną z tej ligi, bo nie mogę ich oglądać. Zawsze mam śmierć w oczach, kiedy nasi z nimi grają.

Fabri4 komentarzy: 9981 newsów: 5001.03.2014, 16:46