Pomeczowa wypowiedź Wengera

Pomeczowa wypowiedź Wengera 14.09.2013, 20:53, Michał Kowalczyk 49 komentarzy

O pojedynku z Sunderlandem...

Zaliczyliśmy wspaniałą pierwszą połowę, jednak prowadziliśmy tylko 1-0, a przerwa była dla rywali zbawienna. Na drugą odsłonę meczu wyszli z innym nastawieniem, my opadliśmy nieco z sił i nagle było 1-1. Odnaleźliśmy jednak siłę mentalną, by strzelić jeszcze dwie bramki. To był mecz pełen emocji, bardzo ciekawy, w którym Sunderland pokazał w drugiej połowie, że potrafi grać z zaangażowaniem i jest groźny.

O rzucie karnym dla rywali...

Z daleka wyglądało to na karny, ale musiałbym zobaczyć powtórkę. Z ławki nie było tego zbyt dobrze widać.

O debiucie Özila...

Podobnie jak cała drużyna, zagrał fenomenalnie w pierwszej połowie, a w drugiej opadł nieco z sił. W czwartkowy wieczór był wciąż chory, więc decyzję o jego występie podjąłem dopiero dzisiaj. Miał problemy żołądkowe i nie czuł się najlepiej. Dlatego w drugiej odsłonie spotkania nieco przygasł.

Gdyby Cazorla był zdrowy, to Özil usiadłby na ławce?

Tak, ponieważ był tuż po chorobie. Nie podjąłbym takiego ryzyka, ale nie za bardzo miałem wybór.

O nieuznanej bramce Altidore'a...

To było nieco kontrowersyjne, ponieważ sędzia zagwizdał przed strzałem na bramkę i gdyby jej nie było, to wszyscy domagali by się faulu. To była trudna sytuacja, obaj zawodnicy się przepychali. Ostatecznie zakończyła się dla nas szczęśliwie.

Czy Sagna miał zatem szczęście, że nie został wyrzucony z boiska?

Tak, ale czy był ostatnim obrońcą? Ciężko to powiedzieć, ale chyba był tam jeszcze gdzieś Koscielny. Mieliśmy tym razem szczęście, ponieważ takie decyzje mogą być raz dobre dla nas, a drugi raz dla Sunderlandu.

O niewykorzystanych okazjach Walcotta...

Miał ich dzisiaj kilka w pierwszej połowie, jednak nie mógł żadnej skończyć.

O formie Girouda...

Jestem niezwykle zadowolony z jego gry. Strzelił bramkę i gra zespołowa coraz lepiej mu wychodzi. Będzie dla nas bardzo ważnym zawodnikiem.

O progresie Ramseya...

Postęp, jakiego dokonał przez ostatni rok jest czymś niesamowitym.

Od czego to zależało?

Jest inteligentny, chce ciągle polepszać swoją grę i umie słuchać. Ma odpowiednie nastawienie do nauki i dysponuje fenomenalnymi możliwościami.

O urazie Girouda...

To jedyne zmartwienie po dzisiejszym meczu, ponieważ mamy coraz węższy skład. To problem z kolanem. Takiego zawodnika ciężko nam będzie obecnie zastąpić.

O kontuzji Cazorli...

Santi ma problem z kostką i wypada na parę tygodni. Wątpię, by zagrał przed kolejną przerwą reprezentacyjną.

Arsene WengerPomeczowa wypowiedźSunderland autor: Michał Kowalczyk źrodło: Arsenal.com
pumeks komentarzy: 2080815.09.2013, 21:40

Na spokojnie

Do 1 października mamy w miarę łatwe mecze:

Stoke, WBA, Swansea,

Potem Napoli i znów WBA, Norwich ale to już 19 październik jest więc kontuzjowani wrócą do składu.

Verminator97 komentarzy: 1490015.09.2013, 10:16

Jeśli teraz jeszcze wypadają ze składu Cazorla i Giroud to ja już nie wiem kto u nas będzie na ławce.

Arsenal4Ev3R komentarzy: 1068715.09.2013, 10:05

Sani i Olivier wypadają ;/ Nie jest dobrze.

jimmykanonier1886 komentarzy: 1078415.09.2013, 08:57

czyli Santi wypadł, Per może wróci na środę, czemu, ani słowa o Rosie, ciekawe, kiedy on wróci

Paniu76 komentarzy: 1246415.09.2013, 08:25

1 połowa była niesamowita w naszym wykonaniu

dudekns komentarzy: 605015.09.2013, 00:36

Oby więcej takich meczy w naszym wykonaniu:D Wszystko pięknie, ładnie, ale szkoda Satniego...

pronik komentarzy: 517915.09.2013, 00:11

nie mial wyboru bo poskapil kasy na jeszcze dwoch zawodnikow

12Titi14 komentarzy: 4302 newsów: 57014.09.2013, 23:59

Bendtner z tym brzuchem i brakiem treningów w okresie przygotowawczym będzie odwalał taką padakę, że lepiej już mieć na szpicy Theo, a na skrzydle Gnabry'ego czy Ryo.
Özil po chorobie, a i tak zagrał bardzo dobrze, tylko w drugiej połowie doskakiwało do niego 2-3 zawodników, co nieco tłumiło jego grę.
Walcott marnował tyle okazji, że chyba raz jeszcze powinien się spotkać z Henrym, bo już w pierwszej połowie mógł strzelić 3-4 bramki.

Maciek_AFC komentarzy: 248614.09.2013, 23:20

damy rade!! panowie przez ten wasz pesymizm zyc sie odechciewa :D

arthas74 komentarzy: 234314.09.2013, 23:15

4 spotkania sezonu i mamy szpital, bravo:)

AFCyeah komentarzy: 26914.09.2013, 23:14

Czyli Bentner witamy w pierwszej 11 :)

mar12301 komentarzy: 2313614.09.2013, 22:27

theo100

wypluj to !

pauleta19 komentarzy: 41430 newsów: 114.09.2013, 22:20

Brakuje piłkarzy wykańczających akcje, dobrze że Ramsey szaleje, bo byłoby krucho. Zwłaszcza Theo musi zacząć wreszcie trafiać do siatki, bo brakuje jego bramek.

theo100 komentarzy: 2675 newsów: 214.09.2013, 22:12

szkoda santiego a myslalem ze pogra sobie od razu z ozilem. znajac zycie w momencie gdy cazorla wroci to mesut dozna urazu i tak w kolko przy naszym szczesciu.

DawidAFC komentarzy: 18095 newsów: 125114.09.2013, 22:09

Super Aaron. Ale nie potrafię przeboleć tej kontuzji Cazorli..

xfam0us komentarzy: 645 newsów: 114.09.2013, 21:59

"..ale nie za bardzo miałem wybór."
Zamiast wilshera na skrzydło dawać mógł dać szane gnabriemu..
Ja czekam za pucharem ligi nie moge sie doczekać Frimponga i Gnabriego w składzie : D

LoveTheGunners komentarzy: 914014.09.2013, 21:47

ehh, jak juz wszyscy mysla ze sprawy ida ku dobremu to mamy kontuzje, caly Arsenal

Leehu komentarzy: 1049614.09.2013, 21:33

@Arkos: Ale i tak trzeba coś z napadem zrobić nie wiem odrestałrować może Nicklasa, przecież Oliver nie będzie w stanie grać w każdym meczu w klubie i reprezentacji, choć w repce przynajmniej ma Benzemę. ;P

BeelzeBoSS komentarzy: 31414.09.2013, 21:27

My knee is ok don't worry! Thanks for your support! 😉

uff....

Leehu komentarzy: 1049614.09.2013, 21:26

@gunners007: Frimpong na DP z Flaminim potem trójka Ozil, Jack, Aaron i na szpicy Walcott, ale prawdopodobnie w meczu z OM jeśli Giroud nie będzie mógł zagrać zagra Akpom albo Bendtner.

afckonrad9101 komentarzy: 783414.09.2013, 21:26

Cale szczescie do listopada nie czekaja nas mecze z topowymi druzynami najblizej jest LFC a do tego czasu moze wrocic Santi, Rosa i Arteta..

Arkos komentarzy: 15814.09.2013, 21:26

giroud napisal ze jest ok z kolanem nie ma co sie martwic

Frytek komentarzy: 319714.09.2013, 21:25

Panowie, czy wiecie może jak to jest z tym Giorud ? Kiedy wróci ?

grand92 komentarzy: 793714.09.2013, 21:23

poza tym Wenger wiedząc że ma tylko Żiru na napadzie mógł go w 80 min zdjąć aby odpoczął

grand92 komentarzy: 793714.09.2013, 21:22

Wenger dał Ciała że nie ściągnął napastnika , cieszy transfer Ozila , ale napastnik był większym priorytetem niż pomocnik , szkoda ale mam nadzieje że zimą się zrehabilituje

schade komentarzy: 386214.09.2013, 21:14

Modliłem się tylko o to żeby Giroud nie miał kontuzji. Tymczasem pierwszy mecz po końcu okienka i łapie kontuzje 2 min przed końcem meczu. to jest chore, te kontuzje nigdy nas nie opuszczą, cholera mnie bierze. Jaki byśmy mieli super skład gdyby nie te cholerne urazy.. Każdy mecz to ktoś wypada. A Wenger niech sobie teraz pluje w brodę ze nie kupił przez 3 miesiące napastnika.

gunners007 komentarzy: 954314.09.2013, 21:13

Kontuzja Giroud będzie dla nas sporym problemem, którego nie rozwiąże przesunięcie Theo na szpice bo w tej sytuacji nie mielibyśmy zawodnika na prawe skrzydło. Mamy silny dobrze grający zespół, który grając w swoim pełnym zestawieniu (brak kontuzji) bez większego wysiłku jest zdolny wygrywać mecze na wszystkich frontach.

JanoAFC komentarzy: 26514.09.2013, 21:11

Te kontuzje to jakas tragedia. Znow wszystko zniszczą...

Thierry77 komentarzy: 339614.09.2013, 21:10

Oli nie jest efektowny, ale robi różnicę w ataku i jest skuteczny. Jego brak byłby mega osłabieniem. To Bendtner, bo wolę jego niż Akpoma czy Sanogo.

Wroblos014 komentarzy: 48314.09.2013, 21:10

@KingOfLoyal,gdzie to pisal?

mitmichael komentarzy: 4924314.09.2013, 21:09

Nie chcialem czytac tej wypowiedzi ale sie skusiłem. Najpierw gada Wenger, ze z kadra jest OK a teraz, ze sie juz zweża. Moglibysmy zastapic Giroud gdyby kupił klasowego napastnika a tak gdy jest dobrze cos sie musi złego stac. Trzymamy mocno kciuki aby Giroud był zdrowy bo bez Niego ja Nas obecnie nie widze ani w lidze ani w pucharach. Szlag czlowieka trafia 3-1 prowadzenie, koncowka meczu a zawodnik sam sie kontuzjuje - to juz jest kpina ktos przeklał ten zespoł czy co, ze tak sie dzieje.

TaYekARS komentarzy: 2474 newsów: 3414.09.2013, 21:04

No właśnie, teraz strata Oliviera może okazać się dla nas bardzo nieprzyjemna, w końcu jest on w świetnej formie.

KingOfLoyal komentarzy: 12774 newsów: 114.09.2013, 21:02

Giroud będzie gotowy na LM. PIsał,że jest zadowolny,kolejne trafienie, teraz skupia się na MArsylii. Fajnie , że Wenger też zauważył jak w tym meczu świetnie zespołowo grał Giroud

Drzemor komentarzy: 93014.09.2013, 21:00

@niszczy

allgoals.pl tylko nie przez google bo blokuje, i jest chyba obciązony, ja z tamtąd pobierałem zawsze ;)

Ars3n komentarzy: 1235414.09.2013, 20:59

zeby tylko Giroud wrocil... co my zrobimy jak jego nie bedzie >.

mar12301 komentarzy: 2313614.09.2013, 20:58

"To jedyne zmartwienie po dzisiejszym meczu, ponieważ mamy coraz węższy skład."

W ogóle nie ma zmiennika dla Giroud... ;/ Tylko nie piszcie mi o Bendtnerze...

Szkoda, że nadal nic nie wiemy co z naszym jedynym ŚN.

normekk komentarzy: 23514.09.2013, 20:58

@niszcz: fullmatches.net

Drzemor komentarzy: 93014.09.2013, 20:58

jak to kolano, to dobre pare tygodni nie mamy napka.

arsenalfann komentarzy: 1024314.09.2013, 20:55

Nadal nie wiadomo co z Giroud. Oby wrócił.

niszczy komentarzy: 5414.09.2013, 20:54

ktoś jest mi w stanie podać jakąś stronę na której można ściągnąć cały dzisiejszy mecz?