Podsumowanie 30. kolejki Premier League

Podsumowanie 30. kolejki Premier League 17.03.2013, 22:07, Kamil 17 komentarzy

Za nami 30. kolejka Premier League, w której Arsenal pokonał Swansea 2-0. Poniżej prezentujemy pozostałe wyniki, które padły w sobotnich oraz niedzielnych spotkaniach.

Everton 2-0 Manchester City

Drużyna Obywateli już chyba sama nie wierzy w zdobycie mistrzowskiego tytułu co udowodniła na Goodison Park. Nawet gra w przewadze przez 30 minut nie pomogła City. Everton w tabeli jest na 6. miejscu, City jest 2.

32' [1 - 0] Osman

90' [2 - 0] Jelavic

Aston Villa 3-2 QPR

Bardzo ważne zwycięstwo The Villans. To był spotkanie o przysłowiowe 6 punktów. Mecz był bardzo ciekawy i emocjonujący. Aston Villa po tym meczu znajduję się na 17. pozycji w tabeli, QPR to ostatni zespół ligi.

23' [0 - 1] Jenas

45' [1 - 1] Agbonlahor

59' [2 - 1] Weimann

73' [2 - 2] Townsend

81' [3 - 2] Benteke

Southampton 3-1 Liverpool

Porażka The Reds to niewątpliwie spora niespodzianka. Goście byli jednak w bardzo słabej formie i Święci zdobyli bardzo ważny i zasłużony komplet punktów. Southampton zajmuje 16. miejsce w tabeli, Liverpool jest na 7. pozycji.

6' [1 - 0] Schneiderlin

33' [2 - 0] Lambert

45' [2 - 1] Coutinho

80' [3 - 1] Rodriguez

Stoke 0-0 WBA

Jedyny bezbramkowy mecz tej kolejki. Gospodarze przeważali, ale remis wydaje się sprawiedliwym rezultatem. Po tej kolejce - Stoke znajduje się na 11. pozycji w lidze, a WBA jest 8. w tabeli.

Manchester United 1-0 Reading

Nie najlepszy występ Czerwonych Diabłów. Zwycięzców jednak się nie sądzi i United blisko kolejnego tytułu mistrzowskiego. Podopieczni Sir Alexa Fergusona to zdecydowani liderzy tabeli, Reading znajduje się na 19. miejscu w ligowej tabeli.

21' [1 - 0] Rooney

Sunderland 1-1 Norwich

Gospodarze grali z przewagą jednego zawodnika przez większość meczu, ale nie wykorzystali tego. Bardzo dobrze spisywała się obrona Kanarków. Sunderland po tym meczu znajduję się na 15. pozycji w tabeli, Norwich jest na 12. pozycji

26' [0 - 1] Hoolahan

40' [1 - 1] Gardner (k.)

Tottenham 0-1 Fulham

Spora niespodzianka na White Heart Lane. Zwycięstwo gości to bardzo dobry wynik dla Arsenalu, który zbliżył się do Spurs w ligowej tabeli. Tottenham zajmuje 4. miejsce w lidze, Fulham jest na 10. pozycji.

52' [0 - 1] Berbatov

Chelsea 2-0 West Ham

Spokojne zwycięstwo The Blues. Gospodarze zasłużenie pokonali West Ham, który był dzisiejszego dnia w słabej formie. Frank Lampard zdobył w tym meczu 200. gola w barwach Chelsea. Po tej kolejce - Chelsea znajduje się na 3. pozycji w lidze, a West Ham jest 14. w tabeli.

19' [1 - 0] Lampard

50' [2 - 0] Hazard

Wigan 2-1 Newcastle

Podopieczni Roberto Martineza dość niespodziewanie wygrali z zespołem Srok. To bardzo ważny komplet punktów dla Wigan. Po tej kolejce - Wigan znajduje się na 18. pozycji w lidze, a Newcastle jest 13. w tabeli.

18' [1 - 0] Beausejour

72' [1 - 1] Santon

90' [2 - 1] Kone

ArshavinMISTRZ komentarzy: 4618.03.2013, 08:42

Jakie logo tego artykułu. Fajnie że bluckburn i bolton są w premier leauge :^)

Yakub97 komentarzy: 574618.03.2013, 07:15

Kolejka bardzo dobra pod wzgledem walki o TOP 4 poza Chelsea.
Ale i TheBlues potraca puknty jak przyjdzieim do Kazania jechac

magicos komentarzy: 25518.03.2013, 00:40

Poza wynikiem Chelsea to kolejka ułożyła się b dobrze dla Arsenalu. Jeszcze tylko wygrać zaległy mecz i top4 już b blisko.

vP7 komentarzy: 232018.03.2013, 00:08

Dla mnie Soton nie sprawiło aż tak wielkiej niespodzianki, udowodnili juz w tym sezonie ze jak zepną poślady to mogą wygrać z kazdym, jak mają dzień to oglądać ich to czysta przyjemność, a Schneiderlina to widziałbym u nas

emiratesstadium98 komentarzy: 17717.03.2013, 23:53

Tottenham przegrałłłłł

Nero komentarzy: 75417.03.2013, 22:48

Dodam jeszcze, że w następnej kolejce też jest duża szansa, że Chelsea, Tottenham i Everton zgubią punkty.
Chelsea gra za dwa tygodnie z Soton na ich stadionie (z tego co komentatorzy na Canal + mówili, to jest to niełatwy teren) więc można liczyć, że Boruc team urwie im dwa punkty...
Tottenham gra ze Swansea także też można liczyć, ze zgubią punkty. Cazorla powinien zadzwonić do Michu, aby ten hatricka ustrzelił i będzie git. ;]
Co do Evertonu to grają ze Stoke, a wszyscy wiemy jak oporna jest to drużyna. Według mnie będzie remis.

Trzeba wierzyć w to, ze Premier League to Premier League i punkty gubi się z każdym, ale żeby to nas do końca nie dotyczyło. ;]

Zdygany komentarzy: 135617.03.2013, 22:45

Martwi mnie ze za pare kolejek mecz z Man Utd . Wiec mozemy pod koniec sezonu niepotrzebnie stracic pkt .

Nero komentarzy: 75417.03.2013, 22:40

@12Titi14
Dokładnie... Wszyscy płakali tak za tym, że Newcastle się nie wiadomo jak wzmocniło, a tu dupa. Nakupili sobie tylu graczy (nie powiem, że przeciętnych, bo spotkałoby się to z dis-aprobatą tych, którzy tak bardzo jeździli Wengera, ze ich nie kupił) z Francji i mają to za co wydali pieniądze.
Wenger na każdym kroku udowadnia, że wie lepiej od internetowych znawców, a ci na okrągło myślą, ze jakby klub był prowadzony przez nich to by było lepiej.

Borekenema komentarzy: 7887 newsów: 117.03.2013, 22:25

porażka Newcastle była do przewidzenia, w ostatnich latach mają wielkie problemy grając z Wigan na wyjeździe

12Titi14 komentarzy: 4302 newsów: 57017.03.2013, 22:20

Wszyscy wychwalali transfer Newcastle, a jakoś powyżej oczekiwań sobie nie radzą.
Bardzo cieszy przegrana Kogutów zwłaszcza, że Arsenal ma jeden mecz w plecy.
Trzeba liczyć na dalsze potknięcia KFC, CFC i na wszelki wypadek Evertonu. Jeśli AFC będzie kontynuował passę zwycięstw to, jeszcze zobaczycie, a zakończy na 2 miejscu w tabeli :)

rayuuuu komentarzy: 313217.03.2013, 22:17

Zgodnie z tradycję damy radę do Top4!

mitmichael komentarzy: 4924317.03.2013, 22:15

Mozna powiedziec, ze w miare sie Nam ułozyła. Liverpool przegrał wiec powiekszylismy nad Nimi przewage, do tego porazka Tottenhamu i nie uciekli od Nas - tylko Chelsea i Everton nie po Naszej mysli.