Podolski gotowy na spotkanie z Newcastle

Podolski gotowy na spotkanie z Newcastle 17.05.2013, 11:34, Marcin Stefaniak 13 komentarzy

Lukas Podolski przyznał, że nie jest ważne kto zapewni Kanonierom awans do przyszłorocznej edycji Ligi Mistrzów. Przypomnijmy, że już w niedzielę podopieczni Wengera zmierzą się z Newcastle i jeśli zwyciężą, na pewno znajdą się w pierwszej czwórce.

W wygranym przez Arsenal spotkaniu z Wigan Podolski trafił do bramki rywala dwukrotnie. 27-latek nie może być jednak pewien miejsca w pierwszym składzie w meczu z Newcastle, gdyż do gry po absencji wraca Olivier Giroud.

- W spotkaniu z Wigan potrzebowaliśmy 3 punktów i udało nam się zwyciężyć, więc teraz z niecierpliwością czekamy na mecz ze Srokami. Zawsze cieszę się ze strzelonych goli, ale najważniejsze są 3 punkty. Walczymy o Ligę Mistrzów i miejsce na podium, dlatego musimy być gotowi na wszystko.

Lukas Podolski autor: Marcin Stefaniak źrodło: Sky Sports
DawidAFC komentarzy: 18095 newsów: 125120.05.2013, 21:23

To dobrze, było większe pole popisu dla Wengera :)

Ciastolyna komentarzy: 107718.05.2013, 10:16

A jakby tak zagrać duetem Poldi i Olivier i wrócić na ten mecz do ustawienia 4-4-2? Ciekawe, jakby to wyglądało. W każdym razie, liczę tak jak Poldi na 3 pkt!

Yakub97 komentarzy: 574618.05.2013, 08:51

Ciakwe jak beda wygladac fizycznie bo przeciez grali mecz we wtorek

KedzioRRz komentarzy: 382718.05.2013, 08:47

Poldi daje rade na szpicy, dopóki nie ma przeciwko sobie 2 stoperów a'la Campbell i Samba :D

12Titi14 komentarzy: 4302 newsów: 57017.05.2013, 21:54

Lepiej kontynuować z Poldim w środku i Theo + Santi na bokach. Giroud poprzednim razem z NU miał ładne wejście.

mitmichael komentarzy: 4924317.05.2013, 15:45

Koncowki mamy ostatnio swietne i to jest Nasz atut na to spotkanie

schnor25 komentarzy: 1854617.05.2013, 15:40

Podolski w 11-tce, a Giroud ewentualnie może pohasać od 70 minuty, jeśli wszystko bd przebiegać zgodnie z planem :)

Verminator97 komentarzy: 1490017.05.2013, 15:31

Mam nadzieję , że w pierwszym składzie na szpicy wyjdzie Poldi lub Theo , Giroud może wejść z ławki.

altar komentarzy: 4817.05.2013, 15:11

ja tam wole Gervinho

thegun komentarzy: 106317.05.2013, 12:13

podolski ładnie zagrał z wigan więc on musi wyjść na newcastle

Cesc1994 komentarzy: 447017.05.2013, 12:08

Oby Poldi wyszedł w niedzielę w podstawowej 11. Giroud jest poza rytmem meczowym i aż strach się bać jak słabo może zagrać :p Podolski jest teraz w gazie, a Olivier powinien wejść w 60-70 minucie jakbyśmy nie daj Boże nie prowadzili.

DeptaGUNNER komentarzy: 209917.05.2013, 12:06

Z Giroud'em będzie męczarnia, więc daj Podolskiego i Gervazego na skrzydło ;p

pauleta19 komentarzy: 41430 newsów: 117.05.2013, 11:51

Giroud lepiej się spełni w roli rezerwowego, bo z tego, co widziałem w tym sezonie to biegać zaczyna dopiero w minutach 90+ :P