Powołania do reprezentacji

Powołania do reprezentacji 01.09.2015, 13:44, Dawid Wieczorek 2158 komentarzy

Już w nadchodzących dniach reprezentacje narodowe będą rozgrywały mecze towarzyskie oraz spotkania eliminacyjne do Euro 2016.

Wśród graczy, którzy wystąpią w tych meczach nie zabraknie oczywiście Kanonierów.

Poniżej prezentujemy pełną, 15-osobową listę zawodników Arsenalu powołanych do swych reprezentacji:

kamilo_oo komentarzy: 2356704.09.2015, 23:15

W poniedziałek trzymać kciuki za Niemców. I wychodzi na to, że jednak mecz z Irlandia będzie dycydujący

Mihex komentarzy: 2360404.09.2015, 23:13

youngboy
No fakt, w moich obliczeniach przed meczowych Szkocja nie zawaliła meczu z Gruzją :P
No, ale jak to mówi mój tato: "tu nie ma co liczyć, trzeba wszystko wygrać"

Buska komentarzy: 9604.09.2015, 23:12

Ważne żeby ze szkotami zremisowac Irlandie powinniśmy pyknąc u siebie

youngboy komentarzy: 197504.09.2015, 23:11

Mihex

Z moich wyliczeń wynika, że przy wygranych Niemców wystarczy tylko nam remis w meczu z Irlandią ;)

Dancer komentarzy: 11210 newsów: 40004.09.2015, 23:09

Z moich obliczeń wynika, że mecz z Irlandią będzie decydujący.

Mihex komentarzy: 2360404.09.2015, 23:07

Kysio
Z moich wyliczeń przy wygranych Niemców już do końca eliminacji. Do tego naszej wygranej z Gibraltarem. Wystarczą nam remisy z pozostałymi rywalami. Niby "tylko", ale może być też "aż".

Mihex komentarzy: 2360404.09.2015, 23:05

OptaJoe ‏@OptaJoe 38 min.38 minut temu

6 - Only Poland's Robert Lewandowski (8) has scored more Euro 2016 qualifying goals than Northern Ireland's Kyle Lafferty (6). Shining.

Oni tu chwalą Irlandczyka czy Polaka :D?

Buska komentarzy: 9604.09.2015, 23:04

Kurcze zagralismy dobry mecz szkoda że nie wygralismy ;/ , ale w końcu coś ruszyło w tej naszej piłce Krychowiak klasa sama w sobie nie dziwie się że tak go wychwalają w tej Sevilli. Fajnie by było jakby w następnym sezonie grał w klubie z jeszcze wyższej pułki niż Sevilla :D

Master10 komentarzy: 9225 newsów: 304.09.2015, 23:04

Dancer

No to stawiaj i wygrywaj :)

Kysio2607 komentarzy: 1336004.09.2015, 23:01

Gundogan przepracował okres przygotowawczy i znów wygląda na turbokozaka. Ubyło go z połowę to i dynamika wróciła :)

Kysio2607 komentarzy: 1336004.09.2015, 22:59

Jak Niemcy wygrają wszystko do końca, to doliczając 3 punkty za Gibraltar raczej jest po ptakach :P

GKS_AFC komentarzy: 871804.09.2015, 22:59

mogl Wenger zarzucic sieci na Gundogana swietny gracz.

Dancer komentarzy: 11210 newsów: 40004.09.2015, 22:58

Master10

Też bardzo dobrze, możesz sprawdzić gdzieś na górze ;)

Alonso komentarzy: 1282404.09.2015, 22:56

Niemcy jeszcze grają ze Szkocją, Irlandią i Gruzją.

Polska z kelnerami, Szkocją i Irlandią

Irlandia z Niemcami, Gruzją i z nami.

Mamy najłatwiej moim zdaniem. Wątpię by Irlandia i Szkocja była wstanie przyzwoicie punktować w swoich meczach na tyle by wyjść z grupy.

Dzisiaj 3:1 dla Niemcow.

Jesli mialbym stawiac na strzelcow to 2x Muller, Goetze I... nie wiem, moze Lewy."

Mój komentarz z dzisiaj. Jednak strzelcy dla Niemiec na odwrót, ale prawie idealnie wytypowałem :D Jakoś nadzwyczajnie dobrze mi ostatnio idzie obstawianie dokładnych wyników. Forma z mundialu wraca chyba.

MarkOvermars komentarzy: 914604.09.2015, 22:47

W końcu trener z jajami w PL reprezentacji

Alonso komentarzy: 1282404.09.2015, 22:47

Nie no, Niemcy niech lepiej pocisną szkotów. Wtedy Szkocji to zostaną szanse matematyczne.

thegunnersfan4ever komentarzy: 11404.09.2015, 22:45

Jakby Lewy wykorzystał setkę z końcówki pierwszej połowy, to inaczej to się mogło potoczyć, ale nie jest źle. Dawno nie widziałem tak zmotywowanej reprezentacji Polski.

arsenal159 komentarzy: 17186 newsów: 29704.09.2015, 22:45

Bardzo dobry mecz w wykonaniu Polaków, jestem pod mega wrażeniem. Jak tak będą grali, to wiele reprezentacji może się nas bać. Nawałka to trener, który nareszcie robi robotę z tą drużyną.

Sparku komentarzy: 340204.09.2015, 22:44

Powiedzmy sobie szczerze nie wiem czego wy oczekujecie przegralismy 3:1 z mistrzami swiata i powiem wam szczerze jestem pod belgijska granica i ogladalem ten mecz w gronie 3 niemcow i nie czulem wstydu czulem sie dumny bo to co gramy teraz a co gralismy jescze 3-4 lata temu to jest niebo a ziemia pokazalismy sie z bardzo dobrej strony w dwu meczu 3:3 u niech na podworku 3:1 po piekniej grze naprawde nie ma co narzekac po pierwszej polowie jeszze wierzylem moze troche w remis ale patrzac z takiej innej obiektywnej strony to chyba troche nie zasluzylismy wedlug mnie uczciwy wynik to 2:1 dla niemcow ale 3:1 naprawde nie jest zle :)

mar12301 komentarzy: 2314204.09.2015, 22:43

Nie wiem, czy lepiej żeby Szkoci wygrali z Niemcami, bo przecież oni też dalej się będą liczyć w walce o awans. Najlepszy byłby chyba remis..

Topek komentarzy: 13949 newsów: 12604.09.2015, 22:43

Mistrzowie świata, niespodzianki nie było. Jest jednak ten plus, że aktualnie nie patrzy się na kadrę jak na jakąś bandę nieudaczników co przyjąć piłki nie potrafią. Dzisiaj po prostu za wysokie progi.

kamilo_oo komentarzy: 2356704.09.2015, 22:43

Przy równej ilości punktów wyprzedzimy Niemców

pauleta19 komentarzy: 41430 newsów: 104.09.2015, 22:42

Dobry mecz naszych reprezentantów. Przy lepszej skuteczności i odrobinie szczęścia mogło się zakończyć remisem. Brawo za walkę. Miło się ogląda taką kadrę. Jedziemy dalej. Oby w kierunku Francji.

qwertyu123 komentarzy: 77504.09.2015, 22:41

Ogolnie mimo porazki jestem zadowolony z gry. Wstydu nie bylo.

Sympatyczny komentarzy: 170704.09.2015, 22:41

Kurde, szkoda tych niewykorzystanych akcji, ale i tak brawa dla Polaków, walczyli jak równy z równym z mistrzami świata, oby tak dalej

Kowal96 komentarzy: 1759104.09.2015, 22:40

Mi zabrakło bramki w meczu Węgier z Rumunią, a taki ładny kuponik miałem. Reszta 4 meczów weszła, tylko ten lipa :D

marimoshi komentarzy: 472804.09.2015, 22:40

Po pierwszej połowie powinien być remis. Do 60 minuty graliśmy fajnie, potem wszedł Gundogan i *****y przejeły inicjatywę.

Kanonier204 komentarzy: 40621 newsów: 304.09.2015, 22:39

Brawo POLACY. OBY TAK DALEJ....

mic_now komentarzy: 218904.09.2015, 22:39

wyszła nam druga część pierwszej połowy i ze dwie akcje w drugiej a tak to *****y kontrolowały mecz

mar12301 komentarzy: 2314204.09.2015, 22:39

IronHorse

Nie była to gra na poziomie klasy światowej, bo w obronie mamy niesamowite dziury.

IronHorse komentarzy: 2004.09.2015, 22:37

Polacy wg. mnie ładnie grali, może były jakieś małe błędy, luki, ale gra była na poziomie klasy światowej

Rywalem :-)

Szkocja z taką grą jest do ogrania ale ostatnie 15 minut, słabo bez sił może nie dać nam 3 punktów.
Irlandia będzie mężem rywalem o awans.

Simpllemann komentarzy: 52849 newsów: 52404.09.2015, 22:31

Grecja widzę, że wciąż w formie.

mic_now komentarzy: 218904.09.2015, 22:29

ostatnie 30 minut to tragedia w naszym wykonaniu , nawet piłki nie umiemy chwile przetrzymac

Methess komentarzy: 36004.09.2015, 22:28

Szkoda, dobry mecz z naszej strony, ale po drugiej połowie widać kto jest lepszy mimo wszystko.

marimoshi komentarzy: 472804.09.2015, 22:27

Najlepszy mecz jeśli chodzi o styl. Szkoda sytuacji pod koniec pierwszej połowy i na początku drugiej. Zagrajmy tak ze Szkocją to możemy być pewni Euro2016

pumeks komentarzy: 2080804.09.2015, 22:27

No i pozamiatane. *****y mają dziś większego farta.