Podsumowanie meczów reprezentacyjnych

Podsumowanie meczów reprezentacyjnych 11.02.2011, 12:02, Jakub Tesluk 43 komentarzy

W środę i w czwartek odbyły się mecze towarzyskie reprezentacji narodowych. Powołania otrzymało trzynastu Kanonierów.

Dania 1:2 Anglia

W tym spotkaniu zadebiutował w reprezentacji Anglii Jack Wilshere. Zaliczył udany występ, rozgrywając 45 minut na pozycji defensywnego pomocnika. W barwach Anglii wystąpił również Theo Walcott, który spędził na boisku 67 minut i zaliczył asystę przy wyrównującym golu Benta. W zespole duńskim cały mecz rozegrał inny zawodnik Arsenalu - Nicklas Bendtner.

Chorwacja 4:2 Czechy

Tomas Rosicky zagrał 63 minuty i zdobył bramkę na 2:2. Jednego z goli dla Chorwacji zdobył były Kanonier - Eduardo.

Francja 1:0 Brazylia

Mecz od pierwszych minut rozpoczął Bacary Sagna, zaś Abou Diaby pojawił się na boisku w 60 minucie. Laurent Koscielny i Gael Clichy spędzili całe spotkanie na ławce.

Polska 1:0 Norwegia

Wojciech Szczęsny zaliczył pełne 90 minut na boisku i zachował czyste konto.

Iran 1:0 Rosja

Skrzydłowy Andriej Arszawin rozegrał całe spotkanie. Rosjanie ulegli Iranowi tracąc bramkę w ostatniej minucie meczu.

Maroko 3:0 Niger

Marouane Chamakh rozegrał w wygranym przez Maroko meczu 90 minut. Był bliski wpisania się na listę strzelców uderzeniem głową.

Wybrzeże Kości Słoniowej 1:0 Mali

Emmanuel Eboue rozegrał w barwach WKS całe spotkanie. Zwycięski gol padł w 3 minucie spotkania.

Anglia U-21 0:1 Włochy U-21

Przebywający obecnie na wypożyczeniu w Norwich Henri Lansbury rozpoczął spotkanie w wyjściowej jedenastce, a 60 minucie został zastąpiony przez Alexa Oxlade-Chamberlaina.

Jack WilshereReprezentacjeTheo Walcott autor: Jakub Tesluk źrodło: Arsenal.com
Arkadius92 komentarzy: 169812.02.2011, 10:36

Dobrze, że nikt nie jest kontuzjowany. Paru sobie odpoczęło.

HusarzAFC komentarzy: 150211.02.2011, 17:07

Dobrze, że się obyło bez większych urazów.

Endrjum komentarzy: 1356 newsów: 211.02.2011, 17:02

Dobrze, że niektórzy zostali oszczędzeni przez selekcjonerów jak np. Koscielny i nie musieli wychodzić na boisko.
Najbardziej wyeksploatowany to znowu Andriej jest.

mitmichael komentarzy: 4924311.02.2011, 16:55

Ja sie najbardziej obawialem o Jacka i THEO ale na szczescie mecz z Dania był normalny.

madjer komentarzy: 553411.02.2011, 16:46

Cieszmy się że Bac ,Wilshere i Walcott wracają bez urazów ... Wyniki ani ich gra zbytnio mnie nie interesują

arthas74 komentarzy: 234311.02.2011, 16:09

własnie, dobrze że obyło się bez poważniejszych urazów;)

Hiroe komentarzy: 782 newsów: 7311.02.2011, 16:08

@adipetre, w zeszłym sezonie Jack grał w reprezentacji Anglii U21 i jeden mecz U19. Środowym meczem debiutował w seniorskiej reprezentacji Anglii.

gargamel800 komentarzy: 53211.02.2011, 16:02

Rosicky jest w wielkiej formie!

xThierryHenry komentarzy: 5117 newsów: 311.02.2011, 15:35

Przy bramce na 1;1 w meczu Anglia Dania Walcott miał rozwalone oko(albo łuk brwiowy) krew się polała ale na szczęście to nic poważnego.

dicpauca komentarzy: 296611.02.2011, 15:33

Gunner48- chyba nic nowego;P z 3 tygodnie mu zostalu jeszcze.. co najmniej:)
/dobrze ze w reprezentacjach nikt z naszych nie zlapal kontuzji:)

Gunner48 komentarzy: 792911.02.2011, 15:01

co jest z Tomasem?
Wie ktoś?

adamvonjasin komentarzy: 5211.02.2011, 14:48

no ej właśnie

adipetre komentarzy: 79711.02.2011, 14:42

Ej, ale Wilshere zadebiutowal w reprezentacji juz w zeszlym roku.

GoGunners komentarzy: 9111.02.2011, 14:07

Zapomniałem dodać, podobno żadnych reprezentacyjnych kontuzji :)

GoGunners komentarzy: 9111.02.2011, 14:05

Przed chwilką obejrzałem injury news na Arsenal.com. Jest szansa, że Djourou i Song powrócą na jutrzejszy mecz. Wenger spytany o Samira odpowiedział tajemniczo, że już trenuje i może wrócić w ciągu tygodnia (czyżby wielki comeback na Barcelonę ;>?)

HellSpawn komentarzy: 618511.02.2011, 14:00

Rosicky pewnie nas opuści w lecie. Mam nadzieję, że na jego miejsce przyjdzie Hazard.

adamvonjasin komentarzy: 5211.02.2011, 13:46

To może być dla Nas spore osłabienie. Przypomina mi się odrazu Bob Wilson, który 1972 roku był kontuzjowany przez co przegraliśmy kilka ważnych meczy ;/. Oby kontuzja Rosickiego nie była brzemienna w takie złe skutki :).

Szef komentarzy: 1303511.02.2011, 13:44

szkoda ze Koscielny nie zadebiutowal

Vpr komentarzy: 8702 newsów: 56711.02.2011, 13:41

fabregas1987 > niestety tradycji stało się zadość. Rosicky jest ponoć kontuzjowany...

adamvonjasin komentarzy: 5211.02.2011, 13:18

Oglądałem mecz i muszę powiedzieć, że Laurent Koscielny i Gael Clichy grali fantastycznie !!! Oby tak dalej przystojniaki.

cavlary komentarzy: 262011.02.2011, 13:12

No właśnie szkoda, że kości nie zagrał:/...

malina110xd komentarzy: 92611.02.2011, 12:59

widze, ze wiekszosc sobie dobrze poradzila, brawa dla nich, szkoda ze Koscielny nie dostal szansy

gunners14 komentarzy: 228411.02.2011, 12:43

no ładnie, ładnie. cieszy mnie, że żaden nie nabawił się żadnej kontuzji (;

kamil_malin komentarzy: 933211.02.2011, 12:43

Cieszą dobre występy Kanonierów ale najważniejsze, że wszyscy wrócili cali i zdrowi.

Chyba najlepiej spisał się Sagna. Będzie go brakowało w pierwszym meczu z Barceloną...

ostriket komentarzy: 658811.02.2011, 12:41

dla Koscielnego to lekki zawód że nie zagrał, ale dla nas to bardzo dobra wiadomość, bo nic mu się nie stało ^^

Cudi komentarzy: 12754 newsów: 9811.02.2011, 12:25

Napisałeś to tak jakbyś nie wierzył, że ktoś inny może tam zdobywać gole :P

concrete13 komentarzy: 869811.02.2011, 12:14

Cudi - > domyślam się , że nie padły 3 samobóje :P..po prostu nie kojarzę nikogo więcej z Maroka..choć ten pierwszy to z Anderlechtu jak sprawdziłem i nie ma co się dziwić ..skoro został wybrany najlepszym graczem w lidze Belgijskiej.. cały czas się człowiek uczy

Ciasteck2 komentarzy: 446711.02.2011, 12:12

Gol Tomasa na pewno doda mu pewności siebie i może w końcu będzie produktywny na boisku. Brawa też dla innych, zwłaszcza dla Jacka i Theo.

samir87 komentarzy: 259311.02.2011, 12:09

Oglądałem mecz Danii z Anglią i faktycznie, o Nokosiu nic więcej, poza tym że wystąpił, napisać nie można. Śmiać mi się chciało jak przy jednym ze strzałów, zrobił bardzo śmieszny zwód:)

BudziK komentarzy: 103011.02.2011, 12:08