Pomeczowa wypowiedź Burtona

Pomeczowa wypowiedź Burtona 26.03.2013, 11:44, Adam Cygański 12 komentarzy

O awansie do półfinału…

Jestem zachwycony z postawy zawodników, ponieważ stworzyli świetne przedstawienie, czym sprawili radość Klubowi i kibicom, którzy zasiedli na trybunach w tą bardzo mroźną noc. Jestem pewien, że byli oni zadowoleni z gry.

O największych pozytywach tego mecz…

Najbardziej przyjemnym aspektem tej gry był fakt, że występowaliśmy na Emirates Stadium – gdy jakiś klub gra tu po raz pierwszy, nigdy nie wiadomo jak zareaguje, jednak według mnie, zawodnicy poradzili sobie z tym faktem bardzo dobrze. To bardzo przyjemne, gdyż The Emirates to właśnie miejsce, w którym chcą oni występować co tydzień.

O dojrzałości zespołu…

Stworzyliśmy 3-4 okazje w pierwszej połowie, a Serge miał świetną okazję na zdobycie gola po uderzeniu głową. Później również mieliśmy kilka dogodnych okazji i gdybyśmy trochę lepiej zachowali się w tych sytuacjach, moglibyśmy strzelić więcej goli. Kontrolowaliśmy przebieg meczu, jednak obawialiśmy się kontr ze strony przeciwnika. Po przerwie stworzyli oni kilka okazji, więc obrońcy musieli być skoncentrowani i tacy byli.

O bramce Gnabry’ego…

Ta bramka to przejaw jego wielkiej klasy. Serge bardzo dobrze wypracował sobie wolną pozycję – to było świetne wykończenie.

O półfinałowym pojedynku z Chelsea…

Chcieliśmy awansować do półfinału i tego dokonaliśmy. Przed nami teraz mecz z bardzo dobrym zespołem, z którymi to dziwne, ale nie graliśmy jeszcze w tym roku, zarówno na szczeblu U-18, jak i U-21.

CSKA MoskwaPomeczowa wypowiedźTerry Burton autor: Adam Cygański źrodło: arsenal.com

DawidAFC komentarzy: 18095 newsów: 125126.03.2013, 14:00

Dobrze, że nie ma rewanży. Tym bardziej, że młodzi musieliby się pieprzyć do Moskwy :p. A tak zagrali u siebie i już są w półfinale ;D.

setoku_ komentarzy: 22026.03.2013, 13:41

dziwne, że to faza pucharowa, a tylko jeden mecz z przeciwnikiem do rozegrania, bez rewanżu. Dla nas to oczywiście lepiej, bo jesteśmy blisko celu. Chelsea jest wymagająca, ma naprawdę dobrych, młodych piłkarzy Seremba czy Figueira to jedne z tych nazwisk co mi się kojarzą z dobrej strony