Porażka w fatalnym stylu. Porto 2-1 Arsenal

Porażka w fatalnym stylu. Porto 2-1 Arsenal 17.02.2010, 23:07, Szymon Ortyl 451 komentarzy

Wszyscy polscy kibice, którzy zasiedli dziś przed telewizorami o 20:45 liczyli na świetny występ Łukasza Fabiańskiego, który miał udowodnić Arsenowi Wengerowi, że to właśnie on powinien na stałe zając miejsce między słupkami bramki Arsenalu. Niestety Polak nie stanął na wysokości zadania i bacznie przyczynił się do porażki swojego zespołu, popełniając błędy przy obu bramkach gospodarzy

Mecz nie rozpoczął się dobrze dla Kanonierów. Już w drugiej minucie szansę na zdobycie bramki miał Hulk, który był wyraźnie szybszy od Campbella, jednak Anglikowi udało się dosięgnąć piłki wślizgiem.

W 3. minucie po raz kolejny w dogodnej sytuacji znalazł się Hulk, jednak Brazylijczyk nie wykorzystał błędu Campbella i strzelił obok bramki. 3 minuty później Nasri oddal strzał na bramkę Porto, jednak trafił wprost w Heltona, który nie miał problemów z interwencją.

W 11. minucie na trybunach Estadio Dragao wybuchły okrzyki radości. Varella przedarł się prawym skrzydłem i oddał strzał na bramkę fatalnie ustawionego Fabiańskiego, który wepchnął piłkę do własnej siatki.

3 minuty później dobrym dryblingiem popisał się Nasri, jednak jego strzał został zablokowany. W 17. minucie niezły strzał na bramkę Heltona oddał Bendtner, jednak brazylijski bramkarz Porto zdołał wybić piłkę za linię końcową boiska.

W 18. minucie kibice Arsenalu odetchnęli z ulgą. Po rzucie rożnym wykonanym przez Fabregasa piłka trafiła na głowę Rosicky'ego, który podał ją do Campbella a ten z najbliższej odległości pokonał Heltona.

2 minuty później piłkę poza boisko po strzale Rosicky'ego wybił Helton. W 31. minucie żółtą kartką ukarany został Abou Diaby.

W 33. minucie żółtą kartkę za dyskusje z sędzią obejrzał Bruno Alves. 3 minuty później niezły strzał na bramkę Porto oddał Bendtner, jednak Helton po raz kolejny popisał się wspaniałą interwencją.

Do końca pierwszej połowy Kanonierzy kontrolowali spotkanie.

Niestety w 50. minucie kolejny błąd popełnił Łukasz Fabiański, który złapał do rąk piłkę podaną mu nogą przez Sola Campbella. Anglik i Polak zaczęli dyskutować z sędzią, w tym czasie gracze Porto wykonali rzut wolny. Piłka trafiła do Falcao, który nie miał problemów z umieszczeniem jej w siatce.

W 63. minucie żółtą kartką za faul na Fabregasie ukarany został Fucile. 4 minuty później boisko opuścił Tomas Rosicky, w jego miejsce a placu gry pojawił się Theo Walcott.

W 77. minucie żółtą kartkę za brzydki faul na Walcottcie obejrzał Alvaro. 5 minut później Carlos Vela zastąpił na boisku Nicklasa Bendtnera. Kolejna akcja zakończyła się żółtą kartką, którą ukarany został Fernando za dyskusje z sędzią.

W 87 minucie Emmanuel Eboue zastąpił na boisku Samira Nasriego. W końcówce spotkania Kanonierzy mieli szanse doprowadzić do wyrównania, jednak Abou Diaby nie zdecydował się na strzał z dystansu a chwilę później stracił piłkę a sędzia zakończył spotkanie.

Kanonierzy rozegrali niezły mecz. Szczególnie należy pochwalić środkową formację drużyny z Emirates Stadium. Denilson, Fabregas oraz Rosicky świetnie radzili sobie zarówno w ofensywie jak i w defensywie. Piętą achillesową Kanonierów pozostają pozycje napastnika oraz bramkarza, co było wyraźnie widoczne w dzisiejszym spotkaniu.

Arsenal: Fabiański, Sagna, Campbell, Vermaelen, Clichy, Denilson, Fabregas, Diaby, Nasri, Rosicky, Bendtner

Ławka Rezerwowych: Mannone, Silvestre, Traore, Eboue, Ramsey, Walcott, Vela

FC Porto: Helton, Meireles, Alves, Pereira, Fucile, Rolando, Ruben Micael, Varela, Hulk, Fernando, Falcao

Ławka Rezerwowych: Beto, Costa, Belluschi, Gonzalez, Guarin, Lopes, Maicon.

Liga MistrzówŁukasz FabiańskiPorto FC autor: Szymon Ortyl źrodło: własne
couval komentarzy: 298 newsów: 220118.02.2010, 09:02

A kto bramkę dla Arsenalu strzelił?

tomas19954 komentarzy: 13318.02.2010, 09:01

Po pierwsze myśle żę Wenger zrobil bład wystawiając Cambella a nie Silvestra.Widać był u Cambella braki szybkościowe i komunikayjne była 3 min a on jush zrobił 2 sytuacje podbramkowe.A co do Fabiańskiego to już 2 mecz z kolei w którym Arsenal odnósł porażke.Myśle że Wenger zrobił błąd nie kupując bramkarza w okienku transferowym.

sosnix komentarzy: 38318.02.2010, 09:00

i widac że potrzebni nam są:
-bramkarz
-napastnik

Gooner_1908 komentarzy: 5418.02.2010, 09:00

Ciekawi mnie rowniez zachowalnie Diaby'ego . Mial pare dogodych sytaulacji aby chuknąc potężnie na bramkke ale on kiwal sie i tracil pilke .

GLOCK komentarzy: 33418.02.2010, 08:58

Do póki nie doszło do strzelenia pierwszej bramki dla Porto grało z nami dokładnie tak samo jak z przed roku z Manchesterem United czyli ciągle atakowało jeśli chodzi o bramki to pierwsza była w 100% po błędzie Fabiańskiego a druga dla Porto była po prostu śmieszna sędzia się źle zachował ale też kolejny Fabiana bramkarz nie powinien oddawać sędziemu piłki a jeśli już oddał to sędzia nie powinien wznowić grę na czas tylko poczekać zanim wróci defensywa Arsenalu i zacząć od rzutu wolnego gdyby nie błędy Polaka i Campbella to myślę że był by remis albo wygrana naszego zespołu teraz musimy się skupić na lidze angielskiej i podejść spokojnie na rewanż na Emirates Stadium mamy 2 lub 3 tygodnie więc wziąć się do roboty i wierzę że będą tego rezultaty

exitpl komentarzy: 595 newsów: 118.02.2010, 08:58

Chyba gorsze od błędów Fabiana były faule ( po stronie Porto było to widać )

exitpl komentarzy: 595 newsów: 118.02.2010, 08:57

O by Song wracał szybko

exitpl komentarzy: 595 newsów: 118.02.2010, 08:56

I teraz można pomyśleć co Wenger robi ( bo nie kupił napastnika) A co do Campbella zagrał by dobrze ale widać że do Arsenalu razem z Gallasem bardziej pasuje Verma . Fabian mógł wykopać piłkę , Campbell mógł to zrobić . Najbardziej martwi mnie to że Porto gra bardzo defensywnie (widzieliście gdy tylko Arsenal atakował ile na połowie Porto było ich piłkarzy ?)
To było bardzo widać tym bardziej że nasi obrońcy są oofensywni ;) . A co do meczu rewanżowego .... Musimy wygrać (o ile dojdzie już Arsha i Gallas )

Oldgunner3 komentarzy: 969818.02.2010, 08:56

Odnosząc się do paru opinii usprawiedliwiających postawę polskiego bramkarza - niestety to nie pierwszy raz,po za tym to nie był jeden błąd jeden wiekszy od drugiego.Wg mnie Fabiański nie bardzo ma charakter na bramkarza - wyszło to zwłaszcza przy drugim zachował się naiwnie niczym junior,a wystarczyło wybić piłę gdzies w kartofle i byłoby po sprawie - jak się siedzi parę lat w dużym klubie,nie ma się kilkunasu lat i zarabia kupę kasy to sorry,ale trzeba brać jakąś odpowiedzialność za swoją grę;ostatecznie gość nie musi grać w Arsenalu,zawsze zostaje jakieś Tranmere,So`ton lub ktoś inny.Cały czas żaluje,że boss nie poznał się na jednym z najlepszych br. ligii od paru juz lat -B.Friedel`u i byłoby po sprawie.Nie pamiętam żeby gość wpuścił choćby jedną szmatę,a potrafił wystąpić w niemal 200 meczach pod rząd w lidze [w B`burn i AV].Wierzę natomiast w Szczęsnego - widać,że ma ''jaja'' i charyzmę - to będzie bramkarz;Fabian to może być najprawdopodobniej drugi Almunia -dość dobry i ...koniec.

Gooner_1908 komentarzy: 5418.02.2010, 08:56

W 100 & zgadzam sie z CZELIKA1 . Sol naprawde pokzal wczoraj wielka klase,nie patrzac na sytulacje z Fabianem. Szkada ze nie bylo Almuni :(

Piootrus komentarzy: 4151 newsów: 1518.02.2010, 08:54

Spokojnie mogliśmy wygrać ten mecz 1:0, bo na takim poziomie, żadna z tych dwóch bramek wpaść nie powinna. Wcale nie jesteśmy w takiej dobrej sytuacji przed rewanżem. Usprawiedliwieniem może być fakt, że nie zagrał najlepszy środkowy obrońca, najlepszy defensywny pomocnik i jeden z lepszych ofensywnych pomocników. Jak do rewanżu podejdziemy z mniejszą ilością kontuzji, to nie powinniśmy mieć problemu.

czelinka1 komentarzy: 5818.02.2010, 08:50

Najlepszym zawodnikiem w wczorajszym dniu byl zawodnik: SOL CAMPBELL moze sie nie zgodzicie ale jego interwencje uratowaly nas od upokorzenia a druga bramka to byl wiekszy blad FABIANSKIEGO bo nie byl skupiony i powinien pilke wybic SOL popelnil tu blad ale nikt by go niepamietal gdyby FABIAN wybil pilke. NAJLEPSZY ZAWODNIK:SOL CAMPBELL
NAJGORZY zAWODNIK:LUKASZ FABIANSKI

Sopel123 komentarzy: 90518.02.2010, 08:47

Teraz koncentrujemy się na spotkaniu z Sunderlandem, bo też jest bardzo ważne. Trzeba zapomnieć o tym i myśleć o następnych. Wenger ma jeszcze czas i powinien przygotować drużynę do rewanżu. Francuz powinien pracować nad błędami drużyny.

Sopel123 komentarzy: 90518.02.2010, 08:42

Dobra nie ważne jest już to. Graliśmy bez czołowych zawodników np. Arshavin i Gallas. Wcale nie zagraliśmy źle tylko obrona popełniała niewymuszone błędy. Najlepiej moim zdaniem zagrał Rosicky. Za 3 tygodnie podczas rewanżu wystarczy strzelić bramkę i nie stracić żadnej.

AntonioThe komentarzy: 3817 newsów: 518.02.2010, 08:34

Fabiański (fatalnie), Sagna (słabo), Campbell (słabo), Vermaelen (przeciętnie), Clichy (słabo), Denilson (słabo), Fabregas (przeciętnie), Diaby (nieźle), Nasri (przeciętnie), Rosicky (nieźle), Bendtner (bardzo słabo).

Podsumowanie meczu według mnie.

cegla5055 komentarzy: 152518.02.2010, 07:53

bledy Almuni w poprzednich meczach najprawdopodobniej wynikaly z tego iz gral mimo bolu. Sam wenger tak powiedzial ze mial klopot z palcem ale gral. jak wiemy zawodnik wtedy nie ma pelnej koncetracji. ale mam nadzieje ze wroci szybko bo juz nie moge patrzec. Mannone lepiej gral niz Fabian. Uratowal nam kilka meczow( patrz mecz z Fulham gdzie dostal note 10) a Fabian nam tylko przegral mecze narazie. Chelsea,Stoke,Porto z tego co pamietam :(:( przykro mi to mowic ale bede szczery

hassassyn komentarzy: 69418.02.2010, 07:41

To nie był zły mecz??? Filip 151 to był najgorszy mecz jaki w tym sezonie widziałem i Arsenal i Porto grały beznadziejnie. To nie był poziom LM. W pewnym momencie żałowałem , że nie puścili drugiego meczu, bo tego nie dało się oglądać.

Filip151 komentarzy: 1885 newsów: 218.02.2010, 07:00

Ten mecz wczoraj w naszym wykonaniu nie był zły, ale zdecydowanie Fabian się wczoraj nie popisał w tym meczu kompletnie nie udany mecz. Jeśli chodzi o Campbella to solidnie się reprezentował ale przy 2 bramce również miał winę po co w ogóle podawał do Fabiana.Liczę że na Emirates wygramy 3:1 i zaawansujemy dalej.

KILLAHERZ komentarzy: 26718.02.2010, 06:32

ogólnie, żeby zrobić automat do cenzurowania wulgaryzmów, a później karać, to jest paranoja. przecież w świetle prawa te śmieszne gwiazdki nic nie znaczą. ***************** ********** *****-- co, ale nawrzucałem. To jest bzdura i to dużego kalibru.

KILLAHERZ komentarzy: 26718.02.2010, 06:20

DO REDAKCJI:

przepraszam wielce, że nie na temat, ale jak można podążając za regulaminem przypadkowy rząd znaków nazwać wulgaryzmem? np to:
K#$%@? chyba, że was "dupa" w wasze święte oczy ukłuła, to co innego. Natomiast jeśli nie to nic nie rozumiem w #$%j. jak będę 'piiiii' robił w ten 'piiiiii' sposób, to też świętoje...piiiiiii.." mi wstawicie ostrzeżenie za 'piiiiiii' wulagryzm?????? Śmiech na sali.

jacob83 komentarzy: 59318.02.2010, 03:02

Pomijajac kiksy Fabianskiego zdaje sie ze Wenger popelnil tragiczny w skukach blad nie sprowadzajac klasowego napastnika w styczniu.
Bo:
1.Niklas Bendnter nie zagwarantuje nam w ataku regularnego zdobywanie goli.
2.Jesli dunczyk (odpukac,bo nikomu nie zycze zle) zlapie kontuzje to znowu zostajemy bez srodkowego napastnika, bo takimi na pewno nie sa ani Arszawin ani Vela ani nawet Eduardo przy ustawieniu jakim gramy.

Barciur komentarzy: 87 newsów: 118.02.2010, 02:24

ziom - wszystko zgoda tylko ze my nie mowimy o jednym meczu a o kilku.. chelsea w poprz. sezonie, stoke city, dzisiaj.. oczywiscie to jest problem braku doswiadczenia.. szkoda.. mam nadzieje ze z Sunderlandem wybiegnie i zaprezentuje się lepiej.

ziom komentarzy: 190018.02.2010, 01:34

Fabian popełnił błędy bo nie wytrzymał obciążenia psychicznego związanego z tym meczem.Powiem tak,jak się ma duży talent i umiejętności i przez parę lat nie gra się regularnie w meczach o stawkę to zawodnik przestaje się rozwijać.A jeżeli się jest bramkarzem to ma się najmniejsze szanse z drużyny zaprezentowania swoich umiejętności ponieważ na swojego konkurenta trener stawia regularnie nawet mimo słabszej jego formy.Fabiański dawno temu powinien zostać wypożyczony do jakiegoś klubu premiership.Dzięki temu mógłby się rozwijać.Mogę się założyć z każdym że Łukasz byłby dzisiaj bramkarzem klasy światowej gdyby po transferze z Legi grałby od razu w pierwszym składzie(choćby w klubie na wypożyczeniu).Wszyscy wiemy w jakim był gazie jak grał w Legii.Moim zdaniem był najlepszym bramkarzem ligi i to w bardzo młodym wieku co się rzadko zdarza.To tylko potwierdza jego duży talent.Kolejny mam wniosek na temat trenerów bramkarzy w Arsenalu.Uważam że są to średni fachowcy(jak dla mnie to nie przypominam sobie kiedy ostatnio z wychowanka słynnej Akademii Arsenalu wyrósłby świetny bramkarz) bo pomyślmy co by się stało jakby taki Krzysztof Dowhań(od lat najlepszy polski trener bramkarzy) został trenerem bramkarzy w Arsenalu.Jestem pewien że z każdego zawodnika wycisnąłby 100% jego max.możliwości i na lata mielibyśmy problem z głowy z obsadą bramki.Odnośnie Łukasza to być rezerwowym przez parę lat i grać w meczach o pietruszkę powodują zahamowanie rozwoju u każdego zawodnika bo jak np.on dostaje szansę bronienia w meczu o bardzo wysoką stawkę to spala się psychicznie.W tamtym sezonie pamiętacie katastrofalny kiks Gibssa w półfinale z czerwonymi diabłami.Takie błędy się biorą z braku doświadczenia oraz spalenia się psychicznego.A po tym meczu Kieran zaczął grać coraz lepiej z meczu na mecz bo grał regularnie i nabierał przez to doświadczenia.Gdyby nie jego kontuzja w tym sezonie to myślę że miałby szansę na na wygryzienie z pierwszego składu Clichego.P.S.Wengerowi pozostaje do wyboru albo zakup klasy światowej bramkarza albo wypożyczenie Fabiańskiego do innego klubu żeby mógł nabrać doświadczenia lub dania mu szansy regularnej gry w pierwszym składzie bo Almunia w swoim wieku się już więcej nie rozwinie i nigdy nie będzie bramkarzem z najwyższej półki a Fabian ma jeszcze na to szansę.P.S.I nie wieszajcie na nim psy po jednym meczu.Każdemu nawet najlepszemu zawodnikowi raz na jakiś czas może powinąć się noga.Ostatnio niejaki Gianluigi Buffon(jak dla mnie od lat obok Casillasa i Cecha najlepszy bramkarz świata)zawalił gola w meczu ligowym.

Oldgunner3 komentarzy: 969818.02.2010, 01:27

Co do sędziego to prawda - kolejny gość który chce być ważniejszy niż piłkarze,co gorsza to ten sam który sędziował baraż Francja - Irlandia i żeby było smieszniej - podobno jedzie na MŚ?!Jest tylko jeden plus tych sędziowskich gaf - technika video musi wejść do akcji to jest nieuchronne.Nie może w tak dużym stopniu wysiłek drużyn zależeć od dobrego dnia sędziego;zwłaszcza w XXI w. gdy piłka jest coraz szybsza,a technika na coraz wyższym poziomie.Twardogłowi w końcu zmiękną!

Gunner_995 komentarzy: 655018.02.2010, 00:49

sebasz* sorka

Gunner_995 komentarzy: 655018.02.2010, 00:48

szebasz-->Fajnie by było ale Buffon wierny Juve...

sebasz komentarzy: 4984 newsów: 52018.02.2010, 00:45

Mając fabanskiego za plecami nikt nie czuje się w polu pewnie. Gdy wpada piłka do bramki biegnie za nią jak oszołomiony żeby ją jak najszybciej wyjąć i wybić. Jak widze z jakim strachem i brakiem pewności to robi to wiem że każda piła nie lecąca bezpośrednio w niego pewnie skończy się bramką.
Jak wróce pamięcią jakie piły wyjmował VDS z milanem to szok mnie bierze co my mamy za grajka na tej pozycji. On jest za mięki nie ma szacunku u piłkarzy jest miły kulturalny i ułożony
tyle że gó..... z tego niestety i na boisku to się nie przydaje.
Buffon na następny sezon i manone jego zmiennikiem i to wszystko.

Gunner_995 komentarzy: 655018.02.2010, 00:44

No niestety...

mexssi71 komentarzy: 2118.02.2010, 00:43

Porto-Fabiański 2-1,błędem było wypożyczenie Szczęsnego.ŁUKASZ miał szansę dzisiaj zaistnieć,niestety mu nie poszło.Mam nadzieję że się podniesie i w rewanżu Kanonierzy przejdą ,wtedy zapomną trochę o jego błędach.Arsenal dzisiaj nie miał kim postraszyć w ataku,w Londynie muszą zagrać lepiej .

pietraz komentarzy: 158718.02.2010, 00:43

Wynik ident jak z barcą i znowu tylko Sol strzela, zrządzenie losu

Gunner_995 komentarzy: 655018.02.2010, 00:40

KanonierArmata-->Zgadzam się Sol nie powinien podawać,mógł wybić na aut,albo rożny.Ale żeby zawodowy bramkarz zapomniał że nie łapie się piłki od obrońcy...Pomijając to Fabian ratował nas w kilku pewnych sytuacjach.

KanonierArmata komentarzy: 2218.02.2010, 00:32

za duzo rozgrywajacych w naszym zepsole w jednym meczu.
fabrgas ,rosicky,nasri, diaby wbijscie sobie do glowy ze to jest ofensywny srodkowy pomocnik, zupelnie inny niz veira.rok temu z man u gral za plecami bendtenra co nasri 2 bramki wpakowal.
co do nasriego gosc w tymsezonie nic nie gra ,naprawde slabo nie zaliczyl zadnego dobrego wystepu, wallcot to samo.
problemem w naszej druzynie sa kontuzje a nie zbyt szczupla kadra. traore jest u nas 3 l obronca podczas gdy w innym klubie premiership jest podstawowym grajkiem, zbyt szeroka kadra to sa problemy.

tak jak wspomnialem mamy za duzo rozgrywajcych ofensywnych.
milan gral tak w srodku gattuso PIRLO kaka
barca toure XAVI iniesta
l'pool w zeszlym dobrym sezonie masche ALONSO gerrard
chelsea essien BALLACK lampard

potrzebny jest nam ktos taki wytluszczonym drukiem bo grac z songiem fabregasem i rosickym/ nasrim/ diabiym nie powinnysmy grac musi byc rozwnowaznia, a srdoek pola jest najwazniejszy. trzeba sprzedac jednego grajka i kupic generala

przez to ,ze tego generala niemamy nie potrafimy grac bez pilki az oczy bola jak rywale maja pilke .

sol popelnil blad nierozumiem dlaczego go bronicie......podal do bramkarza ktory byl metr od niego , no a fabianski coz boi sie chlopaczyna gra slabo odkad jest w arsnalu nie radzi sobie z presja, mannone tez jest slaby/niepewny. almunia obecnie jest najlepszy

Knolek komentarzy: 266418.02.2010, 00:30

Tak naprawdę pomijając już ewidentną winę Fabiana przy obydwu bramkach, trzeba podkreślić ''pracę'' obu sędziów. Tego który sędziował nasz mecz i tego z meczu Bayernu... To co robią ci ludzie to jest CYRK.. Aż sam się dziwię, że to mówię ale Howard Webb lepiej sędziuje niż ci dwaj panowie dzisiaj.... Ręce opadają bo jak tu się mobilizować jak nawet sędzia nie potrafi dobrze wykonać swojej pracy.. :(

Barciur komentarzy: 87 newsów: 118.02.2010, 00:30

spodziewalem sie takiego wyniku, chociaz pozostaje niesmak po tym co fabian wyprawial.. no i sedzia spartaczyl. wenger prawidlowo mowi ze fatalnie sedziowal.

Christo22 komentarzy: 11518.02.2010, 00:23

zgadzam sie z toba Arlo,piłkarze arsenalu chyba chca wejsc z piłką do bramki w ymieniajac przy tym milion podan,moim zdaniem brakuje strzałow z dystansu,w ostatniej min diaby mogl ladnie przysolic na bramke porto

Nafciarz1990 komentarzy: 90618.02.2010, 00:18

oczywiście projekty dałbym swoje.

Gunner_995 komentarzy: 655018.02.2010, 00:18

Jestem w 100% pewien że gdyby nie ta beznadziejnie stracona druga bramka,to Arsenal by strzelił gola na prowadzenie i wygrał.Bo taki jest właśnie styl Arsenalu i angielskich klubów,przegrywają strzelą gola na wyrównanie i nie ma bata żeby przegrać.
Ale tu nie ma co gdybać. Stało się i się nie odstanie...
ARSENAL FOREVER...!!!

Christo22 komentarzy: 11518.02.2010, 00:18

oj jutro bedzie głośno o dzisiejszym meczu,ale ja mam zamiar nie sluchac w telewizji i nie kupowac gazet o tym co sie wydarzylo troche szacunku i wiary w arsenal

Nafciarz1990 komentarzy: 90618.02.2010, 00:17

no właśnie najpierw cena, bo głównie to się liczy :) Jaka byłaby cena 6 plakatów o różnych motywach (czyli na każdym co innego) w formacie A3? Papier i druk w dobrej jakości. Papier najlepiej taki na jakim drukowane są ulotki, czyli taki ślizgi :) Sory ale nie znam się na poligrafii :)

Arlo komentarzy: 49118.02.2010, 00:15

Jedynym profesjonalistą w tym meczu był tylko SOL, reszta słabo, bardzo słabo, a jeden grał z kontuzją ( brak głowy). Fabiański chyba nie nauczył się dobrze angielskiego bo zero komunikacji. Niestety ale my nie mamy żadnego zawodnika który by umiał zrobić przeciwnika 1 vs 1. Są tacy którzy potrafią kiwnąć ale potem brak im szybkości. Z kolei ci co są szybcy nie mają zwodu. Boczni obrońcy dawali się robić jak dzieci. Szczytem był Sagna który jest 9 lat młodszy od Sola i z 15 kg lżejszy a przegrywał szybkościowo będąc bocznym obrońcą!!!! Skrzydłowych też zero od czasu Reyesa, Ljunberga i Piresa nie umiemy jak już napisałem wygrać pojedynków bark w bark. Dlatego ciągle gramy taktyka 100 podań i stojącą piłką. Pogodziłem się że jesteśmy obijani przez graczy Mu i Chelsea, ale żeby grac z Portugalczykami i Latynosami i dawać się zakleszczać to żenua. Charakteru i zadziorności starcza nam na przepychanki przy rożnym czy wolnym, ale żeby w czasie gry przywołać przeciwników do porządku atakujących co chwila Fabregasa to nie. Dajemy sobie obijać kapitana i nie reagujemy no ****a szlak mnie trafia jak to widzę. Nikt nie wjeżdża z bara czy biodra oprócz Sola i Verminatora. No i nasz "następca" Cola - Clichy sorry ale gość daje się tak robić że szok. Wkręcają go w ziemie jak chcą. Cashley w jego wieku grał o niebo lepiej taka prawda.

rufixon komentarzy: 30018.02.2010, 00:13

w takich sytacjach jak dzsiaij wychodzi że jednak nasz zespół jest jeszcze niedoświadczony :/ , troche cwaniactwa przy tej drugiej brtamce i by jej nie było

pewues komentarzy: 59718.02.2010, 00:11

Opisz temat dokladnie czyli format, ilosc puscimy to z cyfry bedzie tanio a no i oczywiscie projekty chyba ze mam ci cos projektowac ale to juz bedzie drożej ;)

Christo22 komentarzy: 11518.02.2010, 00:11

nie ma co sie zalamywac jak to mowia wiara czyni cuda,takze wierzmy do konca do samego finalu LM

Gunner_995 komentarzy: 655018.02.2010, 00:10

Nie wiem co się stało z Bendtnerem,spartolił kilka akcji, a w meczu z Liv szło mu nieźle...
Może za bardzo Wenger pokładał w nim nadzieję...

Nafciarz1990 komentarzy: 90618.02.2010, 00:09

chodzi mi o plakaty na ściane w formacie A3, A2

Nafciarz1990 komentarzy: 90618.02.2010, 00:08

pewues chciałbym plakaty Arsenalu, tylko bym musiał w necie poszukać jakis fajnych motywów :)

pewues komentarzy: 59718.02.2010, 00:08

Christo bo sie nawróce ale już nie na kolanach proponuje cuś wygodniejszego :-)

Christo22 komentarzy: 11518.02.2010, 00:07

pewues a moze tak fatima w "PORTUGALII"

Walcott32 komentarzy: 10518.02.2010, 00:06

No to chyba to napisałęm, że był bohaterem, bo mu zaufali trenerzy. Z Fabianem może być tak samo. A, że benitez z****ł już dudkowi wysztski to już inny temat

pewues komentarzy: 59718.02.2010, 00:06

Dudek to jedna wielka sciema coś jak nasz fortuna w skokach jeden wielki mecz a dalej to "psia kupa" odszedl z liv zeby grać haha do realu haha leże i kwicze ze śmiechu