Podsumowanie 25. kolejki Premier League

Podsumowanie 25. kolejki Premier League 03.02.2013, 22:39, Kamil 18 komentarzy

Za nami 25. kolejka Premier League, w której Arsenal wygrał 1-0 z drużyną Stoke. Poniżej przedstawiamy Wam pozostałe wyniki, które padły w sobotnich oraz niedzielnych spotkaniach.

QPR 0-0 Norwich

Nudny mecz na Loftus Road Stadium. Jedyne bezbramkowe spotkanie w 25. kolejce Premier League. Norwich po meczu z QPR znajduję się na 14. pozycji w tabeli, QPR to ostatni zespół ligi.

Everton 3-3 Aston Villa

Bardzo ciekawy pojedynek na Goodison Park. Gospodarze gonili, gonili i w końcu dogonili gości w ostatniej minucie meczu. Bez wątpienia remis jest niespodzianką. Po tej serii gier, Everton jest na 5. miejscu, Aston Villa znajduję się na 19. miejscu.

2' [0 - 1] Benteke

21' [1 - 1] Anichebe

24' [1 - 2] Agbonlahor

61' [1 - 3] Benteke

69' [2 - 3] Fellaini

90' [3 - 3] Fellaini

Newcastle 3-2 Chelsea

Newcastle po bardzo ciekawym widowisku na St James' Park pokonało Chelsea! Nowy piłkarz gospodarzy - Moussa Sissoko - został bohaterem meczu. Bramki w Newcastle były wyjątkowej urody. Newcastle w tabeli jest na 15. miejscu, Chelsea jest 3.

41' [1 - 0] Gutierrez

55' [1 - 1] Lampard

61' [1 - 2] Mata

68' [2 - 2] Sissoko

90' [3 - 2] Sissoko

Reading 2-1 Sunderland

Sunderland pojechał na Madejski Stadium. Czarne Koty nie zaliczą wizyty w Reading do udanych. Goście, którzy w następnej kolejce zagrają z Arsenalem, przegrali z The Royals. Po 25. rozegranych meczach - Reading na 17. miejscu, Sunderland jest 12.

7' [1 - 0] Kebe

29' [1 - 1] Gardner (k.)

85' [2 - 1] Kebe

WHU 1-0 Swansea

Na Upton Park przyjechał jedyny zespół spoza Anglii w PL - Swansea. W Londynie długo utrzymywał się wynik bezbramkowy. Wypożyczony z Liverpoolu - Andy Carroll - pozbawił w ostatnim kwadransie Łabędzie nadziei na jakiekolwiek punkty. Po tej kolejce - WHU jest na 11. miejscu w lidze, a Swansea znajduję się na 8. pozycji

77' [1 - 0] Carroll

Wigan Athletic 2-2 Southampton

DW Stadium to arena, na której swe mecze rozgrywa Wigan Athletic. Tym razem Southampton przyjechał na ten stadion aby walczyć o kolejne punkty Premiership. Ciężko było w tym meczu wskazać faworyta. Kibice, którzy oglądali to spotkanie, byli świadkami ciekawego widowiska. Wigan w tabeli jest na 18. miejscu, Southamton jest 16.

25' [1 - 0] Caldwell

64' [1 - 1] Lambert

85' [1 - 2] Schneiderlin

90' [2 - 2] Maloney

Fulham 0-1 Man Utd

Czerwone Diabły długo męczyli się z Fulham, ale bohaterem gości, podobnie jak w starciu z Southamptonem, został Wayne Rooney, który zdobył jedynego gola. Po tym meczu Manchester United umocnił się na prowadzeniu w tabeli, Fulham jest 13.

79' [0 - 1] Rooney

WBA 0-1 Tottenham

Gareth Bale ponownie bohaterem Spurs. Walijczyk zapewnił swojej drużynie bardzo ważny komplet punktów. Po tej kolejce - WBA zajmuje 9. miejsce w lidze, a Tottenham znajduję się na 4. pozycji

67' [0 - 1] Bale

Man City 2-2 Liverpool

Starcie Obywateli z The Reds było niewątpliwym hitem kolejki. Mecz nie rozczarował. Idealna reklama Premier League - Piękne gole, szybkie tempo gry. Man City jest w tabeli na 2. miejscu, Liverpool znajduję się na 7.

23' [1 - 0] Dzeko

29' [1 - 1] Sturridge

73' [1 - 2] Gerrard

78' [2 - 2] Aguero

Podsumowanie autor: Kamil źrodło: Własne
scKanonier94sc komentarzy: 318905.02.2013, 16:52

Jeszcze tylko Spursi, by zgubili punkty i byloby bardzo dobrze, chociaz teraz tez nie jest zle, Tottenham czy tak czy siak w koncu przegonimi, to samo z Ewertonem , ale otworzyla sie szansa na Chesea;p

ToMo_18 komentarzy: 13140 newsów: 1504.02.2013, 16:36

Kurde, ale ten Benteke robi furore. Można byłoby go wyciągnąć z AV.

Yakub97 komentarzy: 574604.02.2013, 14:12

dobre wysokie wyniki korzystne dla nas. W kazdy meczu padla chociaz jedna bramka procz qpr wiec za co tu niekochac PL>??

gunner_girl komentarzy: 45504.02.2013, 13:44

O ****si przegrali, jak miło :D

michal192837465 komentarzy: 765404.02.2013, 09:24

Piękne gole w meczu City-Liverpool.

mitmichael komentarzy: 4924304.02.2013, 09:00

Szkoda, ze WBA musialo cała 2 połowe grac w 10tke bo grali fajnie na poczatku i na spokojnie mogli osiagnac remis. Reszta spotkan ułozyla sie Nam bardzo dobrze. Dobrze, ze w srode Liverpool nie grał z Nami tak jak wczoraj z City bo moglismy miec ogromny problem.

magicos komentarzy: 25504.02.2013, 08:20

Widziałem skrót QPR-Norwich i mecz z pewnością nie był nudny, chyba że o ciekawości decyduje ilość strzelonych goli.