Pozostać na zwycięskiej ścieżce: Arsenal vs Brighton

Pozostać na zwycięskiej ścieżce: Arsenal vs Brighton 30.08.2024, 10:09, Mateusz Rosłoń 2638 komentarzy

Czas na trzecią kolejkę Premier League - tym razem Arsenal na własnym stadionie podejmie Brighton & Hove Albion. Obie drużyny mają za sobą w obecnym sezonie po dwa zwycięstwa, zapowiada się więc zacięty pojedynek o utrzymanie dobrej passy.

Wyniki Arsenalu w ostatnich meczach ligowych pomiędzy obiema drużynami prezentują się następująco:
2021-2022: remis 0:0 na wyjeździe oraz porażka 1:2 u siebie
2022-2023: zwycięstwo 4:2 na wyjeździe oraz porażka 0:3 u siebie
2023-2024: zwycięstwa 2:0 u siebie i 3:0 na wyjeździe

Ponadto w sezonie 2022-2023 obie ekipy mierzyły się w 3. rundzie Carabao Cup - Brighton wyeliminował wtedy Kanonierów, zwyciężając 3:1.

Jeśli chodzi o sytuację kadrową, Fabian Huerzeler nie będzie mógł skorzystać z usług Solomona Marcha i Matthew O'Rileya. Niepewne są występy Brajana Grudy i Matsa Wieffera. Natomiast Mikel Arteta najprawdopodobniej będzie musiał sobie poradzić bez Gabriela Jesusa, Kierana Tierneya i Takehiro Tomiyasu.

Rozgrywki: Premier League, 3. kolejka
Miejsce: Emirates Stadium, Londyn
Czas: 31.08.2024, godz. 13:30 czasu polskiego
Sędzia główny: Chris Kavanagh
Transmisja: Viaplay

Brighton & Hove AlbionPremier LeagueZapowiedź autor: Mateusz Rosłoń źrodło: Własne
Rynkos7 komentarzy: 733431.08.2024, 14:46

@damianARSENAL napisał: "Różnica jest taka, że zawodnik Brighton chciał od razu wykonać rzut wolny. I tutaj odkopnięcie piłki."

Piłka nie stała w miejscu. Nie ma mowy o wznowieniu gry.

Arsenal2004 komentarzy: 413431.08.2024, 14:46

Największą gwiazdą w PL jak zawsze jest sędzia

D14 komentarzy: 438931.08.2024, 14:45

@damianARSENAL: przeciez ta pilka się toczyła, więc i tak tu by było cofnięcie akcji

Socjopata komentarzy: 5431.08.2024, 14:45

@youngboy: haha, co Ty opowiadasz, ustawił? Piłka się toczyła, Rice ja lekko odtrącił, bo mu pod nogi poleciała, normalny instynkt, sytuacja jakich 1000

kamo99111 komentarzy: 728031.08.2024, 14:45

Veltmqn też powinien druga żółta mieć.. bo w zasadzie duszenie Trossarda też na żółta było, skoro za podobny faul Partey dostał kartkę.

mdr_AFC komentarzy: 308331.08.2024, 14:45

****c sędziów skorumpowane gówna, szkoda że żaden kibic nie powie mu co o nim sądzi gdzieś w ciemnej Londyńskiej uliczce.

Sebastiansuski komentarzy: 26731.08.2024, 14:45

Ale to on pierwszy rzucił piłkę w Rice to Rice ja odkopnął, przecież Declan odchodził od akcji

bobslej22 komentarzy: 841331.08.2024, 14:45

Wcale nie musimy grać teraz gorzej. Z kontry ich ukłujemy

pablofan komentarzy: 261231.08.2024, 14:45

Zero litości. Łagodzenie stosunków z tymi ścierami z gwizdkami daje tylko odwrotny efekt. Je*ac karać i nie wyróżniać ich. Co mecz nagonka i punktacja.

alexis1908 komentarzy: 374931.08.2024, 14:45

Przecież Rice dostał kopa zanim zdążył kopnąć tą piłkę .

damianARSENAL komentarzy: 870331.08.2024, 14:45

michalmmz komentarzy: 40531.08.2024, 14:45

Glupota Rice ale to nie jest na druga zolta kartke, litości. Za takie rzeczy to kazdy mecz po 2-3 czerwa by leciały.
Idiotyzm zarowno Rice jak i sędziea, tutaj remis. Aby nie remis w meczu przez takie cyrki.

enrique komentarzy: 2001631.08.2024, 14:44

W pierwszej połowie zawodnik Brighton zrobił to samo - wybił piłkę na kilkadziesiąt metrów, po gwizdku i żółtej nie dostał. A tutaj odkopnięcie i żółta jest.

To są podwójne standardy i tyle.

noth komentarzy: 264431.08.2024, 14:44

Dwie najbardziej dziwne czerwone jakie widzia.łem to dzisiaj Rice i Martinellego.. Oczywiscie kolejny sezon sedziowanie pod city jest hahha. kpina

Jogurt komentarzy: 175131.08.2024, 14:44

po obejrzeniu kolejnej powtorki, stwierdzam ze sedziego po**balo

bobslej22 komentarzy: 841331.08.2024, 14:44

@rosi67: nie obrażaj zawodnika swojej drużyny. Słaba masz pamięć co dobrego zrobił w zeszłym sezonie.

Oldgunner3 komentarzy: 1009131.08.2024, 14:44

No i podwójna dupa - cała 2 połowa spier.olona w dodatku na totki bez Rice`a i Merino.Kiepsko to wygląda.Sędzia jest porąbany[,ten pajac nie dał nawet żółtka graczowi BHA].,ale nasi niektórzy gracze nie czują,że powinni uwazać.Arteta też dał ciała - powinien na takie rzeczy uczulać graczy.

1886gunner1886 komentarzy: 160531.08.2024, 14:44

Tu chodzi o konsekwencje, przecież Brighton w 1 połowie powinno dostać 2 żółte

youngboy komentarzy: 204831.08.2024, 14:44

Za co niby czerwona dla Vetlmana. Kopnął w miejsce, w którym ustawił piłkę, ale Rice wstawił tam nogę.

zwierz komentarzy: 179931.08.2024, 14:44

@pawulon: oczywiście, że pauza. Nie capslockuj, mądralo.

SMAEY komentarzy: 5931.08.2024, 14:44

Bywa i tak, że nic nie sprzyja. Mi kiedyś ptak nasrał na czoło jak sie zbierałem do strzału. Widać, że nasi są świadomi, że mamy do czynienia z opłaconym skuwolem zamiast sędziego i oby szczęście im sprzyjało, a po meczu wyniknęła afera, która zmieni podejście do naszego klubu i zmienie kilku szczególnie antyarsenalowcych "sędziów"

D14 komentarzy: 438931.08.2024, 14:44

@rosi67:
Sam jesteś idiota jeśli widziales tam zablokowanie wznowienia. Pilka się toczyła, więc i tak byłaby cofnięta akcja

MuodyWenger komentarzy: 1613 newsów: 1231.08.2024, 14:43

@gregory3213: o z tym się mogę zgodzić

Nicsienieda komentarzy: 823 newsów: 131.08.2024, 14:43

Dużo przegrywów tu, fajnie że 'zasłużona', ale nigdy się takich nie daje, jeśli to druga żółta. Jak zwykle my dostajemy takie 'zasłużone ale niedawane'.

FilipCz komentarzy: 196931.08.2024, 14:43

Uwielbiam obiektywizm kibiców. Ci, którzy twierdzą, że Rice nie zasłużył na kartkę swoim głupim zachowaniem to półgłówki lub pierwszy raz oglądają mecz piłki nożnej.

krzykus1990 komentarzy: 539431.08.2024, 14:43

No super Declan nie zagra z Spurs i City .

bobslej22 komentarzy: 841331.08.2024, 14:43

@Socjopata: racja ale mógł odpuścić :/

pawulon komentarzy: 11131.08.2024, 14:43

Nikt nie spekuluje że Rice nie powinien dostać drugiej żółtej, po prostu takie coś to jest czysta czxerwona kartka dla Veltmanas i tyle :)

3rdpitch komentarzy: 468831.08.2024, 14:43

Znajac życie jeszcze Partey się złamie w międzyczasie i na Tottenham środek Jorginho + Timber

notopyk komentarzy: 360531.08.2024, 14:43

Co za śmieć z tego drukarza, niech ci baba jeża urodziny ty kur…..!

Rynkos7 komentarzy: 733431.08.2024, 14:43

@gbn napisał: "Joao Pedro w pierwszej połowie z dużą siłą odkopał piłkę po gwizdku i nic nie było, a tu bzdura totalna."

To jest właśnie ta patologia kiedy sędzia ma dowolność w egzekwowaniu przepisów. Albo robi to rzetelnie i odgwizduje każde takie przewinienie albo niech nie robi tego wcale.

miki007 komentarzy: 40831.08.2024, 14:43

@mlody323323: nic to nie da po Rice odkopał piłkę wiec są podstawy

Lehu komentarzy: 12731.08.2024, 14:43

Pedro w 1 połowie wybił piłkę gdy nie zdążył jej złapać przed linią i nie było kartki także sędzia konsekwentnie

Ludzie wy umiecie samodzielnie myśleć, czy to co powie komentator to dla was prawią objawiona?

krzykus1990 komentarzy: 539431.08.2024, 14:42

@gregory3213: Declan już jedną żółtą miał

enrique komentarzy: 2001631.08.2024, 14:42

@rosi67 napisał: "Rice jest idiotą"
sam jesteś idiotą

zgubilemlodowke komentarzy: 72731.08.2024, 14:42

Śmiały się tutejsze dzieciaki z formy Rice'a na Euro, a nie trzeba być geniuszem żeby wiedzieć, że może się to przenieść później na ligę. To jest wręcz oczywiste dla każdego nieniedzielnego kibica... No cóż, teraz sobie załawkuje, bo musi, nie bo Arteta ma idealne alternatywy xD

rosi67 komentarzy: 1931.08.2024, 14:42

Rice jest idiotą. Powstrzymał wznowienie akcji - w pełni zasłużona kartka.

Socjopata komentarzy: 5431.08.2024, 14:42

@bobslej22: nic dziwnego, jak grał finał euro, a teraz od początku Arteta go zajeżdża

piter1908 komentarzy: 525331.08.2024, 14:42

Uwielbiam te podwójne standardy...
Jao Pedro wybija piłkę w pierwszej połowie po gwizdku na 60m nic niema. Rice tutaj odkopuje delikatnie i daje drugie żółtko....

kaman17 komentarzy: 503231.08.2024, 14:41

Próg faulu mega wysoki, a próg czerwonej kartki żałośnie niski. Kolejny rok zajebistych sędziów przed nami.

gbn komentarzy: 396431.08.2024, 14:41

@Rynkos7 napisał: "Za większe odkopywanie piłek piłkarze nie dostają żółtych kartek a tutaj piłka odkopnięta może na metr plus piłkarz odwrócony plecami do rywala. Żenująca kartka."

Manchester City - Arsenal 22.09.2024 - godzina 17:30